_

درباره ما

کوتاه درباره گروه صنعتی آرینا

فعالیت این مجموعه از سال ۱۳۷۹ در زمینه ارائه خدمات نصب سیستمهای حفاظتی، انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ، کرکره های برقی، گیتهای کنترل تردد، بالابرهای هیدرولیکی و الکترومکانیکی و طراحی و ساخت انواع سازه های متحرک اتوماتیک آغاز گردید.
با توجه به شرایط بازار سیستمهای حفاظتی و مصرف روز افزون دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ در سال ۱۳۸۷ پروژه طراحی، نصب و راه اندازی خط تولید دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ لولایی (جک برقی) آغاز شد و در خرداد ماه سال ۱۳۸۹ تولید دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ جهت دربهای لولایی (دولنگه) آغاز گردید.
سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های متحرک مکانیکی و تجربه نصب انواع دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ وارداتی و احاطه به نقاط ضعف و قوت آنها و تحصیلات و تخصص مدیران گروه صنعتی آرینا در رشته مکانیک از جمله دلایل اصلی برای ترغیب ما به راه اندازی این خط تولید بود.
طراحی بازوی (جک برقی) دربازکن که اصلی ترین بخش دربازکنهای اتوماتیک لولایی است با مقایسه نمونه های وارداتی و حذف نواقص آنها صورت گرفت.
ارتقاء کیفیت و بروز رسانی قابلیتهای محصول با استفاده از ابزار تحقیق و توسعه، پیوسته مسیر رشد خود را طی نموده است و مدعی هستیم محصولی که در حال حاضر توسط این واحد صنعتی ارائه می شود یکی از قوی ترین، کارآمدترین، با کیفیت ترین و زیبا ترین دربازکنهای اتوماتیک پارکینگ در بازار ایران است.
استحکام بدنه و تحمل نیرو و فشار اضافی در قطعات مکانیکی این محصول در بین سایر دربازکنهای اتوماتیک داخلی و وارداتی کم نظیر است.
هدف اصلی گروه صنعتی آرینا بهره مندی مشتریان از محصول با کیفیت و رضایت مشتریان است.
خدمات پس از فروش
کلیه محصولات آرینا دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.
هدف اصلی گروه صنعتی آرینا بهره مندی مشتریان از محصول با کیفیت و رضایت مشتریان است. در این راستا این واحد صنعتی اقدام به جذب نمایندگان مجرب از سراسر کشور نموده است و عملکرد، کیفیت نصب و میزان رضایت مشتریان از فرآیند فروش و نصب را محصولات را پایش می نماید.
بدینوسیله از کلیه مشتریان محترم محصولات آرینا خواهشمندیم در صورت تمایل با شرکت در نظرسنجی رضایت مشتریان آرینا، ما را در خدمت رسانی بیشتر به مشتریان یاری رسانید و نیز موجبات ارتقاء کیفیت فعالیت نماینگان آرینا را فراهم آورید. برای شرکت در نظرسنجی لازم است کد نمایندگی آرینا و شماره سریال محصول نصب شده (که بر روی بدنه جک و کارت گارانتی درج شده است) را همراه داشته باشید.
گروه صنعتی آرینا
تولید کننده تخصصی انواع دربازکن اتوماتیک
۲۴ ماه ضمانت ، ۱۰ سال خدمات پس از فروش.
_

گالری تصاویر