نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟

نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟

نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟


 

نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟ مگر می شود صاحب کسب و کاری فروشگاهی باشید و از وجود تجهیزی به نام بالابر فروشگاهی بی خبر باشید؟ این روزها داشتن بالابر فروشگاهی دیگر نه یک مزیت رقابتی بین فروشگاه ها بلکه یک الزام است. برخورداری از سیستم بالابر فروشگاهی به یکی از باید ها در سیستم هر فروشگاه تبدیل شده است.

ایمنی، سرعت و کیفیت حرف اول را در فروشگاه ها می زنند و این فاکتورهای مهم بدون وجود بالابر فروشگاهی محقق نخواهند شد و یا به سختی اتفاق خواهند افتاد.

در مورد فاکتور ایمنی، علت الزام بالابر فروشگاهی کاملا واضح و روشن است. بدون وجود بالابر فروشگاهی اتفاقاتی ناگوار در سیستم فروشگاه رخ خواهد داد که تعداد زیادی از آن ها جبران ناپذیرند.

همچنین در مورد کیفیت و سرعت اگر به عمق داستان نگاه کنید متوجه می شوید که بدون بالابر فروشگاهی چه نا به سامانی هایی عظیمی در فروشگاه رخ خواهد داد و همچنین چه زمان های طولانی برای جابجایی بین طبقات صرف خواهد شد؛

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند. بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

 

نصب بالابر فروشگاهی چگونه انجام می شود؟

زمان هایی که می توانست صرف فرآیندهای مفید و بهینه ی فروشگاه شود اما متاسفانه در رفت و آمد طی شد.

بنابراین اگر تا کنون برای نصب بالابر فروشگاهی اقدام نکرده اید، خود را برای عقب افتادن از سایر رقبا در میدان های رقابت آماده کنید.

چرا که تمام کسب و کارها این روزها در تکاپو برای بهبود شرایط داخلی سازمان خود هستند و شما نیز به عنوان یک صاحب فروشگاه یا مغازه باید این مهم را جدی بگیرید.بالابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود

 

بالابر فروشگاهی چگونه نصب می شود؟

برای نصب بالابر فروشگاهی پیش از هر چیز باید از محل فروشگاه بازدید شود. چنانچه ساختار فروشگاه شما به گونه ای باشد که مکان مناسبی در گوشه ی آن یا در محدوده ی بالکن برای تعبیه بالابر فروشگاهی وجود داشته باشد،

کارشناسان آن مکان را برای نصب بالابر فروشگاهی در نظر می گیرند. اما اگر ساختارو دکوراسیون فروشگاه شما به نحوی باشد که مکان خالی برای نصب بالابر فروشگاهی وجود نداشته باشد،

بایستی قسمت کوچکی از فروشگاه را تخریب نموده و اقدام به ساخت و ساز و فرآیندهای ساختمانی به منظور ایجاد فضا برای تعبیه بالابر فروشگاهی نمایید. بنابراین اولین و مهم ترین رکن در نصب بالابر فروشگاهی، تعین موقعیت مناسب برای نصب آن است.

بعد از نیاز سنجی های لازم در مورد فروشگاه شما اعم از نوع فعالیت و حداکثر میزان باری که قرار است توسط بالابر حمل کنید،

بالابر فروشگاهی شما به طور شخصی سازی شده در ابعاد استاندارد به مرحله ی تولید می رسد.

کارشناسان حرفه ای گروه صنعتی آرینا برای نصب بالابر فروشگاهی در مکان شما حاضر می شوند و بعد از طی مراحل نصب، آموزش های لازم به مسئولین بالابر فروشگاهی داده می شود.

فرآیند مربوط به نگهداری و تعمیرات بالابر فروشگاهی به طور پیوسته و در زمان های مقرر توسط کارشناسان و تکنسین های مربوطه انجام خواهد شد بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت این امر نخواهید داشت.

جهت سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

 

نصب بالابر فروشگاهی با ایمنی کامل

خرید بالابر فروشگاهی که توسط گروه صنعتی آرینا در نوع هیدرولیکی تولید می شود، در واقع ایمنی ترین نوع بالابر فروشگاهی است که از یک سیستم یکپارچه مکانیکی، الکترونیکی و هیدرولیکی تشکیل شده است.

ساخت بالابر خانگی چگونه است؟

این بالابرهای فروشگاهی به واسطه ی سیستم هیدرولیکی که دارا می باشند با نام های سیستم برق کشی تک فاز و سه فاز نیز شناخته می شوند.

در واقع علت این نامگذاری این است که موتور بالابر فروشگاهی هیدرولیکی به گونه ای طراحی شده است که قابلیت کار کردن با برق های تک فاز و سه فاز را دارا می باشد.

زمانی که نیاز به صرف کردن توان بیشتری توسط بالابر فروشگاهی وجود داشته باشد از موتور سه فاز استفاده می شود تا بالابر بتواند بارهای سنگین را با خود حمل کند.

به نوعی می توان گفت که موتور سه فاز توانایی حمل بارهایی حدود 500 کیلوگرم را دارد اما این عدد در مورد موتور تک فاز شاید تنها در حد 300 کیلوگرم باشد.

 

ایمنی در بالابر فروشگاهی

گروه صنعتی آرینا برای ساخت بالابر بالابر فروشگاهی از متریال های درجه یک استفاده می کند و تمامی متعلقات بالابر فروشگاهی پیش از تعبیه در بالابر، در آزماشگاه های تست سلامت فنی چک می شوند. بنابراین از لحاظ ایمنی و اصالت هیچ گونه خللی بالابر فروشگاهی شما را تهدید نخواهد کرد.

با تعبیه اصولی سیستم های مربوط به ایمنی در بالابر فروشگاهی همچون سیستم فولی کنترل و سیستم پاراشوت توسط متخصصین خبره گروه صنعتی آرینا، می توان این ادعا را داشت که هیچ بالابری دارای این ضریب بالا از ایمنی نیست.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اخلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه را به راحتی انجام دهید.

 

نصب بالابر فروشگاهی

تست های مکرری که روی بالابر انجام می شود، این ادعا را تایید خواهند کرد. چرا که بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا از تمامی این تست های فنی سربلند بیرون آمده است.

سقوط بالابر در واقع بدترین و تلخ ترین اتفاقی است که می تواند در مورد بالابر فروشگاهی رخ دهد اما مهندسین با تعبیه سیستم پاراشوت در بالابرفروشگاهی امکان سقوط بالابر را به صفر می رسانند.

دسته بندی بالابرها به چه صورت است؟

در واقع اگر کابل های دوگانه به هر علتی پاره شوند و در نقطه ای اتصال آن ها کاملا قطع شود، باز هم بالابر در جای خود ثابت خواهد ماند و این یعنی ایمنی در حد صد درصد. در این گونه مواقع شاید بالابر فروشگاهی در حد 30 یا 40 سانت پایین تر از سطح اولیه بیاید اما در جای خود ثابت خواهد ماند و قفل می شود.

 

نتیجه گیری

نصب و راه اندازی بالابر فروشگاهی امری نیست که آن را بتوان به هر مجموعه سپرد چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند جان شما و کارکنان فروشگاه را به خطر بیاندازد. بنابراین برای خرید بالابر فروشگاهی باید به مجموعه های معتبری مراجعه کنید که در امر تولید بالابر ید طولایی دارند.

گروه صنعتی آرینا با دارا بودن سال ها سابقه ی درخشان، حتی یک مورد فقدان ایمنی در بالابر هیدرولیکی آن گزارش نشده است. بنابراین با خیالی آسوده می توانید نصب بالابر فروشگاهی و بالابر خانگی خود را به این مجموعه ی معتبر و حرفه ای بسپارید.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.باعث افتخار و خرسندی ماست که توانسته باشیم یکی از دغدغه های مهم در ارتباط با پیشرفت و ارتقای کسب و کار شما را رفع نماییم.

جهت سفارش خرید بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا و هماهنگی های لازم با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیمقالات بالابر

انواع بالابرانواع بالابرهای هیدرولیکیبالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر تجاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت