مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی چقدر است؟

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی


مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی چقدر است؟

این موضوع در مورد تمام تجهیزات الکتریکی صادق است که هرچه تعداد دفعات استفاده از یک تجهیز بیشتر باشد، بایستی سیستم مراقبت و نگهداری دقیق تری در مورد آن اعمال شود.

بالابر فروشگاهی به عنوان دستگاهی که به طور روزانه توسط افراد یک فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز به سیستم نگهداری و تعمیرات دقیق و زمان بندی شده ای دارد.سیستم نگهداری و تعمیرات ارتباط مستقیمی با سطح ایمنی بالابر دارد چرا که در صورت وجود یک نقص کوچک در سیستم بالابر و عدم توجه و جلوگیری، احتمال بروز حوادث و خسارت های بزرگ بسیار محتمل خواهد بود.

در طی دوره های نگهداری و تعمیرات بالابر فروشگاهی، تمامی اجزای آن مورد بررسی و ارزیابی از لحاظ صحت عملکرد قرار می گیرند و در صورت وجود نقص های احتمالی از بروز آن ها جلوگیری می شود. به عنوان مثال تعمیرکار و بازرس بالابر فروشگاهی ممکن است تشخیص دهد که در صورت عدم تعویض به موقع یکی از قطعات، خرابی آن موجب از کار افتادن کل سیستم و کاهش سطح ایمنی در بالابر خواهد شد. بنابراین پیش از اینکه نقص احتمالی رخ دهد، از آن جلوگیری می شود.

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی

حال تصور کنید که دوره های نگهداری و تعمیرات دستگاه به تعویق بیافتد یا فراموش شود. آن موقع است که احتمال بروز حوادث ناگوار در فروشگاه بالا خواهد رفت.همانطور که بارها شاهد این قصیه بوده ایم که عدم توجه مسئولین به مسائل ایمنی در بالابر فروشگاهی، موجب بروز خسارت های مالی و جانی به کارکنان و فروشگاه شده است.

بنابراین بیش از هر چیزی باید روی این مدت زمان حساسیت بالا به خرج داد.

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از یک تیم حرفه ای و متخصص در بازدیدهای دوره ای از بالابر فروشگاهی، این امکان را به شما داده است تا بدون داشتن هیچ گونه دغدغه و با خیالی آسوده، سیستم تعمیرات و نگهداری بالابر فروشگاهی تان را به ما بسپارید و از بابت ایمن بودن آن در تمامی دوران خاطری آسوده داشته باشید.

چرا سرویس بالابر فروشگاهی باید منظم انجام شود؟

وجود فرسودگی و نقص در بخش های مختلف یک بالابر فروشگاهی به سادگی قابل سرایت به کل سیستم می باشد چرا که تمامی اجزای بالابر در هماهنگی با هم کار می کنند. بنابراین بروز حوادث خطرناک چیزی دور از تصور نخواهد بود.

بنابراین اهمال کاری در سرویس بالابر فروشگاهی می تواند حوادثی چون از کار افتادن بالابر به علت خاموش شدن موتور، گیر افتادن افراد در داخل بالابر، استهلاک بیش از حد قطعات، وجود صداهای ناهنجار هنگام حرکت بالابر و حرکت همراه با شوک را باعث شود. این وقایع می تواند خسارت های مالی و جانی سنگینی را در فروشگاه به بار آورد. رعایت نمودن اصول ایمنی در حوزه های کاری مختلفريال جزو اولین اصولی است که برای شروع کار نیاز می باشد و سرویس بالابر فروشگاهی نیز در این حیطه قرار دارد.

بالابر خانگی چیست؟

چنانچه کارکنان فروشگاه که ارتباط بیشتری با بالابر فروشگاهی دارند، احساس هر گونه نقص عملکرد در سیستم بالابر را داشتند و یا احساس کردند که بالابر در شرف خرابی های احتمالی می باشد،

نباید منتظر سر رسیدن موعد مقرر برای بازدید از بالابر فروشگاهی بمانند و بایستی به سرعت با مجموعه سرویس دهی بالابر فروشگاهی خود تماس حاصل نمایید. کارشناسان خبره و حرفه ای در گروه صنعتی آرینا به سرعت در مکان فروشگاه شما حاضر خواهند شد و اقدام به بررسی و ارزیابی دستگاه بالابر می نمایند.

خرید بالابر فروشگاهی

منتظر ماندن برای سر رسیدن موعد بازرسی و سرویس بالابر فروشگاهی زمانی جایز است که هیچ گونه مورد مشکوک و نقص در عملکرد سیستم بالابر فروشگاهی مشاهده نشود. در غیر اینصورت بایستی به سرعت از بروز حادثه جلوگیری کرد.

هرچه دوره های سرویس بالابر فروشگاهی با نظم بیشتری اعمال شود، افزایش طول عمر مفید بالابر را به همراه خواهد داشت. این موضوع باعث می شود تا شما هزینه های کمتری بابت تعمیرات دستگاه پرداخت نمایید چرا که نقص های احتمالی در این بازدیدها شناسایی می شوند و جلوی خرابی بالابر گرفته خواهد شد بنابراین هزینه ای هم بابت تعمیرات پرداخت نمی شود.

عملکرد عالی و بی نقص بالابر فروشگاهی، ارتباط مستقیمی با سطح نگهداری و توجه شما به بالابر دارد.

هرچه میزان مراقبت حرفه ای تری از دستگاه بالابر فروشگاهی داشته باشید، احتمال خرابی و سرویس های زودهنگام در آن کمتر خواهد شد.

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و مجرب در زمینه ی تعمیرات و سرویس بالابر فروشگاهی، این ضمانت را به شما خواهد داد که سرویس های دستگاه به موقع و به طور منظم انجام خواهد شد. در صورت نیاز به بازدید از بالابر فروشگاهی کافی ست تا یک تماس با گروه صنعتی آرینا برقرار نمایید و مشکل بالابر خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل فروشگاه شما جهت بازرسی حاضر خواهند بود.

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی چقدر است؟

اساسی ترین رکن در نگهداری و تعمیرات بالابر فروشگاهی، تنظیم بازه های زمانی برای اجرای عملیات سرویس دهی دستگاه می باشد.

گروه صنعتی آرینا با دارا بودن سابقه ای درخشان در حوزه ی ارائه ی خدمات سرویس بالابر فروشگاهی، از یک تیم مجرب و دقیق در این حوزه بهره مند می باشد. بنابراین نیاز به هیچ گونه نگرانی و دلواپسی از بابت دیر شدن یا به تعویق افتادن سرویس بالابر نخواهید داشت.

مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی عموما یک ماه است. در واقع بالابر فروشگاهی بایستی به طور ماهانه مورد بازرسی و سرویس دهی قرار گیرد اما این موضوع به شرکت ارائه دهنده خدمات و نوع بالابر شما نیز بستگی دارد. با این حال دوره های سرویس بیش از یک ماه چندان جایز نیست چرا که بالابر فروشگاهی به طور مداوم و روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع خرابی های احتمالی دستگاه ممکن است در طی این استفاده های مکرر خود را نشان ندهد و شما به یکباره مجبور شوید هزینه ی بالایی برای تعمیرات پرداخت کنید. بنابراین در وصورت نیاز فورا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. یکی از ضمانت های گروه صنعتی آرینا این است که اگر بالابر فروشگاهی شما در طی دوره های تعمیرات نیاز به تعویض قطعه پیدا کرد،

سرویس کردن بالابر فروشگاهی

مجموعه از بهترین و با کیفیت ترین نوع قطعات برای دستگاه شما استفاده نماید و در دوران ضمانت، تا زمانی که بالابر فروشگاهی شما به طور کامل تعمیر شود، یک بالابر فروشگاهی سالم را موقتا جایگزین نماید.

گروه صنعتی آرینا خدمات کاملی را بعد از فروش دستگاه بالابر به شما ارائه می دارد و همین موضوع موجب بی نیازی کامل شما از سایر تعمیرکاران و شرکت های ارائه دهنده خدمات بالابر خواهد شد. کاراشناسان مجموعه در اسرع وقت در محل شما حاضر می شوند و خدمات مربوط به سرویس دهی را انجام می دهند.

بنابراین تحت هیچ شرایطی نگران زمانبندی سرویس بالابر و مدت زمان بین دو سرویس نباشید چرا که مجموعه به دقت این زمان بندی را رعایت خواهد کرد.

سرویس بالابر فروشگاهی چه مواردی را در بر دارد؟

این سرویس تمامی خدمات و سرویس های لازم برای تعمیرو نگهداری را در بر می گیرد. تمیزکاری قطعات بالابر، روغن کاری قطعات جهت ایجاد حرکتی نرم و روان، تست سلامت فنی قطعات و چک کردن سیستم ایمنی و نظارت بر نحوه ی عملکرد بالابر از جمله مهم ترین این خدمات می باشد. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

یا به به طور کلی تمام بازرسی های فنی و بصری که ایمنی بالابر فروشگاهی را تضمین کند. گاهی اوقات حرکت همراه با توقف و غیر روان بالابر فروشگاهی در اثر عدم روغن کاری به موقع یا صحیح می باشد.

همچنین تولید صدای آزار دهنده ای که در حین حرکت بالابر ایجاد می شود نیز می تواند در اثر این بی توجهی باشد. بنابراین ارائه ی خدمات سرویس دهی بالابر چنانچه به طور منظم انجام شود، خبری از این مشکلات و چالش ها نخواهد بود.

بالابر صنعتی

سرویس بالابر فروشگاهی این اطمنان خاطر را به شما می دهد که در صورت بروز نقص های احتمالی از آن ها پیشگیری شود. در واقع هم سطح امنی بالابر فروشگاهی بالا خواهد رفت و هم هزینه های تعمیرات و هزینه های بی مورد کاهش خواهد یافت.

صاحبان فروشگاه ها و کسب و کارهایی که از بالابر فروشگاهی استفاده می کنند نیز در این بین مسئولیت مهمی دارند.

آن ها بایستی به محض وجود کوچکترین مشکل در بالابر از متخصصین و کارشناسان کمک بخواهند و به این موضوع بی توجه نباشند. چک کردن روزانه و دائمی مسئولین یکی از مهم ترین عواملی است که موجب جلوگیری به موقع از خرابی ها خواهد شد. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

نتیجه گیری

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

سرویس بالابر فروشگاهی زمانی می تواند کارآند و موثر باشد که توسط افراد حرفه ای انجام شود. بنابراین نمی توان به هر تعمیر کار یا مجموعه ای برای این امر اعتماد کرد.بازدید دوره ای دستگاه توسط افراد متخصص و حرفه ای باعث می شود تا کوچکترین نقص ها نیز شناسایی شوند و چیزی از نگاه تیزبین آن ها دور نماند.

کمک گرفتن از افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای در این زمینه موجب بروز حوادث و خسارت های احتمالی بزرگی خواهد شد. بنابراین از افراد کم تجربه و ناشناس در این حوزه کمک نخواهید چرا که قادر به شناسایی بسیاری از مشکلات نخواهند بود. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از تیم متخصص و حرفه ای برای سرویس بالابر فروشگاهی، همواره آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

کارشناسان حرفه ای ما در این مجموعه سال هاست که امتحان خود را پس داده اند و کوله باری از تجربه و دانش در این حوزه دارا می باشند. بنابراین با اطمینان خاطر کافی، سرویس دوره ای بالابر فروشگاهی و بالابر خانگی خود را به ما بسپارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ایمنبالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر برقیبالابر تجاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت