موارد استفاده از بالابر خانگی کدام اند؟

ساخت بالابر خانگی چگونه است؟

ساخت بالابر خانگی چگونه است؟


موارد استفاده از بالابر خانگی کدام اند؟

تا چند سال اخیر که فرهنگ استفاده از بالابر خانگی به اندازه ی امروز جا نیفتاده بود افراد تصور می کردند که تعبیه و نصب بالابر خانگی تنها برای خانه های لوکس و مدرن با طبقات متعدد می تواند کاربردی باشد،حتی عده ای بر این باور بودند که اصلا چرا باید از چنین تجهیزی استفاده کرد. اما گذر زمان باعث شد تا سیستم بالابر خانگی بتواند موارد کاربرد خود را به همگان نشان دهد.

و یا به عبارتی خود را به اثبات برساند. بالابر خانگی نشان داد که تنها مختص تعبیه در منازل مدرن و لوکس نیست می تواند موارد استفاده ی زیادی داشته باشد.

استفاده از بالابر خانگی

در واقع هدف از تعبیه بالابر خانگی تنها زیباسازی فضای داخلی منزل نیست بلکه علاوه بر اربرد زیبایی شناسانه دارای کاربردهای ایمنی، پزشکی و سهولت در رفت و آمد می باشد که در ادامه بیشتر بدان ها پرداخته شده است.

امروزه روز استفاده از بالابر خانگی در ساختمان های دوبلکس و تریپلکس به امری متداول تبدیل شده است. استفاده از بالابر خانگی بهترین راهکار برای افرادی است که می خواهند به سادگی هرچه تمام بین طبقات جابجا شوند و در این بین در زمان خود صرفه جویی نمایند.

طی کردن نفس گیر راه پله های خانه، آن هم برای چند بار در طی روز می تواند مشکلاتی همچون آرتروز و پوکی استخوان را به مرور زمان در بدن شما ایجاد نماید.گروه صنعتی آرینا با اشراف به کاربردهای اصلی بالابر خانگی، اقدام به تولید بالابر خانگی متناسب با نیازهای منزل شما می نماید.

کارشناسان گروه صنعتی آرینا می توانند با توجه به ساختار داخلی منزل شما، بهترین نقطه را برای تعبیه بالابر خانگی انتخاب نمایند و ویژگی های لازم را در آن تعبیه کنند. استفاده از بالابر خانگی آرینا صنعت می تواند ضامن ایمنی و سلامت شما و عزیزان تان در منرل باشد. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید.

استفاده از بالابر خانگی برای افراد مسن

در بسیاری از منازل از افراد مسن نگهداری و مراقبت می شود. جابجایی های مکرر می تواند برای این افراد امری آسیب رسان به سلامت بدن باشد. بسیاری از افراد مسن، توانایی طی کردن پله های خانه را ندارد و این در حالی ست که منازل این افراد، منازلی قدیمی هستند و احتمالا راه پله هایی غیر استاندارد در آن ها تعبیه شده است.

بنابراین باید چاره ای اندیشید تا میزان جابجایی و طی کردن راه پله های نفس گیر و طاقت فرسا برای این عزیزان به حداقل برسد. سال هاست که چاره ای مفید و کاربردی برای این چالش اندیشیده شده است و آن چیزی نیست جز تعبیه و نصب بالابر خانگی. افراد مسن می توانند برای جلوگیری از آسیب های احتمالی که در طی نمودن راه پله ها بسیار محتمل می باشد، از بالابر خانگی استفاده کنند.

قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

یکی از خوبی های بالابر خانگی آرینا صنعت این است که نحوه ی کار با آن بسیار ساده بوده و بنابراین افراد مسن به راحتی می توانند شیوه ی کار با بالابر را یاد بگیرند و بدون نیاز به کمک گرفتن از سایرین از آن استفاده کنند. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

استفاده از بالابر خانگی جهت حمل و جابجایی در منزل

برای افرادی که به طور دائم در طبقات منزل جابجا می شوند و این جابجایی ها به طور روزانه تعداد بالایی را به خود اختصاص می دهد،استفاده از بالابر خانگی می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. شما می توانید برخی از تجهیزات را نیز با توجه به وزن آن ها به واسطه ی بالابر خانگی جابجا نمایید.

چنانچه قصد تغییر دکوراسیون در منزل دارید و می خواهید تعدادی از اسباب و اثاثیه منزل را جابجا کنید می توانید این کار را به واسطه ی بالابر خانگی انجام دهید.

هرچه حجم و وزن این وسایل بیشتر باشد، قطعا جابجا کردن آن ها به واسطه ی راه پله دشوارتر خواهد بود. بالابر خانگی در اینگونه مواقع به کمک شما آمده و این فرآیند را به سادگی هرچه تمام تر پیاده سازی خواهد نمود.

از طرفی در برخی منازل، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و یا اتاق های خواب در طبقه ای مجزا قرار دارند. بنابراین افراد بایستی به طور مداوم بین طبقات جابجا شوند. این جابجایی های به واسطه ی راه پله می تواند بسیار وقت گیر و خسته کننده باشد در حالی که بالابر خانگی می تواند در سریع ترین زمان و با صرف کمترین میزان انرژی این جابجایی را صورت دهد.

گروه صنعتی آرینا می تواند با توجه به تعداد طبقات منزل شما و ارتفاع آن، تعداد توقف های لازم و ارتفاع قابل پیمایش را در طراحی بالابر خانگی لحاظ نماید. همچنین میزان قابل حمل در بالابر خانگی آرینا صنعت قابل تعیین می باشد. این میزان به طور عمده میزانی استاندارد بوده اما چنانچه قصد دارید.

با اهدافی خاص نسبت به تعبیه بالابر خانگی در منزل اقدام کنید، می توانید خواسته خود را با گروه طراحی و تولید آرینا صنعت میان بگذارید تا در صورت اجرا پیاده سازی آن صورت گیرد.

استفاده از بالابر خانگی در دکوراسیون داخلی منزل

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید ظاهری شیک و مدرن به نمای داخلی منزل خود ببخشید بدون اینکه بخواهید بخشی از منزل را تخریب کنید و یا ساخت و ساز داشته باشید؟

چگونه بالابر هیدرولیکی کار می کند؟

نصب و تعبیه بالابر خانگی یکی از روش هایی است که می توانید به واسطه آن، جلوه ای زیبا، شیک و مدرن به دکوراسیون داخلی منزل خود بدهید. به ویژه اگر منزل شما دارای دو یا سه طبقه می باشد، نصب و راه اندازی بالابر خانگی با نمای شیشه ای و زیبا علاوه بر سهیل و تسریع جابه جایی ها، موجب زیباسازی نمای داخلی منزل شما می شود.

بالابر خانگی آرینا صنعت دارای طراحی زیبا و شکیل بوده و قابلیت سازگاری با هر نوع دکوراسیون داخلی را دارا می باشد. شما می توانید بالابر را در بهترین نقطه از ساختمان که دارای نمای زیباتری می باشد نصب کنید و به زیبا سازی هر چه بیشتر فضای داخلی منزل خود کمک نمایید.

استفاده از بالابر خانگی جهت افزایش ایمنی و حفظ سلامت

لزوما نباید دچار مشکلات یا عارضه های سلامتی و پزشکی باشید تا نیاز به استفاده از بالابر خانگی پیدا کنید. بلکه استفاده از بالابر خانگی می تواند راهی برای جلوگیری از آسیب های احتمالی باشد.

سالانه افراد زیادی در اثر استفاده از راه پله ها در منازل دچار سقوط و آسیب دیدگی می شوند. هر چند که تعداد زیادی از این افراد را افراد مسن و کودکان تشکیل می دهند با این حال تمامی افراد خانواده در معرض خطر می باشند. نصب و راه اندازی بالابر خانگی می تواند موجب جلوگیری از بروز این حوادث شده و ایمنی را در منزل شما بالا ببرد.

به ویژه اگر دارای کودکان خردسال هستید و درمورد سلامتی آن ها دغدغه و نگرانی دارید، تعبیه بالابر خانگی می تواند خاطر شما را از این بابت آسوده نماید. مهم ترین نکته در طراحی بالابر خانگی سطح ایمنی بالای آن است چرا که این بالابر به طور روزانه قرار است مورد استفاده قرار گیرد و جابجایی و حمل افراد خانواده را بر عهده داشته باشد.

در واقع سلامت و ایمنی افراد منزل در گرو ایمنی بالای بالابر خانگی می باشد. گروه صنعتی آرینا با اولویت قرار دادن سطح ایمنی بالا در طراحی و تولید بالابر خانگی، سعی در ارائه ی محصولی با کیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی نموده است.

لازم به ذکر است که تمامی قطعات مورد استفاده در تولید بالابر خانگی آرینا صنعت، پیش از به کار گیری در تولید بالابر در آزمایشگاه های تست سلامت فنی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

تعبیه بالابر خانگی جهت کاهش ارتفاع ساختمان

تعبیه بالابر خانگی به جای طراحی راه پله، مدت هاست که در طراحی ساختمان ها لحاظ می شود. این موضوع در برخی فاکتورهای سازه تاثیرگذار می باشد. از جمله این فاکتورها ارتفاع ساختمان می باشد. در واقع به جای تعبیه راه پله های پیچ در پیچ که موجب افزایش ارتفاع ساختمان به شکلی غیر ضروری می شود، می توان دست به تعبیه و نصب بالابر خانگی زد که موجب می شود سازه ی شما در نهایت یک سازه ی شیک و امروزی با طراحی داخلی شکیل و استاندارد باشد.

انواع بالابر

کاهش ارتفاع ساختمان در برخی موارد این اجازه را به شما خواهد داد تا در مورد تعداد طبقات تجدید نظر داشته باشید.

تعبیه بالابر خانگی جهت افزایش ارزش بنا

برای افرادی که قصد خانه سازی دارند و به فکر این موضوع هستند که چگونه می توانند ارزش ملک خود را افزایش دهند، تعبیه بالابر خانگی می تواند امری بسیار مفید و کاربردی باشد. نصب بالابر خانگی در منزل می تواند موجب افزایش چشمگیر ارزش ملک شود. در واقع دارا بودن باابر خانگی در منزل می تواند به عنوان یک مزیت برای افرادی که قصد خرید خانه را دارند محسوب شود.  جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماس باشید.

نتیجه گیری موارد استفاده از بالابر خانگی

بالابر خانگی این روزها به یکی از تجهیزات ضروری در منزل تبدیل شده است. این تجهیز به بالا بردن سطح ایمنی و حفظ سلامت افراد خانواده کمک چشمگیری می نماید. دقت داشته باشید که بالابر خانگی می تواند با توجه به نوع سازه شما و ارتفاع و تعداد طبقات آن توسط گروه صنعتی آرینا طراحی و تعبیه شود.

بنابراین می توانید یک بالابر خانگی شخصی سازی شده منطبق با معماری داخلی منزل خود در اختیار داشته باشید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با گروه صنعتی آرینا جهت خرید بالابر خانگی می توانید ازطریق شماره تماس های درج شده اقدام به برقراری ارتباط نمایید.

باعث افتخار و خرسندی ماست که نقشی هرچند کوچک در حفظ سلامتی و راحتی و آسایش هرچه بیشتر شما داشته باشیم. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید. بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابالابربالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر برقیبالابر خانگی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت