خرید بالابر فروشگاهی

بالابر آرینا مدل تینا با طراحی و ظاهر منحصر بفرد و زیبا توسط واحد طراحی و مهندسی گروه صنعتی آرینا طراحی و تولید گردیده است. این محصول با ویژگیهای ارزنده خود به صورت رسمی در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور به عنوان اختراع ثبت گردیده و هرگونه کپی برداری و یا ساخت و طراحی مشابه آن خلاف قانون و شرع بوده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

بالابر آرینا مدل تینا با ظاهری بسیار زیبا طراحی، اختراع و تولید شده است. وجوه تمایز اصلی این بالابر نسبت به سایر بالابرهای معمول بازار از این قرارند:

مجموعه قطعات انتقال قدرت که وظیفه جابجایی و بالا بردن کفی یا همان کابین بالابر را برعهده دارند داخل یک باکس فلزی بسته به عرض ۱۳ سانتی‌متر و به طول ۶۲ سانتی‌متر قرار گرفته‌اند. ارتفاع این باکس فلزی متناسب با ارتفاع یا همان میزان جابجایی بالابر است.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

مزایای بالابر گروه صنعتی آرینا

۱- امنیت بالای بالابر

۲- حرکت نرم و روان

۳- کاملاً بی صدا

۴- ظاهر بسیار زیبا

۵- بهره مندی از سیستم هیدرولیک جهت انتقال قدرت

۶- استفاده از یک تابلو مشترک جهت سیستم هیدرولیک و برق به جهت زیبایی بیشتر

۷- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به مکانیزم حرکت (قطعاتی از قبیل جک هیدرولیک ، ریل، قرقره، سیم بکسل، سوییچ غلتکی و…)

۸- پوشیده شدن و قرار گرفتن کلیه قطعات مربوط به تولید قدرت در یک تابلو زیبا (قطعاتی از قبیل موتور، پمپ هیدرولیک، مخزن روغن، شیر برقی، مدار برق و…)

۹- ضریب اطمینان بالا در طراحی قطعات مکانیکی (ضریب اطمینان ۵ برابر)

۱۰- تنوع در ابعاد و ظرفیت بر اساس سفارش مشتری

۱۱- بدون نیاز به فضای خالی در زیر یا بالای بالابر

۱۲- امکان نصب سیستم کنترل (تابلو فرمان و هیدرولیک) با فاصله از بالابر

۱۳- قابلیت نصب انواع درب و نرده محافظ بر روی کابین بالابر

۱۴- قابلیت استفاده از انواع کابین بالابر

۱۵- قابلیت کارکرد با برق فشار ضعیف (تک فاز یا سه فاز)

۱۶- استفاده از قطعات استاندارد که سبب سهولت تعمیر و نگهداری بالابر می شود

۱۷- تنوع در رنگ

۱۹- یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش

۱۸- تنوع در جنس کف کابین

۱۹- یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش

۲۰- بهره مندی از شبکه نمایندگی گسترده در سراسر کشور جهت فروش، نصب و پشتیبانی محصولات

قیمت خرید بالابر فروشگاهی …. امروزه روز، پیشرفت تکنولوژی و علوم گوناگون به کمک انسان ها آمده اند و راهی برای ساده سازی انجام فرآیندها ساخته اند.

راهی که در آن ماشین ابزارها به کمک انسان ها آمده و موجب تسریع انجام فرآیندها می شوند. زمان، در واقع فاکتوری است که نه تنها در زندگی روزمره بلکه در صنعت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنابراین بایستی استفاده ی بهینه از آن صورت پذیرد. بالابر فروشگاهی یکی از تجهیزاتی است که در این زمینه بسیار خوش درخشیده است.

این دستگاه در واقع به افرادی که در فروشگاه ها در حال انجام فعالیت های گوناگون می باشند کمک می کند تا به شکلی بهینه از زمان استفاده نمایند و در واقع کارها را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند. بالابر فروشگاهی مزایای بسیاری دارد که در ادامه بدان ها خواهیم پرداخت.

همین مزایای فوق العاده باعث شده است تا صاحبان کسب و کارها به خرید بالابر فروشگاهی علاقمند شوند، چرا که قطعا هیچکس از پیشرفت و صرفه جویی در زمان و انرژی جهت کسب نتایج  بهینه بدش نمی آید.

بالابر چند طبقه

موضوع رقابت بین کسب و کارها موضوع ساده ای نیست. این موضوع در واقع به یک امر حیاتی و حساس تبدیل شده است.

صاحبان کسب و کارها، تیم های تحقیق و توسعه و نیذوی انسانی در فروشگاه ها مدام در این فکر اند که چگونه می توانند بیشترین میزان بهره ویری را از نیروی انسانی داشته باشند.

بنابراین به طور پیوسته در حال امتحان نمودن طرح های مختلف و اندازه گیریو مقایسه ی نتایج این طرح ها هستند. فاکتورها زیادی در یک فروشگاه یا کارخانه برای دست پیدا کردن به بهترین نتایج مد نظر می باشند.

به عنوان مثال فاکتور ایمنی یکی از مهم ترین آن هاست. سالانه تعداد زیادی از نیروها ی انسانی در فروشگاه ها و کارخانجات دچار حوادث می شوند. این حوادث در اثر استفاده ی نادرست از تجهیزات و گاهی اوقات در اثر وجود یک فاکتور ناامن در محیط رخ می دهد.

به عنوان مثال رفت و آمد بین طبقات در یک محیط صنعت و فروشگاهی، امری اجتناب ناپذیر است. نیروهای انسانی بایستی به طور مداوم جهت جابجا نمودن تجهیزات و یا حرکت بین طبقات، در رفت و آمد باشند. این رفت و آمدها نه تنها زمان زیادی را از افراد می گیرد، بلکه می تواند آسیب های جدی به سلامتی آن ها وارد کند.

محیط صنعتی و فروشگاهی

وجود بالابر فروشگاهی در یکی محیط صنعتی و فروشگاهی نه تنها به صرفه جویی در زمیان کمک خواهد کرد، بلکه از وارد شدن آسیب به نیروی انسانی نیز جلوگیری می نماید.

به طور کلی وجود بالابر فروشگاهی برای فروشگاه های که دارای چند طبقه هستند و رفت و آمدها زیادی توسط نیروی انسانی بین اسن طبقات انجام می شود، کاملا ضروری است. پس اگر به فکر پیشرفت در کسب و کار خود هستید،

بهره وری نیروی انسانی و صرفه جویی در زمان برای شما دارای اهمیتی ویژه است و در عین حال ایمنی را سرلوحه ی صنعت خود قرار داده اید، خرید بالابر فروشگاهی آرینا صنعت را به شما پیشنهاد می کنیم.

بالابر فروشگاهی چیست؟

تا پیش از ورود بالابر فروشگاهی به فروشگاه ها و صنعت ها مختلف، نیروی انسانی موظف به صورت دادن جابجایی ها بود.

این کار نیازمند به صرف وقت، هزینه و انرژی زیادی توسط نیروی کار بود. همچنین وقوع حوادث غیرمترقبه در حین این جابجایی ها موجب شده بود تا صاحبان کسب و کارها به فکر استفاده از یک تجهیز جهت بالابردن سطح ایمنی بیافتند.

امروزه روز، بالابر فروشگاهی به عنوان یک دستیار کمکی برای نیرویهای انسانی شناخته می شود، که در عین بالا بردن سطح ایمنی، به سهولت جابجایی کمک می کند. بالابر فروشگاهی همانطور که از نام آن مشخص است، اغلب برای جابجا نمودن تجهیزات، بار و افراد در فروشگاه های مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر فروشگاهی در واقع باعث شده است تا از هزینه های یک صنعت کاسته شود و نیازی به صرف هزینه های هنگفت برای جابجایی وجود نداشته باشد.

وجود این تجهیز که به خوبی توانسته جایگزین نیروی انسانی شود، برای هر فروشگاه ضروری بوده و موجب کاهش چشمگیر خسارات بالا بردن سطح ایمنی در فروشگاه می شود.

در سال های اخیر، مجموعه های تولیدی زیادی اقدام به فروش بالابر فروشگاهی نموده اند با این وجود همچنان شاهد خسارات جانی و مالی زیادی می باشیم که این بالابرها به کسب و کارها وارد می کنند. بارها شنیده ایم که به دلیل عدم اجرای صحیح اصول ایمنی در پیاده سازی و استفاد هزا بالابر فروشگاهی، حوادث انسانی ناخوشایندی در محیط فروشگاه رخ داده است.

خرید از آریا صنعت

بنابراین در خرید بالابر فروشگاهی بیش از هر چیز بایستی به سطح ایمنی آن توجه داشته باشید. افرادی زیادی قرار است به طور روزانه از بالابر فروشگاهی استفاده کنند، همچنین بارهای سنگینی قرار است به واسطه ی این دستگاه بین ظبقات جابجا شوند، بنابراین بایستی سطح امنیت و ایمنی به گونه باشد که با خیال راحت و آسوده بتوان از این تجهیز استفاده کرد.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت، به واسطه ی تست های فنی و اصولی که بعد از طراحی و اجرا روی آن صورت می پذیرد، در برابر تمامی عوامل داخلی سیستمی و خارجی دارای بالاترین سطح از ایمنی و مقاومت بوده و از تمامی تست های فنی سربلند بیرون آمده است.

تیم طراحی و تحقیق و توسعه در مجموعه ی آرینا صنعت با درک نیازهای اساسی شما و درک بالا از حساسیت ایمنی، اقدام به طراحی سفارشی بالابر فروشگاهی برای کسب و کار شما می گیرند.

نمونه های تولید شده در مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت کاملا با نمونه های تولید انبوه متفاوت بوده و بیشترین میزان از دقت و کیفیت در طراحی و اجرای آن ها پیاده سازی می شود.

بالابر فروشگاهی به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از فروشگاه ها و کارخانجات می باشند. این محیط ها در واقع محیط هایی پویا هستند که رفت و آمد در آن ها هیچ گاه متوقف نخواهد شد.

بنابراین طراحی بالابر فروشگاهی به گونه ای باید باشد که پاسخگوی استفاده ی مداوم را داشته باشد. این موضوع در واقع در دل فاکتور ایمنی قرار دارد.

به عبارتی تمامی ویژگی ها و نیازهای یک بالابر فروشگاهی بایستی زیر چتر ایمنی اجرا و پیاده سازی شود. و این دقیقا همان چیزی ست که در مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت، دغدغه ی اصلی طرحان و مهندسان تولید می باشد. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

Show moreShow less
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

موارد استفاده از بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی می تواند کاربردهای مختلفی در یک محیط صنعتی و فروشگاهی داشته باشد. در واقع با توجه به نوع فروشگاه، این کاربرد می تواند شامل تنوع شود. به عنوان مثال در برخی فروشگاه ها، علاوه بر جابجا نمودن تجهیزات و قطعات، نیروی انسانی نیز به واسطه ی بالابر فروشگاهی به تنهایی یا همراه با تجهیزات جابجا می شود.

بنابراین شیوه ی طراحی و اجرای چنین بالابر فروشگاهی بایستی متفاوت از بالابرهای دیگر باشد. داشتن سیستم ایمنی انسانی، برخورداری از موتور ترمز دار و سیم های بکسل دار از جمله ضروریات طراحی این نوع از بالابر فروشگاهی می باشد.

بنابراین همانطور که می بینید با توجه به نوع کاربرد بالابر فروشگاهی، شیوه ی طراحی آن نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

شما می توانید در مجموعه ی آرینا صنعت، به راحتی نوع بالابر فروشگاهی مد نظر خود را به شکل سفارشی سازی شده تحویل بگیرید. این نکته ی مهم در واقع به شما کمک می کند تا بالابر فروشگاهی مناسبی مطابق با نوع کاربرد و نوع صنعتی که در آن مشغول به کار هستید دریافت کنید.

 • پویایی سیستم فروش

یکی از مهم ترین کاربردهای بالابر فروشگاهی در سیستم فروش فروشگاه می باشد. برخی از فروشگاه ها دارای چندین طبقه می باشند.

زمانی که کالا وارد فروشگاه می شود بایستی در سریع ترین زمان ممکن درقفسه ها چیده شده یا به طبقات فروش وارد شوند. چرا که عدم وجود محصول در طبقات و قفسه های فروش به معنای کاهش فروش خواهد بود. بنابراین مستریان بایستی هر زمان که وارد طبقات مختلف فروشگاه می شوند، کالای مورد نظر خود را در قفسات بیابند.

حال اگر قرار باشد در فروشگاه های بزرگ، این حمل و نقل و چیدمان به صورت دستی صورت پذیر، چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد؟

مطمئنا برای مشتریان یافتن کالا در قفسات مهم است نه حضور داشتن آن در فروشگاه. استفاده از بالابر فروشگاهی باعث می شود تا کالاها هرچه سریع تر به طبقات بالای فروشگاه رسیده و در قفسات چیده شوند. فروش خرده فروشی به حداکثر استفاده از ظرفیت و کارایی در ذخیره سازی و نگهداری نیاز دارد تا موجودی شما همیشه کامل و در دسترس باشد.

این موضوع به نوع فروشگاه شما هیچ ارتباطی ندارد. فروشگاه شما می تواند یک فروشگاه عمده فروشی، فروشگاه رفاه، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه دارو، خرده فروشی لباس، خرده فروشی تخصصی یا خرده فروشی مبلمان منزل باشد.

 • سیستم انبارکالا

یکی از چالش برانگیزترین بخش ها در هر فروشگاه، انبار کردن کالاها به محض ورود به فروشگاه می باشد.

انبار بسیاری از فروشگاه ها در طبقات بالایی قرار دارد. بنابراین جابجا نمودن کالاها و قرار دادن ها در بخش انبار بدون استفاده از تجهیزات خاص می تواند امری زمان بر و خسته کننده برای نیروی کار باشد. تصور کنید که فروشگاه در زمینه ی کالاهای انبوه سازی فعالی باشد.

بنابراین محصولات وارده شده به فروشگاه دارای وزن بالا بوده و حجم آن ها نیز احتمالا زیاد است. جابجا کردن این محصولات به واسطه ی نیروی انسانی نه تنها می تواند موجب کاهش بهره وری نیری کار شود، بلکه میت واند خسارات مالی و جانی زیاد را وارد کند. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

استفاده از تجهیزاتی همچون نربان، سطح ایمنی را به شدت کاهش داده و خسارات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. یکی از کابردهای ویژه ی بالابر فروشگاهی را می توان جابجا نمودن کالاها به انبار دانست. در حالی که بدون استفاده از بالابر فروشگاهی ممکن است این امر چند روز به طول بیانجامد، در صورت وجود بالابر این امر ظرف چند ساعت در روز انجام خواهد شد.

 • مدیریت نیروی انسانی

بسیاری از معضلات در فروشگاه ها در اثر عدم مدیریت نیروی انسانی رخ می دهد. سرپرستان بایستی به شکلی اصولی و برنامه ریزی شده نیروی کار را مدیریت نمایند تا به بهترین بازدهی و بهره وری دست پیدا کنند.

درگیر شدن چند نیروی کار برای اجرای فرآیندی که می تواند تنها با یک نیروی کار انجام شود، امری غیر ضروری می باشد که منجر به اتلاف انرژی نیروی انسانی خواهد شد.

یکی از مواردی که می توان به واسطه ی آن نیروی کار را مدیریت کرد، استفاده از بالابر فروشگاهی می باشد. اما ممکن است بپرسید چگونه؟

در استفاده از بالابر فروشگاهی، نیاز به نیروی انسانی به حداقل خواهد رسید. در واقع فرآیندی که ممکن بود برای اجرای آن به چند نیروی انسانی نیاز باشد، قیمت خرید بالابر فروشگاهی

اکنون می تواند تنها با وجود یک نیروی انسانی انجام شود. بنابراین می توان به جای درگیر کردن چند نفر در یک امر، از نیروی انسانی به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. این موضوع در مدیریت زمان نیز نقش به سزایی دارد. فعایت ها با سرعت هرچه تمام و به صورت بهینه شده اجرا خواهند شد.

خرید بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی یکی از مورد نیاز ترین ها در هر فروشگاه می باشد. شاید به ظاهر، استفاده از بالابر فروشگاهی تنها در جابجا نمودن بارها نمود پیدا کند اما باید گفت که خرید بالابر فروشگاهی بهینه، برای حمل و نقل مواد می تواند بسیاری از پارامترهایی را که به رشد سالم کسب و کار شما کمک می کنند را برآورده سازد. بنابراین خرید بالابر فروشگاهی را صرفا امری جهت جابجا کردن کالا ها ندانید.

با خرید بالابر فروشگاهی آرینا صنعت می توانید به بهینه سازی پارامترهای زیر کمک کنید:

 • ارگونومی:

فاکتور ارگونومی یکی از حیاتی ترین فاکتورها در هر کسب و کار می باشد. در واقع اهمیت به نیروی کار در فاکتور ارگونومی نمود پیدا خواهد کرد. این فاکتور در بالابر فروشگاهی موجب حفظ سلامت نیروی کار، آسیب دیدگی های کمتر حین جابجایی های مداوم و در نهایت منجر به رضایت نیروی کار خواهد شد.

رضایت نیروی کار به معنای بهره وری بیشتر آن در آینده خواهد بود. هرچه شما بتوانید رضایت بیشتری از نیروی کار خود کسب کنید در واقع به رشد کسب و کار خود کمک نموده اید، چرا که رضایت بیشتر نیروی کار به معنای عملکر بهتر او در طی زمان می باشد.

استقاده از بالابر فروشگاهی در نهایت رضایت بیشتر نیروی کار را به همراه خواهد داشت. چرا که فاکتورهای اهمیت به نیروی انسانی در استفاده از بالابر فروشگاهی نمایان می شود. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

 • بهره وری گردش کار:

خرید بالابر فروشگاهی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بارهای سنگین را به طور همزمان جابجا نمایید. حمل و نقل بارها در یک فروشگاه می تواند امری چالش برانگیز و وقت گیر باشد. به علاوه اینکه نیروی انسانی در طی این فرآیند رفته رفته تحلیل خواهد رفت.

به این معنا که کارایی نیروی انسانی در ابتدای جابجایی خا بیشار خواهد بود و رفته رفته به دلیل فشارهای وارد شده ، سرعت و کارایی او نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

در حالی که با استفاده از بالابر فروشگاهی این امر به هیچ وجه رخ نخواهد دا. چرا که اساسا فاکتور خستگی برای ماشین آلات تعریف نشده می باشد.

بالابر فروشگاهی در هر بار استفاده همان کارایی، سرعت و اثربخش ابتدایی را خواهد داشت و کارایی آن در طول زمان کاهش پیدا نخواهد کرد. بنابراین بهره وری گردش کار با استفاده از بالابر فروشگاهی دچار تزلزل نخواهد شد.

استفاده ی بهینه از فضا: مطمئنا در فروشگاه ها فضایی بلا استفاده وجود خواهد داشت. این فضا می تواند برای تعبیه و استقرار بالابر فروشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بایستی بابت فضاهای بی استفاده هزینه بپردازید؟ با استقرار بالابر فروشگاهی می توانید از فضای فروشگاه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. انعطاف پذیری در تولید بالابر فروشگاهی در مجموعه آرینا صنعت متناسب با فضای فروشگاه شما یکی از مزایای سفارش بالابر فروشگاهی از این مجموعه می باشد.

Show moreShow less
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

بنابراین با خرید بالابر فروشگاهی ایده آل، می توانید تمام لایه های محیط کار خود را بهینه سازی کنید:

خود فضا ، آنچه در فضا جریان دارد و کسانی که در آن فضا در حال انجام امور می باشند. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

خرید بالابر فروشگاهی آرینا صنعت، موجب می شود تا تمامی این ویژگی ها در قالب یک پکیج کامل و استاندارد در اختیار شما قرار بگیرد. لازم به ذکر است که رعایت اصول ایمنی و سطح بالایی از امنیت در طراحی بالابر فروشگاهی آرینا صنعت مورد توجه طراحان و مهندسین تولید می باشد. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

آیا می دانید که جابجایی و بلند کردن غیر صحیح کالاها در یک محیط صنعتی یا فروشگاه، یکی از مهم ترین دلایل آسیب در محل کار به شمار می رود؟ طبق آمار در دسترس، بیش از 36 درصد از صدمات وارد شده در محیط کار، ناشی از دردهای ناحیه کمر و شانه ها می باشد.

همچنین حدود شصت درصد کل ادعاهای جبران خسارت کارگران، مربوط به حمل و نقل غیر اصولی کالا ها است. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

سفارش بالابر فروشگاهی

نیازی به گفتن نست که از این دست موارد در فروشگاه هایی که اصول حمل و نقل در آن ها به شیوه ای صحیح رعایت نمی شود، سر به فلک می کشد. این موضوع نه تنها از بابت خسارت های جانی می باشد بلکه خسارات مالی زیادی را نیز در بر می گیرد.

کالاهایی که در حین جابجایی دچار آسیب دیدگی و یا خرابی می شوند، می توانند ضرر و زیان زیادی به مجموعه وارد کنند.

در نهایت فردی که مسئول حمل و نقل کالا بوده است بایستی پاسخگو باشد. بنابراین با پیش آمدن چنین موضوعی، منتظر یک هیاهو و چالش در مجموعه ی خود باشید.

بنابراین چه می توان کرد تا از این دست چالش ها به دور بود؟ چرا که رخ دادن چنین مسائلی نه تنها بار روانی بدی در مجموعه ایجاد خواهد کرد بلکه خسارات مالی وارده نیز به شدت این اتفاق دامن خواهد زد. چاره ی کار شما سفارش بالابر فروشگاهی است.

هنگامی که کارگران از بالابر فروشگاهی ارگونومیک جهت جابجای نمودن بارها استفاده می کنند، از بروز و شدت آسیب های اسکلتی و عضلانی؛

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت

به عنوان مثال کشیده شدن عضلات، پیچ خوردگی کمر، آسیب مچ دست، مچ پا، آسیب آرنج، ضربه به ستون فقرات و غیره جلوگیری خواهد شد.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با درصد اطمینان بسیار بالا، از اصول ارگونومی پشتیبانی می کند، بنابراین تمامی فرآیندهای اجرا شده توسط بالابر فروشگاهی، کمترین فشار را به بدن نیروی کار وارد می کند.

با سفارش بالابر فروشگاهی، بسیاری از محدودیت های فیزیکی در مورد گزینش نیروی کار از بین خواهد رفت. چرا که بسیاری از افراد فارق از وزن، قد، سن و جثه ی فیزیکی می توانند اقدام به جابجایی کالاها در فروشگاه نمایند.

فرآیند جابجایی در واقع به سرعت و بدون زحمت و بدون هیچ خطری که متوجه سلامت جسمی افراد باشد، انجام خواهد شد.

امکانات بالابر فروشگاهی

در این صورت نیروی کار می توانند بدون احساس خستگی، حجم بیشتری از کارها را در زمانی کمتر انجام دهند، قیمت خرید بالابر فروشگاهی

با خیال راحت چند بار سنگین را در بالابر فروشگاهی قرار دهند(بدون اینکه نیاز به رفت و آمد بیش تز حد برای جابجای نمودن هر بار داشته باشند)، با سرعت بیشتر و خطر کمتری کار کنند و بسیاری از جابجایی ها را به صورت یک نفره انجام دهند.

در حالی که پیش از این ممکن بود برای یک جابجایی به دو یه سه نیروی کار نیاز باشد، اکنون افراد می توانند بارهای سنگین را بدون نیاز به کمک جابجا کنند.

یکی از مزایای مهم سفارش بالابر فروشگاهی آرینا صنعت، قابلیت انطباق بالابر فروشگاهی با نوع صنعت و فروشگاه شما می باشد.

ذخیره سازی بالابر فروشگاهی

اگر می خواهید ظرفیت ذخیره سازی بالابر فروشگاهی را افزایش دهید یا از فضای ذخیره سازی بیشتری استفاده کنید در حالی که با محدودیت فضا روبرو هستید، احتمالا می دانید که افزایش گنجایش بار در فضایی تنگ و محدود، تا چه می تواند ارزشمند باشد.

ممکن است شما تصور کنید که در این فضای کوچک نمی توانید بار زیاد را جابجا کنید و یا سفارش بالابر فروشگاهی نمی تواند کمکی به شمت بکند. به ویژه اگر طراحی داخلی فروشگاه شما به شکلی منحصر به فرد و خاص باشد.

برخورداری از فضای کم و یا طراحی خاص در فروشگاه شما قطعا نمی تواند عاملی نگران کننده برای سفارش بالابر فروشگاهی باشد.

چرا که شما متناسب با فضای موجود، بالابر فروشگاهی تحویل خواهید گرفت. ما در مجموعه صنعتی آرینا صنعت، در تولید بالابر فروشگاهی متناسب با محیط های کاری چالش برانگیز تخصص داریم.

طراحی انعطاف پذیر بالابر فروشگاهی، یکی از خصیصه های مهم در مجموعه آرینا صنعت می باشد. ارتفاع بالابر، عرض بالابر، گنجایش و ظرفیت بالابر و همچنین تجهیزات هندلینگ، متناسب با هندسه منحصر به فرد محیط خواهد بود.

ویژگی های بالابر فروشگاهی آرینا صنعت

ماشین آلات به کمک انسان ها آمده اند تا فرآیندها به شکلی دقیق، اصولی و در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

یکی از دغذغه های اصلی صاحبان کسب و کارها، سرعت بخشی به انجام فرآیندها می باشد. بدون استفاده از تجهیزات حمل و نقل، کارها با سرعتی کند پیش می روند، نظم امور به هم می ریزد و گاهی اوقات حتی فرآیندهای اجرایی به طور کامل متوقف می شوند.

این امر در صورت عدم برخورداری از بالابر فروشگاهی و یا برخورداری از بالابر فروشگاهی غیر استاندارد به وفور رخ خواهد داد. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

بنابراین صرفا داشتن بالابر فروشگاهی نمی تواند به شما در انجام بهینه ی امور کمکی کند. بلکه بالابر فروشگاهی مورد استفاده ی شما بایستی دارای ویژگی هایی منحصربه فرد و خاصی باشد.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با برخورداری از بالاترین سطح ایمنی و طراحی منحصر به فرد این امکان را به شما می دهد تا امور را با بالاترین سرعت ممکن و بدون ایجاد هیچ گونه وقفه ای در فروشگاه تان به انجام رسانید.

 • قابلیت انطباق با هر نوع فروشگاه و صنعت

صرف نظر از اینکه شما در چه صنعتی مشغول به فعالیت هستید؛ از دارو، غذا و نوشیدنی گرفته تا قطعات خودرو، قطعات الکتریکی، ماشین ابزار، خرده فروشی، لوازم آرایشی، بسته بندی یا  سایر صنایع دیگر، به راحتی می توانید از بالابر فروشگاهی آرینا صنعت استفاده کنید.

استفاده از بالابر فروشگاهی آرینا صنعت دارای محدودیت نمی باشد. به واقع شما با توجه به نوع صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستید،

سفارش بالابر فروشگاهی خواهید داد. در نتیجه بالابر فروشگاهی تحویل شده به شما کاملا متناسب با خواسته ها و نیاز فروشگاه شما خواهد بود.

به طور کلی مشخصات (نوع بالابر و هندلینگ) ممکن است از یک فروشگاه تا فروشگاه دیگر کمی متفاوت باشد، اما اصول اولیه ی طراحی یکسان خواهد بود. به طور خلاصه، شما می توانید کارهای زیادی به واسطه ی بالابر فروشگاهی خود انجام دهید.

 • بهینه سازی گردش کار

جابجا نمودن جعبه ها و انواع بارها در یک فروشگاه می تواند امری زمان بر، آسیب رسان به سلامتی نیروی کار و پر خطر باشد.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت به شکلی طراحی و تولید می شود که شما می توانید بدون داشتن دغدغه در مورد جابجایی هرنوع از کالا، از آن استفاده کنید.

در واقع فرآیند گردش کار در فروشگاه شما به شکلی روان و پر سرعت در جریان خواهد بود. این امر به صرفه جویی در زمانريال هزینه و انرژی بسیار کمک خواهد کرد.

 • سطح ایمنی بالا

افزایش کارایی، افزایش سادگی و حفظ سلامت نیروی کار از جمله ویژگی های منحربه فرد بالابر فروشگاهی آرینا صنعت می باشد.­

ممکن است شما نیز در مورد ایمنی بالابر فروشگاهی کمی دچار تردید شده باشید. این موضوع در اثر تولیدهای انبوه بالابر فروشگاهی رخ می دهد. در واقع عدم توجه به نیاز یک فروشگاه و کابردهای بالابر فروشگاه در طراحی و تولید آن می تواند منجر به آفات زیادی شود.

در حالی که در مجموعه صنعتی آرینا صنعت با توجه به نیاز فروشگاه شما و در نظر گرفتن سلامتی کارکنان در وهله ی اول از اصول ایمنی، مهندسین خبره اقدام به طراحی و تولید بالابر فروشگاهی برای شما می نمایند.

در واقع هدف از تولید بالابر فروشگاهی در مجموعه آرینا صنعت، برداشتن باری از دوش شما و تخصیص آن به ماشین آلات با بالاترین سطح از ایمنی می باشد.

فروش بالابر فروشگاهی

وجود فضای خالی در فروشگاه و عدم استفاده ی بهینه از آن، تنها می تواند هزینه های شما را افزایش دهد. بنابراین چرا از این فضای خالی جهت استقرار بالابر فروشگاهی استفاده نمی کنید؟

مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت با فروش بالابر فروشگاهی، این امکان را به شما داده است تا به سادگی و با فشردن یک دکمه، به راحتی بتوانید موجودی فروشگاه را بین طبقات جابجا کنید.

به ویژه اگر انبار فروشگاه شما در طبقات بالا یا زیرزمین باشد، این راهکار به شهترین شکل ممکن می تواند برای شما سودمند باشد. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

جابجا نمودن بار سنگین توسط نیروی انسانی از انبار به سطح فروشگاه و بالعکس، می تواند موجب از بین رفتن بخش عظیمی از انرژی، زمان و هزینه شود.

علاوه بر این موضوع، ممکن ایت در حین جابجایی های صورت گرفته، بار در حال جابجایی دچار آسیب شده و خسارات مالی به شما وارد شود. مهم تر از خسارات مالی، آسیب های وارده ی احتمالی به نیروی کار می باشد.

قیمت بالابر فروشگاهی درجه یک

افرادی که به طور مداوم و پیوسته در حال جابجایی بین انبار و سطح فروشگاه هستند ممکن است در طی این جابجایی ها دچار آسب شوند.

راهکار رفع تمامی این چالش ها توسط مجموعه صنعتی آرینا صنعت طراحی و ارائه شده است و آن چیزی نیست جز فروش بالابر فروشگاهی آرینا صنعت که بالاترین سطح از ایمنی و استانداردهای فنی به عرصه ی تولید می رسد.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت نه تنها به شما امکان می دهد از فضای خالی و استفاده نشده فروشگاه استفاده کنید،

بلکه استفاده از تجهیزات خطرناکی همچون نردبان را جهت جابجایی بین طبقات از فرآیندهای فروشگاه شما حذف می کند.

استفاده از نردبان جهت جابجایی بین طبقات امری به شدت خلاف استانداردهای ایمنی می باشد. با خرید بالابر فروشگاهی آرینا صنعت، سطح ایمنی کارکنان خود و هزینه های جابجایی رابه حداق برسانید.

ایمنی بالابر فروشگاهی

بالابرهای فروشگاهی آرینا صنعت ایمن، قابل اعتماد و ساده در استفاده تولید می شوند. این بالابرها دارای ضمانت مکانیکی و الکتریکی می باشند.

در واقع قطعات استفاده شده در بالابرها همگی دارای ضمانت بوده و در طول دوره ی مشخص شده برای ضمانت می تواند از خدمات مجموعه به طور رایگان بهره مندی شوید.

با این حال تمام سعی مهندسان تولید و تیم طراحی مجموعه آرینا صنعت در راستای ارائه ی بالابر فروشگاهی با طول عمر بالا به شما می باشد.

شما می توانید با توجه به خواسته و نیازی که از بالابر فروشگاهی دارید، اقدام به سفارش آن نمایید. در اندازه و شکل اتاق بالابر، همچنین در ارتفاع طی شده و میزان تحمل وزن، محدودیتی وجود ندارد.

مهندسین ما می توانند بالابر فروشگاهی شما را متناسب با خواست و نیاز شما پیکربندی نمایند. چنانچه جهت استفاده ی حداکثری از فضای تاسیسات خود و همچنین بالا بردن ایمنی و کاهش هزینه ها در فروشگاه تان آماده هستید، با مجموعه آرینا صنعت تماس بگیرید.

قیمت بالابر فروشگاهی

عوامل مختلفی بر قیمت بالابر فروشگاهی تاثیرگذار می باشد. کیفیت، نوع طراحی و کاربرد بالابر فروشگاهی می تواند بازه های مختفی از قیمت را در مورد این تجهیز تولید کند.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با توجه به سطح کیفیت بالا و طراحی سفارشی آن، دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

توجه داشته باشید که بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با بالاترین سطح از ایمنی تولید می شود. توصیه می شود که ایمنی را فدای هزینه نکنید.

شما می توانید با پرداخت هزینه ای کم اقدام به خرید بالابر فروشگاهی غیر استاندارد نمایید. اما آیا صدمات و خسارت های وارد شده که می تواند هم جانی و هم مالی باشد، جبران پذیر خواهد بود؟

در صورتی که حساسیت بیش از حدی بابت هزینه ی خرید بالابر فروشگاهی داشته باشید، این امر می تواند در نهایت به ضرر شما تمام شود. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

چرا که اساسا پرداخت هزینه بابت ایمنی، از خسارت های احتمالی وارد شده در آینده جلوگیری خواهد کرد. بنابراین منطقی تر این است که با خرید بالابر فروشگاهی مطمئن و ایمن، فروشگاه خود را از بابت تقبل خسارات احتمالی ضمانت کنید.

مشخصات بالابر فروشگاهی

عوامل تاثیرگذار در قیمت بالابر فروشگاهی را می توان عواملی چون ارتفاع بالابر، میزان فشار و وزن قابل حمل توسط بالابر، گنجایش بالابر، تعداد ایستگاه ها، محصور بودن یا نبودن بالابر(در مودر بالابرهای فروشگاهی، عمدتا بالابرمحصور طراحی نمی شود با این وجود این مورد به اختیار مشتری می باشد) و نوع قطعات به کار رفته در بالابر دانست.

بالابرهای فروشگاهی عمدتا ارتفاع بیشتری را بایستی طی کنند، بنابراین نوع طراحی آن ها با توجه به این فاکتور تغییر خواهد کرد.

یکی از مواردی که ممکن است در هر فروشگاه متفاوت از فروشگاه دیگر باشد، نفر بر بودن یا باربر بودن بالابر می باشد. برخی از بالابرهای فروشگاهی، جهت جابجایی افراد نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین شیوه ی طراحی این بالابر ها بایستی متناسب با نوع استفاده ی آن ها باشد. این فاکتور نیز در قیمت بالابر فروشگاهی موثر خواهد بود.

جاگذاری بالابر فروشگاهی

بد نیست دوباره به فاکتور ایمنی اشاره کنیم؛ متریال مورد استفاده در ساخت و تولید بالابر می تواند تاثیر چشمگیری روی هزینه ی آن داشته باشد.

بنابراین ملاک و معیار اصلی خود را قیمت بالابر فروشگاهی نگذارید. چرا که برخی از انواع بی کیفیت آن، که در تولید آن ها از متریال نامناسب و غیر استاندارد استفاده شده است، قیمت خرید بالابر فروشگاهی

می توانند قیمتی پایی داشته باشند. فراموش نکنید که نباید ایمنی بالابر فروشگاهی تان را فدای قیمت آن کنید. هرچه متریال مورد استفاده در بالابر فروشگاهی از سطح استاندارد بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

جاگذاری بالابر فروشگاهی نیز یکی از مواردی است که می تواند روی قیمت بالابر فروشگاهی تاثیر داشته باشد.

در واقع این فاکتور روی قیمت نهایی تاثیر گذار است. چرا که در برخی فروشگاه ها، جهت تعبیه و استقرار بالابر فروشگاهی نیاز به تخریب نمودن بخش از فروشگاه و جاسازی بالابر وجود دارد. با این حال عمدتا فروشگاه ها نیازی به این امر ندارند.

اما چنانچه در فروشگاهی، با توجه به صلاحدید کارشناس، نیاز به باز طراحی و تغییر ساختار بخشی از فروشگاه وجود داشته باشد، این هزینه در هزینه های کلی خرید بالابر فروشگاهی لحاظ خواهد شد.

نتیجه گیری خرید بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی یکی از تجهیزات ضروری در هر فروشگاه می باشد. تفاوتی ندارد که فروشگاه شما چند طبقه باشد.

حتی برای فروشگاه های دو طبقه نیز وجود این بالابر از اهمیت خاصی برخوردار است. صرفه جویی در زمان، هزینه و انرژی از جمله مهم ترین مزایای استفاده از بالابر فروشگاهی می باشد.

در واقع کاربردهای بالابر فروشگاهی این تجهیز را نه به یک گزینه بلکه به یک ضرورت در فروشگاه ها تبدیل نموده است.

ایمنی نیروی انسانی در محیط کار یکی از مهم ترین مواردی است که صاحبان کسب و کارها بایستی بدان اهمیت دهند. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

ایمنی بالابر 

بارها اخبار ناخوشایند حاصل از عدم رعایت ایمنی در محیط کا را شنیده اسم. حمل بارهای سنگین به واسطه ی نیروی انسانی و عدم رعایت اصول ایمنی در حین جابجایی ها منجر به حوادث ناخوشانیدی شده است که نه تنها بار مالی بلکه بار جانی به دنبال داشته است.

استفاده از بالابر فروشگاهی هیدرولیکی موجب به حداقل رسیدن این خسارات خواهد شد. یک بالابر فروشگاهی استاندارد نه تنها خسارات و زیان های وارده را کاهش خواهد داد بلکه موجب افزایش بهره وری نیروی کار نیز خواهد شد.

فروشگاه هایی که سیستم انبار یا فروش آن ها در طبقات مختلف قرار دارد، بایستی از بالابر فروشگاهی استفاده کنند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن، سیستم خود را ساماندهی نمایند. حمل و نقل کالا از انبار به سطح فروشگاه و یا بالعکس می تواند پروسه ای زمان بر باشد.

زمانی که مستریان وارد فروشگاه می شوند، ممکن است با قفسات خالی روبرو شوند. ممکن است خالی بودن قفسات فروش نه از بابت عدم موجودی کالاف بلکه از بابت سیستم حمل و نقل ضعیف فروشگاه باشد. در حالی که استفاده از بالابر فروشگاهی می تواند به تسریع فرآیندها در فروشگاه کمک کند.

جمع بندی خرید بالابر فروشگاهی

یکی از مهم ترین موراد در طراحی و تولید بالابر فروشگاهی، رعایت اصول ایمنی و استاندارد های ساخت می باشد.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت، با در نظر گرفتن اصول ایمنی با بالارین ضریب اطمنان این ضمانت را به شما خواهد داد که ایمنی بالابر در بالاترین سطح قرار خواهد داشت.

در واقع هدف از استفاده از بالابر فروشگاهی افزایش سطح ایمنی می باشد، بالابر فروشگاهی آرینا صنعت خاطر شما را از این بابت آسوده خواهد کرد.

تمامی تست های ایمنی و فنی لازم پیش از نصب و استقرار بالابر روی آن اجرا خواهد شد. شما می توانید بالابر فروشگاهی مورد نظر خود را به صورت سفارشی سازی شده تحویل بگیرید.

بدین شکل که با ارئه ی نیازهای فروشگاه خود و خواسته هایی که دارید، طراحان و مهندسین مجموعه اقدام به ساخت بالابر فروشگاهی مورد نیاز شما خواهند کرد. قیمت خرید بالابر فروشگاهی

چنانچه در مورد طراحی بالابر فروشگاهی سوالی دارید می توانید با مجموعه ی ما در ارتباط باشید. باعث افتخار و خرسندی ماست که بتوانیم گره گشای کار شما و رونق کسب و کارتان باشیم. ما دارای محصولات بیشتری همچون بالابرهای خانگی هم هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بالابر خانگی با ما تماس بگیرید

Show moreShow less

بالابر فروشگاهی برای چه مکان هایی است؟

در فروشگاههایی که دارای طبقه یا نیم طبقه در بالا یا پایین همکف خود هستند، روش منطقی جهت تردد استفاده از بالابر فروشگاهی است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مزیت بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا در چیست

مزایای بالابر فروشگاهی آرینا عبارتند از: 1- ظاهر بسیار زیبا 2- امنیت بالا 3- اشغال فضای کم 4- عدم نیاز به چاله آسانسور 5- قیمت مناسب 6- نیاز کم به سرویس و نگهداری 7- ظرفیت وزنی متناسب با نیاز فروشگاه

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

قیمت بالابر فروشگاهی چقدر است

قیمت بالابر فروشگاهی بستگی به ارتفاع ، ظرفیت ، تعداد توقف ، ابعاد و نوع کابین یا کفی بالابر دارد. بالابرهای فروشگاهی آرینا از قیمت بسیار مناسبی با توجه به امکانات و شرایط خود بهره می برد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

چرا باید بالابر فروشگاهی داشته باشیم

بالابر فروشگاهی در مقایسه با پله فضای کمتری اشغال می کند و امکان جابجایی بار باوزنهای متنوع توسط آن وجود دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

نحوه سفارش بالابر فروشگاهی چگونه است

پس از تماس با واحد فروش گروه صنعتی آرینا می توانید ضمن بهره مندی از مشاوره کارشناسان بر اساس نیاز خود نسبت به کسب قیمت و انجام سفارش اقدام نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت