مزایای نصب بالابر فروشگاهی چیست؟

مزایای نصب بالابر فروشگاهی چیست؟

مزایای نصب بالابر فروشگاهی چیست؟


مزایای نصب بالابر فروشگاهی چیست؟

اگر سوال این باشد که هدف از به کار گماشتن ماشین آلات چه بوده است، به عنوان اولین پاسخ باید گفت که تسهیل امور و بالا بردن بهره وری نیروی کار.

حال می توان این پاسخ را در مورد استفاده از بالابرهای فروشگاهی نیز داد. هدف از به کارگیری بالابر فروشگاهی به عنوان یک ماشین، در واقع بالا بردن بهره وری نیروی کار و تسهیل و تسریع اجرای امور و فرآیندها در یک محیطی کاری یا فروشگاهی می باشد.

استفاده از بالابر فروشگاهی مزایای زیادی دارد و نمی توان این مزایا را تنها به این چند مورد خاص محدود دانست. زمانی می توان به مزایای اصلی نصب بالابر فروشگاهی پی برد که مدت زمانی را بدون آن سر کرده باشیم. عدم وجود تجهیزی با نام بالابر فروشگاهی در فروشگاه های بزرگ و چند طبقه می تواند موجب کند شدن امور، به هم ریختگی اوضاع، کاهش بهره وری نیروی انسانی، وقوع حوادث و خسارت های مالی و جانی شود.

بنابراین نصب یک بالابر فروشگاهی استاندارد و ایمن می تواند به شکل محسوس یا نامحسوس شما را در راستای رسیدن به اهداف کسب و کارتان هدایت کند.

گروه صنعتی آرینا با طراحی و تولید بالابر فروشگاهی مطابق با نیازهای کسب و کار شما، حفره های خالی ناشی از عدم وجود بالابر را در محیط کاری شما پر کرده و ضامن افزایش ایمنی و سلامت نیروی کار خواهند بود.

در ادامه به مهم ترین مزایای نصب بالابر فروشگاهی اشاره شده است بنابراین برای دانستن این مزایا تا انتها با ما همراه باشید.

افزایش سطح ایمنی

تصور کنید در فروشگاهی شلوغ و پر رفت و آمد که به طور روزانه نیاز به بارگیری های متعدد وجود دارد، تجهیزی به نام بالابر فروشگاهی موجود نباشد و کارکنان مجبور باشند توسط نردبان، چهارپایه یا از طریق راه پله های تنگ و باریک بارهای سنگین و حجیم را جابجا کنند.

مطمئنا در چنین شرایطی امکان وقوع حوادث غیر مترقبه بسیار بالا خواهد بود. آسیب رسیدن به سلامت کارکنان در طی جابجایی بارهای سنگین و آسیب های احتمالی به بارها در چنین شرایطی بسیار محتمل است. برای جلوگیری از وقوع این حوادث بایستی به جای راه های پر خطر از بالابر فروشگاهی استفاده کرد. همانطور که بارها گفتیم مهم ترین سرمایه های یک کسب و کار نیروی کار کارآمد آن می باشد. بنابراین برای حفظ جان و سلامت آن ها بایستی نهایت تلاش را کرد.

گروه صنعتی آرینا با طراحی و تولید بالابر فروشگاهی ایمن با ضریب اطمینان بالا، بهترین نوع بالابر فروشگاهی را با قیمتی مناسب به خریداران ارائه می دارد.

استفاده ی بهینه از فضای فروشگاه

از آنجایی که تعبیه و نصب بالابر فروشگاهی نیاز به کمترین میزان تخریب و بنایی در فروشگاه دارد، می توان آن را به عنوان روشی کم هزینه شناسایی کرد که از طریق آن می توان از فضای موجود استفاده ای بهینه نمود.

کاربرد بالابر صنعتی در کارگاه ها چیست؟

چنانچه فضای داخلی فروشگاه شما فضایی محدود است و امکان احداث راه پله در آن وجود ندارد، می توانید به راحتی بالابر فروشگاهی نصب نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید. کارشناسان گروه صنعتی آرینا طی بازدید از فروشگاه شما و نیازسنجی های آن، نسب به مکان احداث بالابر ارزیابی ها و بررسی های لازم ا انجام داده و بهترین نقطه را برای احداث و راه اندازی آن در نظر خواهند گرفت.

نصب بالابر فروشگاهی در فروشگاه شما ممکن است نیاز به هیچ گونه تخریب و ایجاد فضای اضافی نداشته باشد. بنابراین احداث آن در کمترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

سرعت بخشی به انجام امور

بدون استفاده از بالابر فروشگاهی نمی توان تمامی امور را به موقع ساماندهی کرد و فرآیندها را در زمان خاص خود انجام داد.

بالابر فروشگاهی می تواند با سرعت بخشی به انجام امور، شما را در اجرای سریع فرآیندها یاری نماید. در واقع این موضوع یکی از دلایل اصلی استفاده از بالابر فروشگاهی می باشد.

بهره وری نیروی کار

یکی از مزایای نصب بالابر فروشگاهی، نیاز کمتر به نیروی انسانی جهت حمل بارهای سنگین می باشد. فروشگاه هایی که نیاز به جابجایی بار در آن ها بسیار زیاد است، بدون بالابر فروشگاهی بایستی تعداد زیادی از نیروی انسانی را برای جابجایی بارها به کار گیرند.­

این موضوع به تنهایی موجب اخلال در روند انجام کارها و به هم ریختگی فضای فروشگاه خواهد شد. رفت و آمدهای بیش از حد و مداوم نیروی انسانی در محیط فروشگاه می تواند ظاهری به هم ریخته و نابه سامان به فروشگاه دهد.

بنابراین بهره وری نیروی کار نیز به شکل غیر مستقیم کاهش پیدا خواهد کرد. با استفاده از بالابر فروشگاهی دیگر نیاز به تعداد زیادی از افراد برای انجام جابجایی ها نیست. بلکه تنها یک یا دو نفر که مسئول جابجایی بار می باشند می توانند بارها را بین طبقات به وسیله ی بالابر جابجا نمایند.

نصب سریع و آسان

بالابر فروشگاهی به عنوان تجهیزی از پیش ساخته شده، دارای فرآیند نصب و راه اندازی ساده ای می باشد. کارشناسان گروه صنعتی آرینا با حضور یافتن در محل شما می توانند طی مدت زمانی کوتاه، فرآیند نصب و راه اندازی بالابر را انجام دهند.

سرویس نگهداری ساده

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از بالابر فروشگاهی، سرویس نگهداری ساده و آسان آن می باشد. در واقع شما برای نگهداری از بالابر نیاز به انجام کار خاصی ندارید بلکه تنها باید به طور دوره ای آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

آیا تنها فروشگاه های بزرگ نیاز به بالابر فروشگاهی دارند؟

برای این کار کارشناسان مربوطه در مکان شما حاضر می شوند و بررسی های لازم را انجام می دهند. انجام این بررسی ها شما را از خطرات احتمالی مصون خواهد داشت.

کارشناسان فنی گروه صنعتی آرینا به طور منظم و دقیق، این بازرسی ها را صورت می دهند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

امکان تعیین ارتفاع و وزن قابل حمل

مشخصا در هر فروشگاه با توجه به ساختاری که دارد، تعداد طبقات مختلفی موجود می باشد بنابراین ارتفاع و تعداد توقف های در مسیر برای هر فروشگاه نیز متفاوت است. چنانچه نگاهی دقیق تر به این موضوع داشته باشیم متوجه خواهیم شد که وزن بارهای هر فروشگاه نیز با توجه به ماهیت هر کسب و کار با سایر فروشگاه ها متفاوت خواهد بود.

در برخی فروشگاه ها ظرفیت هر بار حمل بار می تواند 300 کیلو، 500 کیلو یا 700 کیلو باشد. البته لازم به ذکر است که کمترین توان حمل بار توسط بالابر فروشگاهی هیدرولیک 300 کیلوگرم است.

شما می توانید با توجه به ماهیت و نیازهای کسب و کار خود اقدام به سفارش بالابر فروشگاهی با توان حمل بار و ارتفاعی مشخص نمایید. هرچند که این میزان نیز دارای سقف مشخصی می باشد با این حال می توانید تا جای ممکن در این باره نظرات خود را اعمال کنید.

گروه صنعتی آرینا با بررسی تمامی این جوانب و نیازهای شما اقدام به طراحی و ساخت بالابر فروشگاهی مطابق با میزان ارتفاع و توان حمل بار مورد نیاز شما خواهد نمود.

قابلیت راه اندازی با برق تک فاز

بالابر فروشگاهی هیدرولیک برای راه اندازی به برق سه فاز احتیاجی ندارد و می تواند با برق تک فاز نیز کار کند. برق سه فاز برای توان بالای بالابر مورد نیاز می باشد و در صورت نیاز به جابجایی با توان بالا از آن استفاده می شود.

درصورت نبود برق سه فاز نیز می توان از مبدل برق استفاده کرد و هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

زیباسازی فضای فروشگاه

به جای استفاده از تجهیزاتی همانند نردبان و چهارپایه که فضای فروشگاه شما را نا به سامان و نامرتب نشان می دهد می توانید از بالابر فروشگاهی استفاده کنید.

طراحان حرفه ای در گروه آرینا صنعت با دقت و ظرافتی خاص، بالابر فروشگاهی را برای شما طراحی و تولید خواهند کرد.

این بالابرها به زیباسازی فضای داخلی و دکوراسیون فروشگاه شما کمک خواهند کرد و فضای آن را به فضایی شیک تبدیل می کنند.

صرفه جویی در مصرف انرژی

بالابرهای فروشگاهی هیدرولیک عموما به گونه ای طراحی می شوند که برای حرکت رو به پایین آن ها نیازی به نیروی برق مصرفی نبوده و به راحتی می توانند به واسطه ی نیروی وزن بالابر، حرکتی رو به پایین داشته باشند.

ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟

این موضوع باعث صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد. این بالابرها دارای سیستم فرود اضطراری بوده و همچنین در زمان قطعی برق می توانند شما را به نزدیک ترین طبقه برسانند. گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن تمامی اصول و قواعد طراحی بالابر فروشگاهی، آن را به تجهیزی ایمن برای بارها و همچنین افراد تبدیل کرده اند.

قابلیت جابجایی

یکی از مهم ترین مزایای بالابر فروشگاهی این است که شما در صورت جابجایی فروشگاه می توانید بالابر را نیز توسط نیروی متخصص به مکان جدید منتقل نمایید.

کارشناسان حرفه ای در گروه صنعتی آرینا این کار را به سادگی برای شما انجام خواهند داد. چنانچه بالابر فروشگاهی شما قابلیت نصب در مکان جدید را داشته باشد،

متخصصین ما به سادگی و در کمترین زمان ممکن نصب و راه اندازی آن را در فروشگاه جدید برای شما انجام می دهند.

نتیجه گیری مزایای نصب بالابر فروشگاهی

همانطور که دیدید استفاده از بالابر فروشگاهی دارای مزایای زیادی می باشد و یکی از مزایای پنهان آن در واقع کاهش هزینه های شماست. کاهش خطرات و افزایش سطح ایمنی به خودی خود موجب می شود تا هزینه های شما به شکل چشمگیری کاهش پیدا کند. کاهش خسارات مالی و جانی در اثر استفاده از بالابر فروشگاهی ضررهای وارده به فروشگاه را کاهش می دهد.

گروه صنعتی آرینا با طراحی و تولید بالابر فروشگاهی مهندسی شده و متناسب با ساختار فروشگاه شما، سعی در افزایش بهره وری نیروی کار و افزایش سطح ایمنی در مجموعه شما داشته است.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

گروه صنعتی آرینا تولید کننده انواع بالابر برقی و بالابر هیدرولیکی و بالابر خانگی ، بالابر فروشگاهی ، بالابر صنعتی ، بالابر کارگاهی ، بالابر مغازه وهمچنین بالابر بیمار است. جهت سفارش بالابر فروشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت می توانید از طریق شماره تماس های موجود با مجموعه ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیمقالات بالابر

انواع بالابرانواع بالابرهای هیدرولیکیگروه صنعتی آرینامقالات بالابر فروشگاهی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت