در زیر به خلاصه ای از تاریخچه گروه صنعتی آرینا می پردازیم.

_

درباره گروه صنعتی آرینا

_

فعالیت گروه صنعتی آرینا از سال 1379 در زمینه ارائه خدمات نصب سیستمهای حفاظتی، انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ، کرکره های برقی، گیتهای کنترل تردد، بالابرهای هیدرولیکی و الکترومکانیکی و طراحی و ساخت انواع سازه های متحرک اتوماتیک آغاز گردید. با توجه به شرایط بازار سیستمهای حفاظتی و مصرف روز افزون دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ در سال 1387 پروژه طراحی، نصب و راه اندازی خط تولید دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ لولایی (جک برقی) آغاز شد و در خرداد ماه سال 1389 تولید دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ جهت دربهای لولایی (دولنگه) آغاز گردید. سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های متحرک مکانیکی و تجربه نصب انواع دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ وارداتی و احاطه به نقاط ضعف و قوت آنها و تحصیلات و تخصص مدیران گروه صنعتی آرینا در رشته مکانیک از جمله دلایل اصلی برای ترغیب گروه صنعتی آرینا به راه اندازی این خط تولید بود.

طراحی بازوی (جک برقی) دربازکن که اصلی ترین بخش دربازکنهای اتوماتیک لولایی است با مقایسه نمونه های وارداتی و حذف نواقص آنها صورت گرفت.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ

ارتقاء کیفیت و بروز رسانی قابلیتهای محصول با استفاده از ابزار تحقیق و توسعه، پیوسته مسیر رشد خود را طی نموده است و مدعی هستیم محصولی که در حال حاضر توسط این واحد صنعتی ارائه می شود یکی از قوی ترین، کارآمدترین، با کیفیت ترین و زیبا ترین دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ در بازار ایران است. استحکام بدنه و تحمل نیرو و فشار اضافی در قطعات مکانیکی این محصول در بین سایر دربازکنهای اتوماتیک داخلی و وارداتی کم نظیر است. تجربه چندین مورد نصب بالابر نفربر، خانگی، تجاری و صنعتی و مشاهده نقاط ضعف بالابرهای معمول بازار که عمدتاً مربوط به وضعیت ظاهری آنها بود (چراکه در بالابرهای معمول بازار “بدلیل مسائل فنی که از حوصله این متن خارج است” امکان پوشش ریل، جک هیدرولیک، سیم بکسل، قرقره و … وجود ندارد و در نتیجه این بالابرها از ظاهر و نمای مناسبی برخوردار نیستند.) باعث شد تا ایده طراحی یک بالابر با مشخصات منحصر بفرد در تیم مهندسی گروه صنعتی آرینا شکل گیرد. این ایده پس از چندین مرتبه باز طراحی و ساخت نمونه منجر به طراحی و ساخت نسل اول و دوم بالابر تینا گردید. نسل اول بالابرها دارای دو شیار بر روی باکس انتقال قدرت بودند و ارتباط بین کابین یا همان کفی بالابر از طریق این دو شیار با مکانیزم انتقال قدرت برقرار می گردید. منظور از باکس انتقال قدرت جعبه ای فلزی است به ارتفاع اندکی بیشتر از میزان جابجایی بالابر که کلیه قطعات مکانیزم انتقال قدرت را در خود جا داده است. قطعاتی از قبیل ریل، جک هیدرولیک، سیم بکسل، قرقره و …

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

برای پی بردن به ویژگیهای منحصر بفرد این محصول کافیست نگاهی به ظاهر بالابر گروه صنعتی آرینا در مقایسه با سایر بالابرها بیندازید. با یک جستجوی ساده در اینترنت و مشاهده عکسهای بالابر (با استفاده از عبارتهایی مثل بالابر هیدرولیک) این تفاوت و تمایز آشکار می گردد. علاوه بر زیبایی و ظاهر منحصر بفرد از دیگر ویژگیهای بالابر صنعتی، خانگی و تجاری تینا می توان موارد زیر را نام برد:

1- امنیت بالای بالابر

2- حرکت نرم و روان

3- کاملاً بی صدا

4- ظاهر بسیار زیبا

5- بهره مندی از سیستم هیدرولیک جهت انتقال قدرت

6- استفاده از یک تابلو مشترک جهت سیستم هیدرولیک و برق به جهت زیبایی بیشتر

7- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به مکانیزم حرکت (قطعاتی از قبیل جک هیدرولیک ، ریل، قرقره، سیم بکسل، سوییچ غلتکی و…)

8- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به تولید قدرت در یک تابلو زیبا (قطعاتی از قبیل موتور، پمپ هیدرولیک، مخزن روغن، شیر برقی، مدار برق و…)

9- ضریب اطمینان بالا در طراحی قطعات مکانیکی

10- تنوع در ابعاد و ظرفیت بر اساس سفارش مشتری

11- بدون نیاز به فضای خالی در زیر یا بالای بالابر

12- امکان نصب سیستم کنترل (تابلو فرمان و هیدرولیک) با فاصله از بالابر

13- قابلیت نصب انواع درب و نرده محافظ بر روی کابین بالابر

14- قابلیت استفاده از انواع کابین بالابر

15- قابلیت کارکرد با برق فشار ضعیف (تک فاز یا سه فاز)

16- استفاده از قطعات استاندارد که سبب سهولت تعمیر و نگهداری بالابر می شود

17- تنوع در رنگ

18- تنوع در جنس کف کابین

19- یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات آرینا دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. هدف اصلی گروه صنعتی آرینا بهره مندی مشتریان از محصول با کیفیت و رضایت مشتریان است. در این راستا این واحد صنعتی اقدام به جذب نمایندگان مجرب از سراسر کشور نموده است و عملکرد، کیفیت نصب و میزان رضایت مشتریان از فرآیند فروش و نصب را محصولات را پایش می نماید. در حال حاضر این واحد صنعتی ازدارای بیش از 80 نمایندگی در سراسر کشور می باشد. بهره مندی از خدمات پس از فروش مناسب یکی از دستاوردهای شبکه بزرگ نمایندگان گروه صنعتی آرینا است. بدینوسیله از کلیه مشتریان محترم محصولات آرینا خواهشمندیم در صورت تمایل با شرکت در نظرسنجی رضایت مشتریان آرینا، گروه صنعتی آرینا را در خدمت رسانی بیشتر به مشتریان یاری رسانید و نیز موجبات ارتقاء کیفیت فعالیت نماینگان آرینا را فراهم آورید. برای شرکت در نظرسنجی لازم است کد نمایندگی آرینا و شماره سریال محصول نصب شده (که بر روی بدنه جک و کارت گارانتی درج شده است) را همراه داشته باشید.

هدف اصلی گروه صنعتی آرینا بهره مندی مشتریان از محصول با کیفیت و رضایت مشتریان است.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت