چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود

چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود

چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود

بالابر هیدرولیکی یکی از بهترین بالابرهایی است که می تواند در یک خانه نصب شود و مزایای زیادی را برای ساکنان خانه به همراه داشته باشد. از این بالابرها می توان برای حمل نفرات و بارها در خانه استفاده کرد و سرعت انتقال را بالابرد. در این مقاله به این موضوع پرداخته شده است که چه مکان هایی از خانه برای بالابر هیدرولیکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

فاکتورهای مهم هنگام اضافه کردن یک بالابر به خانه

قبل از آن که به این بپردازیم که چه مکان هایی از خانه برای بالابرهای هیدرولیکی استفاده می شود، بهتر است فاکتورهای مهمی را که باید در هنگام اضافه کردن آن در نظر گرفته شود را بدانیم. در زیر به این فاکتورها اشاره شده است:

1.هزینه بالابر

بهر حال نصب یک بالابر هیدرولیکی در خانه دارای هزینه است. شما باید هزینه این موضوع را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید و نصب آن در خانه کنید. مزیت بالابر هیدرولیکی اینست که هزینه کمتری نسبت به دیگر بالابرها دارد و از این لحاظ مزیت دارد.

2.فضای لازم برای یک بالابر

در هنگام  نصب یک بالابر خانگی، باید به این نکته توجه داشته باشیم که یک بالابر چقدر فضا می خواهد. برخی خانه ها فضای مناسبی را برای نصب یک بالابر ارائه می دهند . مزیت بالابر هیدرولیکی در این است که فضای کمی را اشغال می کند و بنابراین در همه خانه ها می توان از آن استفاده کرد.

قطعات بالابر خانگی را چه چیزهایی تشکیل می دهد؟

3.هدف شما از نصب یک بالابر

فاکتور دیگری که باید آن را در نظر گرفت، این است که هدف شما از نصب یک بالابر مثلا هیدرولیکی در خانه چیست. آیا فرد پیری در خانه دارید که می خواهید انتقال او را راحت تر کنید یا این که می خواهید بار و وسایل را در خانه راحت تر جابجا کنید. اگر در هنگام نصب از هدف خود کاملا آگاهی داشته باشید آنگاه انتخاب درستی خواهید کرد و بهترین بالابر را برای خانه خود انتخاب می کنید.

4.مدت زمان نصب بالابر

یکی دیگر از فاکتورهایی که باید در هنگام نصب یک بالابر لحاظ کرد، مدت زمان نصب یک بالابر در خانه است. جالب اینجاست که بالابر هیدرولیکی در این مورد هم مزیت دارد چون به سرعت نصب می شود و از همین لحاظ است که این بالابر بسیار پرطرفدار است و افراد زیادی از این نوع بالابر برای خانه خود استفاده می کنند.

نصب یک بالابر در خانه می تواند ارزش خانه شما را بالاتر ببرد. البته این برای برخی خریداران است و برخی نیز مسلما وجود یک بالابر در خانه را نمی پسندند. بهرحال قیمت خانه شما پس از نصب یک بالابر بیشتر خواهد شد.

مکان هایی که از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود

برای نصب بالابر هیدرولیکی، در اولین گام باید جایی را برای آن در نظر گرفت. اما بالابر هیدرولیکی را در چه جاهایی از خانه می توان نصب کرد. در زیر به این مکان ها پرداخته شده است.

در بیرون از خانه:

بالابر هیدرولیکی را می توان در بیرون از خانه نیز نصب کرد و حتما نباید درون خانه باشد. خوبی بیرون خانه بودن این است که دیگر فضای خانه شما اشغال نخواهد شد.

هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

نزدک راه پله ها:

یکی از مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود نزدیک راه پله است. دلایل عمده ای که بالابر در خانه نصب می شود وجود پله های زیادی است که باید برای رفتن به طبقات بالا از آن استفاده شود. بالا رفتن از پله های زیاد برای افراد مسن هم خسته کننده است و هم در عین حال خطرناک. سالانه عده زیادی از افراد مسن ( و حتی در مواردی جوان) از پله ها زمین می خورند و آسیب می بینند. یکی از جاهایی که می توان بالابر خانگی را نصب کرد بین راه پله ها ودر نزدیکی آن است. بالابر در کنار راه پله نصب می شود تا دیگر نیازی به بالا رفتن از پله ها وجود نداشته باشد.

نزدیک در :

یکی دیگر از جاهایی که برای نصب بالابر هیدرولیکی مناسب است، نزدیک درب خانه می باشد. افراد می توانند پس از داخل شدن از درب خانه، به راحتی سوار بالابر شوند و یا بار خود را سوار این بالابر کنند و به طبقات بالاتر ببرند.

روبروی بالکن :

از دیگر مواردی که می توان برای نصب بالابر هیدرولیکی در یک خانه در نظر گرفت ، روبروی بالکن خانه است. این کار باعث می شود تا بتوان به راحتی از بالکن خانه به طبقات بالاتر رفت و در عین حال فضای داخل خانه نیز دست نخورده باقی می ماند.

انواع بالابرهای خانگی هیدرولیکی

بالابر خانگی هیدرولیکی در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام مزایای خودشان را دارند. این بالابرها در زیر آورده شده اند:

1.بالابر خانگی هیدرولیکی کابین آلومینیوم

این بالابر برای امنیت بیشتر دارای کابین است و کابین آن هم از جنس آلومینیوم است. آلومینیوم سبک است بنابراین این بالابر هم وزن زیادی ندارد. این بالابر دارای عمر خوبی است و محکم و بادوام است. به راحتی می توان این نوع بالابر را در خانه نصب کرد و از آن برای جابجایی بار یا افراد استفاده نمود.

چگونه بالابر هیدرولیکی کار می کند؟

2.بالابر خانگی هیدرولیکی تمام شیشه ای

این بالابر علاوه بر کارایی اش، دارای زیبایی فوق العاده ای است و به خانه شما جلوه می بخشد. این بالابر تمام از شیشه ساخته شده است  وظرفیت دارد تا 300 کیلوگرم را در خانه جابجا کند. این نوع بالابر در خانه می تواند بسیار بر ارزش خانه شما بیفزاید.

بالابر با کابین شیشه ای دارای مزایای متعددی است که از میان آنها می توان به شفاف بودن داخل آن، حرکت نرم و مناسب، برخورداری از سیستم ایست اضطراری و دیگر موارد اشاره کرد. ابعاد بالابر شیشه ای بر اساس نیاز افراد برآورده می شود.

2.بالابر هیدرولیکی با کابین Pvc

همان طور که از نام آن مشخص است کابین این نوع بالابر خانگی از پی وی سی ساخته شده است بنابراین دوام بسیار خوبی دارد. این بالابر علاوه بر دوام و عمر مناسب، از زیبایی نیز بهره مند است و در برابر شرایط جوی نیز بسیار مقاوم است. از مزایای این بالابر می توان به حرکت نرم، نگهداری آسان، تعمیر راحت و دیگر موارد نام برد.این بالابر می تواند علاوه بر جابجایی نفرات و بار در خانه شما، به محیط خانه جلوه ببخشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر هیدرولیکیمقالات بالابر

بالابر ارزانبالابر خانگیبالابر زیبابالابر فروشگاهیبالابر نفر بر هیدرولیکیبالابر نفربربالابر هیدرولیکی مدل تینا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت