مشخصات بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا


مشخصات بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

این بالابرها با تنوع بسیار بالایی از نظر ابعاد و ظرفیت و کاربری قابلیت تولید دارند. به لحاظ کاربری در سه دسته زیر قابل استفاده می‌باشند:

۱-۱-۲- به عنوان بالابر خانگی جهت جابجایی افراد بین طبقات، خصوصا افراد معلول و کم توان.

۲-۱-۲- به عنوان بالابر تجاری جهت جابجایی بار و نفر در فروشگاه‌ها ، مغازه ها و اماکن تجاری بین انبار و مغازه و یا بین طبقات.

۳-۱-۲- به عنوان بالابر صنعتی جهت جابجایی کالا و نفر در کارخانجات، کارگاه‌ها و اماکن صنعتی بین طبقات.

۲-۲- به لحاظ ابعاد و ظرفیت نیز این بالابرها از تنوع کاملی برخوردارند.

۱-۲-۲- از لحاظ میزان مسافت جابجایی بالابر مدل تینا امکان جابجایی حداکثر تا طول هشت متر (۸ m) را داراست. برای ارتفاع بیش از ۸ متر نیز امکان تولید با شرایط خاص وجود دارد.

۲-۲-۲- از منظر ظرفیت نیز این بالابرها از تنوع بالایی برخوردارند. نوع پایه این مدل از بالابرها دارای ظرفیت جابجایی ۳۰۰ کیلوگرم (۳۰۰ kg) بار می‌باشد. مشخصات ابعادی این نوع بالابر در عکس زیر نمایش داده شده است. برای ظرفیت‌های بالاتر از ۳۰۰ کیلوگرم مشخصات ابعادی بالابر متفاوت خواهد بود.

بالابر برقی چگونه کار می کند؟

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

۳-۲-۲- در مورد ابعاد کابین یا همان کفی بالابر نیز امکان تولید با ابعاد متنوع وجود دارد. در صورت افزایش طول کفی بالابر بسته به ظرفیت آن از دو باکس انتقال قدرت مدل تینا استفاده خواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

انواع بالابربالابر ارزانبالابر ایمنبالابر برقیبالابر تجاریبالابر خانگیبالابر زیبابالابر صنعتیبالابر فروشگاهیبالابر مغازهبالابر نفر بر هیدرولیکیبالابر نفربربالابر هیدرولیکبالابر هیدرولیکیبالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینابالابر هیدرولیکی خانگیبالابر هیدرولیکی صنعتیعکس بالابر هیدرولیکقیمت بالابرقیمت بالابر تک نفرهقیمت بالابر هیدرولیکیقیمت بالابر هیدرولیکی خانگینقشه بالابرنقشه بالابر مغازه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت