معرفی بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا


معرفی بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت اختراع ثبت گردیده است و هرگونه کپی برداری و یا ساخت و طراحی مشابه آن خلاف قانون و شرع بوده و مورد پیگیری قضایی قرار خواهد گرفت. این بالابر صنعتی با طراحی و ظاهر منحصر بفرد و زیبا توسط واحد طراحی و مهندسی گروه صنعتی آرینا اختراع گردیده است.

اختراع این بالابر صنعتی به صورت رسمی در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور ثبت گردیده است و هرگونه کپی برداری یا ساخت نمونه مشابه مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.بالابر هیدرولیکی مدل تینا با ظاهری بسیار زیبا طراحی، اختراع و تولید شده است.

وجوه تمایز اصلی این بالابر نسبت به سایر بالابرهای معمول بازار از این قرارند: مجموعه قطعات انتقال قدرت که وظیفه جابجایی و بالا بردن کفی یا همان کابین بالابر را برعهده دارند داخل یک باکس فلزی بسته به عرض ۱۲ سانتی‌متر و به طول ۲۶ سانتی‌متر قرار گرفته‌اند. ارتفاع این باکس فلزی متناسب با ارتفاع یا همان میزان جابجایی بالابر است.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
مشخصات بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

انواع بالابربالابر ارزانبالابر ایمنبالابر برقیبالابر تجاریبالابر خانگیبالابر زیبابالابر صنعتیبالابر فروشگاهیبالابر مغازهبالابر نفر بر هیدرولیکیبالابر نفربربالابر هیدرولیکبالابر هیدرولیکیبالابر هیدرولیکی خانگیبالابر هیدرولیکی صنعتیبالابر هیدرولیکی مدل تیناعکس بالابر هیدرولیکقیمت بالابرقیمت بالابر تک نفرهقیمت بالابر هیدرولیکیقیمت بالابر هیدرولیکی خانگینقشه بالابرنقشه بالابر مغازه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت