پنج مزیت بالابر خانگی بر آسانسور

مزیت بالابر خانگی بر آسانسور چیست؟

مزیت بالابر خانگی بر آسانسور چیست؟


پنج مزیت بالابر خانگی بر آسانسور چیست؟

این روزها که عارضه های حرکتی همچون آرتروز، کمردرد و پوکی استخوان به سنین پایین تر کشیده شده، افراد بایستی به میزان بیشتری به مراقبت از سلامت جسم خود بپردازند. این موضوع نه تنها مختص میانسالان و افراد مسن بلکه مختص جوانان نیز می باشد. رفت و آمد های طولانی و مکرر در طبقات منزل و طی نمودن راه پله های خسته کننده و نفس گیر، چیزی جز عوارض جسمی به دنبال نخواهد داشت.

بنابراین بایستی به هر طریق از این موضوع جلوگیری نمود. بالابر خانگی یکی از راهکارهای اساسی برای سهولت هرچه بیشتر در جابجایی بین طبقات منزل می باشد. نه تنها افراد مسن بلکه جوانان و کودکان نیز می توانند در کمال راحتی و ایمنی از این تجهیز استفاده کنند.

اما همانطور که گفته شد بالابر خانگی یکی از راهکارهاست و راهکار دیگر می تواند آسانسور باشد. اما چرا تمام تبلیغات و پیشنهادات، پر شده از توصیه هایی که در خصوص خرید بالابر خانگی ست؟ مطمئنا اگر مزایای بالابر خانگی را نسبت به آسانسور بدانید شما نیز برای خرید آن مشتاق خواهید شد.

بنابراین اگر در منزلی چند طبقه سکونت دارید و در خرید بالابر خانگی یا آسانسور دچار تردید می باشید، در ادامه به پنج مورد از مهم ترین مزیت های بالابر خانگی بر آسانسور اشاره شده است. با دانستن این مزایا شاید بتوانید تصمیم بهتری اتخاذ نمایید.

 1. نصب و تعبیه آسان

شاید کمی عجیب و جالب به نظر برسد که بالابر خانگی نیاز به هیچ گونه زیرسازی برای تعبیه و راه اندازی ندارد. برعکس آسانسور که نیاز به موتور خانه و حفر چاه دارا می باشد،

بالابر خانگی می تواند در هر نقطه ای از منزل شما تعبیه شود و در این مورد هیچ گونه محدودیتی ندارد. این در حالی است که برای تعبیه آسانسور نمی توان هر بخش از منزل را نشان کرد.

جدیدترین بالابرهای 2021 در دنیا

بالابر خانگی قابلیت انتقال از یک مکان به مکان دیگر را دارد. در واقع چنانچه شما قصد نقل مکان از منزل خود به منزلی جدید داشته باشیدريال می توانید با کم کارشناسان،تجهیزات بالابر خانگی را جمع آوری نموده و در مکان جدید به سادگی مستقر نمایید. در حالی که این امکان برای آسانسور وجود ندارد.

نصب و تعبیه آسانسور روزها به طول می انجامد و دارای فرآیند پیچیده تری نسبت به بالابر خانگی می باشد. همچنین ممکن است طولانی شدن فرآید نصب آن موجب کلافگی شما شود. اما بالابر خانگی می تواند یک روزه نصب و راه اندازی شود و حتی نیازی به عملیات ساخت و ساز و بنایی نداشته باشد.

 1. دارای محفظه شیشه ای

آسانسور دارای اتاقکی بسته می باشد که اغلب نمی توان فضای بیرون را از داخل آن مشاهده کرد. اما بالابرهای خانگی به طور عمده به صورت نیم کابین یا تمام کابین هستند و از محفظه ای با جنس شیشه ی مقاوم و ضد ضربه تولید می شوند. شفاف بودن محفظه به شما این امکان را می دهد.

تا ارتباط شما درون اتاق با فضای بیرون قطع نشود. این موضوع به ویژه برای افرادی که نسبت به فضاهای بسته و گیر افتادن درون آن فوبیا دارند، بسیار کاربردی و مفید فایده می باشد.

عده ی زیادی از افراد به دلیل ترس از قرار گرفتن درون محفظه ی بسته آسانسور از سوار شدن آن امتناع می کنند.

در حالی که چنین مشکلی در مورد بالابر خانگی هرگز وجود نخواهد داشت. بالابر خانگی آرینا صنعت دارای سیستم فرود اضطراری می باشد و در صورت قطع شدن برق و وجود هرگونه نقص احتمالی در کمال ایمنی شما را به نزدیک ترین طبقه خواهد رساند. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید.

 1. سطح تهویه بالا

هرچند آسانسور دارای دکمه تهویه می باشد اما بالابر خانگی به دلیل نیم کابین بودن نیازی به دکمه ی تهویه ندارد و احساس خفگی و یا بسته بودن فضا درون آن جاری نیست. هرچند که برخی از بالابرهای خانگی تمام کابین هستند اما گروه صنعتی آرینا با توجه به نیاز و خواست مشتری اقدام به تولید بالابر خانگی با طراحی مورد نظر می نماید.

بالابر صنعتی

برای افرادی که ترجیح می  دهند بالابر خانگی آن ها نیم کابین باشد، این موضوع تمام و کمال اجرا خواهد شد.  می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

 1. امکان تنظیم سرعت و ایمنی بالا

با توجه به اینکه چه فردی درون بالابر خانگی قرار گرفته است و یا چه تعدد افراد درون آن هستند، می توانید سرعت بالابر خانگی را تنظیم نمایید.

برای افراد مسن و همچنین افرادی که دارای معلولیت هستند و یا امکان حفظ تعادل برای آن ها دشوار است. قابلیت تنظیم سرعت می تواند بسیار کاربردی باشد. شما می توانید با توجه به میزان دلخواه سرعت حرکت بالابر را به وسیله ی تنظیمات تعبیه شده، تغییر دهید.

این سرعت می تواند برای افراد مسن به حداقل خود کاهش پیدا کند. این در حالی است که امکان تغییر سرعت به این راحتی ها در آسانسور وجود ندارد و قابل تعبیه نیست چرا که اساسا سیستم حرکت آسانسور با بالابر بسیار متفاوت است.

همچنین در بالابر های خانگی هیدرولیک به هیچ عنوان احتمال سقوط وجود نخواهد داشت. حتی در حین وقوع بزرگترین نقص ها نیز این امکان وجود ندارد. در حالی که به راحتی نمی توان این ضمانت را در مورد آسانسور داد. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

 1. مقرون به صرفه

واضح و بدیهی است که خرید بالابر خانگی امری بسیار مقرون به صرفه تر از آسانسور می باشد. برای خرید آسانسور بایستی هزینه های بیشتری چه برای خرید و در آینده برای تعمیرات پرداخت کنید. در واقع هزینه های جانبی خرید آسانسور نیز حتی از بالابر خانگی بیشتر است. قطعات مورد استفاده در آسانسور و ساختار پیچیده ی آن موجب بالا رفتن قیمت خرید و تعمیرات آن شده است.

اجزا و قطعات بالابر فروشگاهی چیست؟

در حالی که برای خرید بالابر خانگی نیاز به پرداخت هزینه های سنگین نخواهید داشت. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماس باشید.

نتیجه گیری

گروه صنعتی آرینا با حفظ سطح کیفیت و بهره گیری از قطعات درجه یک و اصیل، اقدام به تولید بالابر خانگی با بهترین قیمت موجود در بازار گرفته است. بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

باور ما بر این است که فروش بالابر خانگی با کیفیت تولید بالا، مشتری را نسبت به پرداخت هزینه های مکرر و بی مورد بابت تعمیرات آسوده خاطر خواهد نمود. کسب رضایت مشتری مهم ترین فاکتوری است که گروه صنعتی آرینا در تولیدات خود بر آن تمرکز دارد. شما می توانید جهت خرید بالابر خانگی آرینا صنعت با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقر نموده و اقدام به خرید نمایید. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ایمنبالابر باکیفیت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت