_

محصولات ما

_
_

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

مخصوص دربهای لولایی (دولنگه)

دربازکن اتوماتیک پارکینگ آرینا مدل آترین برای دربهای لولایی (Swing gate opener) یا (swing door opener) از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است:

بازوهای الکترومکانیکی آترین (جک برقی)

تابلو فرمان (تابلو کنترل)

فلاشر (چراغ چشمک زن)

چشم خطی (مادون قرمز)

ریموت کنترل (فرستنده کنترل از دور)

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

در ادامه ویژگیهای هر یک از اجزای فوق را بررسی می نماییم:
۱- بازوهای الکترومکانیکی آترین (جک برقی): مهمترین بخش سیستم دربازکن اتوماتیک پارکینگ بازوها یا همان جکهای برقی هستند. جکها نقش باز و بسته کردن درب را بر عهده دارند و برای هرلنگه درب (لت درب) یک جک نیاز است. بنابراین برای یک درب دولنگه لولایی دو عدد جک پارکینگ در مجموعه دربازکن آترین وجود دارد. یکی از نقاط قوت دربازکنهای آترین بهره مندی از جکهای برقی قدرتمند آترین است. در ادامه به بررسی فنی این جکها می پردازیم.

برخی از مهمترین ویژگیهای جک پارکینگی آترین به شرح زیر است:
۱-۱- استحکام بدنه و قطعات مکانیکی: بدنه جکهای آترین از آلیاژ مستحکم آلومینیومی با ضخامت بالا تولید شده است.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

و قسمت لولایی ابتدای جک یعنی شماره ۱ در شکل زیر از آلیاژ آهن ساخته شده است.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

برای کسب اطلاعات بیشتر از بدنه مستحکم جکهای آترین و مزیتهای آن نسبت به محصولات مشابه به بخش آشنایی با بدنه مستحکم جکهای آترین مراجعه فرمایید. کلیه قطعات مکانیکی (مربوط به مکانیزم انتقال قدرت جک) نیز از استحکام بالایی نسبت به بسیاری از نمونه های مشابه برخوردارند. به عبارت دیگر اکثر این قطعات بر اساس تحمل نیروی بالایی طراحی شده اند. همین مسأله باعث شده که جکهای الکترومکانیک آترین علی رقم اینکه به لحاظ ابعاد و اندازه خیلی بزرگتر از سایر جکها نیست ولی وزن بالاتری نسبت به اکثر جکهای موجود در بازار دارد.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

جهت کسب اطلاعات بیشتر از استحکام قطعات مکانیکی جکهای آترین و مزیتهای آن نسبت به محصولات مشابه به بخش آشنایی با استحکام قطعات مکانیکی جکهای آترین مراجعه فرمایید. در صورتیکه در حال مطالعه و تحقیق برای انتخاب جک پارکینگ هستید پیشنهاد می کنیم حتماً دو بخش آشنایی با بدنه مستحکم جکهای آترین و آشنایی با استحکام قطعات مکانیکی جکهای آترین را مطالعه فرمایید.

۲-۱- ظاهر زیبا: زیبایی ظاهری به همراه برخورداری از ظاهر منحصر به فرد دومین ویژگی بارز جکهای پارکینگی آترین است. امروزه زیبایی و طراحی ظاهر یکی از ملاکهای اصلی در انتخاب محصول می باشد. بطور طبیعی برای بهره مندی از یک درب پارکینگ زیبا لازم است علاوه بر زیبایی خود درب، جک برقی نصب شده روی درب نیز از طراحی زیبا برخوردار باشد. با مقایسه ظاهر جکهای آترین با سایر جکهای برقی می توان به سرعت و در یک نگاه به این تفاوت ظاهری و این ویژگی جکهای آترین پی برد.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

۳-۱- خلاص کن ساده و روان: سومین ویژگی جکهای آترین خلاص کن ساده و روان آن است. جکهای آترین بصورت خود قفل کن (self locking) طراحی شده اند. یعنی جکها همواره به حالت قفل هستند و تنها با دریافت انرژی الکتریکی جابجا می شوند. به عبارت دیگر با اعمال نیروی خارجی (فشار خارجی به درب) جکها و به تبع آن دربها امکان جابجایی ندارند. بنابراین در زمان قطع برق لازم است برای عبور از درب پارکینگ، جکها را خلاص کرد. مکانیزم خلاص کن آترین بسیار ساده و نرم بوده و با چرخاندن یک کلید قفل جک آزاد می شود و می توان درب را با دست باز و بسته کرد.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

۴-۱- کلید خلاص کن: چهارمین ویژگی جک برقی آترین کلید خلاص کن یا سوئیچ خلاص کن است. برای خلاص کردن بسیاری از جکهای برقی از یک آچار مخصوص شبیه آچار آلن (یا شش گوش) استفاده می شود. این آچار در اکثر جکها مشترک است. این موضوع خصوصا در مورد دربهای میله ای (فرفورژه) بسیار حائز اهمیت است چرا که با استفاده از یک آچار مشترک هر دربی خلاص می شود و به سادگی باز می شود. بهره مندی از کلید خلاص کن (سوئیچ خلاص کن) در آترین به این لحاظ یک ویژگی مهم است.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

محل ورودی این کلید بر روی جکهای آترین قرار دارد. یک درپوش پلاستیکی بیضی شکل بر روی جک قرار دارد که امکان چرخش ۳۶۰ درجه به سمت چپ یا راست را دارد. (توجه نمایید که از به سمت بالا کشیدن درپوش خودداری شود) با کنار رفتن درپوش، محل ورود کلید نمایان می شود و با چرخش ۲۷۰ درجه کلید، جک خلاص می شود. طراحی ظاهری دو قطعه مربوط به درپوش پلاستیکی خلاص کن آترین یکی از عواملی است که سبب زیبایی ظاهری جکهای آترین شده است.

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

۵-۱- حداقل آسیب پذیری در برابر ضربه: پنجمین ویژگی جکهای برقی آترین در مقایسه با اغلب جکهای موجود در بازار، آیب پذیری بسیار کم در مقابل ضربه است. در صورت تصادف و برخورد خودرو با درب پارکینگ، در اغلب جکهای موجود در بازار، آسیب شدیدی به جک وارد می شود و لازم است بسیاری از قطعات آن تعویض گردند و در برخی از جکها کل جک تعویض گردد. ولی در جکهای آترین از یک طرف مقاومت جک در برابر ضربه زیاد است و از طرف دیگر در صورت آسیب دیدن جک، این آسیب دیدگی حداقل بوده و تنها با تعویض یک قطعه در جک همراه است. این ویژگی از جمله مسائلی بود که در طراحی جک و بر اساس تجربه سایر جکها، مد نظر قرار گرفت.

سایر ویژگیهای دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین از این قرار است:

۶-۱- بدون نیاز به سرویس و نگهداری بوده و تمامی قطعات ضد آب می باشند.

۷-۱- کاملاً بدون صدا و حرکت بسیار روان

۸-۱- بدون محدودیت در تعداد باز و بسته شدن

۹-۱- قابلیت نصب بر روی درب جدید یا قدیمی اعم از اینکه درب رو به بیرون یا داخل باز شود.

۱۰-۱- قابلیت باز شدن درب تا زاویه ۱۳۵ درجه (مدل ATRIN500)

۱۱-۱- قابلیت باز و بسته نمودن درب به وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم (مدل ATRIN500)

_

تابلو فرمان

تابلو فرمان شامل برد فرمان (مدار کنترل) و ترانس می باشد.

تابلو فرمان بر روی دیوار و در موقعیتی نزدیک به جکهای برقی نصب می شود.

عکس روبه رو کابلهای ورودی و خروجی به تابلو را نمایش می دهد:

دربازکن اتوماتیک پارکینگ مدل آترین

برد فرمان وظیفه دریافت فرمان از ریموت کنترل (ویا سایر ورودیها از قبیل کارتخوان یا سوئیچ دیواری و …) و ارسال جریان الکتریکی خروجی برای جکهای برقی و فلاشر را بر عهده دارد. چشم خطی نیز به عنوان یک ورودی برد فرمان را از وجود خودرو یا مانعی دیگر در بین درب، مطلع می کند. در واقع برد فرمان مغز اصلی سیستم است که وظیفه مدیریت کلیه بخشهای درباززکن اتوماتیک را به عهده دارد. تنظیم ترتیب و مدت زمان باز و بسته شدن هر درب، زمانبسته شدن خودکار، کند شدن سرعت جک در انتهای مسیر باز شدن یا بسته شدن و… از جمله وظایف برد فرمان می باشد. برد فرمان استفاده شده در دربازکنهای آرینا از با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات در مقایسه با نمونه های مشابه می باشد.

برخی از ویژگیهای برد فرمان آرینا از این قرار است:

۱-۲-دارای ورودیهای متعدد مستقل از قبیل چشم خطی مادون قرمز، فرمانهای حرکت، باز، بسته، توقف و …

۲-۲- دارای خروجیهای متعدد از قبیل فلاشر، چراغ پارکینگ، قفل برقی، چشم خطی و … (توضیح اینکه چشم برقی به عنوان یک خروجی نیاز به تغذیه الکتریکی دارد و به عنوان یک ورودی سیگنال فرمان به برد ارسال می نماید)

۳-۲- امکان بسته شدن اتوماتیک درب، با تنظیم زمان دلخواه

۴-۲- امکان بسته شدن اتوماتیک درب بلافاصله پس از عبور خودرو

۵-۲- دارای حرکت کند شونده در هنگام باز و بسته شدن درب

۶-۲- قابلیت نصب قفل برقی برای حفاظت بیشتر

۷-۲- امکان باز نمودن یک لنگه درب توسط ریموت کنترل، جهت تردد نفر یا موتور سیکلت

۸-۲- امکان روشن نمودن چراغهای پارکینگ

۹-۲- قابلیت اتصال به تجهیزات نظارتی و امنیتی مانند دستگاه کارت خوان ، سیستم کنترل تردد و …

۱۰-۲- دارای فیوزهای حفاظت جریان

۱۱-۱- قابلیت باز و بسته نمودن درب به وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم (مدل ATRIN500)

_

 فلاشر

فلاشر یا همان چراغ چشمک زن وظیفه هشدار نسبت به باز و بسته شدن درب را بر عهده دارد.

در طول زمان باز یا بسته شدن درب، فلاشر به صورت چشمک زن روشن است.
فلاشر آرینا در دو طرح مختلف ارائه گردیده است. هر مجموعه دربازکن آرینا شامل یک عدد فلاشر می باشد.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
_

چشم خطی (مادون قرمز)

_

بالابر آرینا مدل تینا

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر آرینا مدل تینا مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت اختراع ثبت گردیده است و هرگونه کپی برداری و یا ساخت و طراحی مشابه آن خلاف قانون و شرع بوده و مورد پیگیری قضایی قرار خواهد گرفت. بالابر آرینا مدل تینا با طراحی و ظاهر منحصر بفرد و زیبا توسط واحد طراحی و مهندسی گروه صنعتی آرینا اختراع گردیده است. این اختراع به صورت رسمی در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور ثبت گردیده است و هرگونه کپی برداری یا ساخت نمونه مشابه مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.بالابر آرینا مدل تینا با ظاهری بسیار زیبا طراحی، اختراع و تولید شده است. وجوه تمایز اصلی این بالابر نسبت به سایر بالابرهای معمول بازار از این قرارند: مجموعه قطعات انتقال قدرت که وظیفه جابجایی و بالا بردن کفی یا همان کابین بالابر را برعهده دارند داخل یک باکس فلزی بسته به عرض 12 سانتی‌متر و به طول 26 سانتی‌متر قرار گرفته‌اند. ارتفاع این باکس فلزی متناسب با ارتفاع یا همان میزان جابجایی بالابر است.

بر روی سطح این باکس فلزی یک شیار عمودی قرار دارد که ارتباط بین کفی بالابر و تجهیزات انتقال قدرت مکانیکی از میان این شیار برقرار می‌گردد. مطابق شکل

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

طراحی این باکس فلزی اصلی‌ترین ویژگی منحصربفرد این نوع بالابر می‌باشد. (ابعاد ذکر شده فوق برای باکس فلزی نوع پایه با ظرفیت 300 کیلوگرم می‌باشد) روش طراحی این باکس فلزی زمینه اصلی ثبت اختراع این بالابر می‌باشد. مجموعه پاور پک (Power Pack) در این نوع بالابر به صورت یک باکس فلزی تمامی قطعات مربوط به سیستم هیدرولیک و برق را در خود جای داده است. قطعات عمده قرار گرفته در این باکس عبارتند از: الکتروموتور، پمپ، سنولوئید ولو (شیر برقی)، مخزن روغن مجموعه مدار برقی فرمان و کنترل بالابر.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

در بالابرهای هیدرولیکی متداول بازار معمولا مجموعه پاور پک هیدرولیک شامل الکترو موتور پمپ سنولوئید ولو و مخزن روغن به صورت مجزا بر روی زمین قرار می‌گیرد و این مجموعه معمولا باز است یعنی الکتروموتور و سنولوئید ولو نمایان هستند و مخزن روغن و کل مجموعه ظاهر نامطلوبی ندارند. تابلو برق نیز به صورت جداگانه بر روی دیوار نصب می‌شود که این مشکل همانگونه که شرح داده شده در بالابرهای آرینا مدل تینا برطرف شده است.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

در اغلب بالابرهای متداول بازار قطعات از موقعیت نصب خوبی برخوردار نیستند. به عنوان مثال سوئیچ غلتکی (میکرو سوئیچ) بالابر که وظیفه ارسال فرمان توقف کابین در لحظه رسیدن به موقعیت مناسب را دارد در موضع نامناسبی نصب می‌شود که هم به لحاظ ظاهر و هم به لحاظ ایمنی دارای اشکال است. همچنین معمولا قابلیت تنظیم مناسبی برای این سوئیچ‌های غلتکی در نظر نمی‌گیرند. (تنظیم با هدف تعیین موقعیت دقیق توقف بالابر هم‌سطح با کف طبقه می‌باشد) در بالابرهای آرینا مدل تینا تمامی اینگونه قطعات در موقعیت مناسب و قابل تنظیم و داخل باکس انتقال قدرت بالابر قرار دارند.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

به عبارت دیگر در بالابر تینا به جز دو باکس انتقال قدرت و پاور پک و همچنین کفی بالابر هیچ چیز دیگری در ظاهر بالابر مشاهده نمی‌شود و کلیه قطعات و تجهیزات درون این دو باکس گنجانده شده‌اند. بالابرهای متداول بازار به صورت ساخت و جوشکاری تیرها و قطعات بر روی یکدیگر ایجاد می‌شوند و فرآیند قرار گرفتن قطعات بر روی یکدیگر به صورت دستی است. بنابراین از دقت بالایی برخوردار نیست و ممکن است این دقت پایین سبب کاهش ایمنی بالابر گردد. بالابر آرینا مدل تینا به صورت خط تولید و با استفاده از جیگ و فیکسچرهای مناسب تولید می‌گردد که سبب می‌شود قطعات با دقت بسیار بالایی در موقعیت مناسب خود قرار گرفته و سپس فرآیند جوشکاری انجام می‌شود. بالابر آرینا مدل تینا از ضریب اطمینان 5 در طراحی مکانیکی خود بهره‌ می‌برد. به عبارت دیگر تحمل اضافه نیرو در قطعات مکانیکی 5 برابر مقدار نامی می‌باشد.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

فرآیند نصب بالابر آرینا مدل تینا بسیار ساده و سریع بوده و کمترین میزان تخریب و تغییر در محیط اطراف بالابر را داراست. باکس انتقال قدرت در بالابر آرینا مدل تینا از ابعاد بسیار کوچکی برخوردار است. این موضوع سبب حداکثر صرفه‌جویی در فضای اشغال شده توسط بالابر می‌گردد.

سایر مزایای بالابر آرینا مدل تینا از این قرارند:

1- امنیت بالای بالابر

2- حرکت نرم و روان

3- کاملاً بی صدا

4- ظاهر بسیار زیبا

5- بهره مندی از سیستم هیدرولیک جهت انتقال قدرت

6- استفاده از یک تابلو مشترک جهت سیستم هیدرولیک و برق به جهت زیبایی بیشتر

7- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به مکانیزم حرکت (قطعاتی از قبیل جک هیدرولیک ، ریل، قرقره، سیم بکسل، سوییچ غلتکی و…)

8- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به تولید قدرت در یک تابلو زیبا (قطعاتی از قبیل موتور، پمپ هیدرولیک، مخزن روغن، شیر برقی، مدار برق و…)

9- ضریب اطمینان بالا در طراحی قطعات مکانیکی (ضریب اطمینان 5 برابر)

10- تنوع در ابعاد و ظرفیت بر اساس سفارش مشتری

11- بدون نیاز به فضای خالی در زیر یا بالای بالابر

12- امکان نصب سیستم کنترل (تابلو فرمان و هیدرولیک) با فاصله از بالابر

13- قابلیت نصب انواع درب و نرده محافظ بر روی کابین بالابر

14- قابلیت استفاده از انواع کابین بالابر

15- قابلیت کارکرد با برق فشار ضعیف (تک فاز یا سه فاز)

16- استفاده از قطعات استاندارد که سبب سهولت تعمیر و نگهداری بالابر می شود

17- تنوع در رنگ

18- تنوع در جنس کف کابین

19- یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش

نگاهی کوتاه به بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

تجربه چند سال ساخت، فروش و نصب بالابر برای کاربری‌های خانگی، تجاری و صنعتی و آشنایی با مشکلات و ضعف‌های این نوع بالابرها، واحد مهندسی گروه صنعتی آرینا را بر آن داشت تا نسبت به طراحی و راه‌اندازی خط تولید یک مدل بالابر جدید با ویژگی‌های منحصر بفرد اقدام نماید.

1 – نقاط ضعف سایر بالابرها که در بالابر آرینا مدل تینا مرتفع شده است:

آنچه سبب این تصمیم شد ضعف‌ها و نقاط نقصی بود که در بسیاری از انواع این بالابرها مشاهده گردید:

1-1- اولین ضعف مربوط به ظاهر این بالابرها بود. با توجه به ساختار طراحی مکانیکی این بالابرها (که شرح آن از حوصله این متن خارج است)، ریل و کلیه قطعات مربوط به انتقال نیروی مکانیکی به کابین یا همان کفی بالابر (از قبیل جک هیدرولیک، کفشک، قرقره، طناب فلزی (سیم بکسل)، بست، قلاب و …) نمایان بودند. مطابق شکل زیر:

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

اساسی‌ترین تفاوت بالابرهای آرینا مدل تینا نیز بر این اساس تغییر ظاهر بالابر بود به نحوی که ریل و کلیه قطعات اشاره شده فوق داخل یک باکس فلزی بلند به اندازه طول ریل بالابر قرار گرفته است و در مدل TINA تنها از میان یک شیار عمودی به اندازه طول باکس، ارتباط مکانیکی بین کابین یا همان کفی بالابر و سایر قطعات مربوط به مکانیزم انتقال قدرت برقرار می‌شود. مطابق شکل زیر:

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

به عبارت دیگر ظاهر بالابر تینا یک باکس فلزی به اندازه کمی بیشتر از طول کورس (جابجایی) بالابر است که در وسط خود دارای یک شیار باریک است و کابین بالابر از طریق این شیار به مکانیزم کشنده متصل می‌شود. عکس زیر اجزای اصلی بالابر آرینا مدل تینا را نمایش می دهد:

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

2-1- دومین مشکل این بالابرها مربوط به وضعیت ظاهری مجموعه تولید قدرت (Power unit) آنها است. در سیستم‌های هیدرولیکی مجموعه Power unit به صورت یک مخزن آهنی که موتور، ولوهیدرولیکی درب ورود روغن و… روی آن قرار گرفته و خود مخزن نیز با خم، برش و جوشکاری ورق آهن که معمولا از ظاهر زیبایی بهره‌مند نیست ساخته شده است. این مجموعه معمولا با فاصله اندکی از بالابر و در کنار آن بر روی زمین قرار می‌گیرد و تابلو برق نیز در جایی از دیوار به صورت جداگانه نصب می‌شود. مطابق شکل زیر:

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

در بالابر آرینا مدل تینا مجموعه Power unit و یا پاور پک تابلو برق همگی درون یک باکس فلزی زیبا در کنار بالابر قرار می‌گیرد.  مطابق شکل زیر:

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

3-1- مشکل دیگر این نوع بالابر عبارت است از خطاهای مختلف در طراحی بالابر و تولید و مونتاژ آن و استفاده از قطعات گوناگون که بعضاً موجب کاهش ایمنی بالابر و یا کاهش عمر آن می‌شود. دلیل این موضوع نیز یا تلاش سازندگان برای کاهش قیمت تمام شده است و یا عدم اطلاع و یا بی دقتی ایشان در طراحی و ساخت. بر این اساس بالابرهای آرینا مدل TINA با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می‌گردد. برای تولید قطعات از جیگ‌ها و فیکچر‌های اصولی استفاده می‌شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می‌گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان 5 در طراحی خود بهره‌ می‌گیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

2- مشخصات بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا

1-2- این بالابرها با تنوع بسیار بالایی از نظر ابعاد و ظرفیت و کاربری قابلیت تولید دارند. به لحاظ کاربری در سه دسته زیر قابل استفاده می‌باشند:

1-1-2- به عنوان بالابر خانگی جهت جابجایی افراد بین طبقات، خصوصا افراد معلول و کم توان.

2-1-2- به عنوان بالابر تجاری جهت جابجایی بار و نفر در فروشگاه‌ها ، مغازه ها و اماکن تجاری بین انبار و مغازه و یا بین طبقات.

3-1-2- به عنوان بالابر صنعتی جهت جابجایی کالا و نفر در کارخانجات، کارگاه‌ها و اماکن صنعتی بین طبقات.

2-2- به لحاظ ابعاد و ظرفیت نیز این بالابرها از تنوع کاملی برخوردارند.

1-2-2- از لحاظ میزان مسافت جابجایی بالابر مدل تینا امکان جابجایی حداکثر تا طول هشت متر (8 m) را داراست. برای ارتفاع بیش از 8 متر نیز امکان تولید با شرایط خاص وجود دارد.

2-2-2- از منظر ظرفیت نیز این بالابرها از تنوع بالایی برخوردارند. نوع پایه این مدل از بالابرها دارای ظرفیت جابجایی 300 کیلوگرم (300 kg) بار می‌باشد. مشخصات ابعادی این نوع بالابر در عکس زیر نمایش داده شده است. برای ظرفیت‌های بالاتر از 300 کیلوگرم مشخصات ابعادی بالابر متفاوت خواهد بود.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

3-2-2- در مورد ابعاد کابین یا همان کفی بالابر نیز امکان تولید با ابعاد متنوع وجود دارد. در صورت افزایش طول کفی بالابر بسته به ظرفیت آن از دو باکس انتقال قدرت مدل تینا استفاده خواهد شد.

4-2-2- از لحاظ نوع دستگیره یا همان نرده دور کابین در حال حاضر در سه طرح تولید می شود:

بالابر هیدرولیکی مدل تینا
بالابر هیدرولیکی مدل تینا
بالابر هیدرولیکی مدل تینا

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت