پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

 

پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است 

ممکن است عده ای از مغازه داران به دلیل عدم شناخت کافی از کاربردهای عالی بالابر مغازه، در برابر نصب و تعبیه آن مقاومت کنند اما این مقاومت می تواند به ضررشان تمام شود. پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

شاید در ظاهر بدون استفاده از بالابر هم کسب و کار خود را پیش ببرند اما اگر به کاربردهای آن واقف بودند، لحظه ای در خرید بالابر مغازه درنگ نمی کردند.

 

کاربرد بالابر مغازه

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اخلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

شما به عنوان یک مغازه دار می توانید به واسطه بالابر مغازه، بهره وری را در فروشگاه خود افزایش دهید. فرقی ندارد این بهره وری در مورد نیروی کار باشد یا سرعت انجام امور، فروشگاه شما کوچک باشد یا بزرگ؛ پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

مطمئنا مقایسه ی وضعیت فروشگاه قبل و بعد از نصب بالابر مغازه گویای همه چیز خواهد بود. در ادامه به پنج مورد از کاربردهای بالابر مغازه که موجبات محبوبیت آن را در بین مغازه داران فراهم کرده اشاره خواهیم داشت. بنابراین با ما همراه باشید.

شاید بدیهی ترین و اولین کاربردی که از بالابر مغازه به ذهن همه ی ما می رسد، حمل بار باشد. هرچند این کاربرد بدیهی ست اما قابل چشم پوشی نمی باشد. حمل بار به عنوان یکی از کاربردهای اصلی بالابر مغازه شمرده می شود.

 

حمل بار

شاید تصور کنید این کابرد بیشتر به درد فروشگاه هایی می خورد که بارهای سنگین را جابجا می کنند اما سخت در اشتباهید.

بالابر مغازه تنها مختص جابجایی بارهای سنگین نیست بلکه برای بارهایی با وزن کم اما تعداد زیاد و حجم بالا نیز قابل استفاده می باشد.

به عنوان مثال یک مغازه پوشاک که دارای چند طبقه می باشد و یا انبار کالا در طبقات فوقانی آن واقع شده، می تواند از بالابر مغازه برای جابجایی حجم بالایی از کالا استفاده کند.

مزایای نصب بالابر فروشگاهی چیست؟

شاید وزن این بار چندان سنگین و چشم گیر نباشد اما زحمت جابجایی چند باره ی آن ها را اگر در نظر بگیرید خواهید دیدی که بالابر مغازه می تواند در جابجایی سریع آن ها به شما کمک کند.این موضوع در مورد بسیاری از کسب و کارهای دیگر نیز صادق است.

بنابراین مبنای استفاده از بالابر مغازه را سنگین بودن یا نبودن بارهای موجود در فروشگاه خود نگذارید بلکه به فاکتور سرعت بخشی به انجام امور فکر کنید.بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا، متناسب برای فروشگاه هایی با بارهای سنگین و حجیم و یا بارهای متوسط از لحاظ حجم و وزن قابل طراحی می باشد بنابراین در مورد عدم سازگاری بالابر با فعالیت مغازه تان نگران نباشید.

متخصصین و کارشناسان گروه صنعتی آرینا با تبحر بالای خود، بالابر مغازه ای متناسب با حرفه ی شما برایتان طراحی خواهند کرد.

جهت سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

 

افزایش ایمنی در مغازه

ایمنی در فروشگاه چیزی نیست که آن را به عنوان یک فاکتور فرعی یا یک انتخاب در نظر بگیریم؛ ایمنی یک الزام است و باید به آن به چشم یک قانون نگاه کرد. بنابراین برای حفظ ایمنی در مغازه خود باید تدابیری بیاندیشید. شما می توانید از تجهیزات ایمنی متفاوتی در فروشگاه استفاده کنید، اما آیا چیزی به غیر از بالابر را می توان جایگزین تجهیزات خطرناکی چون چهارپایه و نردبان نمود؟ این تجهیزات جان شما و کارکنان را به شدت در معرض خطر قرار خواهد داد.

بنابراین به جای اینکه همواره در رعب و وحشت باشید که مبادا خطری نیروی انسانی شما را تهدید کند، بهتر است از بالابر مغازه استفاده کنید. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با دارا بودن تمامی الزامات ایمنی، موجب بالا رفتن سطح امنیت در مغازه خواهد شد. این موضوع نه تنها به ایمنی بلکه به نوعی با هزینه های شما نیز در ارتباط است.

معرفی بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بروز حوادث می تواند خسارات مالی و جانی برای شما به بار آورد. چند بار تا کنون شنیده اید که نیروی کار در حین جابجایی بار از نردبان سقوط کرده است؟ مطمئنا این موضوع نه تنها برای سلامت افراد خطرناک است بلکه برای مغازه شما نیز وجهه ی خوبی ندارد. پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

 

بهینه سازی فضای فروشگاه

اگر قصد دارید مغازه خود را گسترش دهید اما فضای کافی برای تعبیه راه پله ندارید، بهترین کار، نصب و راه اندازی بالابر مغازه است. یکی از کاربردهای اصلی بالابر مغازه، بهینه سازی فضای فروشگاه می باشد. به جای اینکه شما فضای زیادی را به شکل بیهوده برای راه پله اختصاص دهید که بخش زیادی از فضا را اشغال می کند، می توانید بالابر مغازه نصب کنید.

بالابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

زیباسازی دکوراسیون فروشگاه

افرادی که وارد مغازه شما می شوند مطمئنا در نگاه اول، یک برانداز کلی در مورد دکوراسیون داخلی فروشگاه شما خواهند داشت. اگر اولین صحنه ای که با آن مواجه می شوند راه پله های شلوغ، بارهای جمع شده در یک گوشه و نردبان در گوشه ای دیگر از مغازه باشد،

مطمئنا نظرشان نسبت به کسب و کار شما تغییر پیدا خواهد کرد. زیباسازی فروشگاه نه تنها وجهه ی کاری شما را افزایش می دهد بلکه در نظر مشتریان نیز تاثیرگذار خواهد بود.

هرچه محیط داخلی مغازه شما دارای دکوراسیون شیک تر، مرتب تر و تحسین برانگیز تری باشد، سطح اعتماد مشتریان نیز بالا رفته و این موضوع در نهایت به نفع شما و کسب و کارتان است.

بالابر گروه صنعتی آرینا با طراحی شیک و چشم نواز خود می تواند زیبایی را به دکوراسیون داخلی فروشگاه شما هدیه کند. طراحان خوش ذوق و حرفه ای در این مجموعه، سعی در طراحی و تولید بالابر مغازه به شکلی زیبا و اصولی داشته اند.

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند. بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

جدیدترین بالابرهای 2021 در دنیا

 

ساماندهی سریع امور در مغازه

طی کردن راه پله های طولانی و نفس گیر و یا بالا و پایین رفتن از نردبان و چهارپایه های خطرناک نه تنها ایمنی را زیر سوال می برد بلکه موجب کند شدن اجرای امور می شود.

در این صورت تعداد نیروی انسانی زیادی باید در فرآیند جابجایی بسیج شوند در حالی که با استفاده از بالابر مغازه می توان به سرعت و با کمترین تعداد نیروی انسانی، جابجایی ها را در مغازه انجام داد. برای سفارش بالابر صنعتی با شماره های وب سایت تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری

اکنون که به کاربردهای بی نظیر بالابر مغازه اشراف پیدا کردید، احتمالا تجدید نظری در مورد خرید آن خواهید داشت.

چنانچه در مورد ایمنی و سطح کیفیت تولید بالابر دارای شک و تردید هستید، می توانید از کارشناسان گروه صنعتی آرینا بخواهید تا ساز و کار بالابر مغازه را پیش از خرید برای شما شرح دهند تا متوجه شوید که هیچ گونه خطری در کمین کسب و کار شما و نیروی انسانی فعال در مغازه نخواهد بود.

بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا دارای ضمانت دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشد و این خود ضمانت کننده ی کیفیت و صداقت مجموعه در تولیدات بالابر است.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مقالات بالابر

انواع بالابرانواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ارزانبالابر ایمن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت