ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟

ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟

ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟


ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟

احتمالا یکی از مهمترین سوالات شما هنگام خرید بالابر خانگی این است که ظرفیت آن چگونه محاسبه می شود؟ این مهم در واقع توسط کارشناسان و تکنسین های بخش طراحی و تولید مورد بررسی های دقیق قرار می گیرد.

یکی از اشکالات تولید بالابر خانگی به صورت عمده این است که نیازسنجی های لازم در مورد منزل شما، دکوراسیون آن و افرادی که قرار است از بالابر استفاده کنند در نظر گرفته نمی شود. بنابراین بالابرهایی یکسان و احتمالا با اشکالات فنی زیاد به دست مشتریان می رسد.

گروه صنعتی آرینا برای طراحی و تولید بالابر خانگی شما فاکتورهای مهمی را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهد تا در نهایت بالابر کاملا سفارشی سازی شده به شما تحویل دهد که در نهایت ایمنی و امنیت، نیازهای شما را برآورده سازد.

اگر می خواهید با نحوه ی محاسبه ظرفیت بالابر خانگی آشنا شوید، ما را تا انتهای مطلب همراهمی کنید.

 

در نظر گرفتن تعداد افراد برای استفاده از بالابر خانگی در هر نوبت جابجایی

در محاسبه ی ظرفیت بالابر خانگی، تعدادی افراد حاضر در بالابر مورد سنجش قرار می گیرد. در این محاسبه وزن هر فرد به طور میانگین بین 75 تا 80 کیلوگرم در نظر گرفته می شود. اگر میانه ی آن یعنی 80 کیلوگرم را برای وزن هر فرد در نظر بگیریم. مجموعا به وزن 240 کیلوگرم برای سه نفر خواهیم رسید.

از طرفی وزن 50 کیلوگرمی کاراسلینگ هم به آن باید اضافه شود یعنی در نهایت به وزن 290 کیلوگرم می رسیم که حدودا آن را 300 کیلوگرم در نظر می گیرند. از این روز ظرفیت متداول ترین نوع بالابر های خانگی 300 کیلوگرم در نظر گرفته می شود که به وسیله ی برق تک فاز نیز می تواند جابجا شود.

باید در نظر داشت که ظرفیت و ارتفاع قابل پیمایش توسط بالابر به نوعی با هم در ارتباط اند بنابراین ارتفاع را نیز باید در این پروسه ی محاسبه لحاظ کرد. بالابر گروه صنعتی آرینا دارای قابلیت طی کردن ارتفاعی برابر با 8 متر را دارا می باشد اما برای ارتفاعات بیشتر نیز این امکان تحت شرایط خاص وجود دارد.

انواع موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی

 

در نظر گرفتن امکان استفاده از صندلی چرخ دار در بالابر خانگی

نکته ی مهمی که می تواند بر ظرفیت بالابر خانگی تاثیرگذار باشد، امکان استفاده از صندلی چرخ دار در بالابر می باشد.

از آنجایی که صندلی های چرخ دار دارای ابعاد مشخصی هستند و فضای بیشتری نسبت به افراد ایستاده در بالابر اشغال می کنند بایستی وزن و ابعاد آن ها در ظرفیت بالابر خانگی لحاظ شود. به همین دلیل است که گروه صنعتی آرینا بالابرهای خانگی را متناسب با نیاز و خواست مشتریان خود طراحی می کند.

از آن جایی که ظرفیت بالابر در قیمت آن تاثیر گذار است باید کمی هوشمندانه تر در این باره تصمیم گیری کنید. چنانچه فرض را بر این بگذارید که تعداد افراد بیشتری قرار است از بالابر خانگی به طور همزمان استفاده کنند، بنابراین بالابری با ظرفیت بیشتر باید تولید شود و این موضوع می تواند در هزینه ها تاثیرگذار باشد.

بنابراین به جای طراحی بالابری که قادر به جابجا نمودن تعداد افراد بیشتری داشته باشد می توانید این تعداد را کاهش دهید و با کم کردن ظرفیت بالابر خانگی، در هزینه های خرید بالابر صرفه جویی نمایید. بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اخلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

 

آیا از بالابر خانگی فقط برای جابجایی افراد استفاده می کنید؟

در بسیاری از منازل ممکن است یکی از اهداف تعبیه بالابر خانگی جابجایی افراد باشد. افراد می توانند اهداف دیگری از این کار داشته باشند،

5 نکته هنگام خرید بالابر خانگی برای سالمندان

به عنوان مثال جابجا نمودن یک سری از لوازم منزل و یا تجهیزات. در این صورت باید این نکته را در طراحی و محاسبه ی ظرفیت بالابر خانگی لحاظ کرد.

اگر قصد داشته باشید هنگام جابجا شدن توسط بالابر خانگی، تجهیزات دیگری را درون بالابر قرار دهید، بایستی وزن این تجهیزات در حدی باشد که ظرفیت بالابر پاسخگوی آن باشد.

جهت سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

 

چه عواملی در محاسبه ظرفیت بالابر خانگی موثر است؟

همانطور که تا کنون گفتیم، تعداد افراد حاضر در بالابر، وزن افراد، وجود صندلی چرخ دار در بالابر خانگی و حمل تجهیزاتی مازاد بر خود افراد می تواند در تعیین ظرفیت بالابر خانگی موثر باشد. هرچه این ظرفیت بیشتر شود مطمئنا به انرژی بیشتری برای حمل بالابر نیاز است. بالابرهایی که دارای ظرفیت بیش از 300 کیلوگرم هستند بایستی توسط برق سه فاز هدایت شوند.

بنابراین هزینه های مصرفی شما علاوه بر هزینه خرید و سفارش بالابر خانگی افزایش پیدا خواهد کرد.

هرچه ظرفیت بالابر خانگی بیشتر باشد ابعاد پاوریونیت و قدرت موتور نیز تغییر خواهد کرد چرا که روغن هیدرولیک به میزان کمتر یا بیشتری باید به سمت پاوریونیت هدایت شود. بنابراین ظرفیت بالابر خانگی بر نحوه ی ساخت بالابر و اجزای آن نیز تاثیر گذار می باشد.

بالابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری

همانطور که ابعاد و دکوراسیون هر منزل با منزل دیگری تفاوت دارد، بالابرهای خانگی که در منازل نصب و تعبیه می شوند نیز دارای مشخصات و ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند.

از ابعاد و ظرفیت گرفته تا ارتفاع قابل پیمایش و شیوه ی طراحی. در مورد ظرفیت بالابر خانگی هم این موضوع صدق می کند.

تفاوت بالابر خانگی و آسانسور در چیست؟

برای هر منزل و خانه ای می توان بالابری با ظرفیت متفاوت طراحی کرد. ساختار منزل، تعداد طبقات، تعداد افراد ساکن در خانه، وزن حدودی افراد و امکان جاگیری صندلی چرخ دار در بالابر خانگی همه و همه می توانند بر ظرفیت بالابر تاثیر گذار باشند.

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از تخصص و دانش مهندسین حرفه ای و خبره، به دقیق ترین شکل ممکن ظرفیت بالابر خانگی را برای منزل شما محاسبه می نمانید. بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

و مهم تر از همه اینکه شما را در جریان ریز تمامی اطلاعات آن قرار خواهند داد. در واقع محاسبه و طراحی این ظرفیت با مشورت و نظرخواهی کامل از شما صورت خواهد پذیرفت. چنانچه قصد خرید بالابر خانگی را دارید می خواهید بر فرآیند ساخت آن اشراف داشته باشید و تمامی مشخصه های آن طبق نظر شما ساخته شود، می توانید به گروه صنعتی آرینا مراجعه نمایید. برای این کار می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت جهت ارتباط با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند. بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابالابر ایمنبالابر با کابینبالابر تجاریبالابر ثابت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت