خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت

خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت

خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت


 

خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت

نام بالابر ممکن است برای عده ای که ترس از سقوط و ارتفاع زیاد دارند، کمی دلهره آور باشد.

ممکن است شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که نمی توانید به سادگی به یک تجهیز که با جان شما سر و کار دارد اطمنان کنید. این موضوع کاملا قابل درک است چرا که عدم وجود ایمنی در بسیاری از تجهیزات خانگی موجب بروز حوادث ناگوار و خبرهایی شده که هر روز می شنویم. بنابراین طبیعی ست که به سادگی نتوانید به یک تجهیز اطمینان کنید.

در مورد بالابر خانگی باید گفت که ایمنی این دستگاه که تضمین کننده ی سلامت جان شما خواهد بود به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 

خطرات بالابر خانگی

به عنوان مثال نمی توان یک بالابر خانگی را که ساخته و پرداخته شده توسط یک شرکت ناشناس و عده ای افراد آماتور بوده است را تجهیزی کاملا ایمنی دانست. اگر تمامی تجهیزات ایمنی صد درصد داشتن که بروز حوادث معنایی نداشت.

زمانی می توانید به ایمنی بالای یک تجهیز اتکا کنید که توسط شرکتی معتبر و متخصصینی حرفه ای طراحی و ساخته شده باشد. بالابر خانگی آرینا صنعت توسط یک تیم متخصص و ماهر در گروه صنعتی آرینا، از مرحله صفر تا صد طراحی شده و به مرحله ی تولید و تست فنی می رسد.

در واقع ایمنی بالابر و کاهش درصد خطرات به عوامل مختلفی چون تبحر و اعتبار شرکت سازنده، انجام بازرسی های فنی و نگهداری و تعمیرات دوره ای به طور منظم، نحوه ی نگهداری شما از بالابر، کیفیت قطعات استفاده شده، تعبیه صحیح بالابر و نیروی متخصص در حوزه ی تولید بالابر بستگی دارد.

بنابراین خطرات احتمالی که در مورد بالابر خانگی می تواند وجود داشته باشد، با وجود این موارد ریشه کن خواهد شد. در ادامه توضیحات بیشتری در این باره خواهیم داد. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

پنج مزیت بالابر خانگی بر آسانسور

 

کاهش خطرات بالابر خانگی با سیستم نگهداری و تعمیرات دوره ای

یکی از مهم ترین مواردی که موجب کاهش چشمگیر خطرات احتمالی می شود، اجاری فرآیند بازرسی دوره ای بالابر است که باید توسط نیروی متخصص صورت پذیرد. چنانچه بالابر خانگی شما دچار نقص احتمالی شده باشد، در این بازرسی ها رفع خواهد شد. در واقع بخش اعظمی از ایمنی بالابر خانگی در گرو این مورد است.

کارشناسان متبحر گروه صنعتی آرینا، به طور تنظیم شده و دوره ای در وقت مقرر اقدام به بازرسی بالابر خانگی شما خواهند نمود. حتی در صورتی که خودتان متوجه صدای غیر معمول در بالابرو یا حرکت غیر روان و همراه با شوک آن شدید، بایستی با کارشناسان تماس گرفته و از آن ها بخواهید ا بالابر را بازرسی فنی و بصری نمایند.

همانطور که می بینید بخش مهمی از ایمنی بالابر به خود شما و میزان توجه تان به سلامت بالابر بستگی دارد. هر گونه سهل انگاری و پشت گوش انداختن در تعمیر و بازرسی بالابر می تواند به قیمت جان شما تمام شود.

 

استفاده از قطعات معتبر و با کیفیت

اگر نگران خطرات ناشی از استفاده بالابر خانگی هستید، در مورد قطعات استفاده شده در تولید آن دقت نمایید تا این نگرانی به آسودگی خاطر تبدیل شود. یکی از مهم ترین عواملی که در ایمنی بالابر خانگی تاثیر گذار است و می تواند درصد خطرات را به صفر کاهش دهد، استفاده از قطعات با کیفیت در تولید آن است. خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت

اگر سر رشته ای در این حوزه ندارید بهترین کار مراجعه به یک کارشناس معتبر و قابل اعتماد است تا خیال شما را از بابت قطعات مطلوبی که در ساخت بالابر به کار رفته آسوده نماید.از کوچکترین قطعات همچون پیچ و اتصالات گرفته تا بزرگترین آن ها همچون موتور و پیستون بایستی دارای عملکردی عالی باشند.

قیمت خرید بالابر بیمار چقدر است؟

گروه صنعتی آرینا تمامی قطعات به کار رفته در بالابر خانگی را پیش از تعبیه در بالابردر آزمایشگاه های تست سلامتی فنی مورد سنجش و بازرسی قرار می دهد.بنابراین از بابت ایمنی و ضمانت آن ها خاطری آسوده داشته باشید.

 

سقوط بالابر خانگی غیر ممکن است

اگر در مورد نحوه ی عملکرد بالابر خانگی هیدرولیک اطلاعاتی کافی داشته باشید، بنابراین می دانید که وجود جک در سیستم بالابر خانگی مانع از سقوط آن به هر علتی می شود.

بنابراین حتی در صورت عدم پمپ شدن روغن، نشت روغن و یا حتی وجود پارگی در شلنگ فشار قوی به هیچ عنوان امکان سقوط بالابر خانگی وجود نخواهد داشت. تجهیزاتی که مانع سقوط بالابر خانگی می شوند عبارتند از پاراشوت، راپچز والو و فلوکنترل.

بالابر خانگی آرینا صنعت با داشتن چنین ساز و کاری این اطمنان قوی را به شما می دهد که در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان سقوط بالابر وجود ندارد و از این بابت به شما ضمانت می دهد. این در حالی ست که در بالابر های کششی به علت خوردگی و پارگی سیم بوکسل به مرور زمان، احتمال سقوط در آن ها محتمل است.

گروه صنعتی آرینا با به کار گیری به روز ترین فناوری های تولید بالابر خانگی، هدفی جز کسب رضایت و حفظ ایمنی و سلامت شما را دنبال نمی کند. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

 

نتیجه گیری

همانطور که مشاهده کردید، احتمال وجود خطرات در بالابر خانگی بخشی به شما و بخشی به شرکت سازنده و اعتبار آن بستگی دارد اما ما می گوییم که بخش اعظم آن به اعتبار و کیفیت ساخت محصولات در شرکت سازنده وابسته است.

موارد استفاده از بالابر خانگی کدام اند؟

چرا که در صورت به کار گیری قطعات بی کیفیت، فرآیندهای تولید اشتباه، بهره گیری از نیروی غیر حرفه ای و عدم بازرسی به موقع توسط شرکت، این شرکت سازنده است که مسئول خطرات خواهد بود و باید جواب اعتماد شما را پس دهد. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

بنابراین شما نیز با چشم و گوشی باز در مورد این انتخاب مهم اقدام کنید و به هر مجموعه ای برای خرید بالابر خانگی، این تجهیز حیاتی که جان شما و عزیزان تان را در دست دارد اعتماد نکنید. باعث افتخار و خرسندی ماست که در طی این سال های دور و دراز، گروه صنعتی آرینا انتخاب اول مشتریان همیشگی مان بوده است.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه کسب رضایت شما عزیزان، افزایش سطح ایمنی و حفظ آسودگی خاطر و همچنین ارائه ی خدمات حرفه ای درخور لیاقت شماست. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه می توانید از طریق شماره تماس های اعلام شده اقدام به برقراری ارتباط نمایید. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

بالابر خانگیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابر ایمنبالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر برقی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت