قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟


قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

بالابر بیمار به بیماران کمک می کند تا این افراد بتوانند همانند سایرین بدون محدودیت جابجا شوند. این بالابرها برای بیمارانی که میزان تحرک آن ها محدود به تخت و ویلچر می باشد این امکان را ایجاد می کند تا بدون نیاز به کمک فردی دیگر و یا با دریافت کمترین میزان کمک بتوانند بین طبقات جابجا شوند و حال قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

کیفیت و سهولت استفاده در بالابرهای بیمار طی سال ها به طور پیوسته بهبود یافته است. به گونه ای که اکنون شرکت های صنعتی اقدام به تولید بالابر بیمار با بالاتری سطح از ایمنی، امکانات و راحتی نموده اند.

نمونه بهترین بالابر بیمار را می توانید در مجموعه صنعتی آرینا صنعت یافت کنید. این مجموعه با در دست داشتن پروژه های متنوع در زمینه ی تولید انواع بالابر، تولید بالابر بیمار را نیز در اولویت پروژه های تولید خود قرار داده است.

بالاترین سطح از ضریب اطمینان

مهندسین و طراحان حرفه ای، بالابر بیمار را مطابق با اصول ارگونومی و بالاترین سطح از ضریب اطمینان برای بیماران به تولید می رسانند. در واقع یکی از مهم ترین دغدغه های اصلی در تولید بالابر بیمار، بالا نگه داشتن سطح ایمنی برای مصرف کنندگان این بالابر می باشد.

چرا که این افراد به علت مشکلات حرکتی اقدام به استفاده از این نوع بالابر نموده اند بنابراین این بالابرها بایستی فاکتورهایی چون ایمنی، سهولت استفاده، روان بودن حرکت، فضای کافی برای ورود ویلچر و تحمل وزن و فشار مناسبی را دارا باشند.

تولید بالابر بیمار بایستی طبق اصولی خاص صورت پذیرد. این اصول در مجموعه صنعتی آرینا تحت نظر کارشناسان و متخصصین این حرفه به طور استاندارد اجرا می شود. ممکن است دستگاه هایی وجود داشته باشند که کاربردی مشابه بالابر بیمار ارائه دهند اما این دستگاه ها به طور معمول گران تر بوده و از لحاظ سهولت در استفاده همانند بالابر بیمار عمل نمی کنند، همچنین ممکن است فضای کافی برای ورود بیمار و همراه بیمار را نداشته باشند.

علاوه بر این موضوع، نمی توان برای جابجایی بیماران از هر دستگاهی استفاده کرد. این عزیزان به دلیل دارا بودن شرایط خاص و ویژه بایستی با استفاده از تجهیزاتی استاندارد و منطبق با شرایطی که دارند استفاده نماید.

تولید بالابر بیمار

بالابر بیمار در بیمارستان ها، مراکز پزشکی، مراکز مراقبتی، مراکز درمانی، مرکز نگهداری سالمندان و بسیاری از منازل استفاده می شود.این بالابرها می تواند مورد استفاده ی بیماران و یا سالمندانی باشد که قدرت تحرک آن ها کمتر از حد معمول می باشد.

بالابرهای بیمار به گونه ای طراحی شده اند که تلاش جسمی مورد نیاز برای حمل و نقل بیماران با درجات مختلف تحرک را به حداقل می رسانند. بنابراین مراقبان بیماران تنها وظیفه ی همراهی بیمار را در حین استفاده از بالابر خواهند داشت. در بسیاری از مواقع نیز بیماران می توانند بدون نیاز به دریافت کمک از بالابر استفاده کنند.

ویژگی بالابر بیمار

روزگاری که بالابرهای بیمار بسیار بزرگ، جاگیر یا گران بودند و نمی توانستند به راحتی جایی بین تجهیزات شخصی منازل باز کنند دیگر گذشته است. بالابرهای امروزی آنقدر جمع و جور هستند که به راحتی می توانند در محیط منزل، فضاهای کوچک در خانه و محیط های بالینی همچون مراکز مراقبتی تعبیه شوند.

بالابر بیمار آرینا صنعت با طراحی استاندارد، فضای کافی برای حمل بیمار را دارا می باشد در حالی که ظاهر و طراحی آن هیچ گونه خللی به چیدمان منزل شما وارد نخواهد کرد. استفاده از بالابر بیمار در مراکز بالینی بسیار متداول تر از سال ها پیش شده است. اکنون با گذشت سال ها، بالابر بیمار تبدیل به بالابری ایمن تر، کم هزینه تر، سبک تر و آسان تر در استفاده برای بیمار و مراقب تبدیل شده است.

بالابر بیمار چیست؟

بالابر بیمار یکی از تجهیزات پزشکی می باشد که توسط بیماران معلول، بیمارانی که به دلیل شکستگی یا جراحت دارای توان بدنی کمی برای سرپا ایستادن هستند و یا افرادی که به دلیل وزن بالا قادر به تحرک نمی باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

این افراد به طور عمده از صندلی چرخ دار برای جابجایی استفاده می کنند و رفت و آمد از طریق پله ها برای آن ها غیر ممکن است.

از بالابر بیمار در بیمارستان ها، خانه های سالمندان، مراکز مراقبتی و خانه های شخصی استفاده می شود تا به بیماران در جابجایی کمک کند. از آنجا که بالابر بیمار امکان جابجایی آسان تر افراد را فراهم میکند، این اطمینان را می دهد که ارائه دهندگان خدمات مراقبتی مجبور نیستند فرآیندهای خطرناکی را برای کمک به شخصی که پرستاری از او را در خانه و یا مرکز مراقبتی انجام می دهند اجرا کنند.

از این گذشته  تلاش برای کنترل تمام وزن شخص توسط مراقب یا پرستار می تواند یک فرایند چالش برانگیز باشد.

از بالابر بیمار تقریبا در هر مکانی می توان استفاده کرد. تعبیه و راه اندازی آن ها در منازل فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و جهت راه اندازی آن به سیستم خاصی نیاز نیست. این بالابرها معمولا در جوار یکی از دیوراها نصب می شوند و فرآیند جابجایی بیمار را به سرعتی متعادل انجام می دهند.

لازم به ذکر است که رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از بالابر بیمار بایستی توسط شخص و مراقب وی به درستی اجرا شود تا میزان خطرات احتمالی به صفر برسد.

استفاده از بالابر بیمار

بالابر بیمار انعطاف پذیری بیشتری را برای بیمار و مراقب فراهم می آورد، این بالابر به مراقب بیمار اجازه می دهد تا بالابر از اتاق خواب یا اتاق بیمارستان به مکان دیگری منتقل نموده و فعالیت های روزمره بیمار را برای وی امکان پذیر نماید.

بیمار می تواند دوباره به واسطه ی بالابر به اتاق خود باز گردد. به عنوان مثال در یک منزل ممکن است سرویس های بهداشتی در یک طبقه و اتاق های خواب در طبقه ای دیگر قرار داشته باشد.

چنانچه فرد بیمار و یا معلول در منزل حضور داشته باشد، این جابجایی برای وی بدون امکان استفاده از بالابر غیر ممکن و یا بسیار دشوار خواهد بود.

افراد منزل بایستی فرد را از طریق راه پله ها به طبقات دیگر هدایت کنند و این موضوع می تواند تا حد زیادی خطر ساز باشد.

نه تنها برای بیمار بلکه برای مراقب وی نیز می تواند حوادثی را به دنبال داشته باشد. در حالی که جابجایی بیمار بین طبقات منزل و دسترسی او به امکانات داخلی خانه توسط بالابر بسیار سهل و ساده خواهد بود. بیمار حتی می تواند بدون نیاز به کمک افراد خانه وارد بالابر شده و به وسیله ی سیستم هدایت ساده و دکمه های کنترلی بالابر، اقدام به جابجایی نماید.

بالابر بیمار آرینا صنعت با برخورداری از سیستم هدایتی ساده و کاربردی، این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا با خاطری آسوده و با دریافت کمترین میزان کمک از سایرین بتوانند بین طبقات جابجا شوند.

موارد استفاده از بالابر بیمار

بالابر بیمار در بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز توان بخشی برای جابجایی بیمارانی که نمی توانند به تنهایی رفت و آمد کنند، به کار گرفته می شود. در واقع موارد استفاده از بالابر بیمار تنها محدود به بیمارستان ها و مراکز توان بخشی نیست بلکه افراد در منازل نیز می توانند از بالابر بیمار برای افرادی که در خانه دارای مشکلات حرکتی هستند استفاده نمایند.

 • بیماران حرکتی در منزل

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از بالابر بیمار در منازلی می باشد که از بیماران حرکتی نگهداری می شود.

این بالابرها برای افرادی که با استفاده از ویلچر جابجا می شوند می تواند بسیار مفید فایده واقع شوند. چرا که این افراد قادر به استفاده از راه پله ها نخواهند بود و به طریقی بایستی بین طبقات جابجا شوند. کمک نمودن مراقب و پرستار جهت جابجایی این افراد بین طبقات به واسطه ی راه پله ها می تواند امری خطر ساز باشد.

رها شدن بیمار، از دست دادن تعادل و کنترل می تواند موجب زمین خوردن، سقوط از پله ها و آسیب دیدگی های شدید در بیمار و مراقب شود. بهترین راه برای رهایی از این چالش ها، استفاده از بالابر بیمار در نقطه ای از منزل می باشد. بالابر بیمار آرینا صنعت با دارا بودن ظاهری ساده، قابلیت سازگاری با هر طراحی و چیدمان را در منازل خواهد داشت.

پنج کاربرد بالابر مغازه که بسیار مهم است

در واقع طراحی این بالابر به گونه ای است که بیمار می تواند به راحتی و بدون نیاز به کمک همراهان، با ویلچر وارد بالابر شده و به تنهایی اقدام به جابجایی بین طبقات نماید.

سیستم امنیتی و سطح ایمنی بالابر بیمار آرینا صنعت خاطر شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد.

 • افراد سالخورده در منزل

امروزه روز منازل زیادی را می بینیم که به شکل دوبلکس و تریپلکس طراحی می شوند. جابجا شدن بین طبقات منزل برای افرادی که دارای آرتروز، مشکلات مفاصل و ضعف حرکتی هستند، مشکل و چالش برانگیز می باشد.

سالمندانی که به واسطه ی این مشکلات از صندلی چرخ دار استفاده می کنند و طی نمودن راه پله ها برای آنان دشوار می باشد، می توانند از بالابر بیمار استفاده کنند. سیستم کنترل و هدایت این بالابرها ساده بوده و افراد سالمند به راحتی می توانند با آن کار کنند.

 • استفاده در خانه سالمندان

بالابر بیمار به عنوان یک تجهیز پزشکی و مراقبتی تنها برای بیماران قابل استفاده نمی باشد. بلکه برای افرادی که دارای کهولت سن بوده و مفاصل آن ها برای استفاده از راه پله و جابجا شدن ناتوان شده است نیز مناسب می باشد.

از این رو استفاده از بالابر بیمار در خانه سالمندان نیز صورت می پذیرد. سالمندان می توانند بدون تحمل درد مفاصل اعم از درد زانو و درد کمر، به واسطه بالابر بیمار جابجا شوند. این بالابرها به نوعی طراحی می شوند که پرستار و مراقب نیز می تواند به همراه بیمار در این بالابر جای گرفته و فرد سالخورده را تا مکان مورد نظر همراهی کند.

 • استفاده در بیمارستان ها و مراکز مراقبتی

افرادی که دچار شکستگی و جراحات در ناحیه پا شده اند و قادر به راه رفتن و جابجایی بین طبقات نمی باشد، می توانند از بالابر بیمار استفاده کنند. این بالابر در مراکز توان بخشی، مراکز مراقبتی و کلینیک های پزشکی تعبیه می شود.

 • استفاده در مراکز خرید

مطمئنا شما نیز گاها در مراکز خرید مسیرهای ویژه ی مخصوص بیماران حرکتی را مشاهده کرده اید. در واقع این مسیرها برای افرادی که از صندلی چرخ دار استفاده می کنند تعبیه شده است. اغلب مراکز خرید دارای طبقات متعدد هستند.

از این رو برخی از مراکز خرید به فکر بیماران حرکتی بوده و بالابر بیمار را در نقطه ای خاص از این مکان تعبیه و راه اندازی می نمایند تا این افراد نیز بتوانند به راحتی و همانند سایرین، بدون استفاده از آسانسورهای شلوغ که عمدتا فضای کافی برای همه ی افراد ندارند، بین طبقات جابجا شوند.

خرید بالابر بیمار

مراقبت از افرادی که دارای قدرت تحرک محدود هستند، چه در منزل و چه در مراکز مراقبتی می تواند امری چالش بر انگیز باشد.

اگرچه این امر از بسیاری جهات دشواری های خاص خود را دارد اما مهم ترین آن ها را می توان کمک به بیمار برای جابجا شدن دانست. جابجایی بیمار نه تنها برای خود او دشوار می باشد بلکه برای پرستار نیز می تواند امری خطرساز باشد. اینجاست که خرید بالابر بیمار می تواند به موضوعی قابل تامل تبدیل شود. خرید بالابر بیمار نه تنها به نفع خود بیمار می باشد بلکه برای اطرافیان و مراقب وی نیز مفید فایده است. این افراد دیگر در مورد جابجایی بیمار بین طبقات نگرانی نخواهند داشت.

مزایای خرید بالابر

چرا که خود بیمار می تواند به تنهایی وارد  بالابر شده و از آن استفاده نماید. این بالابرها به گونه ای طراحی می شوند که فرد بیمار می تواند به همراه صندلی چرخ دار خود وارد بالابر شود و با استفاده از سیستم هدایت ساده بالابر اقدام به جابجا شدن بین طبقات نماید.

از طرفی چنانچه پرستار یا مراقب نیز لزوم به همراهی بیمار داشته باشد می تواند به راحتی درون بالابر جای گرفته و در عرض مدت زمانی کوتاه جابجا شوند.

خرید بالابر بیمار بایستی با حساسیت های ویژه تر صورت پذیرد. چرا که این بالابر قرار است توسط افرادی که با مشکلات حرکتی مواجه هستد استفاده شود. سرعت حرکت بالابر، گنجایش بالابر، سطح ایمنی بالابر و امنیت آن می تواند از جمله مهم ترین مواردی باشد که حین خرید بالابر بایستی بدان توجه شود.

 • افزایش احتمال حرکت و جابجایی بیمار

مشکلات حرکتی موجب می شود تا افراد تمایل کمتری به حرکت و جابجایی داشته باشند. چرا که مدت زمان حرکت و جابجایی به طول می انجامد و از حوصله ی فرد خارج می شود.

بنابراین فرد بیمار ترجیح به جابجایی نداشته و بیشتر تمایل دارد تا در مکانی ثابت بماند. خرید بالابر بیمار رفت و آمد را برای بیمار و مراقب او بسیار راحت تر کرده، سرعت جابجایی بین طبقات را افزایش داده و احتمال حرکت در خانه را بیشتر می کند.

 • راحتی

با خرید بالابر بیمار، افراد می توانند بدون نیاز به دریافت کمک و نگرانی از بابت آسیب هایی که در مسیر راه پله ها وجود دارد، به تنهایی بین طبقات جابجا شوند.

بالابر بیمار آرینا صنعت به شکلی طراحی شده است که بیمار به راحتی می تواند سیستم هدایت آن را به دست گرفته و با فشردن یک دکمه در نهایت امنیت و آسایش جابجا شود.

 • فشار کمتر بر مراقب

جابجا نمودن یا کمک به جابجایی شخصی که دارای مشکلات حرکتی است بسیار دشوار می باشد. فرد مراقب در این بین ممکن است دچار مشکلاتی شود و به سلامتی او نیز آسیب وارد شود.

عدم جابجا نمودن صحیح و عدم توانایی جهت جابجا نمودن بیمار می تواند برای مراقب خطرساز باشد. این موضوع استرس و فشار روانی زیادی را برای مراقبین به همراه دارد. با خرید بالابر بیمار این فشار از دوش مراقبین برداشته می شود.

بنابراین چنانچه از بیماران حرکتی در منزل یا مراکز مراقبتی نگهداری می کنید می توانید به راحتی وارد بالابر شده و بدون تحمل فشار یا حرکات غیر صحیح و آسیب رسان بیمار را به نقطه مورد نظر برسانید.

 • از بین بردن محدودیت در انتخاب منزل

این موضوع برای افرادی که از بیماران حرکتی نگهداری می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد؛ اینکه منزل آن ها تنها دارای یک طبقه باشد و وجود راه پله مانعی برای حرکت و جابجایی فرد بیمار ایجاد نکند. بنابراین در خرید منزل با محدودیت هایی روبرو هستند.

حتی ممکن است برخی افراد به این دلیل اقدام به تغییر مکان زندگی خود نمایند و منزلی انتخاب کنند که جابجایی بیمار در آن با چالش کماری همراه باشد. این در حلی است که شما می توانید با خرید بالابر بیمار در هر منزلی که تمایل دارید سکونت نمایید. در واقع با وجود بالابر بیمار دیگر هیچ محدودیتی برای شما از بابت طبقات منزل وجود نخواهد داشت.

چرا که با نصب و راه اندازی بالابر بیمار می توانید این امکان را برای بیمار فراهم سازید تا او نیز همانند سایر افراد توانایی جابجا شدن بین طبقات را داشته باشد.

 • امنیت بیشتر

یکی دیگر از مهم ترین مزایای خرید بالابر بیمار، ایجاد امنیت بیشتر برای بیمار و مراقب است. استفاده از بالابر بیمار ذاتا ایمن تر از اعتماد به مراقب برای کمک به بیمار در انتقال و جابجایی است.

در هنگام استفاده از بالابر احتمال لیز خوردن یا زمین خوردن بیمار وجود نخواهد داشت و همین موضوع می تواند سطح ایمنی و امنیت را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

شما به عنوان مراقب بیمار با دانستن اینکه احتمال سقوط تا حد زیادی کاهش می یابد، آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت.

سفارش بالابر بیمار

مراقبان متعهد و دوست داشتنی اغلب سلامتی بدن خود را برای مراقبت از عزیزانشان فدا می کنند. به عنوان یک مراقب خوب، یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای محافظت از عزیز خود انجام دهید، محافظت از سلامتی بدن خودتان است، زیرا شما یک حلقه نجات برای مراقبت از عزیز خود هستید.

تفاوت بالابر خانگی و آسانسور در چیست؟

بالابر بیمار می تواند به طور همزمان از سلامتی بیمار و سلامتی مراقب محافظت نماید. شما به عنوان یک مراقب بایستی بدانید که با سفارش بالابر بیمار در واقع از سلامتی جسم خود محافظت می کنید و با این کار از عزیزی که در حال مراقبت از او هستید نیز محافظت می کنید.

آموزش و دانش استفاده از بالابر بیمار بسیار مهم است. در واقع نحوه ی صحیح وارد شدن به بالابر، استفاده از دکمه های کنترلی و حفظ و مدیریت شرایط در زمانی که بالابر متوقف شد از جمله مهم ترین نکاتی است که فرد استفاده کننده از بالابر بایستی بدان ها آگاه باشد.

بنابراین بعد از سفارش بالابر بیمار بایستی نحوه ی کار کردن با آن را به خود بیمار نیز توضیح دهید چرا که ممکن است وی به تنهایی و زمانی که شما به عنوان مراقب حضور ندارید قصد استفاده از بالابر را داشته باشد.

بنابراین شیوه ی استفاده از بالابر بیمار را بایستی به طور کامل به خود بیمار نیز توضیح داد.

در واقع شما با سفارش بالابر بیمار به نوعی می توانید هزینه و نیاز به مراقبان اضافی را کاهش دهید. بسیاری از مواقع افراد برای جابجا نمودن عزیزانی که در منزل دچار بیماری های حرکتی هستند از پرستاران و مراقبان جهت جابجایی آن ها استفاده می نمایند.

ویژگی های بالابر بیمار آرینا صنعت

در حالی که با سفارش بالابر بیمار می توانید این نیاز را به طور کلی در مورد جابجایی بیمار از بین ببرید. داشتن بالابر بیمار ایمن و کارآمد می تواند مدیریت حرکت و جابجایی را آسان تر نموده وغالبا روند کار را ساده تر نماید.

در واقع با سفارش بالابر بیمار میزان وابستگی فرد بیمار به مراقب، پرستار و اعضای خانه بسیار کمتر خواهد شد. چرا که خود او به شخصه می تواند از بالابر استفاده نماید. این موضوع آزادی بیشتری را برای بیمار در جابجایی فراهم می کند.

کاهش نیاز بیمار به مراقب و پرستار با استفاده از بالابر بیمار آرینا صنعت، همچنین حریم خصوصی بیشتری را برای بیمار ایجاد می کند چرا که نیاز به تعداد مراقبان کنتری برای جابجایی وجود خواهد داشت.

 • سطح ایمنی بالا

به هنگام خرید بالابر بیمار بایستی به ویژگی های مهمی دقت شود. اولین و مهم ترین ویژگی قابل توجه در بالابر بیمار آرینا صنعت، سطح ایمنی بالا در طراحی این بالابر می باشد.

در واقع مجموعه آرینا صنعت با بهره گیری از دانش و تخصص مهندسین حرفه ای و گردآوری گروه طراحی و توسعه پیشرفته در زمینه ی تولید بالابر بیمار، تمامی اصول ارگونومی و ایمنی را در تولید این نوع بالابرها رعایت نموده است.

شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به استفاده از بالابر بیمار آرینا صنعت نموده و از بابت ایمنی و سطح امنیت در این بالابر اطمینان خاطر داشته باشید. به طور معمول بالابرهایی که به طور عمده تولید می شوند با مشکلات متعددی روبرور هستند.

چرا که نظارت در تولید این بالابرها معمولا ضعیف می باشد و کیفیت قطعات مصرفی در آن ها قابل قبول نیست.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت با در نظر گرفتن نیازهای بیمار و تحقیقات گسترده از منظر پزشکی و نکات ایمنی اقدام به تولید بالابر بیمار با استفاده از قطعاتی با کیفیت توسط مهندسین حرفه ای نموده است. پیش از تحویل سفارش به خریدارن، تمامی تست های فنی و ایمنی روی بالابر اجرا و پیاده سازی می شود.

 • طراحی زیبا و اصولی

بالابر بیمار آرینا صنعت با دارا بودن بدنه ای شیشه ای و مقاوم، بیشترین میزان راحتی را برای افراد به ارمغان آورده است.

طراحی این بالابر به نوعی می باشد که به هر محیطی قابلیت سازگاری بالایی خواهد داشت. در واقع طرح، فرم و رنگ به کار رفته در طراحی بالابر بیمار آرینا صنعت این امکان را برای منازل ایجاد کرده تا بتوانند بالابر بیمار را اختصاصا برای بیمارانی که در منزل نگهداری می شوند، نصب و تعبیه نمایند.

طراحی بالابر بیمار آرینا صنعت به گونه ای است که احتمال سقوط و آسیب دیدگی بیمار به صفر رسیده است.

در واقع طراحی بدنه و اتاقک این بالابر با رعایت تمامی اصول و نکات فنی صورت پذیرفته است. شما می توانید با خیالی آسوده این بالابر را برای بیمارن حرکتی و عزیزانی که دارای مشکلات حرکتی هستند تهیه نموده و امنیت آن ها را با سازه ای مقاوم و ایمن ضمانت نمایید.

 • قیمت مناسب

بالابر بیمار آرینا صنعت با دارا بودن قیمتی مناسب این امکان را فراهم ساخته تا تمامی بیماران بتوانند از این تجهیز پزشکی بهره مند شوند.

دانش فنی، اقتصادی و تخصص و حرفه ی مهندسین طراح و تولیدکنندگان ایرانی بالابر بیمار در مجموعه صنعتی آرینا صنعت دست به دست هم داده است تا شما بتوانید بالابر بیمار با قیمتی مقرون به صرفه تهیه کنید.

مصرف انرژی این بالابرها بسیار مقرون به صرفه بوده و کاملا کم مصرف می باشند. بنابراین با خرید بالابر بیمار آرینا صنعت می توانید بیشترین صرفه ی اقتصادی را در عین دریافت بالاترین سطح کیفیت داشته باشید.

کاهش مصرف انرژی نیز از جمله مزایای استفاده از بالابر بیمار آرینا صنعت می باشد که با صرفه جویی در قیمت خرید همراه خواهد بود و بیشترین میزان مقرون به صرفگی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

به طور کلی بسته به نیازهای فردی بیمار یا مرکز مراقبتی، باید انواع موقعیت هایی را که بیمار به بالابر احتیاج پیدا می کند در طراحی بالابر بیمار در نظر گرفته شود. اینکه آیا افراد برای استفاده از بالابر صرفا به کمک یک مراقب احتیاج دارند یا خیر؟

اینکه آیا ظرفیت داخلی بالابر گنجایش بیمار، تجهیزات وی و همراه را دارد؟ اینکه بیمار چه مسافتی را برای جابجایی توسط بالابر بایستی طی کند، همه و همه ی این موارد در طراحی بالابر بیمار تاثیرگذار می باشند.

بنابراین مجموعه صنعتی آرینا صنعت تمامی تحقیقات لازم برای تولید یک بالابر ایده آل را صورت می دهد تا ویژگی های لازم را در آن بگنجاند.

فروش بالابر بیمار

افزایش سطح ایمنی برای بیمار و ایمنی برای متخصص بهداشت و درمان و مراقب بیمار در منزل؛ در واقع این دو هدف بود که منجر به تولید دستگاه بالابر بیمار شد. جهت خرید بالابر بیمار نمی توان به هر تولید کننده ای اعتماد نمود چرا که این دستگاه اساسا یک تجهیز پزشکی بوده و بایستی با نظارت های فنی کامل تولید شود.

در واقع در تولید آن بایستی تمامی اصول فنی و پزشکی رعایت شود. مجموعه صنعتی آرینا صنعت با دارا بودن تیم تحقیق و توسعه و برخورداری از مهندسین حرفه ای، بالابر بیمار را به شکلی اصولی تولید نموده و تمامی نکات ایمنی و استاندارد را تولید آن به کار می بندد.

در واقع شیوه فروش بالابر در مجموعه آرینا صنعت با مجموعه های تولیدی عمده فروشی کاملا متفاوت می باشد.

چرا که بالابر بیمار در این مجموعه به شکلی کاملا شخصی سازی شده و به صورت سفارشی تولید و عرضه می شود. در واقع این مجموعه با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای شما در خرید بالابر بیمار، اقدام به طراحی و تولید آن می نماید.

قیمت فروش بالابر بیمار

طبق تحقیقات صورت گرفته، حدود نود درصد افراد بالای ۶۵ سال مایل اند تا جایی که می توانند در خانه خود زندگی کنند.

زندگی برای این افراد به تنهایی و بدون نیاز به پرستار و مراقب می تواند کمی چالش برانگیز باشد چرا که بسیاری از افراد مسن با مشکلات حرکتی مواجه بوده و رفت و آمد از پله ها برای آن ها دشوار است.

همچنین تعدادی از افراد مسن تنها قادر به جابجایی با استفاده از صندلی چرخ دار هستند. بنابراین بایستی محیط خانه به محیطی امن و بی خطر برای این افراد تبدیل شود.

بالابر بیمار مزایای قابل توجهی هم برای بیماران و هم برای مراقبان دارد. این بالابرها بیماران سنگین تر را قادر می سازند بدون تحمل فشار بر بیمار یا سرپرست، بلند و منتقل شوند. همچنین تعداد مراقبان مورد نیاز برای کمک به انتقال را به حداقل می رسانند.

بالابر بیمار در واقع احتمال آسیب ارتوپدی را هم برای بیمار و هم برای مراقب (مراقبان) بسیار کاهش می دهد. فروش بالابر بیمار در مجموعه آرینا صنعت با هدف کمک حداکثری به بیماران و همراهان شان صورت می پذیرد.

بالابر خانگی چیست؟

روند فروش بالابر بیمار

در طراحی و تولید بالابر بیمار در این مجموعه، تمامی نیازهای بیمار و همراه وی در نظر گرفته می شود. سطح ایمنی و امنیت در استفاده از بالابر بیمار به گونه ای طراحی می شود که ریسک های موجود برای افراد سالمند و بیماران را به صفر تقلیل می دهد.

در مورد استفاده از بالابر بیمار بایتی این نکته را بدانید که همانند اکثر دستگاه هایی که برای بهبود تحرک و جابجایی طراحی شده اند، استفاده ی نادرست می تواند منجر به آسیب شود. بنابراین پیش ازاقدام به استفاده از بالابر از شیوه ی صحیح استفاده از آن مطلع شوید.

نحوه کار کردن با بالابر بیمار آرینا صنعت بسیار ساده بوده و تمامی افراد اعم از بیماران، سالمندان و پرستاران به راحتی می توانند طبق اصول استاندارد از آن استفاده نموده و با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

قیمت بالابر بیمار

قیمت بالابر بیمار به عنوان یک تجهیز پزشکی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این عوامل هر کدام به طور جداگانه و یا در ارتباط با یکدیگر می توانند قیمت خرید بالابر بیمار را تحت شعاع قرار دهند.

در ادامه به مهم ترین موارد تاثیرگذار روی قیمت بالابر بیمار اشاره خواهیم کرد.

 • ظرفیت تحمل وزن بالابر بیمار

یکی از مهم ترین نکات در طراحی بالابر بیمار دقت به این فاکتور می باشد. ظرفیت تحمل وزن از بابت این است که بیماران عموما به همراه ویلچر وارد بالابر می شوند و در اغلب اوقات نیز بیمار به همراه یک مراقب یا پرستار درون بالابر قرار می گیرد.

بنابراین در طراحی فنی بالابر بیمار بایستی این نکته مورد توجه قرار بگیرد. قاعدتا هرچه ظرفیت تحمل وزن بالابر بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

با این حال مجموعه آرینا صنعت با در نظر گرفتن اصول استاندارد و بیشترین ظرفیت تحمل وزن، اقدام به طراحی و تولید بالابر بیمار نموده است.

شما می توانید در جهت شخصی سازی سفارش خود با مجموعه در ارتباط باشید و خواسته های خود را با طراحان و مهندسین تولید در میان بگذارید. مجموعه صنعتی آرینا صنعت قابلیت تولید بالابر بیمار با ویژگی های مد نظر شما را خواهد داشت.

برای برخی از افرادی که دارای اضافه وزن هستند، تحمل وزن بالابر بسیار مهم می باشد چرا که این مورد به طور مستقیم با سطح ایمنی بالابر در ارتباط است. شما می توانید پیش از اقدام به سفارش بالابر بیمار، ویژگی های درخواستی خود را با مجموعه در میان بگذارید.

 • محدوده ارتفاع بالابر بیمار

بالابر بیمار بایستی این قابلیت را داشته باشد تا بتواند طیف وسیعی از ارتفاع را برای جابجایی بیمار طی کند. ارتفاعی که بالابر بیمار طی می کند می تواند روی قیمت خرید آن تاثیر گذار باشد.

 • کنترل خاموش شدن اضطراری و کلید سوئیچ دستی

بالابرهای الکترونیکی به طور عمده بایستی دارای سیستم کنترل جهت متوقف نمودن موتور بالابر در مواقع اضطراری باشند. همچنین بایستی این قابلیت را داشته باشند تا در صورت قطع شدن سیستم برق، بیماران با خیال راحت جابجا شوند و به نزدیک ترین طبقه هدایت شوند.

 • قطعات مصرفی

یکی از مهم ترین شاخص ها در مجموعه صنعتی آرینا صنعت استفاده از قطعات صنعتی با کیفیت و با ضریب اطمینان بالا می باشد که همگی از جهت فنی و ایمنی مورد تست قرار گرفته اند.

استفاده از قطعات مصرفی با کیفیت در تولید بالابر بیمار به طور مستقیم روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. فراموش نکنید که جان بیمار در گرو سلامت فنی و ایمنی بالابر می باشد بنابراین پرداخت هزینه بابت خرید بالابر بیمار تولید شده با قطعات باکیفیت نه تنها هزینه ای بی مورد نیست بلکه از جمله واجبات می باشد.

بالابر بیمار بایستی به شکلی ویژه و اصولی طراحی و تولید شده باشد بنابراین دقت و کیفیت بایستی در تولید آن حرف اول را بزند.

 • مصرف انرژی

یکی از مزایای بالابرها، کم مصرف بودن آن ها می باشد. در واقع هرچه سیستم مصرف انرژی در بالابر به شکلی بهینه طراحی شده باشد، این موضوع روی قیمت خرید آن تاثیرگذار خواهد بود. در واقع در هنگام خرید بایستی به مصرف انرژی بالابر نیز توجه ویژه داشته باشید چرا که این فاکتور در هزینه های شما نقش پررنگی خواهد داشت.

 • مقیاس داخلی

در واقع این فاکتور به فضای موجود درون بالابر اشاره دارد. بالابر بیمار بایستی به میزانی گنجایش داشته باشد که بیمار بتواند به همراه مراقب خود در آن جای شود. این فاکتور می تواند روی قیمت بالابر بیمار تاثیرگذار باشد.

مراقبت از عزیز با محدودیت های حرکتی می تواند دشوار و چالش برانگیز باشد. به ویژه اگر در طول روز قرار باشد چندین بار جابجایی بین طبقات صورت پذیرد. این جابجایی های مداوم نه تنها موجب ناراحتی خود بیمار خواهد شد بلکه برای مراقبان نیز می تواند امری پر مخاطره باشد. فناوری بالابر بیمار می تواند این مشکلات و نیازهای مراقبتی را کاهش دهد.

تعداد بیشماری از افراد در منازل و مراکز مراقبتی برای جابجایی و انتقال افراد مسن و یا بیمارانی با تحرک بسیار محدود در تلاش هستند.

نتیجه گیری بیمار

بسیاری از این افراد بدون دریافت هیچ گونه کمکی از افراد اضافی یا تجهیزات کمکی اقدام به جابجا نمودن بیمارن می نمایند و این کار را به سختی انجام می دهند و در نتیجه سلامتی خود و عزیزانشان را به خطر می اندازند.

زمین خوردن، آسیب دیدگی کمر و دردهای مزمن معمولا ناشی از چرخش دستی و بلند کردن سالمندان و بیمارن حرکتی می باشد. بالابر بیمار این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به کمک تعداد افراد زیاد و بدون نگرانی از بابت آسیب دیدگی های خطرناک، اقدام به جابجای نمودن بیماران و سالمندان در نهایت آرامش و راحتی نمایید.

مجموعه آرینا صنعت با درک کامل نیازهای شما در مراقب و حمایت از بیمارانی که نگهداری می کنید اقدام به تولید و فروش بالابر بیمار با  بالاترین سطح از ایمنی نموده است. ما به خوبی این موضوع را درک می کنیم که افراد تمایل دارند تا در منازلی سکونت داشته باشند که بالاترین سطح از ایمنی برای بیماران در آن وجود داشته باشد.

جمله آخر

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

پیدا کردن چنین منزلی که دارای را پله نبوده و جابجایی از ارتفاعات در آن مشکل نباشد، می تواند امری خسته کننده و دشوار باشد.بنابراین با استفاده از بالابر بیمار آرینا می توانید در هر منزلی سکونت داشته باشید در حالی که نهایت رفاه را برای بیماران جهت جابجایی فراهم خواهید کرد.

شیوه ی طراحی و تولید بالابر بیمار آرینا صنعت به گونه ای است که قابلیت تطابق با هر مکانی را دارد. چه در منزل و چه در مراکز مراقبتی می توانید این بالابر را نصب و راه اندازی نموده و شرایط جابجایی را برای بیماران به شکلی بهینه درآورید.

تولید و فروش بالابر بیمار در مجموعه آرینا صنعت، تحت نظر مسئولین فنی و طبق استانداردهای لازم صورت می پذیرد.برای خرید بالابر خانگی و همچنین خرید بالابر فروشگاهی باما در تماس باشید. چنانچه در مورد بالابر بیمار آرینا صنعت سوال یا نظری دارید لطفا از ما دریغ نکنید و از طریق راه های ارتباطی مجموعه با ما در میان بگذارید.

ما مشتاقانه مایل به کمک به شما در زمینه تحرک و نیازهای مراقبتی از بیماران در منزل و مراکز مراقبتی هستیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مقالاتمقالات بالابر

بالابر ایمنبالابر باکیفیتبالابر بیمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت