خرید بالابر مغازه

شیوه ی انجام کارها روز به روز در حال تغییر می باشد. سرعت بخشی به انجام فرآیند ها در هر صنعت و حیطه یکی از مهم ترین موارد مورد توجه می باشد. بالابرها که این روزها استفاده از آن ها بسیار متداول شده است، یکی از ابزارهایی هستند که جهت تسهیل انجام امور و جابجایی به کار گرفته می شوند. در زیر در خصوص خرید بالابر مغازه می خوانید.

انواع مختلفی از بالابر وجود دارد؛ همچون بالابر مغازه، بالابر خانگی، بالابر بیمار و بالابر صنعتی. یکی از انواع پر کاربرد در بالابرها، استفاده از آن ها در مغازه می باشد.عموما فروشگاه ها و مغازه ها مکانی هستند که جابجایی کالا و محصولات در آن ها به طور روزانه صورت می پذیرد. تعداد این جابجایی ها گاهی در طول روز گاهی آنقدر زیاد می شود که دیگر نمی توان به استفاده از راه پله و شیوه های معمولی حمل اکتفا کرد. علاوه بر این، وزن کالاهایی که بایستی جابجا شوند، بسیاری از مواقع آنقدر زیاد است که نیروی انسانی توان این کار را نخواهد داشت.

شیوه های معمول حمل کالا در مغاز توسط راه پله، نردبان و چهارپایه می تواند بسیار خطرساز باشد. بارها شنیده ایم که به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی و نکات فنی، افراد در این جابجایی ها دچار آسیب های جدی شده اند. ضررهای مالی و جانی ناگواری که ممکن است در محیط مغاره رخ دهد، افراد را بر این داشته تا برای پیاده سازی کامل و صحیح اصول ایمنی از بالابر مغازه استفاده کنند.

بالابر مغازه نه تنها ایمنی را برای کارکنان فراهم خواهد ساخت بلکه موجب تسریع در انجام کارها و جابجایی ها نیز خواهد شد. حمل کالا به بخش انبار و یا آوردن محصولات مورد نیاز از انبار و چیدن آن در قفسه ها می تواند امری وقت گیر باشد. به ویژه اگر قرار باشد چند بار در طول روز این فرآیند صورت پذیرد. همچنین نمی توان تعداد نیروی کار زیادی را برای این امر درگیر کرد. رفت و آمد نیروی انسانی جهت جابجایی کالا، خود یک امر بر هم زننده ی نظم در محیط مغازه می باشد. استفاده از بالابر مغازه می تواند تمامی فرآیندهای مربوط به جابجایی را سرعت بخشی نماید. علاوه بر این، به کمترین تعداد نیروی کار برای این امر احتیاج خواهد بود. در واقع استفاده از بالابر مغازه، نیازی به افراد مسئول جابجایی را به حداقل خواهد رساند. بنابراین جابجایی ها با نظم و اصولی خاص در کمترین زمان ممکن و البته از همه مهم تر با رعایت موارد ایمنی و نکات فنی صورت خواهد پذیرفت. هرچه ساماندهی امور یک مغازه به شکلی صحیح تر اجرا شود، بازدهی و کارایی نیز بالاتر خواهد رفت. استفاده از بالابر مغازه موجب می شود تا عملکرد کارکنان بهینه سازی شود و در زمان، انرژی و هزینه صرفه جویی قابل توجهی صورت پذیرد.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از تیم حرفه ای تحقیق و توسعه و مهندسین طراح ماهر، اقدام به طراحی و تولید بالابر مغازه با کیفیتی بی نظیر نموده است. حفظ سلامت کارکنان و به حداقل رساند آسیب ها در محیط کاری همچون مغازه، هدف اصلی مجموعه گروه صنعتی آرینا از تولید بالابر مغازه بوده است. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا شما را از تمامی تجهیزات غیر اصولی بی نساز خواهد کرد و موجب سرعت بخشی  و بهینه سازی فرآیندهای اجرایی در محل کار شما خواهد شد.

بالابر مغازه چیست؟

چنانچه بخواهیم بالابر مغازه را به شکلی ساده و صریح توصیف کنیم؛ باید گفت که این دستگاه متشکل از یک کابین می باشد که یک مسیر عمودی را با کمک جک های هیدرولیک طی می نماید و هدف از استفاده ی آن، حمل و نقل سریع و ایمن کالا و افراد در محیط یک مغازه می باشد. هرچند که استفاده از بالابر مغازه دارای موارد استفاده و مزایای زیادی است با این حال هدف اصلی استفاده آن، افزایش سطح ایمنی و سرعت بخشی به انجام کارها در مغازه می باشد.

بالابر مغازه از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار برای شما مفید فایده خواهد بود. در واقع استفاده از بالابر مغازه موجب از بین رفتن هزینه های پنهان خواهد شد. آسیب های وارده به کارکنان و همچنین ضررهای مالی ناشی از سقوط کالا در حین حمل و نقل های نادرست می تواند بخشی از این هزینه های پنهان باشد.

به عنوان مثال برای حمل کالاهای سنگین در یک مغازه نیاز به تعداد زیادی نیروی کار می باشد. افراد زیادی بایستی در فرآیند جابجایی محصولات حضور داشته باشند. در حالی که با استفاده از بالابر مغازه، نیاز کارکنان به کمک گرفتن از سایر افراد کاهش پیدا خواهد کرد. شما می توانید به تنهایی از این تجهیز استفاده کنید و تمامی بارهای سنگین را با استفاده از بالابر مغازه بین طبقات جابجا نمایید. همین امر، کاهش دستمزد پرداختی به کارکنان را برای شما در پی خواهد داشت. در واقع شما به کمترین میزان هزینه و نیرو می توانید سنگین ترین کالاها را در مغازه تان جابجا کنید. صرفه اقتصادی حاصل از استفاده بالابر مغازه می تواند در درازمدت برای شما بسیار قابل توجه باشد.

بارها و بارها شنیده ایم که افراد مختلف به دلیل استفاده از نردبان های غیر ایمنی در محیط مغازه دچار سوانح شده اند. همچنین استفاده از راه پله ها برای جابجایی بارها می تواند آسیب جدی به بار و سلامت افراد وارد کند. بالابر مغازه به شما کم خواهد کرد تا سطح ایمنی را به بالاترین حد ممکن در مغازه خود برسانید.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا به فکر تمامی اقشار و حوزه های ککاری بوده است. از این رو تولید بالابر مغازه را نیز در لیست خدمات خود قرار داده. مهندسین مجموعه گروه صنعتی آرینا با آگاهی کامل نسبت به نیازها و خواسته های مشتری، اقدام به طراحی و تولید بالابر مغازه خواهند نمود. انعطاف در میزان بار قابل حمل، میزان ارتفاع قابل طی و مشخصات فنی از قبیل دارا بودن کنترل جهت تعداد توقف ها در طی مسیر از جمله مواردی است که مشتریان عزیز می توانند پیش از سفارش و طراحی بالابر با مجموعه گروه صنعتی آرینا در میان بگذارند. در واقع بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با توجه به نیاز و فضای داخلی مغازه شما طراحی، نصب و راه اندازی خواهد شد. بنابراین تمامی ویژگی های مورد نیاز شما در قالب این بالابر مرتفع خواهد گردید. مهندسین حرفه ای گروه صنعتی آرینا پیش از پیاده سازی هر مورد، اصول ایمنی و نکات فنی را در نظر خواهند گرفت.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

موارد استفاده از بالابر مغازه

بالابر مغازه همانطور که از اسم آن پیداست در محیط مغازه های مورد استفاده قرار می گیرد. اما نمی توان کاربرد و موراد استفاده ی آن را تنها محدود به چند مورد خاص دانست. در ادامه به مهم ترین موارد استفاده بالابر مغازه اشاره شده است.

 • جابجایی و انتقال کالا بین طبقات

این مورد را شاید بتوان اولین و پر کاربرد ترین مورد استفاده بالابر مغازه دانست. در اکثر مغازه هایی که دارای چند طبقه هستند، جابجایی کالاها یک چالش بزرگ است. برای انجام این امر، نیروی کار بایستی به طورمداوم از وسیله هایی چون نردبان یا چهارپایه استفاده کنند که کاری غیر اصولی و مغایر با نکات ایمنی می باشد. در اکثر کتابفروشی ها، مغازه های لوازم صنعتی و الکتریکی، مغازه های خوار و بار، مواد غذایی و فروشگاه ها، دسترسی به طبقات بالا بسیار مهم و حیاتی ست. چرا که اغلب، انبار مغازه در طبقات بالا قرار دارد. چیدن کالاها در قفسه هایی که در ارتفاعی بالا قرار دارند و یا دسترسی به سایر طبقات جهت بردن و آوردن کالا نیز توسط بالابر مغازه صورت می گیرد.

رخ دادن حوادث طی این رفت و آمدها در مغازه، امری شایع می باشد. بنابراین برای جلوگیری از حوادث احتمال و تضمین سلامت نیروی کار بایستی از بالابر مغازه استفاده کرد. مجموعه صنعتی آرینا با توجه به چیدمان و فضای داخلی مغازه شما بهترین نقطه را بابت تعبیه بالابر مغازه بر می گزیند. ویژگی های مورد نیاز شما در خلال طراحی و تولید بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا توسط این تیم حرفه ای پیاده سازی و اجرا خواهد شد. در واقع بالابر مغازه به شما کمک می کند تا بدون نگرانی از بابت آسیب به کالاها و نیروی انسانی، در کمترین زمان ممکن محصولات را جابجا کنید.در برخی مغازه ها به دلیل مراجعه ی بالای مشتریان، بارها به طور روزانه و در حجم بالا به مغازه حمل می شود. نمونه ای از این مورد را می توان مغازه های خوار و بار و سوپر مارکت ها دانست. تعداد مشتریان این مغازه ها بالا می باشد و اجناس وارد شده به مغازه بایستی به طور روزانه و به سرعت ساماندهی شوند. چنانچه فروشگاه دارای چند طبقه باشد و نیاز باشد که کالاها در کمترین زمان ممکن در قفسه ها چیده شوند، بایستی سرعت اجرای کارها بالا باشد. استفاده از بالابر مغازه موجب تسریع فرآیند جابجایی محصولات و نظم بالا در مغازه خواهد شد. این موضوع نه تنها بهینه سازی فرآیند جابجایی و حمل کالا را در پی خواهد داشت بلکه موجب می شود چشم انداز داخلی مغازه هیچ گاه به هم ریخته نباشد. چرا که فرآیند حمل و نقل به سرعت و بدون اتلاف وقت انجام خواهد شد.

 • جابجایی و انتقال نفرات بین طبقات

بد نیست بدانید که از بالابر مغازه برای انتقال و جابجایی افراد نیز استفاده می شود. نکته ی مهم در این باره، سطح ایمنی بالای بالابر مغازه می باشد؛ موضوعی که مجموعه گروه صنعتی آرینا به طور ویژه روی آن مانور داده است. در واقع برای افراد بسیار مهم است که توسط چه دستگاهی جابجا خواهند شد و اینکه آیا این دستگاه از ایمنی لازم برخوردار می باشد یا خیر. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با ضریب ایمنی بالا طراحی و تولید می شود. هدایت این دستگاه بسیار ساده بوده و در مواقع اضطراری به راحتی می توان آن را کنترل نمود.

در صورتی که قصد داشته باشید از بالابر مغازه برای جابجایی افراد استفاده کنید بایستی موتور ترمز دار در آن تعبیه شود. همچنین استفاده از شفت جک قوی تر در آن الزامی می باشد. همچنین شاسی تعبیه شده در بالابر مغازه نوع نفر بر بایستی دارای حفاظ کامل باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

 • چیدمان کالا در طبقات بالایی قفسه ها

یکی از موارد مهم در مغازه و فروشگاه ها، استفاده ی بهینه از فضای در دسترس می باشد. از همین بابت افراد نسبت به چیدن کالا در قفسه های بالایی اقدام می کنند. برای این کار بایستی از نردبان، چهار پایه و یا تجهیزاتی استفاده شود که سطح ایمنی آن ها بسیار پایین است. در حالی که می توان از بالابر مغازه استفاده کرد و در نهایت ایمنی این کار را امجام داد. البته لازم به ذکر است که برای چیدمان کالا در قفسه های بالایی مغازه بایستی از بالابر مغازه متحرک استفاده شود.

خرید بالابر مغازه

بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا به دلیل برخورداری از سیستم هیدرولیک، از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. امروزه روز بسیاری از خریداران بالابر مغازه ترجیح می دهند تا سیستم های قدیمی خود را تعویض نموده و از بالابر مغازه هیدرولیک استفاده کنند چرا که این نوع بالابر مغازه دارای قدرت بیشتری بوده و ضریب اطمینان در آن بسیار بیشتر است. با خرید بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا می توانید به واسطه ی اعمال نیروی اندک، به نیروی خروجی زیادی دست پیدا کنید.

بالابر صنعتی گروه صنعتی آرینا کم مصرف بوده و صورتحساب های پرداختی شما را دستخوش تغییرات چشم گیر نخواهد کرد. با خرید بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا در واقع به نوعی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهید کرد و این یکی از مزایای مهم استفاده از تولیدات این مجموعه می باشد. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا به دلیل سیستم طراحی خاص آن و سوار شدن شیرهای قفل کننده هیدرولیکی روی جک ها، مقاومت بسیار بالایی را در برابر بارهای ناگهانی ایجاد کرده است.

نکات مهمی وجود دارند که بعد از خرید بالابر مغازه با اجرای آن ها می توانید به عملکرد و کارایی بهتری از بالابر دست پیدا کرده و استفاده از آن را در تمامی جهات بهینه سازی کنید. یکی از این موارد انجام سرویس های دوره ای بعد از خرید بالابر مغازه می باشد. شما بایستی سرویس نگهداری و تعمیرات دوره ای دستگاه را به مدت هر شش ماه یک بار انجام دهید. این موضوع باعث می شود تا از خطرات و مشکلات احتمالی جلوگیری شود و به میزان قابل توجهی در هزینه های تعمیر بالابر صرفه جویی کنید. سرویس دوره ای بالابر همچنین به بالا نگه داشتن سطح ایمنی آن نیز کمک خواهد کرد. در طی سرویس های دوره ای مشکلاتی عیب یابی خواهند شد که تشخیص و برطرف سازی زودتر آن ها از آسیب رساند به سایر قسنت های بالابر جلوگیری خواهد کرد.

به هیچ عنوان از بالابری که دارای ظرفیت مشخصی از تحمل بار است بیش از توانش کار نکشید. در برخی مغازه ها معمولا حجم بارهای وردی به انبار زیاد خواهد بود. چنانچه قصد داشته باشید باری بیش از توان بالابر در آن قرار دهید، احتمال رخ دادن حوادث ناگوار و خطرات حتمالی زیاد خواهد بود. بنابراین سعی داشته باشید تا از بالابر به شکلی اصولی استفاده کنید.

توصیه می شود به هیچ وجه زیر بالابری که در حال جابجایی بار می باشد توقف نکنید. تفاوتی ندارد که تا چه میزان به بالابر اعتماد دارید، توقف زیر بالابر در حال کار، امری بسیار پر خطر می باشد. به ویژه اگر بالابر در حال حمل باری سنگین باشد. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با دارا بودن کابین استاندارد و حفاظ سعی در کاهش خطرات احتمالی و افزایش سطح ایمنی داشته است. بالابر مغازه به شکلی طراحی شده است که احتمال آسیب دیدن بار و یا سقوط بار به صفر برسد. بالابرهای بدون حفاظ معمولا بالابرهای پرخطری محسوب می شوند.

سفارش بالابر مغازه

سفارش بالابر مغازه بسیار مناسب برای مغازه هایی است که انباز آن ها در طبقات فوقانی و یا در زیر زمین تعبیه شده است. دسترسی سریع به کالاهای موجود در انبار بدون استفاده از بالابر مغازه به سختی امکان پذیر خواهد بود. چرا که استفاده از راه پله برای جمل کالاهای سنگین و در حجم زیاد، نیازمند صرف نیرو زمان زیادی می باشد. علاوه بر این نیاز به هماهنگی بالای نیروی کار دارد. در حالی که با استفاده از بالابر مغازه می توان تمامی کارهای زمان بر را به سرعت انجام داد.

با سفارش بالابر مغازه می توانید از حداکثر فضای خود استفاده ی بهینه داشته باشید چرا که اساسا بالابر فضای کمی را اشغال می کند و برای نصب و راه اندازی آن به تجهیز خاصی نیاز نیست. در واقع ایجاد راه پله در بسیاری از مغازه ها امکان پذیر نمی باشد چرا که ساختار فضای دخلی چنین اجازه ای را به شما نخواهد داد.­ بنابراین با سفارش بالابر مغازه نه تنها می توانید کالاها را به شکلی ایمن و با سرعت بالا جابجا کنید بلکه می توانید برای انتقال و جابجایی نفرات نیز از آن بهره گیرید.

از جمله ویژگی های مهمی که بالابر را نسبت به آسانسور متمایز ساخته و آن را به گزینه ی بهتری برای مغازه و فروشگاه هایی با فضای کوچک تبدیل کرده است این می باشد که برای نصب و راه اندازی آن نیازی به حفر چاه و عملیات دشوار و وقت گیر وجود ندارد. همچنین هزینه ی آن بسیرا مقرون به صرفه می باشد و برای صاحبان کسب و کارها و مغازه دارها بهترین انتخاب به شمار می رود.

شما با سفارش بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا، بعد از مراحل تعبیه و راه اندازی، شیوه ی کار با بالابر و نحوه استفاده صحیح آن را آموزش خواهید دید. بسیار مهم است که در حین استفاده از بالابر مغازه از آن به شکل درستی استفاده شود. رعایت نکات فنی و استانداردهای کنترل بالابر موجب افزایش طول عمر مفید دستگاه و جلوگیری از خطرات احتمالی خواهد شد.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

ویژگی های بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا

شرکت های زیادی را می توان مدعی ساخت و تولید بالابر مغازه دانست اما نمی توان به راحتی به هر شرکت تولید اعتماد کرد. بالابر از هر نوعی که باشد مستقیما با سلامت جان شما در ارتباط است. برخی از شرکت های تولید بالابر که اقدام به تولید عمده بالابر می نمایند، بسیاری از اصول فنی و نکات ایمنی را حین طراحی و تولید در نظر نمی گیرند. اصلا چگونه می توان از بالابری استفاده کرد که احتصاصا برای کسب و کار شما طراحی نشده است؟ مطمئنا چنین بالابری دارای کم و کاستی های زیادی می باشد.

استفاده از قطعات دست دوم و قطعات تولید بی کیفیت موجب شده تا ضریب اطمینان بسیاری از بالابرهای مغازه، افول پیدا کند. متاسفانه استفاده از چنین بالابری می تواند حوادث ناگواری را برای شما ایجاد کند. رساندن ضرر مالی به کسب و کار شما و همچنین آسیب های جانی می تواند از جمله مشکلات پیش رو برای شما باشد. در حالی که مجموعه گروه صنعتی آرینا بالابر مختص کسب و کار شما را به شکل اختصاصی و با توجه به ویژگی هایی که مد نظر دارید طراحی و تولید خواهد کرد.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن بهترین و اصولی ترین شیوه های طراحی اقدام به تولید بالابر مغازه با کیفیت و با دوام نموده است. در ادامه به تعدادی از مهم ترین ویژگی های بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا که آن را لایق انتخاب شما نموده است اشاره کرده ایم.

 • کیفیت بالای قطعات تولیدی

استفاده از مرغوب ترین و درجه یک ترین قطعات تولیدی در تولید بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا این دستگاه را به یک بالابر امن و با دوام تبدیل نموده است. رهایی از بابت دغدغه های تعمیر بالابر و از میان برداشتن چالش هایی همچون بر طرف نمودن خرابی های مداوم آن با استفاده از قطعات با کیفیت این مجموعه میسر شده است. این مورد می تواند تاثیر شگرفتی در کاهش هزینه های شما داشته باشد. در حالی که یک بالابر بی کیفیت می تواند شما را مدام با درسر خرابی های متداول بالابر درگیر کند، بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با دوام و کیفیت بالای خود توانسته باری از دوش شما برداشته و شما را از بابت نگرانی های مربوط به خرابی و تعمیر دستگاه رهایی بخشد.

استفاده از بالابر مغازه در محیط مغازه ممکن است چندین بار در طول یک روز انجام شود. بنابراین بالابر بایستی توان و تحمل استفاده ی مکرر را داشته باشد و در صورت استفاده کارکنان، دچار فرسودگی زودهنگام نشود. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از قطعات درجه یک، خاطر شما را از این بابت آسوده کرده است.

 • ضریب اطمینان و امنیت بالا

رعایت فاکتور ایمنی در طراحی و تولید بالابر حرف اول را می زند. ایمنی بالابر می تواند ضمانت کننده ی کاهش هزینه ها و خطرات احتمالی باشد. در واقع یکی از اهداف استفاده از بالابر مغازه، کاهش خطرات در مسیر انتقال کالا برای افراد و بار حمل شده می باشد. بنابراین چه فایده خواهد داشت اگر بالابر خود به عنوان عاملی خطرساز در محیط مغازه شناخته شود؟ مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با اولویت قرار دان ایمنی در تولید بالابر مغازه، بهترین سیستم های افزایش ضریب اطمینان و بالا بردن سطح ایمنی را فراهم کرده است. تمامی قطعات مورد استفاده جهت مونتاژ بالابر در آزمایشگاه های فنی مورد تست و ارزیابی قرار می گیرند و بعد از کسب اطمینان نسبت به کیفیت بالا و ضریب اطمنان آن ها در تولید بالابر مغازه مورد استفاده قرارخواهند گرفت.

 • انعطاف پذیری بالای بالابر

از جمله دیگر ویژگی های بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا، انعطاف پذیر بودن آن در طراحی و تعبیه می باشد. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا در عین دارا بودن طراحی ساده و شیک، بسیار منعطف بوده و این  امکان را به شما می دهد تا با توجه به فضای داخای مغازه خود، ویژگی ها متناسب با همان فضا را در بالابر داشته باشید. برای طراحان و مهندسین ما بسیار مهم است که شما برای چه نوع استفاده ای قصد خرید بالابر مغازه را دارید. بنابراین طراحی و تولید بالابر مغازه سفارشی شما را با توجه به همان نیازها انجام خواهند داد. منعطف بودن در طراحی و پیاده سازی ویژگی ها و قابلیت های امکان پذیر مورد نظر و متناسب و با کسب و کار شما در بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا، از جمله ویژگی های خرید از این مجموعه می باشد. در بالابر مغازه ای که از آن به عنوان بالابر افراد هم استفاده می شود موتور ترمز دارد تعبیه می شود.

فروش بالابر مغازه

مجموعه گروه صنعتی آرینا یکی از شرکت های فعال با سابقه ای درخشان در زمینه ی تولید و فروش بالابر های متنوع همچون بالابر صنعتی، بالابر خانگی و بالابر مغازه می باشد. طراحی و فروش بالابر مغازه در این مجموعه تحت نظر مهندسین و کارشناسان حرفه ای صورت می پذیرد.

فروش بالابر مغازه در مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با گارانتی 24 ماهه و خدمات 10 ساله پس از فروش صورت می پذیرد. این یعنی تمامی خرابی ها و تعمیرات دستگاه در مدت زمان گارانتی به صورت رایگان انجام خواهد شد. این موضوع از هزینه های شما به شکل چشمیگری خواهد کاست. خرید بالابر مغازه از شرکت های معتبر و حرفه ای با گارانتی و ضمانت اصالت هماره خواهد بود. مجموعه گروه صنعتی آرینا شرایط ویژه ای را برای دورانی که بالابر شما در دست تعمیر می باشد نیز در نظر گرفته است. چنانچه بالابر مغازه شما به هر دلیل دچار خرابی شد و نیاز به تعمیر داشت، در طی این مدت مجموعه گروه صنعتی آرینا اقدام به جایگزین نمودن موقتی یک بالابر سالم در محل شما خواهد نمود. بنابراین روند کارهای شما به هیچ عنوان تحت تاثیر منفی قرار نخواهد گرفت. چرا که در بسیاری از کسب و کارها بدون استفاده از بالابر امکان جابجایی کالا وجود نخواهد داشت.

بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا دارای سرعتی بهینه و مطلوب برای جابجایی می باشند. در واقع سرعت این بالابرها نه در حدی است که تعادل بالابر و کالاهای درون آن بر هم بخورد و نه در حدی است که زمان اتلاف شده ای در کار باشد. ابن بالابر دارای حرکتی نرم و روان می باشد و با کمترین میزان صدای تولیدی کار می کند. عدم تولید صدای اضافی یکی از مهم ترین فاکتورها برای بالابر مغازه می باشد. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا در کمال آرامش به عملکرد خود می پردازد. این بالابر در هنگام توقف، داری ایست با دقتی بوده و به هیچ وجه تکان های شدید در آن به چشم نمی خورد و احساس نمی شود.

جنس بدنه و کفی بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا به گونه ای است که در برابر ضربه مقاوم بوده و کمترین میزان آسیب دیدگی را در برابر ضربه خواهد داشت. با این وجود بایستی نکات ایمنی و استانداردهای لازم را جهت استفاده از این بالابر به کار ببندید.

یکی از گزینه های عالی تعبیه شده در بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا وجود آپشن توقف و جابجایی اظضطراری در زمان هایی همچون قطع شدن سیستم برق می باشد. این مورد زمانی ارزش و اهمیت پیدا می کند که شرایطی خاص در مغازه رخ دهد. به طور کلی سیستم هدایت و کنترل بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا بسیار ساده می باشد و عدم به کار گرفته شدن تجهیزات سنگین در نصب و راه اندازی آن، ریسک استفاده از این بالابر را کاهش داده است.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا به عنوان مرکز فروش بالابر مغازه این امکان را به شما داده است تا بتوانید در کمال ایمنی و راحتی اقدام به استفاده از بالابر مغازه نمایید. کسب بالاترین میزان از رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات برتر توسط این مجموعه توانسته محبوبیت بالابرهای آن را بیش از پیش افزایش دهد.

قیمت بالابر مغازه

قیمت بالابر مغازه با توجه به فاکتورهای متنوعی تعیین می شود. بالابر مغازه چنانچه به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار نگیرد، سطح ایمنی و کیفیت بسیار بالاتری داشته و قیمت آن نیز بسته به فاکتورهای مختلف متغیر خواهد بود. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بالابر مغازه اشاره شده است.

 • کیفیت قطعات استفاده شده

چنانچه به قصد خرید نسبت به دریافت قیمت بالابر مغازه اقدام کردید و با قیمت های متنوعی روبرو شدید، یکی از احتمالات در این تنوع قیمت را تنوع در کیفیت قطعات استفاده شده در بالابر بدانید. کیفیت قطعات استفاده شده در بالابر مغازه در هر مجموعه تولیدی ممکن است با سایرین متفاوت باشد. بسیار مهم است که از قطعات با کیفیت و با دوام در تولید بالابر مغازه استفاده شده باشد چرا که این مورد به طور مستقیم با ایمنی بالابر در ارتباط می باشد. کافی ست تنها یکی از قطعات این مجموعه معیوب باشد و یا از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد، آنگاه احتمال رخ دادن حوادث و خطرات در کمین بسیار بالا خواهد رفت. توصیه می شود که در خرید بالابر مغازه، کیفیت را فدای قیمت نکنید. هرچند که بالا بودن قیمت بالابر نیز مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن نیست اما به طور قطع از مجموعه ای خرید خود را انجام دهید که دارای اعتبار بوده و قابل اطمنان می باشد. مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با ارائه ی گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش خاطر شما را از بابت کیفیت بالای بالابر مغازه تولید این مجموعه آسوده کرده است. لازم به ذکر است که تمامی قطعات استفاده شده در بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا پیش از استفاده در بالابر در آزمایشگاه های فنی و تحت نظر مهندسین حرفه ای مورد تست و ارزیابی فنی قرار می گیرند و در صورت کسب اطمینان از کیفیت قطعات و بالا بودن ضریب اطمینان در تولید بالابر استفاده خواهند شد.

 • قدرت موتور بالابر

نوع موتور و میزان قدرت موتور بالابر نیز از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیما بالابر مغاز می باشد. موتور بالار در واقع قلب تپنده ی آن می باشد و در صورت عدم عملکرد صحیح می تواند عمر مفید و دوام بالابر را کاهش دهد. بنابراین چنانچه برای شما مهم است که بالابر مغازه تان از دوام مطلوبی برخوردار باشد، به نوع موتور آن دقت داشته باشید. قاعدتا هرچه قدرت موتور بالابر بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 • نوع شاسی بالابر

برخی از بالابرهای مغازه دارای یک شاسی به شکل کفی ساده و انواع دیگر دارای کابین هماره با حفاظ هستند. به طور کلی نوه کابین دار و حفاظ دار بالابر مغازه ار امنیت بیشتری برخوردار می باشد. این موضوع روی قیمت بالابر مغازه تاثیرگذار می باشد. بالابری که شاسی آن بدون حفاظ است قیمت کمتری دارد اما سطح امنی نیز در آن ضعیف می باشد. بنابراین اگر ایمنی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است نسبت به خرید بالابر مغازه دارای حفاظ اقدام کنید.

 • ابعاد بالابر

برخی از کسب و کارها به گونه ای هستند که بالابر با ابعاد کوچک نیز کفاف نیاز آن هارا خواهد داد. این در حالی ست که برخی از مغازه ها به دلیل نوع کالایی که به فروش می رسانند نیاز به بالابر با ابعاد و ظرفیت بزرگتر دارند. همچنین میزان تحمل فشار بالابر نیز در این باره بسیار مهم است. شما بایستی این موضوع را تعیین کنید که در هر بار استفاده از بالابر چه میزان بار قرار است با آن جابجا شود. بنابراین طراحی و تولید بالابر مغازه تان نیز با توجه به میزان بار و ارتفاع لازم صورت خواهد گرفت. هرچه ابعاد و توان بالابر در تحمل فشار بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالطبع شامل افزایش خواهد بود.

 • تعداد توقف های مسیر

تعداد ایستگاه هایی که بالابر بایستی در آن ها توقف داشته باشد در طراحی آن تاثیرگذار خواهد بود. در واقع یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت بالابر مغازه، تعداد ایستگاه های توقف بالابر است. هرچه تعداد این ایستگاه ها بیشتر باشد، طراحی بالابر نیز دستخوش تغییرات شده و قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 • میزان ارتفاع حرکتی بالابر

میزان ارتفاعی که بالابر مغازه طی می کند روی قیمت آن موثر می باشد. هرچه این ارتفاع نیازمند افزایش باشد، قیمت بالابر مغازه نیز به مراتب افزایش خواهد داشت. شما می توانید نیاز خود را در این باره با موجموعه تولیدی گروه صنعتی آرینا در میان گذاشته و بالابر سفارشی متناسب با میزان ارتفاع مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

 • محل نصب بالابر

برخی از مواقع برای نصب و راه اندازی بالبر نیاز به تغییر بخشی از چیدمان و فضای داخلی مغازه وجود خواهد داشت تا فضای مناسب برای تعبیه بالابر ایجاد شود. در مواقعی نیز مکان مورد نیاز برای تعبیه بالابر مغازه از قبل وجود داشته و نیازی به ایجاد تغییرات نمی باشد. چنانچه برای نصب و تعبیه جایگاه بالابر نیاز به عملیات خاصی وجود داشته باشد، این مورد در هزینه نهایی خرید بالابر برای شما تاثیر گذار خواهد بود.

نتیجه گیری خرید بالابر مغازه

کسب و کارهای زیادی احتیاج به جابجایی بارها و افراد در ارتفاعات دارند. این احتیاج در بسیاری از مغازه ها قابل مشاهده می باشد. چرا که عموما انبار مغازه ها در طبقات فوقانی قرار داشته و یا برخی مغازه ها دارای چند طبقه بوده و نیاز به چیدمان سریع کالاها در قفسه ها وجود دارد. بنابراین بارهایی که در طبقات پایین تحویل می شوند بایستی به سرعت به طبقات بالایی حمل شوند. استفاده از بالابر مغازه توانسته کمک بسیار بزرگی به کسب و کارها در این زمینه نماید. جابجایی کالاهای ریز و درشت که بسیار وقت گیر و طاقت فرسا می باشد اکنون به واسطه بالابر مغازه بسیار سهل و ساده شده است.

بالابر مغازه در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که بهترین نوع آن بالابر مغازه هیدرولیکی می باشد. بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا نیز در نوع هیدرولیکی طراحی و تولید می شود. این بالابر دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. از جمله مزایای این نوع بالابر می توان به تغییر میزان نیروی وارد شده و تغییر نیروی حین انتقال، سطح ایمنی بسیار بالا، عملکرد ساده، حرکت آرام و روان، قابلیت طراحی انعطاف پذیر و عملکرد دقیق و کنترل شده ی آن اشاره کرد. تمامی این موارد دست به دست هم داده اند تا بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا را که در نوع هیدرولیکی تولید می شود به بهترین بالابر تبدیل نمایند.  این بالابر همچنین به سادگی قابل تعمیر می باشد.

بالابر مغازه گروه صنعتی آرینا بسیار مقرون به صرفه بوده و شما را از بابت پرداخت هزینه های اضافی آسوده خواهد کرد. بالابر مغازه یکی از تجهیزات پر استفاده در مغازه می باشد بنابراین بایستی دارای کیفیت و دوام بالا باشد. عدم توجه به مواردی چون طول عمر مفید و کیفیت و دوام بالابر می تواند برای شما مشکلات زیادی را به بار آورد. شما بایستی خرید بالابر مغازه را از یک فروشنده معتبر انجام دهید. مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با دارا بودن پشتیبانی قوی، در تمامی مراحل خرید و طی دوران گارنتی و خدمات پس از فروش همراه شما خواهد بود.

برای خرید بالابر بیمار و همچنین خرید بالابر خانگی و همچنین خرید بالابر صنعتی و خرید بالابر فروشگاهی از گروه صنعتی آرینا می توانید با ما در تماس باشید.

شما می توانید پیش از خرید و سفارش بالابر مغازه، با مشاورین و مهندسین خبره در مجموعه گروه صنعتی آرینا به مشاوره پرداخته و تمامی الهامات و سوالات خود را مطرح نمایید. طراحان مجموعه گروه صنعتی آرینا بهترین راهکار را برای زراحی و تولید بالابر مغازه در اختیار شما قرار خوهاند داد. شما می توانید با مطرح کردن میزان بودجه ای که در اختیار دارید، قابلیت ها و ویژگی های مورد نظر خود را در طراحی بالابر مغازه وارد نمایید.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت