خرید بالابر کارگاهی

سرعت انجام کار در عین رعایت اصول ایمنی برای افرادی که کارهای صنعتی و ساختمانی انجام می دهند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هرچه سرعت انجام فرآیندها و جابجایی های لازم در یک محیط کارگاهی یا ساختمانی بیشتر باشد سرعت پیشرفت پروژه نیز افزایش پیدا کرده و فرآیندها با سرعت و دقتی بیشتر به نقطه ی سرانجام خود می رسند. در واقع بالابر کارگاهی، جابجایی مصالح و افراد را در مدت زمان کمی مقدور می سازد.

افزایش سطح ایمنی و بهره وری یکی از مهم ترین نیازها در حین اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی می باشد. در چنین مکان هایی نیاز به بارگیری و جابجایی مصالح سنگین برای چند بار در روز وجود دارد و نیروی کار قادر به انجام این جابجایی بدون بهره گیری از بالابر کارگاهی نخواهد بود. چرا که وزن و حجم این مصالح بسیار زیاد بوده و ارتفاع طبقات نیز بسیار زیاد است. بنابراین بایستی از بالابر برای حمل مصالح و نفرات استفاده شود. ایمنی کارکنان و افرادی که در حال جابجایی بین طبقات یک کارگاه یا سازه هستند بایستی در حد مطلوب حفظ شود. چرا که ارتفاع رفت و آمد بالابر کارگاهی اغلب بسیار زیاد است و از طرفی بارهای سنگینی درون این بالابر قرار داده می شود. بنابراین تولید بالابر کارگاهی بایستی با حساسیت بسیار بالا روی نکات ایمنی و استانداردها صورت پذیرد.

بالابر کارگاهی به پروژه ها صنعتی و ساختمانی کمک می کند تا به شکلی بهینه در وقت، انرژی و هزینه صرفه جویی شود. تصادفات و خطرات در چنین محیط هایی بسیار شایع می باشد. بارها شاهد این موضوع بوده ایم که کارکنان یک پروژه به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی در جابجایی و شیوه های حمل مصالح دچار سوانح ناگواری شده اند. این سوانح می تواند هزینه های مالی و جانی زیادی به دنبال داشته باشد. استفاده از یک بالابر کارگاهی ایمن به عدم بروز سوانح و کاهش هزینه ها و ضررهایی که در پی دارند کمک خواهد کرد.

استفاده از بالابر کارگاهی به کارکنان کمک می کند تا انرژی، روحیه و انگیزه ی بیشتری برای کار کردن داشته باشند. تصور کنید یک فرد قرار باشد چندین طبقه را در طل روز طی نموده و هو=مراه خود بارهای سنگینی را حمل کند. چنین فردی به سرعت دچار خستگی شده و چه بسا که احتمال بروز اتفاقات ناخوشایند برای او در طی این مسیر وجود خواهد داشت. بنابراین کارایی و بهره وری نیروی کار به شدت افت پیدا می کند. افراد نمی توانند با انرژی و انگیزه به کار و تلاش بپردازند و به سرعت دچار خستگی می شوند. استفاده از بالابر کارگاهی در کارگاه های صنعتی و ساختمانی موجب می شود تا افراد با خیالی آسوده از ایمنی به کار بپردازند و دغدغه ای از بابت آسیب های احتمالی نداشته باشند. افزایش بهره وری نیروی کار با استفاده از بالابر کارگاهی امکان پذیر خواهد بود.

مهم ترین و حساس ترین نکته در خرید بالابر کارگاهی دقت به سطح ایمنی و استانداردهای لازم می باشد. چرا که به خودی خود، خطرات زیادی در محیط های کارگاهی افراد را تهید می کند. بنابرین بالابر کارگاهی بایستی به گونه ای عمل کند که سطح ریسک ها و خطرات محیط کار را برای افراد کاهش دهد نه اینکه خود به عنوان عاملی تهدید کننده شناخته شود. گروه صنعتی آرینا با سابقه ای درخشان در تولید و فروش بالابر کارگاهی این ضمانت را به شما می دهد که بالاترین سطح از ایمنی و امنیت در بالابر کارگاهی را اعمال نموده است. طراحی و تولید بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا تحت نظر یک تیم قوی تحقیق و توسعه و مهندسین و طراحان خبره صورت می پذیرد. تست سلامت فنی و رعایت نکات ایمنی با بالاترین درجه ار حساسیت و دقت نه به عنوان یک مزیت بلکه به عنوان یک اصل در بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا شناخته می شود.

بالابر کارگاهی چیست؟

بالابر کارگاهی یکی از متداول ترین و پر کاربردترین تجهیزات در حوزه ی صنعت می باشد. با خرید بالابر کارگاهی امکان جابجایی ایمن، سریع و راحت افراد و مصالح را در محیط های کارگاهی و صنعتی فراهم آورده است که به نوبه ی خود انقلاب بزرگی در حوزه ی سرعت بخش و افزایش بهره وری و بهبود عملکرد نیروی کار محسوب می شود. تمرکز اصلی بالابر کارگاهی بر حمل مطالح، قطعات و بارهای موجود در محیط های کارگاهی و صنعتی می باشد با این حال بالابر کارگاهی برای حمل کارکنان و افراد نیز مورد استفاده قرار می گیرد، اما باید بسیار دقت داشت که ایمنی در این نوع بالابرها در بالاترین حد خود قرار داشته باشد. در واقع هدف از سوار شدن کارکنان و افراد درون بالابر کارگاهی، بالا بردن درصد ایمنی و امنیت در مورد بار حمل شده می باشد. افراد در بالابر کارگاهی حضور پیدا می کنند تا مصالح به شکل ایمن و حفاظت شده به طبقات بالا یا پایین برسد و در طی این مسیر هیچ گونه آسیبی را متحمل نشود. همچنین در ایستگاه هایی که برای بالابر کارگاهی در نظر گرفته شده است، این افراد وظیفه ی تخلیه بر درون بالابر و هدایت دوباره ی آن برای جابجایی را بر عهده دارند.

بالابر کارگاهی جزو اولین و اساسی ترین تجهیزاتی است که هر مدیر پروژه بایستی آن را در آغاز پروژه تامین نماید. در واقع انجام کارها و جابجایی بین طبقات و حمل بار، بدون استفاده از بالابر کارگاهی مقدور نخواهد بود. بنابراین تا زمانی که کارگاه به بالابر کارگاهی ایمن و مناسب تجهیز نشود، امکان شروع پروژه وجود نخواهد داشت. همچنین در کارگاه های صنعتی که استفاده از بالابر کارگاهی الزامی می باشد، در صورت خراب شدن و یا آسیب دیدن بالابر کارگاهی، تقریبا بسیاری از کارها نتمام خواهند ماند. بنابراین اهمیت وجود بالابر کارگاهی در محیط های صنعتی و ساختمانی بسیار زیاد است.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

بازدهی و بهره وری پروژه با ایتفاده از بالابر کارگاهی بیش از 20 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. بالابر کارگاهی بستر لازم برای جابجایی ایمن و آسوده را به دور از خطرات احتمالی و تحمیل هزینه های جانی و مالی برای یک پروژه فراهم می سازد. بسیاری از آسیب هایی که کارکنان به شکل روزانه در محیط های کارگاهی می بینند، ناشی از عدم استفاده از بالابر ایمن و استاندارد می باشد. مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با سابقه ای درخشان در حوزه ی تولید انواع بالابر، بالابر کارگاهی را در اولویت های تولید خود قرار داده است. گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش از جمله مزایای بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا می باشد. در واقع تمام سعی ما بر این بوده تا شرایطی را برای شما فراهم کنیم که بدون داشتن دغدغه از بابت اصول ایمنی، سلامت کارکنان و سرمایه خود را به بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا بسپارید و ذره ای نگرانی نداشته باشید.

موارد استفاده از بالابر کارگاهی

با توجه به پیشرفت صنعت و توسعه ی کارگاه های صنعتی و ساختمانی، نیاز به استفاده از بالابر کارگاهی روز به روز افزایش پیدا می کند. بالابرهای کارگاهی دارای بیشترین سرعت و بهره وری در بین انواع بالابرها می باشند چرا که از این بالابرها در انجام کارها و جابجایی مصالح در پروژه های کارگاهی استفاده می شود. بنابراین بایستی بیشترین کارایی و سرعت بخشی را در انجام امور داشته باشند. انواع مختلفی از بالابر کارگاهی وجود دارد که جهت جابجایی کارکنان و مهندسین و همچنین جابجایی بار و مصالح استفاده می شود. به طور کلی هدف اصلی از خرید بالابر کارگاهی جابجایی بارها در یک محیط صنعتی می باشد با این حال افراد نیز با استفاده از بالابر جابجا می شوند. در ادامه به کاربردهای متنوع و اساسی بالابر کارگاهی اشاره شده است.

 • جابجایی تجهیزات و مصالح در کارگاه

یکی از مهم ترین کاربردهای بالابر کارگاهی، جابجا نمودن ایمن و سریع بار در کارگاه و سازه های ساختمانی می باشد. در طول روز که کارکنان مشغول کار هستند نیاز به جابجایی بارهای سنگین و حجیم در محیط کارگاه وجود خواهد داشت. چنانچه قرار باشد صرفا از نیروی انسانی برای این جابجایی ها استفاده شود، زمان و انرژی زیادی به هدر خواهد رفت. آسیب های احتمالی زیادی در این بین نیروی کار و تجهیزات را تهدید می کند. همچنین سقوط بار و آسیب های مالی نیز بسیار محتمل می باشد. به طور کلی جابجایی مصالح و قطعات در یک محیط کارگاهی بایستی طبق اصول استاندارد صورت پذیرد. بالابر کارگاهی این امکان را می دهد تا به شکلی ایمن و سریع، مصالح و قطعات جابجا شوند و فعالیت ها در مدت زمان کمی صورت پذیرد.

 • نظارت مهندسین پروژه

اغلب پروژه های ساختمانی و صنعتی در ارتفاعات انجام می شوند. مهندسین ناظر برای رفت و آمد هرچه سریع تر در محیط کارگاه و سازه، بایستی از یک وسیله ی ایمن و اصولی استفاده نمایند تا فرآیند نظارت به شکلی دقیق اجرا شود. بالابر کارگاهی می تواند به عنوان وسیله ای ایمن توسط مهندسین برای جابجایی بین طبقات و نظارت بر اجرای امورد استفاده شود. در حالی که ممکن است سازه نیمه کاره بوده و امکان استفاده از راه پله برای افراد وجود نداشته باشد. خطرات احتمالی استفاده از سازه های نیمه کاره بسیار زیاد است. بنابراین بالابر کارگاهای می تواند سطح ایمنی کامل را برای نیروی کار و همچنین مهندسین پروژه جهت جابجایی فراهم کند. البته باید دقت داشت که چنین بالابرهایی بایستی از سطح ایمنی بالایی برخوردار باشند. زمانی پای افراد به بالابر کارگاهی باز می شود، میزان دقت و حساسیت در تولید آن به شکل قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد

 • مرمت آثار باستانی

کشور ما، ایران دارای آثار باستانی زیادی می باشد که بسیاری از آن ها رو به تخریب رفته اند. از این رو مرمت کاران و باستان شناسان در این راستا اقدامات مهمی را انجام می دهند. این آثار گاهی به قدری تخریب شده اند که نمی توان از راه های معمول برای جابجایی مصالح و ابزارهای مرمت استفاده کرد. بنابراین بالابر کارگاهی را می توان در چنین محیط هایی نیز به کار بست. از آن جایی که سطح ایمنی بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا بسیار بالا می باشد، می توانید با خیالی آسوده و فارغ از هر گونه آسیب های احتمالی از این بالابر در مسیر جابجایی افراد و تجهیزات استفاده کنید.

 • تعمیرات ساختمان

بالابرهای کارگاهی برای جابجایی مصالح و تجهیزات ساختمان سازی در یک مکان مورد استفاده قرار می گیرند. برای افرادی که قصد دارند سازه های خود را تعمیر کنند و یا تغییرات و اصلاحاتی در طبقات بالایی یک سازه ایجاد کنند، جابجایی مصالح و تجهیزات از طریق راه پله بسیار خطرناک، وقت گیر و دشوار می باشد. در برخی مواقع این کار حتی غیر ممکن است. برخی از افراد به اشتباه و به شکلی غیر استاندارد از آسانسورهای موجود در خانه برای این کار استفاده می کنند در حالی که این آسانسورها دارای سقف مجاز جابجایی بار هستند و نباید فشاری بیش از اندازه به آن ها وارد کرد. از این رو استفاده از بالابر کارگاهی می تواند فرآیند تعمیرات، نوسازی و بازسازی ساختمان و سازه ی مورد نظر را در شرایطی کاملا ایمن و حفاظت شده پیش ببرد.

خرید بالابر کارگاهی

پیش از اقدام به خرید بالابر کارگاهی، لازم است که نیازهای کارگاه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و بررسی های لازم توسط کارشناسان در مورد ابعاد و جایگاه نصب و تعبیه بالابر انجام شود. مهم ترین فاکتور در خرید بالابر کارگاهی ایمنی آن می باشد. چرا که به طور روزانه قرار است چندین نفر به همراه بارهای سنگین توسط این بالابر حمل شوند بنابراین سلامت کارکنان و تجهیزات در وهله ی اول از اولویت ها قرار دارد. به این منظور باید سیستم خاصی در طراحی و تولید بالابر کارگاهی پیاده سازی شود. تعدادی از مهم ترین تجهیزات ایمنی در ساخت بالابر کارگاهی عبارتند از:سوئیچ های ایمنی، محافظ دکل، شاسی قدرتمند و مقاوم، سامانه ی فرود اضطراری و ایست مکانیکی در بالای دکل. افرادی که قصد هدایت و کنترل بالابر کارگاهی را دارند باید شیوه ی کار کردن با آن را به خوبی بدانند در غیر اینصورت استفاده از بالابر کارگاهی توسط این افراد به صلاح نمی باشد.

هرچند که ایمنی بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا در سطح بالایی قرار داشته و توانسته رضایت حداکثری کاربران را کسب نما با این حال رعایت نکات ایمنی در حین استفاده از بالابر کارگاهی بسیار مهم است. به عنوان مثال هرگز نباید زیر بالابر توقف کرد. با وجود ضریب اطمینان بالا، همواره باید به فکر خطرات احتمالی بود.

چنانچه قصد خرید بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا را داشته باشید، مجموعه ی ما موظف به اجرای تعهدات و نصب و راه اندازی بالابر در مکان مناسب و با بالاترین سطح از ایمنی می باشد. ممکن است این فرآیند چند روز به طول بیانجامد با این حال سرعت بخشی به انجام امور در نتیجه ی نصب و راه اندازی بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا صورت خواهد پذیرفت. افزایش ضریب اطمینان، افزایش ایمنی، افزایش ارگونومی، کاهش هزینه های پنهان و غیر پنهان، جابجایی راحت بارهای سنگین و حجیم و افزایش سرعت در روند اجرای فرآیندها از جمله مهم ترین دلایل برای خرید بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا می باشد.

سفارش بالابر کارگاهی

چنانچه می خواهید سطح ایمنی و بهره وری را در محیط کارگاه خود افزایش دهید، سفارش بالابر کارگاهی را به شما پیشنهاد می کنیم. این بالابرها دیگر اکنون به جزئی جدا نشدنی در کارگاه های صنعتی و ساختمانی تنبدیل شده اند. به کمک بالابر کارگاهی می توان از سوانح احتمالی پیشگیری کرده و فرآیندهای جابجایی را با بالاترین سرعت ممکن اجرا نمود.

یکی از دغدغه های اصلی خریداران بالابرهای کارگاهی سر و صدا و لرزش بیش از حد این بالابرها می باشد. هر چند که در محیط های کارگاهی به خودی خود صداهای زیادی تولید می شود اما صدای زیاد بالابر می تواند گاهی نشان از عدم کیفیت تولید آن باشد. بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا با کمترین درجه از صدای تولید و بدون هیچ گونه لرزش و حرکات اضافی، تجهیزات را به طبقات مختلف حمل خواهد کرد. حرکت این بالابرها به قدری نرم و روان است که می توان برای جابجایی نفرات نیز از آن ها استفاده نمود.

ویژگی های بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا

از آنجایی که خرید بالابر کارگاهی در محیطی پر خطر قرار است نصب و راه اندازی شود، بایستی ضریب اطمینان بالایی را دارا باشد. در واقع ویژگی های مهمی باید در نصب و راه اندازی بالابر کارگاهی رعایت شود. مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با دقت و حساسیت بالای تیم طراحی و تولید خود قادر است بهترین نمونه بالابر کارگاهی را متناسب با نیاز و خواسته شما تولید نماید.

 • سرعت مناسب

برای یک بالابر کارگاهی بسیار مهم است که سرعت آن در حد متعادلی رعایت شود. دارا بودن سرعت کند می تواند موجب هدر رفتن وقت و عدم اجرای به موقع امور شود و از طرفی سرعت بالای بالابر می تواند به افراد حاضر در بالابر و تجهیزات درون آن آسیب هایی جدی وارد کند. این موضوع در زمان هایی که در حال جابجایی مصالح سنگین و حجیم هستید اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. در واقع سرعت بالابر کارگاهی بایستی به شکلی باشد که متناسب با حجم و اندازه ی بار درون آن قابل کنترل بوده و مسبب هیچ گونه آسب و خطری برای کارکنان نشود. بالابر صنعتی گروه صنعتی آرینا با حرکتی نرم، روان و متعادل امکان جابجایی ایمن افراد و تجهیزات را در یک کارگاه یا محیط صنعتی فراهم کرده است.

 • عدم نیاز به زیر سازی های وقت گیر

یکی از موارد مهمی که در نصب و راه اندازی بالابر دارای اهمیت می باشد، شیوه ی پیاده سازی آن در محیط کارگاه است. از آنجا که برای شروع هر پروژه نیاز به بالابر کارگاهی وجود دارد، این بالابر بایستی در سریع ترین زمان ممکن نصب و راه اندازی شود. وقت گیر بودن اجرا و تعبیه ی بالابر کارگاهی می تواند در برنامه ریزی های زمانی پروژه ایجاد اخلال نماید. بالابر صنعتی گروه صنعتی آرینا توسط کارشناسان حرفه ای و تیم متخصص این مجموعه که متشکل از تکنسین های ماهر می باشد، در سریع ترین زمان ممکن تعبیه و راه اندازی می شود و برای نصب آن به زیرسازی های وقت و گیر و پیچیده نیازی نیست. کارشناسان فنی مجموعه گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن نیازهای کارگاه شما، بهترین و استاندارد ترین نمونه بالابر کارگاهی را احداث و راه اندازی خواهند کرد. برای پروژه های ساختمانی و صنعتی، پیش رفتن طبق اصول و برنامه ریزی های زمانی بسیار مهم است. بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا به شما کمک می کند تا همیشه یک گام جلوتر از برنامه ها باشید.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
 • قابلیت افزایش ارتفاع

محیط های صنعتی و کارگاهی با توجه به ساختار سازه و نوع فعالیتی که در آن صورت می پذیرد نیاز به بالابر کارگاهی با قابلیت طی کردن ارتفاعی مشخصی را دارند. شما می توانید با توجه به ارتفاع طبقات و سازه ای که قصد استفاده و خرید بالابر کارگاهی را درآن دارید، میزان ارتفاع قابل پیمایش توسط بالابر را مشخص نمایید و آن را با مجموعه طراحی و تولید گروه صنعتی آرینا در میان بگذارید. تمامی سعی تیم طراحی و تولید ما بر این است تا تولید بالابر کارگاهی را به شکل سفارشی سازی شده برای شما اجرا و پیاده سازی نماییم. این ارتفاع دارای سقف مشخصی می باشد با این حال تیم طراحی ما در جهت برآورده ساختن نیازهای شما در عین رعایت اصول ایمنی تمام تلاش خود را خواهند نمود.

 • نحوه کارکرد آسان و ایمن

هدایت و کنترل بالابر بایستی به شیوه ای باشد که از تنظیمات پیچیده و دشوار به دور بوده و در عین حال قابلیت های لازم و اساسی را داشته باشد. شیوه ی گنترل و هدایت بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا بسیار ساده بوده و بعد از نصب و راه اندازی بالابر، شیوه ی استفاده و هدایت آن توسط تیم آموزش گروه صنعتی آرینا به مسئول بالابر و کارکنان آموزش داده می شود. به کارگیری نکات ایمنی در حین استفاده از بالابر کارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع یکی از مواردی که جلوی خطرات و حوادث ناگورا را می گیرد، شیوه ی صحیح استفاده از بالابر کارگاهی است. بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا با دارا بودن سیستم هدایت ساده و کاربردی، شما را از هرگونه حواثه و سانجه در امان می دارد چرا که در مواقع و شرایط اضطراری نیز می توانید بالابر را به سادگی مدیریت و کنترل نمایید. قابلیت فرود اضطراری در بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا این امکان را به شما داده تا در مواقعی که احساس خطر کردید و یا عملکرد سیستم به دلیل مواردی چون زلزله، قطعی برق و یا مشکلات فنی دچار اخلال شد، به راحتی و بدون دغدغه بتوانید از بالابر خارج شوید.

 • قابلیت جابجایی بارهای سنگین

تجهیزات و بارهایی که در محیط کارگاه جابجا می شود دارای حجم و وزن بسیار بالایی هستند. بنابراین بالابر کارگاهی بایستی قادر باشد تا وزن بالای تجهیزات را تحمل نموده و در کمال سلامت و ایمنی آن را به مقصد برساند. خرید بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا با قابلیت جابجا نمودن بارهای سنگین این امکان را به شما داده است تا در محیط های مختلف کارگاهی و برای مرتفع نمودن نیازهای مختلف از این بالابر استفاده کنید. تحمل فشار در بالابر کارگاهی متفاوت از بالابر خانگی و سایر بالابرها می باشد. طراحی فنی و فیزیکی بالابر کارگاهی باید به گونه ای باشد که در برابر ضربه و فشار بالا مقاوم بوده و ذره ای در ایمنی آن ایجاد خلل نکند. با این حال برای هر بالابر کارگاهی، سقفی مجاز برای قرار دادن بار درون آن تعیین خواهد شد. به هیچ وجه نباید بیشتر از این سقف مجاز، تجهیزات درون بالابر قرار دهید چرا که این کار موجب به خطر افتادن سلامتی شما و افرادی خواهد شد که در اطراف بالابر مشغول کار هستند.

فروش بالابر کارگاهی

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با سابقه ای درخشان در زمینه ی طراحی و تولید انواع بالابرها، با یااستفاده از تخصص و دانش مهندسین خود توانسته موفق به طراحی و فروش بالابر کارگاهی متناسب با نیازهای شما شود. مهم ترین فاکتور برای مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا به عنوان یکی از مجموعه های فروش بالابر کارگاهی، رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم در طراحی و تولید این بالابر می باشد.

محیط های کارگاهی و صنعتی به شدت مستعد بروز حوادث و سوانح خطرناک هستند بنابراین بایستی به نوعی شدت ریسک های موجودر در این مکان ها را کاهش داد. بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا یکی از تجهیزاتی است که امکان جابجایی ایمن، سریع و مطمئن را برای افراد و تجهیزات فراهم آورده است.

سرویس کردن دوره ای بالابرهای کارگاهی به شدت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بالابرهای خانگی، بالابر بیمار و بالابر فروشگاهی به دلیل قرار گرفتن در فضای بسته به میزان کمتری احتمال پوسیدگی، خراب شدن و زنگ زدگی قطعات در آن ها وجود دارد. در حالی که در محیط های کارگاهی به دلیل دارا بودن رطوبت و آزاد بودن فضا، احتمال پوسیدگی و زنگ زدن برخی قطعات وجود دارد. از این رو است که می گوییم سرویس های دوره ای بایستی در مورد بالابر کارگاهی با حساسیت بسیار بیشتری صورت پذیرد. در واقع نحوه ی استفاده از بالابر کارگاهی فاکتوری موثر در دوام و طول عمر مفید آن می باشد. هرچه دقت و حساسیت بیشتر در این امر به خرج داده شود، مطمئنا بالابر با دوام و طول عمر بیشتری به کار کردن ادامه خواهد داد.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با به کار گیری تجهیزاتی که در آزمایشگاه های تست فنی مورد تایید قرار گرفته اند، اقدام به ساخت و تولید بالابر کارگاهی می نماید. موتور بالابر از جمله مهم تریت اجزای آن می باشد که در نحوه ی عملکرد آن تاثیر گذار است. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین برند الکتروموتور در بالابرهای کارگاهی گروه صنعتی آرینا، این اطمنان را به شما خواهد داد که بعد از گذشت مدت زمانی از استفاده ی بالابر، نیاز به تعمیرات و جایگزینی قطعات نخواهید داشت. لازم به ذکر است که تمامی این موارد در راستای حفظ سلامت فنی و ایمنی بالابر کارگاهی اجرا می شود.

قیمت بالابر کارگاهی

پیش از تجهیز نموده کارگاه به موارد لازم، بایستی در بودجه بندی، مبلغی را برای خرید بالابر کارگاهی در نظر گرفت. از بالابر کارگاهی برای جابجایی تجهیزات، بارهای سنگین، مصالح و همچنین نفرات استفاده می شود. بسته به اینکه قصد دارید از بالابر کارگاهی در چه فضایی استفاده کنید، قابلیت های آن متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال چنانچه می خواهید برا تعمیرات، بازسازی و ساخت و ساز در طبقات فوقانی منزل خود از بالابر استفاده کنید بایستی ارتفاع مورد نیاز را قبل از طراحی و تولید بالابر به عنوان یک ویژگی مهم در تولید آن اعمال کنید. میزان فشار قابل تحمل در بالابر کارگاهی باتوجه به میزان بارهای حمل شده توسط آن تعیین می شود. چنانچه از بالابر کارگاهی برای جابجایی افراد استفاده شود، ضریب ایمنی بایستی در آن افزایش پیدا کند. به طور کلی قیمت بالابر کارگاهی با توجه به فاکتورهای متنوعی تعیین می شود و نمی توان یک نرخ واحد را برای تولید آن در نظر گرفت. در ادامه به مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت بالابر کارگاهی اشاره شده است.

 • قطعات استفاده شده در بالابر کارگاهی

این نکته بسیار حائز اهمیت است که از چه قطعاتی و با چه کیفیتی جهت تولید و مونتاي بالابر استفاده شده است. مطمئنا نمی توان فاکتور قیمت را دلیل مناسبی برای بالا بودن کیفیت بالابر دانست اما بالا بودن کیفیت قطعات بالابر منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. به شدت توصیه می شود که در خرید بالابر کارگاهی، کیفیت را فدای قیمت نکنید. استفاده از قطعات درجه یک و استاندارد در تولید بالابر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اکثر تولیدکنندگان عمده، اهمتی به این موضوع نمی دهند و از همین بابت است که شاهد رخ دادن حوادث زیادی در کارگاه های صنعتی هستیم. مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با استفاده از بهترین قطعات با کیفیت اقدام به تولید و فروش بالابر صنعتی کارگاهی نموده است. تمامی قطعات در آزمایشگاه تست سلامت مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و بعد از کسب نتیجه ی قابل قبول و ضریب اطمنان بالا، در تولید بالابر کارگاهی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

 • نرخ ارز

از آنجایی که اکثر قطعات به کار رفته در طراحی و تولید بالابر کارگاهی قطعات وارداتی می باشد، قیمت آن ها نیز با توجه به نوسانات بازار ارز و دلار تغییر خواهد کرد. بنابراین یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت بالابر کارگاهی را می توان تغییر نرخ ارز دانست. از این رو نباید قیمت های روز را با قیمت ماه پیش یا سال پیش مقایسه کرد چرا که چنین فاکتورهایی تحت کنترل نبوده و تاثیر مستقیم خود را روی قیمت نهایی دستگاه خواهد گذاشت.

 • وزن قابل حمل

مصالح و ابزارهای مورد استفاده در یک کارگاه دارای وزن های متفاوتی هستند اما برای استفاده از بالابر کارگاهی نمی توان به هر میزان دلخواه، مصالح درون آن قرار داد. این موضوع در حالی ست که می توان سقف مشخصی را برای گنجایش وزنی بالابر در نظر گرفت. این موضوع در طراحی بالابر کارگاهی اعمال می شود. در واقع شما می توانید با توجه به سقف وزنی قابل حمل، اقدام به سفارش بالابر کارگاهی نمایید. هرچه بالابر کارگاهی توانایی بیشتری در تحمل فشار و وزن وارد شده داشته باشد و به عبارتی مقاوم تر باشد، قیمت آن نیز بالطبع افزایش پیدا خواهد کرد.

 • ابعاد بالابر کارگاهی

بسته به اینکه برای چه مصرفی قرار است از بالابر کارگاهی استفاده شود، ابعاد آن متفاوت خواهد بود. هرچه ابعاد بالابر بزرگ تر باشد به همان تناسب قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال در برخی کارگاه های تولیدی، بخش انبار در طبقات فوقانی واقع شده است و کارکنان برای جابجای نمودن بارو مواد اولیه بایستی از بالابر کارگاهی استفاده کنند. ممکن است وزن و حجم این بارها به گونه ای باشد که نیاز به فضای زیادی برای حمل آن ها وجود نداشته باشد بنابراین می توان از بالابر کارگاهی با ابعاد کوچکتر استفاده نمود و در نهایت بالابر کارگاهی را با قیمتی کمتر خریداری کرد.

 • سرعت حرکت

بسیار مهم است که بالابر کارگاهی بدون هیچ گونه لرزش و حرکت اضافی، مسیر را طی کند. حرکات اضافی بالابر می تواند به تجهیزات درون بالابر آسیب زده و موجبات بروز سوانح را برای افراد فراهم کند. چنانچه بالابر کارگاهی قابلیت تنظیم سرعت داشته باشد، می توان سرعت آنرا با توجه به حساسیت بارهای درون بالابر تنظیم نمود. این قابلیت روی قیمت بالابر کارگاهی موثر می باشد.

بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا قابلیت تولید در ظرفیت های مختلف با میزان ارتفاع قابل پیمایش متفاتی را دارد. در واقع شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید اقدام به سفارش بالابر کارگاهی نمایید. اعمال مکانیزم های ایمنی پیشرفته در بالابر صنعتی گروه صنعتی آرینا موجب کاهش هر چه بیشتر احتمال رخ دادن حوادث شده است. مهندسین حرفه ای در این مجموعه در عین رعایت استانداردهای طراحی و تولید، به فکر کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش طول عمر و دوام بالابر بوه اند. مجموعه گروه صنعتی آرینا یکی از بهترین تولیدکنندگان بالابر کارگاهی در کشور است که امکان طراحی و تولید بالابر کارگاهی برای تمامی نقاط ایران را دارا می باشد. این مجموعه به منظور کسب رضایت حداکثری خریداران اقدام به ارائه ی گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله گرفته است.

از آنجایی که بدون استفاده از بالابر کارگاهی بسیاری از امور در یک محیط صنعتی یا ساختمانی لنگ می ماند، در صورت بروز خرابی و نیاز دستگاه به تعمیر، مجموعه گروه صنعتی آرینا به طور موقت یک بالابر را تا زمان تعمیر دستگاه، در مکان شما نصب و راه اندازی خواهد کرد.  بنابراین حتی در صورت بروز خرابی های احتمالی نیز امور جابجایی در کارگاه شما به سادگی و سرعت اجرا خواهد شود.

نتیجه گیری خرید بالابر کارگاهی

جابجا نمودن بارهای سنگین و حجیم توسط نیروی انسانی، سالهاست که مردود اعلام شده. این کار نه تنها آسیب های جدی به سلامت افراد و کارکنان وارد می کند بلکه موجب خسارت های مالی شدید و کاهش سرعت اجرای پروژه ها خواهد شد. برای مدیران پروژه بسیار مهم است که سطح بهره وری اجرای پروژه را در حد مطلوبی بالا نگاه دارند. سرعت انجام فرآیند ها و به حداقل رساندن هزینه های پنهان و غیر پنهان از اهداف اصلی آنان به شمار می رود. یکی از متداول ترین امور روزانه در کارگاه های صنعتی و سازه های ساختمانی، جابجا کردن بارهای سنگین، تجهیزات و مصالح می باشد. انجام این کار توسط نیروی انسانی می توان زمان، انرژی و هزینه ی زیادی را به هدر دهد. بنابراین منطقی ترین، اصولی ترین و ایمن ترین راه برای جابجایی های لازم بین طبقات در یک کارگاه استفاده از بالابر کارگاهی می باشد.

نکته ی مهم که در خلال متن نیز بارها به آن اشاره شد، سطح ایمنی بالا در بالابر کارگاهی می باشد. چرا که افراد نیز گاها توسط این بالابرها جابجا می شوند. مهندسین پروژه، بازرسین و افرادی که مسئولیت جابجایی مصالح، تجهیزات و قطعات را دارند توسط بالابر کارگاهی به طبقات مختلف می روند. سطح ایمنی در بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینای مورد تایید مهندسین و بازرسین فنی بوده و از هر بابت قابل اعتماد می باشد. با این حال رعایت برخی نکات فنی و اصول امنی توسط افرادی که در حالی استفاد هز ابالابر هستند نیز بر این میزان ایمنی تاثیر گذار است. به عنوان مثال خارج شدن یا وارد شدن به بالابر تا زمانی که بالابر توقف کامل ننموده است کاری بسیار اشتباه و مغایر با اصول ایمنی به شمار می رود. همچنین قرار دادن تجهیزات و مصالح بیش از حد مجاز درون بالابر می تواند خطرساز شود. در این صورت ممکن است بخش از تجهیزات و قطعات به بیرون پرتاب شود و در صورتی که ارتفاع بالابر در سطح بالایی باشد، این امر می تواند برای افراد حاضر در طبقات پایینی موجب سوانح خطرناک شود. بنابراین به هیچ عنوان بیش از ظرفیت بالابر کارگاهی، درون آن بار و تجهیزات قرار ندهید. این موضوع در حالی ست که توقف زیر بالابر کارگاهی نیز کاری کاملا مغایر با اصول ایمنی می باشد. هرچند که شما از کیفیت و ایمنی بالابر اطمینان داشته باشید باز هم بایستی اصول ایمنی را رعایت کنید تا به طور کامل از بروز حوادث جلوگیری شود. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

برای خرید بالابر کارگاهی گروه صنعتی آرینا می توانید با مجموعه ی ما در ارتباط باشید. باعث خرسندی و افتخار ماست که بتوانیم شما را در پیشبرد هرچه سریع تر و حرفه ای تر اجرای پروژه ها با رعایت اصولی ایمنی یاری نماییم. تیم تحقیق و توسعه گروه صنعتی آرینا با انجام تحقیقات کامل در مورد نیازهای شما، اقدام به طراحی و تولید بالابر کارگاهی متناسب با این نیازها خواهد نمود. گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش این مجموعه مهر تاییدی بر اصالت و اعتبار بالابرهای گروه صنعتی آرینا زده و خیال شما را از بابت اصول ایمنی و امنیتی آسوده کرده است. دقت داشته باشید که خرید بالابر کارگاهی نیز همانند سایر بالابرها نیاز به سرویس های دوره ای دارد. بنابراین حداقل به مدت هر 6 ماه یک بار، خدمات سرویس دستگاه را توسط تکنسین های حرفه ای انجام دهید. مجموعه ما انواع دیگر بالابرها را نیر تولید می کند.  می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

چنانچه در مورد طراحی بالابر فروشگاهی سوالی دارید می توانید با مجموعه ی ما در ارتباط باشید. باعث افتخار و خرسندی ماست که بتوانیم گره گشای کار شما و رونق کسب و کارتان باشیم. ما دارای محصولات بیشتری همچون بالابرهای خانگی هم هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بالابر خانگی با ما تماس بگیرید برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت