هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟


هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

هزینه های مربوط به بالابر خانگی تنها محدود به هزینه ی خرید آن نیست. بلکه شما بایستی برای تعمیرات و نگهداری دوره ای بالابر خانگی نیز هزینه ای جداگانه پرداخت کنید که اغلب قرار داد آن به طور یکساله یا دوره ای می باشد.

برخی از شرکت های تولید بالابر خانگی، این مورد را در خدمات پس از فروش خود لحاظ می کنند و در دوره ی گارانتی، تعمیرات را به طور رایگان انجام می دهند.

در واقع در طول دوره ی گارانتی، چنانچه بالابر خانگی شما نیاز به هر گونه تعویض قطعه و یا تعمیرات داشته باشد،

هزینه تعمیرات بالابر خانگی

شرکت مربوطه موظف است تا این خدمات را به طور رایگان به شما ارائه دهد. اما چنانچه دوره ی گارانتی بالابر خانگی به اتمام رسیده باشد و بالابر به هر دلیل نیاز به تعمیرات پیدا کند، هزینه ی آن بایستی تمام و کمال پرداخت شود.

هزینه تعمیرات بالابر خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره خواهیم داد.

هزینه تعمیرات بالابر خانگی به چه عواملی بستگی دارد؟

شدت و میزان خرابی بالابر خانگی

شاید بتوان یکی از مهم ترین عوامل در تعیین هزینه تعمیرات بالابر خانگی را میزان و شدت خرابی آن دانست.­ همانطور که گفته شد در مدت زمان گارانتی، اغلب هزینه ای بابت تعمیرات بالابر خانگی دریافت نمی شود.

گروه صنعتی آرینا با ارائه ی کارت طلایی ضمانت، شما را از بابت تعمیرات در مدت زمان گارانتی آسوده خاطر خواهند کرد.

به این شکل که اگر بالابر خانگی شما نیاز به تعمیرات پیدا کند و برای تعمیر آن، احتیاج به چند روز زمان باشد، گروه صنعتی آرینا با جایگزین نمودن یک بالابر سالم در این فاصله ی زمانی، خلاء عدم وجود بالابر را برای شما پر خواهند کرد.

بنابراین نه تنها تعیمیرات بالابر خانگی بدون صرف یک ریال هزینه انجام خواهد شد، بلکه یک بالابر سالم به طور موقت برای شما جایگزین می شود.

به طور کلی تعمیرات بالابر خانگی بسیار سطحی بوده و به سرعت انجام می شود. این موضوع به لطف ساختار ساده ی بالابر خانگی هیدرلیک و ساز و کار فوق العاده راحت آن می باشد.

با این حال ممکن است یکی از قطعات بالابر به علت نقص فنی یا فرسودگی دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرات یا جایگزینی پیدا کند.

هزینه ی خرید قطعه ی جایگزین در تعمیر بالابر خانگی

چنانچه قطعه ای نیاز به جایگزینی داشته باشد، هزینه ی تعمیرات حاصل دستمزد تعمیرگار به علاوه ی هزینه ی ایاب و ذهاب و قیمت روز قطعه می باشد. همانطور که می دانید قطعات موجود در بازار دارای کیفیت های مختلفی هستند از قطعات ایرانی گرفته تا قطعات چینی و اروپایی که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارد.

بالابر خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تعمیر کار در این راستا ملزم است تا هزینه ی قطعات را با شما در میان گذاشته و در مورد اینکه از کدام قطعه با چه جنس، کیفیت و قیمتی استفاه نماید صلاح مشورت کند. چنانچه به تعمیرکار اعتماد صد درصد داشته باشید و از لحاظ مالی در مضیقه نیستید، می توانید این امر را به صلاحدید او بسپارید و درخواست استفاده از بهترین قطعه با بالاترین سطح ایمنی را نمایید.

قاعدتا در چنین موردی بایستی هزینه ی بیشتری برای تعمیرات صرف نمایید. اما نکته ی مهم اینجاست که قیمت قطعات مصرفی ارتباط مستقیمی با کیفیت آن ها دارد. هرچند نمی توان هر قطعه ی گران قیمتی را با کیفیت دانست اما قطعات ارزان، به احتمال زیاد ایمنی بالایی نخواهند داشت.

پس در واقع بایستی از تعمیرکار ماهر و خبره ای در این باره کم بخواهید چرا که هر فردی قادر به تشخیص اصل بودن قطعه و تجهیزات نمی باشد.

هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

از آنجایی که ایمنی در بالابر خانگی دارای ارزش و اهمیت بالایی می باشد و جان و سامت شما و خانواده تان به عملکرد این دستگاه وابسته است، توصیه می شود که از قطعات با کیفیت و مورد قبول کارشناسان در تعمیرات بالابر خانگی استفاده کنید.

هرچند که شاید تصور کنید استفاده از این قطعات می تواند هزینه ی بالایی در تعمیرات داشته باشد اما به این موضوع فکر کنید که قطعات بی کیفیت و ارزان احتمالا جان شما را در معرض خطر قرار خواهد داد و چه بسا بعدها نیاز به صرف هزینه های بیشتری پیدا کردید.

میزان تخصص، تجربه و مهارت تعمیرکار

هزینه تعمیرات بالابر خانگی به میزان تخصص و مهارت تعمیر کار بستگی دارد. این امری طبیعی است که تعمیرکاران حرفه ای و ماهر، دستمزد بالاتری را برای کار خود دریافت می کنند.

توصیه ما نیز به شما این است که برای تعمیر بالابر خانگی خود به هر تعمیرکار آماتور و بی تجربه ای اعتماد نکنید. چرا که سیستم بالابر خانگی بر پایه ی ایمنی بالای آن بنا می شود. چنانچه تعمیرکاری که از او درخواست کمک کرده اید دارای تخصص کافی در حفظ سطح ایمنی بالا نداشته باشد، می تواند منجر به وقوع حوادث خطرناکی شود.

بنابراین صرف اینکه یک تعمیرکار دستمزد کمتری دریافت می کند، از او برای تعمیرات بالابر خانگی کمک نخواهید.

از طرفی دریافت دستمزد بالا لزوما به معنای حرفه ای بودن تعمیرکار نیست. چه بسا تعمیرکاران غیرحرفه ای که دستمزدهای گران قیمت دریافت می کنند و تعمیرکاران حرفه ای و کاربلدی که دستمزدی مقرون به صرفه می گیرند.

بالابر خانگی

اما چگونه می توان این موضوع را تشخیص داد و چنین افرادی را پیدا کرد تا هم از تخصص بالای آن ها بهره مند شد و هم مبلغ معقول و مقرون به صرفه ای برای هزینه تعمیرات بالابر خانگی پرداخت؟ مهم ترین نکته در این باره اعتماد به مجموعه های معتبر و سر شناس است.­ مراجعه به افراد ناشناسی که هیچ شهرت و آوازه ای در منطقه ی خود ندارند می تواند با ریسک بالا همراه باشد.

هزینه بالابر خانگی

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از دانش، تجربه و تخصص تعمیرکاران حرفه ای اقدام به فرستادن کارشناسان و تعمیرکاران خبره برای تعمیرات بالابر خانگی شما با هزینه ای مقرون به صرفه می نمایند. این کارشناسان کاملا مورد تایید مجموعه بوده و امتحان خود را از بابت تخصص و دانش کافی در زمینه ی تعمیرات و ایمنی بالابر خانگی پس داده اند.

استفاده از با کیفیت ترین و بهترین قطعات موجود در بازار در عین دارا بودن قیمت مقرون به صرفه و ایمنی بالا توسط این کارشناسان موجب می شود تا شما پکیجی کامل از ویژگی های مثبت را برای تعمیر بالابر خانگی خود در اختیار داشته باشید. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

هزینه ی ایاب و ذهاب تعمیرکار

مورد دیگری که در هزینه ی تعمیرات بالابر خانگی تاثیر گذار است، هزینه ی ایاب و ذهاب کارشناس تعمیر بالابر می باشد.

برای کاهش این هزینه می توانید به شخصه سراغ تعمیرکار بروید و او را به منزل خود بیاورید. چنانچه تعمیرات در منزل شما به پایان برسد می توانید او را به مقصد مورد نظر برسانید و هزینه ی ایاب و ذهاب را از هزینه ی تعمیرات بالابر خانگی حذف کنید.

اما ممکن است بالابر خانگی شما و یا یکی از بخش های آن نیاز داشته باشد تا از منزل جهت تعمیرات خارج شود.

بنابراین توصیه می شود که از تعمیرکارانی کم بخواهید که در حوالی منزل شما حضور دارند و فاصله ی کمی را برای این رفت و آمد بایستی طی کنند.

با این حالی ممکن است تعمیرکار حرفه ای و ماهری که شما پیدا کرده اید فاصله ی زیادی تا منزل شما داشته باشد.

در این صورت بایستی هزینه ی رفت و آمد تعمیرکار را به هزینه ی تعمیرات بالابر خانگی اضافه کنید. اما بابت این موضوع نگران نباشید چرا که پرداخت هزینه ای اندک بابت رفت و آمد تعمیر کار چندان در اصل ماجرا تاثیرگذار نخواهد بود.

اگر تعمیرکار انتخابی شما دارای تخصص، مهارت و دانش بالایی در حوزه ی تعمیرات باشد، این هزینه ی جزئی ارزش پرداخت را خواهد داشت. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

چگونه هزینه تعمیرات بالابر خانگی را کاهش دهیم؟

اگر می خواهید بالابر خانگی شما دچار نقص های احتمالی و خرابی نشود و کار به جایی نرسد که نیاز به پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیرات آن داشته باشید،

بهتر است سرویس نگهداری و بازرسی دوره ای بالابر را فراموش نکنید. بالابر های خانگی بایستی همواره در سطح بالایی از امنی قرار داشته باشند و قطعات آن ها به درستی و در صحت کامل کار کنند. بنابراین می توانید از یک مجموعه معتبر برای سرویس های بازرسی دوره ای کمک بخواهید.

این کار به شما کم خواهد کرد تا از نقص های احتمالی و خرابی های پیش رو با صرف هزینه ای بسیار اندک جلوگیری کنید و مجبور به پرداخت هزینه های سنگین تعمیرات بالابر خانگی نشوید. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

گروه صنعتی آرینا با ارائه ی خدمات نگهداری و بازرسی دوره ای بالابر خانگی توسط کارشناسان حرفه ای، این اطمنان خاطر را به شما خواهند داد که پیش از خراب شدن قطعات و نیاز ب تعمیر بالابر خانگی، از نقص های احتمالی جلوگیری نموده و شما را نسبت به پرداخت هزینه های تعمیرات بالابر خانگی تان مصون نمایند.

نتیجه گیری

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

همانطور که گفته شد، هزینه تعمیرات بالابر خانگی به عوامل مختلفی از جمله شدت خرابی بالابر، دستمزد تعمیرکار، هزینه ی رفت و آمد تعمیرکار و هزینه ی خرید قطعه ی جایگزین بستگی دارد. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید.

چنانچه در انتخاب تعمیرکار دقت بالایی به خرج دهید و فردی با تجربه و ماهر را انتخاب نمایید، نیازی به صرف هزینه های بالا نیست. گروه صنعتی آرینا با در اختیار داشتن بهترین تعمیرکاران بالابر خانگی، از بهترین وبا کیفیت ترین قطعات در بالابر شما استفاده نموده و هزینه ی تعمیرات را به حداقل می رساند. بنابراین برای تعمیرات بالابر خانگی خود با گروه صنعتی آرینا در تماس باشید. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ارزانبالابر ایمنبالابر با کابینبالابر خانگی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت