مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم


مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم چیست؟ بالابردر خانه یا محل کار می توانند باعث سرعت بخشیدن به کارها شود.  بالابر در انواع مختلفی وجود دارد . یکی از این بالابرها ، نوع هیدرولیکی است.

بالابرهای هیدرولیکی یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین بالابرها هستند که در انواع محیط ها و ساختمان ها از آنها استفاده می شود و مزایای زیادی را فراهم می کنند.

خود بالابرهای هیدرولیکی انواع مختلفی دارند که یکی از آنها بالابر هیدرولیک با کابین آلومینیوم می باشد. در این مقاله به مزیت های بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم پرداخته شده است.

 

بالابر هیدرولیک با کابین آلومینیوم

همان گونه که از نامش پیداست این نوع بالابر از نیروی هیدرولیکی برای جابجایی استفاده می کند و دارای کابینی از جنس آلومینیوم است. همان گونه که خودتان می دانید برخی بالابرها بدون کابین هستند که از آنها بیشتر برای حمل بار استفاده می شود.

بالابرهای دارای کابین امنیت بیشتری هستند. کابین های بالابرها می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند که یکی از آنها الومینیوم می باشد. دیگر موارد شامل کابین های ام دی اف، پی وی سی ، آهن و غیره است. استفاده از آلومینیوم برای کابین یک بالابر هیدرولیکی می تواند مزایای متعددی داشته باشید که در زیر به آنها اشاره شده است:

1.ایمنی بسیار مناسب:

بالابرهایی که کابین دارند دارای ایمنی بسیار خوبی هستند و بالابرهای با کابین آلومینیوم نیز دارای ایمنی بالایی هستند. با استفاده از یک بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم دیگر خیالتان از بایت حمل و نقل افراد یا بارها می تواند راحت باشد. مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

این بالابر دارای ترمزهای بسیار مناسبی است که از افراد در برابر سقوط محافظت می کندو نیز سیستم هایی دارد که می تواند در صورت خرابی سیستم، امنیت شما را به خوبی برآورده کند و شما از این بابت اطمینان خاطر خواهد داشت.

مدل های جدید بالابرهای فروشگاهی

2.جلوه دادن به فضا:

آلومینیوم فلزی درخشان و زیباست و بنابراین یک بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم می تواند به خانه یا محل شما زیبایی و جلوه بدهد. برای مثال فرض کنید که شما یک بالابر زیبای آلومینیومی را در کنار پله ها قرار می دهید. این موضوع نه تنها کار انتقال شما به طبقات بالا را راحت می کند بلکه باعث زیباتر شدن دکوراسیون خانه شما می شود البته به شرطی که کار دکوراسیون و توجه به جزییات را به خوبی انجام دهید. این بالابر می تواند تاثیر بسیار مثبتی روی ظاهر خانه شما داشته باشد.

3.حس راحتی در آن:

شما در یک کابین آلومینیومی بالابر هیدرولیکی احساس خوبی خواهید داشت چون هم به راحتی و به سرعت بالا می رود و هم زیباست و هم امنیت بالایی دارد. شما به راحتی می توانید از این بالابر برای انجام کارهای لازم استفاده کنید و بار یا افراد را با آن حمل کنید.

4.وزن سبک:

فلز آلومینیوم سبک است و به همین خاطر کابین ساخته شده از آن برای بالابرهای هیدرلیکی هم سبک خواهد بود. به همین دلیل است که این نوع بالابرها سرعت خوبی هم دارند و به راحتی شما یا بار را انتقال می دهند. مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

این وزن سبک تر باعث می شود تا انرژی کمتری هم از سوی موتور هیدرولیک بالابر مصرف شود و این خود هزینه شما را کاهش می دهد. بنابراین یکی از مزیت های این نوع بالابر وزن سبک تر ان است.

5.فضای اشغالی اندک:

این نوع بالابرهای هیدرولیکی فضای اندکی اشغال می کنند و به همین دلیل است که طرفداران زیادی هم دارند. شما می توانید در نقطه دلخواه و مناسب به راحتی این بالابر را نصب و از آن استفاده کنید. به طور کلی بالابرهای هیدرولیکی فضای زیادی اشغال نمی کنند و یکی از دلایلی که مشتریان فراوانی هم دارند این موضوع است. هر چقدر که یک بالابر فضای کمتری اشغال کند مسلما بهتر خواهد بود.

پنج نکته پیش از سفارش بالابر خانگی کدام اند؟

6.بالا رفتن ارزش ساختمان :

با نصب یک بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم در ساختمان یا خانه خود شما بر ارزش آن می افزایید. دلیلش هم اینست که شما کار انتقال را راحت تر کرده اید مخصوصا این که افراد پیر برای بالا رفتن از طبقات و پله ها اذیت می شوند. خیلی از افراد پیر سالانه بر اثر افتادن از پله ها دچار اسیب می شوند و یک بالابر با کابین می تواند به خوبی سلامت انها را بالاتر ببرد و خطرات پیرامون آنها را کاهش دهد.

7.نصب آسان:

این بالابرها به راحتی نصب می شوند و نصب آنها نیز هزینه زیادی ندارد. شما می توانید در عرض چند روز در ساختمان یا خانه خود یک بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم داشته باشید. خوبی نصب آسان اینست ک هزینه  چندانی برای شما در پی نخواهد داشت.

8.قیمت مناسب:

این نوع بالابرها با وجود زیبایی و ایمنی بالا چندان گران نیستند و قیمت های مناسبی را دارند. برای همین است که خیلی ها می توانند از آن در خانه خود استفاده کنند و بهره ببرند. اگر می خواهید تا یک بالابر مناسب در خانه یا محل کار خود داشته باشید، حتما بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم را در نظر داشته باشید. قیمت ها را بررسی کنید و با توجه به مقدار بودجه خود، یک بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیومی خوب خریداری کنید.

9.مناسب برای کودکان و افراد معلول:

بالابرهای هیدرولیکی با کابین الومینیوم  به خاطر ایمنی بالایی که دارند برای کودکان خردسال و افراد معلول نیز بسیار مناسب هستند و آنها می توانند از این وسیله برای جابجایی استفاده کنند. مخصوصا افراد معلول می توانند به خوبی از این بالابرها استفاده نمایند و در خانه جابجا شوند و این خود بسیار خوب است. مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

5 نکته هنگام خرید بالابر خانگی برای سالمندان

 

نتیجه گیری

بالابرهای هیدرولیکی در انواع مختلفی وجود دارند که از میان بالابرهای هیدرولیکی بدون کابین، بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم،بالابر هیدرولیکی با کابین ام دی اف، بالابر با کابین استیل، بالابر با کابین پی وی سی و غیره اشاره کرد.

بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیوم می تواند مزیت های زیادی را به همراه داشته باشد که از میان انها می توان به قیمت مناسب، هزینه نصب کم، امنیت بالا، نصب آسان، مناسب بودن برای کودکان ومعلولان، فضای اشغالی اندک، وزن سبک، حس راحتی در آن ، بالا رفتن ارزش ساختمان و زیبایی اشاره کرد. همه این ها بالابر هیدرولیکی با کابین آلومینیومی را به گزینه ای مناسب برای استفاده کردن تبدیل می کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مقالات

بالابر ایمنبالابر برقیبالابر تجاریبالابر خانگیبالابر زیبابالابر صنعتیبالابر نفربر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت