ساخت بالابر خانگی چگونه است؟

ساخت بالابر خانگی چگونه است؟

شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که ساخت بالابر خانگی چگونه است؟ بالابرهای خانگی که این روزها به جزئی اساسی از خانه های دوبلکس و چند طبقه تبدیل شده اند دارای ساز و کار مخصوص به خود می باشند.

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند.بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

این بالابرها شاید در ظاهر شبیه به آسانسور عمل کنند اما در واقع نحوه ی ساخت آن ها کاملا متفاوت از آسانسور می باشد.

این بالابرها نوعی بالابر هیدرولیکی هستند که با کمترین میزان صدا و بیشترین میزان از امنیت و ایمنی ساخته و پرداخته می شوند که به لطف پاورپونیت هیدرولیکی این اتفاق رقم خورده است.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

مکانیزم ساخت بالابر خانگی به چه صورت است؟

بالابر خانگی بر اساس مکانیز هیدرولیکی ساخته و تولید می شود و در آن از پاوریونیت هیدرولیکی استفاده می شود.

بالابر خانگی گروه صنعتی آرینا دارای قابلیت کارکرد با برق سه فاز و تک فاز را دارا می باشد. به این معنا که با ولتاژ برق پایین نیز می تواند افراد را جابجا نموده و مصرف انرژی را تا حد ممکن کاهش دهد.

این موضوع به خوبی در مورد ساخت بالابر خانگی قابل اجرا است، چرا که برق تک فاز می تواند تا حداکثر 300 کیلوگرم بار را جابجا کند. بنابراین در ساخت بالابر خانگی امکان عملکرد بالابر با برق تک فاز نیز گنجانده می شود.

بالابر برقی چگونه کار می کند؟

در بالابر خانگی این امکان وجود دارد که از روی کابین، بالابر را کنترل نمایید و فرمان پذیری آن را در دست بگیرید. بنابراین میزان آسودگی خاطر شما بسیار بیشتر خواهد بود. فرمان میکرو سوئیچ تعبیه شده در بالابر خانگی به شما اجازه می دهد تا در طبقات مختلف توقف داشته باشید.

همچنین سیستم امنیتی تعبیه شده در بالابر خانگی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تشخیص دهید که آیا مانعی در زیر کابین وجود دارد یا خیر. بنابراین ایمنی بالابر و هرآنچه که در محیط اطراف شما وجود دارد در حد صد درصدی تضمین خواهد شد.

مهم ترین نکته در ساخت بالابر خانگی این است که نیازی به حفر چاهک وجود ندارد و دارای سیستم ضد سقوط می باشد.

در واقع ناگوارترین اتفاقی که در مورد بالابر می تواند رخ دهد، احتمالش در بالابر خانگی گروه صنعتی آرینا به لطف بهره گیری از سیستم ضد سقوط پاراشوت به صفر رسیده است.

باابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

ساخت بالابر خانگی متناسب با دکوراسیون داخلی منازل

مطمئنا بالابر خانگی باید تفاوت هایی با بالابر کارگاهی و فروشگاهی داشته باشد چرا که قرار است در محیط منزل تعبیه شود بنابراین باید هنگام ساخت آن نکات زیبایی شناسی به میزان بیشتری در نظر گرفته شود.

کارشناسان و مهندسین حرفه ای در گروه صنعتی آرینا با داشتن تبحر و تخصص در این زمینه، بالابر خانگی متناسب با ساختار و دکوراسیون منزل شما را به مرحله ی ساخت می رسانند؛ بالابری که نه تنها جلوه ی منزل شما را تخریب نخواهد کرد بلکه به زیبایی و ارزش بصری آن خواهد افزود.

کم صدا بودن و زیبایی بالابر خانگی از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که در ساخت بالابر خانگی گروه صنعتی آرینا مورد توجه مهندسین قرار می گیرد.

جدیدترین بالابرهای 2021 در دنیا

این تصور را دور بریزید که با خرید بالابر خانگی تجهیزی غول پیکر را وارد خانه ی خود خواهید کرد که در چهره ی منزل شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. بالابر خانگی گروه صنعتی آرینا کاملا با محیط داخلی منزل شما سازگار خواهد بود و تمامی اتصالات و قطعات آن از دیدها پنهان است.

بنابراین از این بابت خاطری آسوده داشته باشید. شما کمترین میزان سر و صدا را در بالابر خانگی خواهید شنید در واقع اگر گوش هایی بسیار تیز داشته باشید.

شاید متوجه جابجا شدن بالابر خانگی در طبقات مختلف شوید اما به طور کلی باشد گفت که بالابر خانگی گروه صنعتی آرینا با کمترین میزان تولید صدا ساخته و پرداخته می شود.

جهت سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

جابه جایی بالابر خانگی چگونه انجام می شود؟

جک هیدرولیکی تعبیه شده در بالابر خانگی به همراه ریل و قدرت پاوریونیت دست به دست هم می دهند تا بالابر خانگی را به حرکت در آورند.

در واقع در پروسه ساخت بالابر خانگی، تعبیه پاوریونیت در بالابر را می توان یکی از اساسی ترین بخش های ساخت بالابر خانگی دانست چرا که نیروی لازم برای حرکت بالابر خانگی از آن سرچشمه می گیرد و یکی از اصلی ترین اجزای بالابر است.

ساخت بالابر خانگی از دیدگاه فنی چگونه است؟

بالابرهای خانگی عموما در دو نوع هیدرولیکی و کششی تولید می شوند اما به جرئت می توان گفت که ایمن ترین مدل بالابر خانگی، نوع هیدرولیک آن است که توسط گروه صنعتی آرینا به عرصه ی تولید می رسد. در ساخت بالابر خانگی یک عدد قاب فولادی در ابعاد استاندارد ساخته می شود. ابعاد این قاب می تواند متغیر باشد و در مورد بالابرهای خانگی مختلف، متفاوت در نظر گرفته شود.

موارد استفاده از بالابر خانگی کدام اند؟

این قاب فولادی که از آن حرف می زنیم به واسطه ی صفحه ستون فولادی که با بولت در بتن چفت و بست شده است بر زمین قرار می گیرد. البته اگر باری که روی بالابر گذاشته شده باشد حدود 300 کبلوگرم باشدبه این صفحه ستون احتیاجی نیست و قاب فولادی می تواند توسط پیچ و رول پلاک فولادی بر زمین چفت و بست شود.

در اصطلاح تخصصی می گویند که باید ساپورت گیری شود یعنی نیاز است که قاب فولادی حتما به اسکلت اسکلی ساختمان متصل گردد.

اجزایی که در ساخت بالابر خانگی مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از قاب فولادی با پروفیل قوطی، کابل فولاد با نمره استاندارد، جک، ریل فولادی، شلنگ هیدرولیکی دولایه، تابلو فرمان، الکتروموتور، کفی و سایر متعلقات فنی که مربوط به ساخت بالابر خانگی می شود.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اخلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

نتیجه گیری

بالابر خانگی شاید در نگاه اول یک تجهیز ساده به نظر برسد اما همین تجهیز ساده اگر به شکل اصولی و استاندارد ساخته و پرداخته نشود می تواند حوادث ناگوار و جبران ناپذیری را به بار بیاورد.

بنابراین برای خرید بالابر خانگی بایستی به مجموعه های معتبر مراجعه کنید. گروه صنعتی آرینا با دارا بودن سابقه ی درخشان در تولید و عرضه ی بالابر خانگی هیدرولیک، شما را از بابت داشتن بالابری زیبا، مستحکم و از همه مهم ترین تیمن آسوده خاطر خواهد کرد.

برای سفارش بالابر خانگی می توانید با کارشناسان گروه صنعتی آرینا تماس حاصل نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ارزانبالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر تجاریبالابر ثابت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت