پنج کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی

کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی

کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی


 

پنج کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی چیست؟

وقتی صحبت از یک پروژه زنجیره تأمین می شود، باید به تمام قطعات و اجزای این سیستم یکپارچه فکر کنید.

در فروشگاه های مختلف، این زنجیره پیوسته در حال اجرا است. تفاوتی ندارد که یک فروشگاه خوار و بار باشد یا یک رستوران بزرگ؛ نکته ی مهم اینجاست که فرآیندها پیوسته در حال جریان می باشند و نیاز به جابجایی بین طبقات مختلف فروشگاه بیشتر از همیشه احساس خواهد شد.

انتقال تجهیزات، مواد، سخت افزارها و تمام بسته هایی که نیاز به جابجایی در یک فروشگاه دارند، توسط بالابر فروشگاهی صورت خواهد پذیرفت. بنابراین سرعت بخش به انجام امور، یکی از مهم ترین دلایل استفاده از بالابر فروشگاهی خواهد بود. چنانچه از بالابر فروشگاهی استفاده نکنید و یا نمونه های بی کیفیت آن را در اختیاز داشته باشید، مطمئنا زنجیره تامین شما در نقطه ای قطع خواهد شد و دچار شکستگی می شود.

چرا که جابجایی های درون فروشگاه به درستی انجام نخواهد شد و این موضوع تاثیر منفی بر سایر فعالیت ها و فرآیندها خواهد گذاشت.

در ادامه قصد داریم تا در مورد کاربردهای اساسی بالابر فروشگاهی صحبت کنیم. بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با سطح کیفیت بالای خود، پیوسته آماده ی خدمت رسانی به شما در انجام امور فروشگاهی خواهد بود. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید.

 1. برخورداری از سیستم مدیریت مواد یکپارچه

سیستم های یکپارچه حمل و نقل مواد در فروشگاه به سهولت حمل و نقل مواد و بسته بندی ها کمک می کند.برخی از آنها دستی، برخی نیمه خودکار و برخی دیگر کاملا خودکار می باشند. بالابر فروشگاهی نیز جزئی از این چرخه می باشد که در جابجایی ها و انتقال بین طبقات فروشگاه بسیار کارامد ظاهر می شود.

سیستم مدیریت یکپارچه مواد در بیشتر موارد این سه ویژگی را  دارا می باشد؛ انسجام، هماهنگی و اتصال.

یک سیستم یکپارچه شامل ماشین ها، محصولات، روش ها و فرآیندها است. بالابر فروشگاهی اجازه ی دسترسی راحت و سریع به انبار محصولات را در فروشگاه به شما خواهد داد.بنابراین امور و فرآیندها به سادگی و روانی هرچه تمام به جریان خواهند افتاد. در واقع یک سیستم یکپارچه، حمل و نقل مواد را با سیستم های ویژه همچون بالابر فروشگاهی به انجام می رساند.

بالابر فروشگاهی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

بنابراین بالابر فروشگاهی می تواند در این حوزه کاربرد قابل توجهی داشته باشد و نقش آن به قدری پر رنگ است که حذف شدنی و یا قابل چشم پوشی نیست.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اختلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه را به راحتی انجام دهید.

 1. افزایش سطح ایمنی حین کار

یکی از مهم ترین کاربردهای بالابر فروشگاهی، افزایش سطح ایمنی حین کار برای پرسنل حاضر در فروشگاه می باشد.

تا کی قرار است اخبار ناراحت کننده ی سقوط کارگران از نردبان و چهارپایه را بشنویم و دست روی دست بگذاریم؟ در حالی که می توان به وسیله بالابر فروشگاهی این آمار را به شدت کاهش داد و فضایی امن برای کارکنان جهت جابجایی بین طبقات ایجاد نمود.

گاهی اوقات بسته هایی که کارگران حمل می نمایند به قدری سنگین است که می تواند آسیب های جدی به کمر و ستون فقرات وارد نماید. در واقع حمل این بسته های سنگین آن هم برای چند طبقه پیاپی امری بسیار دشوار و آسیب رسان است.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با قابلیت حمل وزنه های سنگین مطابق با خواست و نظر مشتری، این امکان را به شما می دهد تا سقف مشخصی از بار را به وسیله بالابر فروشگاهی جابجا نمایید. این سقف به طور عمده پاسخگوی تمامی فروشگاه ها می باشد.

 1. سرعت بخشی به انجام امور و جابجایی ها

مهم ترین رکن در اجرای امور فروشگاهی، سرعت بالای اجرای امور است. چنانچه یک فروشگاه دارای طبقات متعدد باشد و افراد قصد داشته باشند تا تمام جابجایی ها بین انبار و محوطه فروشگاه را از طریق راه پله ها طی کنند، بایستی زمان زیادی به این امر اختصاص داده شود. هرچه مدت زمان اجرای فرآیندها بیشتر شود، میزان خستگی نیروی کار نیز بیشتر شده و بازدهی آن ها به شدت کاهش پیدا می کند.

مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

همچنین ممکن است بار مورد نظر یک بار فاسد شدنی باشد و جابجایی دیرهنگام آن منجر به خرابی بار شود. بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با قابلیت تنظیم سرعت جابجایی برای بارهای سنگین و سبک، این امکان را به شما می دهد تا در زمان مناسب و با بالاترین میزان ایمنی، بسته ها مورد نظر را در فروشگاه جابجا نمایید.

 1. انتقال ایمن تجهیزات

بحث ایمنی افراد که بحثی مهم و چالش برانگیز می باشد یک طرف، بحث آسیب دیدن تجهیزات نیز بحثی مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.بارهایی سنگینی که در فروشگاه بدون استفاده از بالابر حمل می شوند، احتمال سقوط شان بسیار بالا است.

بنابراین هم سلامتی کارکنان و هم سلامت بسته ها در خطر خواهد بود. به عبارتی خسارت های مالی و جانی زیادی در حین حمل بسته های سنگین، فروشگاه را تهدید خواهد کرد. بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با دارا بودن محفظه ایمن و مقاوم، به شما اجازه می دهد تا در کمال ایمنی و آسودگی، بارهای سنگین را به وسیله بالابر فروشگاهی حمل نمایید.

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند. بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

 1. کاهش سر و صدای محیطی و افزایش نظم

در صورت عدم وجود بالابر فروشگاهی در محیط فروشگاه، افراد زیادی بایستی برای حمل بارها دست به کار شوند. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی

نگاهی کوتاه به بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

بنابراین پرسنل زیادی همواره در رفت و آمد بین طبقات و راه پله ها خواهند بود. این موضوع نه تنها موضوعی ست که از بابت ایمنی باید به آن توجه شود،

بلکه سر و صدا و بی نظمی زیادی را در محیط به راه می اندازد. بالابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی

گروه صنعتی آرینا یکی از قدرتمندترین مجموعه های تولید بالابر در سطح ایران است که با تولید بالابر فروشگاهی ایمن و کم سر و صدا توانسته ی چرخه ی اقتصادی بسیاری از کسب و کارها را رونق دهد.

همان طور که گفتیم وجود بالابر فروشگاهی کاربردهای زیادی دارد که مزایای پنهان زیادی در هر کدام مستتر است. باعث خوشحالی و افتخار ماست که توانسته باشیم به چرخش هرچه بهتر چرخه ی کسب و کار شما رونق دهیم. جهت سفارش بالابر فروشگاهی و بالابر خانگی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابالابربالابر ارزانبالابر باکیفیت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت