مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

امروزه دیگر خیلی از فروشگاه ها به شکل بزرگ ساخته می شوند وبه گونه ای نیست که فقط یک نفر از عهده کارها بربیاید. بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها حالا دیگر دارای طبقات متعددی هستند و اجناس زیادی درون خود دارند. حالا دیگر برای خیلی از فروشگاه ها زمان اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل است که سعی می شود از وسایلی استفاده شود که سرعت کار آنها را بالاتر ببرد.

یکی از وسیله هایی که در فروشگاه استفاده می شود، بالابر فروشگاهی است. بالابر فروشگاهی می تواند انواع مختلفی داشته باشد. رایج ترین نوع این نوع بالابر، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی است که مزیت های زیادی را ارائه می دهد. در این مقاله به مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی پرداخته شده است.

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی همان گونه که از نامش مشخص است از سیستم هیدرولیکی برای بالا و پایین رفتن استفاده می کند. بالابرهای هیدرولیکی مزیت های زیادی دارند و به همین خاطر است که مورد توجه بسیاری از صاحب فروشگاه ها قرار می گیرند. به طور کلی بالابرهای هیدرولیکی توسط افراد زیادی و برای مکان های مختلف استفاده می شود که یکی از این مکان ها فروشگاه می باشد. ابعاد یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی توسط مشتری مشخص می شود .

مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

نصب یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی می تواند مزیت های زیادی برای یک مغازه یا فروشگاه به همراه داشته باشد. در زیر به این مزیت ها پرداخته شده است:

1.امنیت بسیار خوب:

یکی از مهمترین مزیت های یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی ،امنیت بسیار خوب آن است. با بالابر هیدرولیکی در فروشگاه شما امنیت بالایی را تجربه می کنید چون ضریب امنیت این بالابر بالا است و مقاومت بسیار خوبی نیز دارد. این بالابر به خوبی از افراد یا بار در هنگام جابجایی محافظت می کند و این خود دلیل بسیار خوبی است که یک بالابر هیدرولیکی در فروشگاه خود نصب کرد. امنیت در همه جا حرف اول را می زند. این بالابر مجهز به سیستم های ترمز ناگهانی و نیز سیستم های جلوگیری از سقوط ناگهانی است که باعث می شود تا امنیت جابجایی با آن بالاتر برود.

بالابر نفربر چیست؟

2.ساختار نسبتا ساده:

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی ساختار چندان پیچیده ای ندارد و به همین دلیل همه افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. کار کردن با یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی بسیار راحت است و افراد به راحتی می توانند با این بالابر بارهای فروشگاه را جابجا کنند.

3.بالا رفتن سرعت کار در فروشگاه:

یکی دیگر از مهم ترین مزیت های نصب یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی این است که سرعت جابجایی بار و افراد در آن بالا می رود. با یک بالابر دیگر کارگران یک فروشگاه مجبور نیستند تا انرژی زیادی را صرف بالا بردن بارها کنند. علاوه بر بالا رفتن سرعت کارها، زحمت افراد هم کم خواهد شد و به این ترتیب افراد انرژی بیشتری برای افراد باقی می ماند تا دیگر کارها را انجام دهند. به طور کلی بالابر هیدرولیکی فروشگاهی باعث می شود تا کار در فروشگاه آسان تر و سریع تر شود.

4.بالا رفتن قیمت مغازه:

وقتی یک بالابر هیدرولیکی در فروشگاه خود نصب کنید، علاوه بر راحت تر کردن کارها برای خود دارید ارزش فروشگاه را نیز بالاتر می برید. بدون شک اگر بعدا بخواهید مغازه خود را بفروشید و آن را اجاره دهید می توانید با قیمتی بالاتر این کار را انجام دهید. بنابراین یکی  دیگر از مزیت های نصب بالابر در فروشگاه، بیشتر شدن قیمت آن است.

5.لوکس تر شدن فروشگاه :

فروشگاه دارای یک بالابر هیدرولیکی بدون شک لوکس تر از فروشگاه بدون بالابر است. شما با نصب یک بالابر هیدرولیکی در فروشگاه خود نه تنها کار خود را آسان تر می کنید که کلاس مغازه خود را نیز بالاتر می برید و جلوه مغازه خود را بیشتر کنید.

انواع بالابر

6.فضای اندک اشغالی:

خوبی بالابر هیدرولیکی فروشگاهی این است که فضای چندانی را اشغال نمی کند و شما می توانید در نقاط مناسب متعددی آن را نصب کنید. این بالابرها را به راحتی می توان در فضایی اندک نصب کرد و از آن استفاده نمود. با این مزیت دیگر شما اصلا نگران این نباشید که بالابر فضای زیادی اشغال می کند.

7.جابجایی در صورت نیاز:

در صورتی که نیاز وجود داشته باشد، می توان به راحتی بالابرهای هیدرولیکی فروشگاهی را جابجا کرد و آن را در محل دیگری از فروشگاه نصب نمود تا برای کارها راحت تر باشد. این یکی دیگر از مزیت های بالابر هیدرولیکی فروشگاهی می باشد که شما بتوانید در صورتی که لازم بود بالابر را به جایی دیگر منتقل کنید.

8.انعطاف پذیری برای کنترل کردن نیرو و سرعت حمل کردن بار:

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی در جابجایی بار انعطاف پذیری زیادی دارد. این به دلیل نیروی بالای این بالابر است. شما می توانید تنظیم کنید که با چه نیرویی می خواهید بارها را جابجا کنید و نیز سرعت حمل بار را نیز تنظیم کنید.

9.هزینه تعمیر اندک:

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی خیلی کم خراب و دچار مشکل می شود بنابراین شما هزینه تعمیراتی بسیار اندکی خواهید داشت. این یکی دیگر از مزیت های نصب این بالابر است. این بالابر هم قیمت مناسبی دارد، هم هزینه نصب آن پایین است و هم هزینه تعمیراتی اندکی دارد. همه این ها روی هم بالابر هیدرولیکی را به گزینه ای عالی برای نصب در فروشگاه تبدیل می کند.

نتیجه گیری

بالابر هیدرولیکی، با سیستم هیدرولیکی کار می کند و یکی از رایج ترین انواع بالابرها است. این بالابر در فروشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و یک بالابر هیدرولیکی فروشگاهی مزیت های زیادی به همراه دارد. این مزیت ها شامل بالا رفتن سرعت کار در فروشگاه ها، بالا رفتن ارزش فروشگاه، راحتی کار با آن، جابجایی در صورت نیاز، هزینه تعمیراتی اندک، ساختار نسبتا ساده ، امنیت بسیار خوب وانعطاف پذیری در حمل بار اشاره کرد.

تفاوت بین بالابرهای کششی و هیدرولیکی

اگر فروشگاهی دارید که می خواهید سرعت جابجایی بارها یا حتی افراد را در آن بالا ببرید حتما از می توانید خرید و نصب یک بالابر فروشگاهی را مد نظر قرار دهید و با این کار از مزیت های متعدد ان بهره مند شوید. حتما خرید را از یک شرکت معتبر مانند گروه صنعتی آریانا انجام دهید.

همچنین بالابر خانگی و بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیبالابر هیدرولیکیمقالاتمقالات بالابر

بالابر ارزانبالابر خانگیبالابر فروشگاهیبالابر مغازهبالابر هیدرولیکیبالابر هیدرولیکی فروشگاهیخرید بالابرگروه صنعتی آریانا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت