قیمت خرید بالابر فروشگاهی


پنج نکته پیش از سفارش بالابر خانگی کدام اند؟

بالابر خانگی به عنوان یکی از تجهیزاتی شناخته می شود که استفاده از آن قرار است شیوه و سبک و سیاق زندگی را برای ما به شیوه ای ساده تر تبدیل کند.

در واقع قرار است به کمک ما انسان ها بیاید و نقش مهمی در سلامتی، ایمنی و صرفه جویی در زمان برای ما داشته باشد.

بنابراین می توان فهیمد که یک تجهیز ضروری برای زندگی های امروزی محسوب می شود. به ویزه که افراد تاکید زیادی روی سرعت بخشی به انجام کارها و جابجایی ها جهت صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان دارند. اما سفارش بالابر خانگی اینگونه نیست که به مغازه ای مراجعه کنید و یک بالابر خانگی بخرید! شاید برخی فروشندگان این کار را انجام بدهند اما این کار به شدت اشتباه است.

چرا که پیش از سفارش و خریئ یالابر خانگی بایستی ویژگی ها و نکات مهمی مورد توجه و بررسی قرا گیرد تا بتوان به بهترین شکل ممکن، یک بالابر با ویژگی های ایده ال و منطبق بر ساختار منزل خریداری کرد. سیستم های کنترلی بالابر، سیستم ایمنی، کنترل سرعت و ارتفاع مورد نظر برای طی کردن همگی از جمله مواردی هستند که مورد بررسی قرار می گیرند.

گروه صنعتی آرینا به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای بالابر خانگی، قادر به تولید بالابر مطابق با خواسته های شما و ارائه ی ضمانتنامه و گارانتی کیفیت و اصل بودن قطعات تولیدی می باشد.

در ادامه به پنج نکته که پیش از سفارش بالابر خانگی بایستی مورد توجه قرا گیرد اشاره شده است. بنابراین اگر شما هم قصد سفارش بالابر خانگی دارید و در مورد نکات قابل توجه پیش از خرید مردد می باشید، تا انتهای مطلب همراه ما بمانید.

میزان وزن قابل تحمل

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از سفارش بالابر خانگی بایستی با سازندگان در میان بگذارید، میزان وزن قابل تحمل توسط بالابر خانگی می باشد. این وزن می تواند در طی عملیات ساخت بالابر تعیین شود و سقف مشخصی را در بر بگیرد. چنانچه افرادی سنگین وزن در منزل شما هستند که قادر به جابجا شدن توسط راه پله نمی باشند و نیاز به استفاده از بالابر خانگی دارند،

این نکته بایستی در طراحی بالابر مورد توجه قرار گیرد. سقف مشخصی که بالابر خانگی می تواند از بابت تحمل وزن داشته باشد.

قابل تغییر در بازه ای تعیین شده است. شما می توانید پیش از سفارش بالابر خانگی این وزن را اعلام نموده و از طراحان بخواهید تا بالابر خانگی را منطبق با خواسته ی شما در بالاترین سطح از ایمنی طراحی نمایند. گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از دانش و تخصص مهندسین و کارشناسان حرفه ای، این امکان را به شما عزیزان داده است تا بتوانید میزان وزن قابل حمل را در بازه ای مشخص تعیین نمایید.

دسته بندی بالابرها به چه صورت است؟

میزان ارتفاع مورد پیمایش

هر منزل و ساختمان با توجه به دکوراسیون داخلی ارتفاعی که طبقات آن دارا می باشد، نیازمند به یک نوع از بالابر خانگی با توانایی پیمایش ارتفاعی خاص است. به عنوان مثال ممکن است ارتفاعی که طبقات منزل شما به داشتن دو طبقه دارا می باشد، با منزلی دیگر که آن هم دارای دو طبقه است، متفاوت باشد. حتی ممکن است تعداد طبقات و یا ارتفاع سقف به طور کلی در هر منزل با منزل دیگری تفات های جزئی یا اساسی داشته باشد.

در نظر گرفتن این موضوع در طراحی بالابر خانگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چرا که ارتفاع مورد پیمایش توسط بالابر خانگی بایستی مطابق با سازه ی شما باشد.

کارشناسان گروه صنعتی آرینا، پیش از اقدام به ساخت و تولید بالابر خانگی، اقدام به بررسی و ارزیابی این موضوع در منزل شما خواهند نمود. هر چند که بالابر خانگی هیدرولیک در عین متغیر بودن سقف ارتفاع قابل پیمایش، تا ارتفاع مشخصی می تواند بالا رود. با این حال این ارتفاع بایستی پیش از ساخته شدن بالابر مورد توجه و بازرسی توسط کارشناسان قرار گیرد.

موضوع تعداد توقف های مسیر پیمایش بالابر نیز در این بین مطرح می شود. تعداد طبقات منزل شما تعیین کننده ی این موضوع خواهد بود که بالابر بایستی چه تعداد توقف در طول مسیر خود و با چه ارتفاعی داشته باشد.

همه ی این موارد بایستی توسط کارشناسان به دقت مورد بازرسی قرار گیرد.

محل تعبیه بالابر خانگی

اینکه قرار است بالابر خانگی را در کدام نقطه ی خانه نصب و تعبیه کنید بسیار مهم می باشد. انتخاب نقطه ای که نیاز به کمترین میزان خرابی و ساخت و ساز داشته باشد، بسیار مهم است. این مورد نیز می تواند توسط کارشناسان تعیین شود. با این حال ممکن است شما تمایل داشته باشید تا بالابر خانگی را در نقطه ای مشخص از منزل خود تعبیه کنید.

بنابراین باید خود را برای عملیات تخریب و ساخت و ساز کوچکی که در آن نقطه نیاز است آماده نمایید. به طور عمده بسیاری از منازل برای تعبیه بالابر خانگی، نیازی به هیچ گونه تخریب و بنایی ندارند.

با این حال این موضوع کاملا به دکوراسیون داخلی منزل شما و استانداردهای ایمنی جهت انتخاب نقطه ی مورد ظر برای تعبیه بالابر بستگی دارد. بسیار مهم است که با تعبیه بالابر در نقطه ای از منزل، آشفتگی و جلوه ای نازیبا در محیط داخلی خانه ایجاد نشود.

مزیت های بالابر هیدرولیک آلومینیوم

در واقع از دیدگاه زیبایی شناسی بایستی نقطه ای برای تعبیه بالابر انتخاب شود که بیشتری میزان هماهنگی را با دکوراسیون داخلی خانه شما ایجاد کند.

اطمینان از سطح بالای ایمنی بالابر خانگی

مهم ترین نکته در مورد سفارش بالابر خانگی، اطمنان خاطر از بابت سطح ایمنی بالای آن است. چرا که قرار است بالابر خانگی به طور روزاه مورد استفاده شما و خانواده تان قرار گیرد. افراد مسن و کودکان بایستی بتوانند به راحتی از بالابر استفاده کنند در حالی که اط سطح ایمنی بالای آن اطمینان خاطر دارید.

بنابراین مراجعه به مجموعه تولیدی که دارای شهرت و اعتبار کافی می باشد بسیار ضروری است. پیش از سفارش بالابر خانگی، از سازندگان بخواهید تا خیال شما را از بابت اصل بودن قطعات مورد استفاده در بالابر خانگی آسوده نمایند چرا که این مورد تاثیر زیادی در ایمنی بالابر دارد.

دارا بودن سیستم کنترل ساده و سیستم فرود اضطراری از جمله مواردی است که بایستی در مورد آن از سازندگان اطلاعات دریافت کنید. بسیار مهم است که قطعات مورد استفاده در بالابر خانگی، پیش از تعبیه در بالابر در آزمایشگاه های تست سلامتی فنی مورد بررسی قرار گرفه باشند. بنابراین به هیچ وجه چشم و گوش بسته به مجموعه های تولیدی اعتماد نکنید.

گروه صنعتی آرینا با کمال افتخار این امکان را به شما می دهد تا در مورد ایمنی بالابر خانگی هر گونه ضمانتی که می خواهید دریافت نمایید و خواسته های خود را از این بابت مطرح نمایید.

هدف اصلی ما ایجاد سازگاری در طراحی بالابر مطابق با سبک زندگی و خواسته های شما در عین رعایت نکات ایمنی در بالاترین سح خود می باشد. پنج نکته پیش از سفارش بالابر خانگی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش 

اغلب مجموعه های تولیدی بالابر، اقدام به ارائه ی ضمانت می نمایند اما بسیار مهم ایت که این ضمانت یا گارانتی شامل چه چیزهایی می شود.

بنابراین قبل از اینکه اقدام به سفارش بالابر خانگی نمایید در مورد مدت زمان گارانتی و مواردی که سامل گارانتی می شود اطلاعات کافی کسب نمایید.

گاها مواجه شده ایم با افرادی که محصولات دارای گارانتی خریداری نموده اند اما بعد از اولین خرابی، مجموعه سازنده هیچ مسئولیتی در قبال آن خرابی یا نقص بر عهده نگرفته است.بنابراین بسیار مهم است که از سازندگان بخواهید تا توضیحات کاملی در این باره به شما بدهند. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

خدمات پس از فروش نیز یکی از مهم ترین این موارد است. مدت زمانی که بالابر خانگی شما شامل خدمات پس از فروش می شود و اینکه این خدمات شامل چه خدماتی می باشد بسیار مهم است.

ساخت بالابر خانگی چگونه است؟

بالابر خانگی یکی از تجهیزاتی است که خرابی های آن ممکن است در مدت زمان بیشتری خود را نشان دهد بنابراین خدمات پس از فروش و گارانتی نباید مدت زمان کمی داشته باشد.

گروه صنعتی آرینا با ارائه ی گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش ده ساله این ضمانت را به شما خواهد داد که در صورت بروز هر گونه نقص احتمالی و مشکلات، آماده ی خدمت رسانی به شما در اسرع وقت خواهد بود. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

نتیجه گیری

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

مجموعه هایی که اقدام به تولید عمده بالابر خانگی می نمایند اغلب مجموعه هایی هستند که محصولات نهایی آن ها کیفیت چندانی نداشته و نمی توان به آن ها از بابت ایمنی و مقاومت تکیه کرد.

بنابراین پیش از سفارش بالابر خانگی باید به مجموعه ای که مورد نظر شما برای خرید می باشد نیز دقت داشته باشید.

اینکه از چه قطعاتی در ساخت و تولید بالابر خانگی استفاده می شود و آیا استانداردهای ساخت در مورد تولید بالابر خانگی با نظارت کامل اجرا و پیاده سازی می شود یا خیر. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید. گروه صنعتی آرینا با تولید بالابرهای خانگی مطابق با شرایط دلخواهشما و با بالاترین سطح از کیفیت، این ضمانت را به شما خواهد داد.

که در تمامی طول این مسیر از لحظه ی نصب تا دوران گرارانتی و خدمات پس از فروش، هر لحظه همراه شما بوده و با کمال میل آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه ای از کشور می باشد. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

جهت سفارش و خرید بالابر خانگی می توانید با شماره تماس های گروه صنعتی آرینا ارتباط برقرار نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر فروشگاهیمقالاتمقالات بالابر

بالابر خانگیبالابر فروشگاهیخرید بالابرخرید بالابر خانگی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت