خرید بالابر خانگی

سالانه هزاران خرید بالابر خانگی در منازل نصب و راه اندازی می شود. بالابر خانگی می تواند برای جابجا شدن بین طبقات منزل به شما کمک کند. در واقع یکی از نکات مهم در طراحی داخلی منازل به ویژه منازل امروزی که با محدودیت فضا روبرو هستند.

طراحی نقشه ی داخلی ساختمان به شکلی بهینه می باشد. به صورتی که کمترین میزان فضا دچار پرتی شده و به بهترین نحو بتوان از فضای داخلی منزل استفاده کرد.

عموما مسیرهای راه پله در منازل فضای زیادی اشغال می کنند در حالی که این فضا مختص به رفت و آمد می باشد و فایده ی دیگری ندارد. بنابراین بخش زیادی از متراژ منزل شما درگیر فضای مربوط به راه پله ها خواهد بود.

هزینه های جانبی

در حالی که نصب و جاگذاری بالابر خانگی در مکان های استفاده از بالابر هیدرولیکی جهت جابجا شدن بین طبقات می تواند بخش قابل توجهی از متراژ منزل را برای شما قابل استفاده نماید. بالابر خانگی ساخت مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت این امکان را به شما داده است تا بتوانید فضای قابل استفاده در منزل خود را گسترش داده و به شکلی بهینه از فضای منزل تان استفاده کنید.

یکی از طرفداران عمده ی بالابر خانگی را می توان افراد مسنی دانست که قادر به ایستادن و راه رفتن هستند اما برای رفت و آمد در مسیر پله ها دچار مشکل می شوند. با این وجود افراد جوان و میانسال و حتی کودکان نیز می توانند در امنیت کامل از بالابر خانگی استفاده نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

بالابر خانگی به طور معمول در ساختمان هایی نظیر کتابخانه، مدرسه و منازل مسکونی نصب و راه اندازی می شود. همانطور که گفته شد یکی از اهداف عمده ی این نوع بالابرها استفاده ی بهینه از فضای داخلی و زیبا سازی دکوراسیون می باشد.

بالابر خانگی عمدتا از لحاظ طراحی و ظاهر بسیار شبیه به آسانسورهای موجود در هتل ها می باشد با این تفاوت که اندازه و سرعت حرکت بالابر خانگی به منظور سازگاری با محیط منزل، بسیار کمتر از آسانسور می باشد. این حس آشنا باعث می شود بسیاری از افراد هنگام استفاده از بالابر خانگی احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشند.

بالابر خانگی چیست؟

بالابرهای خانگی برای مدت های مدید به عنوان یک تجمل گرایی افراطی تلقی می شدند. آن ها در واقع کالایی لوکس به شمار می رفتند و به عنوان یک ضرورت شناخته نمی شدند.

هر چند که برخی مردم آن را یک ضرورت پزشکی می دانستند. این طرز فکر تا همین اواخر نیز در بین افراد متداول بود. با این حال، با کاهش هزینه ی تجهیزات و نصب بالابر خانگی و تغییر در سبک زندگی و سلیقه ی مردم، این امر به شدت تغییر کرده است.

این موضوع باعث شده است که بسیاری از مالکان خانه در ایران بنا به دلایلی، تصمیم به نصب و راه اندازی بالابر خانگی بگیرند. اما بالابر خانگی چیست و چگونه توانسته در مدت زمانی کوتاه محبوبیتی باور نکردنی به خود اختصاص دهد؟

بالابر خانگی در واقع یکی از تجهیزات داخلی ساختمان می باشد که افراد را در یک اتاقک به شکل محصور و یا در یک سطح صاف و هموار بین طبقات جابجا می کند. انواع دیگری از بالابر خانگی نیز وجود دارد که روی راه پله های ساختمان نصب شده و افراد را جابجا می کند،

اما در این مقاله منظور از بالابر خانگی همان اتاقکی است که افراد را بین طبقات جابجا می کند. هنگامی که دکمه های بالابر فشار داده می شوند، موتور شروع به کار کرده و فرآیند جابجایی صورت می پذیرد.

مزایای بالابر خانگی

استفاده از بالابر خانگی دارای مزایای زیادی می باشد. در واقع بالابر خانگی می تواند در ساده سازی زندگی و به حداقل رساندن حرکات روزانه در بالا و پایین رفتن از پله ها نقش بسیار پر رنگی داشته باشد.

هر بار حرکت در مسیر پله ها می تواند به مرور مفاصل شما را تحت تاثیر قرار داده و در طولانی مدت آسیب هایی جدی به مفاصل شما وارد کند. برای بیشتر صاحبان خانه، جابجا کردن وسایل به شکل مداوم و روزانه از طریق راه پله ها، می تواند تجربه ای طاقت فرسا و خسته کننده باشد.

جابجایی اجسام سنگین و حجیم از طریق بالابر خانگی به سادگی امکان پذیر بوده، علاوه بر اینکه با این کاردر وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

شاید دانستن این موضوع برای شما هم جالب باشد؛ اینکه بالابر خانگی می تواند ارزش ملک شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. بالابر خانگی برای بسیاری از منازل به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور عمل می کند و به افزایش ارزش فروش مجدد خانه کمک می کند.

اکثر خریداران مسکن، امروزه به راحتی جذب خانه هایی می شوند که بالابر خانگی در آن ها موجود می باشد. این موضوع می تواند به راحتی مطلوبیت و ارزش مسکن شما را افزایش دهد.

موارد استفاده از بالابر خانگی

استفاده از بالابر خانگی دارای موارد استفاده ی متعددی می باشد. در واقع این موارد استفاده باعث شده اند تا محبوبیت آن بیش از پیش افزایش پیدا کرده و افراد بیشتری اقدام به خرید بالابر خانگی نمایند.

مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت با در نظر گرفتن نیازهای متنوعی که افراد مختلف می توانند داشته باشند، اقدام به طراحی و تولید بالابر خانگی در طراحی های خاص و ویژه نموده است.

این بالابرهای خانگی می توانند نیاز شما را از هر نوعی مرتفع ساخته و تجربه ی کاربردی و جذابی از این محصول به شما ارائه دهند. در ادامه به چند مورد از مهم ترین موارد استفاده از بالابر خانگی اشاره شده است که دانستن آن می تواند مفید باشد.

 • استفاده ی سالمندان و معلولین

یکی از موارد استفاده ی بالابر خانگی برای افرادی است که دارای اختلالات حرکتی بوده و یا از ویلچر استفاده می کنند. همچنین برای سالمندانی که از درد پا و در کمر رنج می برند؛ استفاده از راه پله به شکل مداوم برای این افراد می تواند آسیب جدی به سلامتی آن ها وارد کند. در واقع استفاده از راه پله برای این افراد جهت جابجا شدن بین طبقات بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.

در حالی که بالابر خانگی می تواند بهترین راهکار برای آن ها بوده و در واقع این افراد را از کمک سایرین جهت جابجایی بی نیاز نماید. چرا که افراد مسن و معلول به راحتی می توانند به همراه ویلچر وارد بالابر شده و بین طبقات جابجا شوند. بایستی دقت داشت که استفاده از بالابر محصور؛ عمدتا شیشه ای در چنین موارد استفاده ای ضروری می باشد.

 • استفاده ی بهینه از فضا

راه پله ها در منازل دوبلکس و تریپلکس عموما فضای زیادی از منزل را اشغال می کنند. اما برای این مشکل چه راه حلی می توان ارائه داد؟ حذف راه پله از منزل به طور عملی نشدنی خواهد بود، بنابراین باید به فکر جایگزینی برای آن بود؛ جایگزینی که بتواند به بهترین نحو ممکن در صرفه جویی در فضا کارآمد باشد. در مقایسه، بالابرهای خانگی فضای کمتری نسبت به راه پله ها اشغال می کنند. این بیشتر به این دلیل است که شافت محفظه بالابر فقط مقدار کمی از اتاق را اشغال می کند.

استفاده از بالابر خانگی برای منازلی که با محدودیت فضا روبرو هستند و یا تمایل دارند استفاده ی بیشتری از فضای داخلی منزل خود داشته باشند، بهترین راهکار است.

این موضوع نه تنها به زیبایی منزل شما لطمه نخواهد زد بلکه به شدت موجب شیک شدن فضای داخلی منزل شما خواهد شد. در عین حال که می توانید به شکلی بهینه از فضای داخلی استفاده کنید.

چرا که جابجایی بین طبقات در مسیری عمودی رخ خواهد داد و این مسیر عمودی مختص به فضای بالابر می باشد. به غیر از این فضا، هیچ فضای دیگری در منزل شما بابت جابجایی بین طبقات اشغال نخواهد شد و این یعنی بهینه ترین حالت ممکن در هر منزل جهت صرفه جویی در فضای داخلی.

 • جابجا کردن تجهیزات

ممکن است تصور کنید که بالابر خانگی صرفا برای جابجا نمودن افراد بین طبقات است. در حالی که می توانید از بالابر خانگی به تناسب گنجایش وزن آن، جهت جابجا نمودن تجهیزات در منزل نیز استفاده کنید.

گاها برای افراد پیش می آید که قصد تغییر دکوراسیون در منزل دارند اما جابجا کردن بسیاری از وسایل از طریق راه پله ها می تواند دشوار، وقت گیر و خسته کننده باشد.

در چینین مواقعی استفاده از بالابر خانگی می تواند کار شما را آسان کرده و به شما در صرفه جویی وقت و انرژی کمک کند. بنابراین یکی از مهم ترین موارد استفاده از بالابر خانگی را می توان جابجایی تجهیزات درون منزل دانست.

اما بایستی توجه داشت که وزن و حجم این تجهیزات به گونه ای نباشد که به بالابر خانگی شما آسیب وارد نماید. بنابراین پیش از استفاده از این مورد درباره ای این موضوع دقت کافی داشته باشید.

استفاده ی سهل انگارانه از بالابر خانگی و خراب شدن آن در صورت استفاده ی غیر صحیح شما به احتمال زیاد خسارت سنگینی برای شما به بار خواهد آورد. بنابراین در مورد این نوع استفاده دقیق عمل کنید.

خرید بالابر خانگی

هنگام خرید بالابر خانگی افراد به این موضوع فکر می کنند که کدام نوع از بالابر خانگی مناسب استفاده ی آن ها خواهد بود.در واقع بهترین نوع بالابر خانگی، کاملا به نیازهای فردی شما بستگی دارد.

خرید بالابر خانگی می تواند با توجه به اندازه، عملکرد و سبک انواع متفاوتی را در بر بگیرد. با این وجود می توان گفت که بالابر خانگی بایستی در عین رعایت اصول ایمنی، با ظاهر و حال و هوای منزل شما سازگار باشد.

موضوع امنیت در خرید بالابر خانگی موضوعی حیاتی و قابل بحث است. در واقع زمانی که شما در حال استفاده از بالابر خانگی هستید، بایستی این اطمینان را داشته باشید که در صحت و سلامت کامل این مسیر را طی خواهید کرد.

داشتن نگرانی از بابت خطرات احتمالی می تواند موجب نگرانی مداوم شما در استفاده از بالابر خانگی شود. بنابرای جهت خرید بالابر خانگی به مجموعه ای مراجعه کنید که از بابت کیفیت و ایمنی ساخت بالابر اطمینان خاطر داشته باشید. این امر به ویژه برای کودکان و افراد مسن و ضعیف که بالا رفتن از پله ها را یک چالش می دانند بسیار حیاتی است.

بالابر خانگی در صورت دار بودن سطح بالای ایمنی می تواند موارد تصادفات معمول مانند سقوط از پله ها یا در موارد بدتر، افتادن کودکان روی ریل های پله را کاهش دهد. بنابراین بالابر خانگی نه تنها ایمنی تردد شما را کاهش نمی دهد بلکه می تواند از حوادث غیر مترقبه نیز جلوگیری نماید.

گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی
گروه صنعتی آرینا | فروش و نصب انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و بالابر هیدرولیکی

مزیت بالابر خانگی

خرید بالابر خانگی علاوه بر هزینه ای که بابت خرید آن می پردازید، هزینه ی نگهداری و تعمیرات دوره ای و همچنین هزینه ی مصرف انرژی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

اما در مجموعه صنعتی آرینا صنعت این هزینه برای شما به حداقل خواهد رسید. چرا که بالابر خانگی آرینا صنعت بسیار کم مصرف بوده و مصرف انرژی آن در حد یک اتو یا یکی از لوازم خانگی کم مصرف منزل می باشد.

بنابراین به هیچ عنوان نگران هزینه ی برق مصرفی نباشید. از طرفی مجموعه آرینا صنعت با ارائه ی ضمانت سرویس سعی در کاهش هزینه های مصرفی شما و ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان عزیز داشته است. بعلاوه، تیم داخلی مهندسان آموزش دیده ما آماده هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی به شما کمک کنند. کافی ست با نمایندگی آرینا صنعت در شهر خود تماس گرفته تا نیروهای ماهر آرینا صنعت فورا در محل شما حاضر شوند.

یکی از موارد خرید بالابر خانگی را می توان جنبه ی زیبایی شناسی منزل دانست. با ارزان تر شدن و محبوبیت بالابرهای خانگی، بسیاری از مالکان خانه های ایرانی از آن ها برای افزودن ویژگی شیک بودن به خانه ی خود استفاده می کنند.

به ویژه اگر این بالابر دارای اتاقکی شیشه ای باشد می تواند زیبایی منزل شما را دوچندان نماید. مجموعه صنعتی آرینا صنعت با طراحی و عرضه ی بالابر خانگی با ظاهری زیبا و شکیل، زیبایی منازل شما را تکمیل خواهد کرد.

سفارش بالابر خانگی

محبوبیت بالابر خانگی چنان در چند وقت اخیر افزایش پیدا کرده است که بسیاری از افراد مایل به سفارش بالابر خانگی و نصب و راه اندازی آن در منزل خود شده اند.

چنانچه بخواهیم صادق باشیم باید گفت که عصر امروز، عصر تکنولوژی و سرعت است. افراد برای لحظه لحظه ی زمان خود ارزش قائل هستند و به هیچ وجه تمایل ندارند تا زمان خود را بیهوده سپری کنند.

بالابر خانگی به افراد این امکان را داده است تا سریعا بتوانند بین طبقات جابجا شوند و چنانچه فردی با مشکلات حرکتی مواجه بود، بدون صرف زمان طولانی در مسیر راه پله به راحتی بتواند با استفاده از بالابر خانگی به سایر طبقات برود. بنابراین بیراه نیست اگر بگوییم سرعت بخشی به روند زندگی توسط این وسیله موجب شده تا افراد بیش از پیش اقدام به سفارش بالابر خانگی و نصب آن بنمایند.

نگهداری و تمیز کردن بالابر خانگی نیاز به زمان و تلاش زیادی ندارد بنابراین می توانید در مدت زمانی کوتاه اقدام به تمیز کردن آن نمایید و همواره آن را در شرایطی بهینه از بابت پاکیزگی نگه دارید.

در حالی که تمیز کردن راه پله هایی که به طور مداوم در معرض رفت و آمد افراد قرار دارد می تواند امری وقت گیر بود و نیاز به زمان زیادی داشته باشد. همانطور که می بیند در این مورد نیز بالابر خانگی به شما در صرفه  جویی زمان کمک ویژه ای کرده است.

 

خریداران بالابر خانگی

یکی از سوالات متداول خریداران هنگام سفارش بالابر خانگی این است که در صورت قطع شدن برق چه اتفاقی برای فرد حاضر در بالابر می افتد؟ واقعیت این است که در هنگام قطع شدن سیستم برق، بالابرهای برقی منبع اصلی تغذیه خود را از دست می دهند اما نترسید! بالابرهای خانگی مجموعه آرینا صنعت دارای سیستم پشتیبان گیری باتری هستند، این بدان معناست که در هنگام قطع برق، بالابر خانگی شما را به نزدیکترین طبقه منتقل می کند تا از بالابر تا خارج شوید.

مجموعه آرینا صنعت یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها در سفارش بالابر خانگی با مشخصات دلخواه شما می باشد. متاسفانه بسیاری از مجموعه ها به دلیل تولید انبوه و عدم دقت به جزئیاتی که می تواند در ارتباط مستقیم با ایمنی و امنیت بالابر باشد، با کاهش سطح کیفی و عدم رضایت خریداران روبرو هستند.

در حالی که مجموعه ی آرینا صنعت با بهره گیری از تخصص و دانش تیم مهندسی حرفه ای و خلاقیت طراحان خود اقدام به طراحی بالابر خانگی در قالب ویژگی های مورد نظر شما با بالاترین ضریب اطمینان قطعات گرفته است.

در واقع می توان گفت برگ برنده در دست مجموعه ای است که بتواند رضایت مشتریان خود را از بابت ایمنی کامل تامین نماید، چرا که بالابر خانگی همچون آسانسور نیاز به درجه ی بالایی از امنیت دارد. مجموعه ی آرینا صنعت با دارا بودن سابقه ای درخشان و کسب رضایت مشتریان خود، در این زمینه به خوبی هر چه تمام تر درخشیده است.

ایمن ترین ابزارها

شما می توانید با سفارش بالابر خانگی آرینا صنعت، از طراحی شیک و منحصر به فرد این بالابر که مطابق با نیازهای ملک شما سفارشی سازی شده است، بهره مند شوید. شما می توانید کمبود فضای منزل خود را به واسطه ی نصب بالابر خانگی برطرف نمایید. همچنین می توانید امکان دسترسی به طبقاتی را فراهم نمایید که تعبیه راه پله در آن مکان ها دشوار و غیر ممکن می باشد. از این طریق سطح دسترسی خود به جای جای منزل تان را افزایش خواهید داد.

بالابر خانگی یکی از ایمن ترین ابزارها برای افراد معلول و مسن در منازل می باشد. اختلالات حرکتی، به طور عمده بالا و پایین رفتن از پله ها را غیرممکن می سازد. این افراد عمدتا به سختی می توانند از طریق پله ها رفت و آمد کنند، بنابراین استفاده از بالابر خانگی می تواند به آن ها در رفت و آمدهای محیط داخلی منزل بسیار کمک کند.

با این حال، انتخاب بهترین بالابر خانگی می تواند کمی مشکل و چالش برانگیز باشد. به ویژه برای افرادی که آشنایی دقیقی با ویژگی های یک بالابر خانگی ایده آل ندارند. بنابراین برای داشتن انتخابی بهینه در خرید بالابر خانگی بایستی نسبت به ویژگی های آن آگاهی کامل داشت.

ویژگی های بالابر خانگی آرینا صنعت

یکی از ویژگی های جذاب و جالب توجه بالابر خانگی آرینا صنعت این است که شما برای نصب و راه اندازی آن احتیاجی به تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل خود ندارید.

چرا که کارشناسان و متخصصین مجموعه بهترین نقطه را در منزل شما با توجه به چیدمان اصولی و رعایت نکات فنی و ایمنی جهت نصب و راه اندازی بالابر خانگی انتخاب نموده و بالابر را در آن نقطه ی خاص احداث می کنند؛

بدون اینکه نیاز به تغییر چیدمان در منزل داشته باشید. این موضوع می تواند برای افراد و بانوانی که روی چیدمان منزل خود حساسیت ویزه ای دارند بسیار مفید و جذاب باشد.

در واقع بالابر خانگی آرینا صنعت با دارا بودن ظاهری شکیل و چشم نواز نه تنها در زیبایی ظاهری و چیدمان منزل شما هیچ دخل و تصرفی نمی کند بلکه زیبایی دکوراسیون منزل شما را نیز چند برابر خواهد کرد.

یکی از مواردی آزاردهنده ای که می توان در مورد آسانسور به آن اشاره کرد، تولید سر و صدا در حین حرکت است. جالب است بدانید بالابر خانگی آرینا صنعت به هیچ عنوان دارای صدا در حین حرکت نبوده و به شکلی نرم و روان و بدون ایجاد هیچ گونه صدای اضافی، شما را بین طبقات جابجا می کند.

بالابر خانگی آرینا صنعت چیست؟

این موضوع در مورد بالابرهای خانگی که به کرات مورد استفاده قرار می گیرند می تواند ویژگی بسیار مهمی محسوب شود. چرا که اهالی خانه قاعدتا از شنیدن صداهای آزاردهنده ی حرکت بالابر خشنود نخواهند شد.

بالابر خانگی آرینا صنعت کم مصرف بوده و در عین مصرف کمتری میزان انرژی، میزان صدای تولیدی آن به شکل محسوس قابل شنیدن نخواهد بود.

یکی از مهم ترین مواردی که در مجموعه صنعتی آرینا صنعت به شکل ویژه ای مورد توجه قرار می گیرد، تعهد به زمان اجرای سفارش شما می باشد. پایبندی به اجرای سفارش طبق خواسته و نظرات مشتری و منطبق با فضای داخلی منزل شما به شکلی که بیشترین سطح از ایمنی در عین رعایت نکات زیبایی شناسی در ساخت آن رعایت شود، از نکات مهم و مورد توجه مجموعه می باشد.

صفحات مختص به کنترل بالابر خانگی آرینا صنعت به شکلی طراحی و تعبیه می شوند که کار کردن با آن به سادگی برای همه ی افراد امکان پذیر بوده و دکمه های کنترلی لازم در طراحی آن تعبیه خواهند شد.

در واقع طراحان حرفه ای در مجموعه آرینا صنعت فکر همه جای کار را کرده اند. آن ها با طراحی و ارائه ی یک بالابر خانگی ایده آل، در صدد رفع نیاز شما با توجه به موارد استفاده از بالابر خواهند بود.

گزینه های طراحی سفارشی متناسب با سلیقه و سبک شخصی شما در مجموعه صنعتی آرینا صنعت امکان پذیر می باشد. در واقع طراحی نهایی بالابر خانگی، بیشترین سازگاری را با طراحی منزل شما و نوع کاربرد بالابر خواهد داشت.

فروش بالابر خانگی

فروش بالابر خانگی در واقع یکی از مهم ترین خدمات گروع صنعتی آرینا می باشد. اما ممکن است برای خریداران این سوال مطرح شود که چرا باید گروه صنعتی آرینا را برای خرید بالابر خانگی انتخاب کنند؟ چه چیز باعث شده است تا این مجموعه متمایز از سایر مجموعه های فعال در این حوزه شناخته شود؟

یکی از مهم ترین ویژگی های فروش بالابر خانگی در مجموعه ی صنعتی آرینا، فروش بی واسطه بالابر خانگی می باشد. در واقع شما بدون نیاز به ارتباط با هیچ واسطه ای، می توانید از خدمات گسترده ی مجموعه ی صنعتی آرینا استفاده کنید. این موضوع در واقع به معنای بهره مندی از تخفیف در پرداخت هزینه ها و صرفه جویی هایی اقتصادی می باشد.

چرا که در این بین نیازی به پرداخت هزینه های اضافی به واسطه ها نخواهید داشت. صرفه جویی در زمان نیز یکی از مزایای فروش مستقیم بالابر خانگی می باشد که در دل آن نهفته است. شما به طور مستقیم با مجموعه در ارتباط خواهید بود و این به معنای سطح اعتماد و پیوستگی بیشتر بین خریداران و مجموعه می باشد.

مورد قابل توجه دیگر در مجموعه ی صنعتی آرینا بهره مندی از یک تیم تحقیق و توسعه عالی می باشد؛ در واقع یک تیم حرفه ای که می تواند نقشه ها را به سرعت و با دقت طبق نظر و خواسته ی مشتری طراحی کند، عملکرد بالابر خانگی شما را بهبود بخشد و پشتیبانی فنی قدرتمندی  برای حل به موقع مشکلات شما فراهم کند.

کنترل دقیق کیفیت یکی دیگر از ویژگی های مجموعه صنعتی آرینا می باشد که موجب شده تا این مجموعه به یکی از برترین ها در حوزه ی فروش بالابر خانگی تبدیل شود.

باالبر هیدرولیکی آرینا مدل تینا 3
باالبر هیدرولیکی آرینا مدل تینا 3

 

ویژگی بالابر خانگی

فناوری تولید در مجموعه صنعتی آرینا کاملا مطابق با استانداردهای ملی تولید می باشد و خروج محصولات معیوب از کارخانه اکیدا ممنوع است. کنترل پیوسته ی سطح کیفیت تولید در این مجموعه و بازرسی های فنی، در نهایت متضمن ایمنی بالابر خانگی خواهد بود. این موضوع یکی از حیاتی ترین موارد قابل توجه در مجموعه صنعتی آرینا می باشد.

از جمله مهم ترین خصیصه هایی که یک مرکز فروش بالابر خانگی عالی بایستی داشته باشد، ارائه ی خدمات پس از فروش به شکلی کامل و ایده آل می باشد؛ از مراحل مقدماتی نصب و راه اندازی بالابر گرفته تا سرویس های دوره ای و تعمیر به موقع و پاسخگویی به مشکلات.

واحد خدمات پس از فروش در مجموعه آرینا صنعت به شکل 24 ساعته آماده ی پاسخگویی و ارائه ی راهکار جهت رفع مشکلات شما می باشد. فرقی ندارد که شما در کدام شهر ساکن هستید، مجموعه آرینا صنعت با دارا بودن نمایندگی های معتبر در سرتاسر ایران، سرویس کاران خود را در سریع ترین زمان ممکن به محل شما خواهد فرستاد.

طراحی بی نقص بسته بندی ها و شیوه های صحیح و استاندارد حمل و نقل بالابر خانگی به محل نصب توسط مجموعه آرینا صنعت، این اطمینان را به مشتریان می دهد که محصولات به طور سالم و به دور از هر گونه صدمه، به دست آن ها خواهد رسید.

بسته بندی و حمل و نقل خوب طراحی شده اطمینان می دهد که محصولات می توانند دست نخورده به مشتریان ما تحویل داده شوند.

قیمت بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی می تواند تغییر کند. در واقع قیمت بالابر خانگی متاثر از عوامل زیادی می باشد که دست به دست هم دادن این عوامل در نهایت منجر به تعیین قیمت بالابر خانگی خواهد شد.

به طور مثال بالابر خانگی محصور که عموما شیشه ای می باشد، گران قیمت تر از بالابر خانگی بدون حصار می باشد. هرچند که بالابرهای خانگی عموما بایستی دارای حصار باشند با این وجود این موضوع کاملا بسته به سلیقه و خواست مشتری صورت می پذیرد. در منازلی که فاصله ی بین طبقات بیش از سه متر باشد، استفاده از بالابر خانگی بدون حصار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

داشتن حصار در بالابر خانگی ممکن است موجب افزایش قیمت خرید و نصب آن شود، همچنین ممکن است زمان مربوط به نصب و راه اندازی بالابر را افزایش دهد اما در نهایت سطح ایمنی بالاتری را به شما ارائه خواهد داد. با نگاهی به بالابر خانگی محصور و غیر محصور متوجه خواهید شد که ظاهر آن ها نیز بسیار متفاوت است.

بنابراین قیمت بالابر خانگی بسته به ویژگی هایی که انتخاب می کنید متفاوت است. این قیمت شامل سفارش، نصب، راه اندازی، آموزش و گارانتی می باشد. مجموعه صنعتی آرینا صنعت در تلاش بوده است تا در وضعیت اقتصادی فعلی، بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها را در فروش بالابر خانگی به شما عزیزان ارائه دهد. در ادامه به مهم ترین عوامل موثر بر قیمت بالابر خانگی اشاره شده است.

 • سایز بالابر خانگی

برای تعیین قیمت بالابر خانگی مورد نظرتان بایستی تصمیم بگیرید که چه اندازه ای را برای بالابر منزل تان می خواهید. اندازه بالابر خانگی به موارد زیر بستگی دارد:

 • فضای موجود در مکانی که قرار است بالابر خانگی در آنجا نصب شود.
 • گنجایش تعداد نفرات داخل بالابر خانگی.
 • چنانچه قصد استفاده از ویلچر به هنگام جابجا شدن با بالابر خانگی را دارید، اندازه ی صندلی چرخ شما مهم است.
 • حداکثر وزنی که بالابر قابلیت حمل آن را دارد.

آرینا صنعت با توجه به نیاز شما و مورد استفاده ای که از بالابر خانگی دارید، همچنین با در نظر گرفتن فاکتورهای بالا، بالابر خانگی را در  اندازه های استاندارد ارائه می دهد. شما همچنین می توانید اندازه سفارشی را انتخاب کنید که متناسب با فضای منزل شما طراحی و ساخته می شود. به طور کلی بالابرهای بزرگتر گران قیمت تر از بالابرهای کوچکتر می باشند چرا که در طراحی و تولید آن ها نیاز به متریال بیشتری خواهد بود. این هزینه ی اضافی چنانچه برای راحتی بیشتر افراد خانه، یا در مواردی برای جا دادن صندلی چرخ دار باشد، ارزش آن را خواهد داشت.

 • تعداد طبقات تحت پیمایش بالابر خانگی

هرچه بالابر خانگی تعداد طبقات بیشتری را پوشش دهد به معنای افزایش قیمت آن است. در واقع فاصله ای که بالابر خانگی پیمایش می کند ارتباط مستقیمی با تعداد طبقات ساختمان دارد. از این رو می توان این مورد را همان فاصله ی پیمایش بالابر خانگی دانست.

بالابر در مسیر پیمایش خود در مسیرهای طولانی تر نیاز به تعداد توقف های بیشتری داشته و این یعنی تنظیمات مربوط به کنترل بالابر بایستی تغییر پیدا کند.

این امر در واقع فرآیند پیمایش بالابر خانگی را پیچیده تر و وقت گیر می کند و همین امر قیمت بالابر خانگی را افزایش می دهد. اگر منزل شما بیش از دو طبقه است، نگران نباشید، چرا که مجموعه آرینا صنعت با در نظر گرفتن شرایط خاص، امکان طراحی و تولید بالابر خانگی برای ارتفاعات بیشتر را نیز دارا می باشد.

 • بالابر خانگی چه مشخصاتی داشته باشد

مشخصات طراحی بالابر شیشه ای و موارد اضافی اختیاری که انتخاب می کنید سهم زیادی در قیمت بالابر خانگی دارد. باید فکر کنید که در بالابر خانگی به طور مشخص به کدام ویژگی نیاز دارید.

به عنوان مثال، آیا شما به دکمه های بزرگتر روی صفحه کنترل یا یک صندلی تعبیه شده در بالابر نیاز دارید؟ هنگامی که لیستی از “موارد ضروری” را تهیه کردید، بررسی کنید که کدام موارد بصورت استاندارد روی بالابر خانگی وجود دارند و کدام یک از موارد، مواردی هستند که هزینه ی اضافی به دنبال دارند. شما می توانید با صرف نظر کردن از برخی موارد اضافی، اقدام به کاهش هزینه خرید بالابر خانگی تان نمایید.

وقتی صحبت از ظاهر منزل شما می شود، چگونگی به نظر رسیدن و طراحی بالابر چیزی ست که اغلب به اندازه کارایی آن مهم است. مجموعه صنعتی آرینا صنعت با بهره گیری از خلاقیت طراحان ماهر خود، در عین بالا نگه داشتن سطح ایمنی و استانداردهای لازم، طراحی شیک و بی نظیری را در بالابر خانگی ارائه می دهد. بنابراین، با هر بودجه ای می توانید طرحی متناسب با سبک خود و متناسب با خانه خود پیدا کنید.

 • آیا نصب و راه اندازی بالابر خانگی نیاز به اقدامات اضافی روی ساختمان دارد؟

این مورد در واقع یکی از مهم ترین مواردی است که بایستی توسط کارشناسان مربوطه تعیین شود. چنانچه جهت نصب بالابر خانگی نیاز به اجرای اقداماتی ویژه در ساختمان باشد، باید این مورد را در بودجه ی کلی برای خرید بالابر خانگی لحاظ کنید. در برخی مواقع ممکن است لازم باشد چیدمان منزل خود را از لحاظ طراحی داخلی تغییر دهید.

با این وجود کارشناسان آرینا صنعیت با بازدید از منزل شما و بررسی فاضای داخلی جهت نصب بالابر خانگی، بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن را به شما پیشنهاد خواهند داد. در واقع حالتی که کمترین هزینه ها را برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین از بابت این مورد خاطری آسوده داشته باشید.

تمام آنچه که بالابر خانگی آرینا صنعت احتیاج دارد یک دیوار تحمل بار جهت نصب فن آوری درایو هیدرولیک است. بقیه شافت بالابر را می توان با دیواره های پارتیشن ساخت.

این بدان معنی است که نصب بالابر خانگی در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. انعطاف پذیری بالابر خانگی آرینا صنعت به گونه ای است که نیاز به اقدامات جانبی در ساختمان را به حداقل خواهد رساند. بنابراین در هزینه های مصرفی صرفه جویی خواهد شد.

نتیجه گیری خرید بالابر خانگی

به عنوان مهم ترین نکته در مورد بالابر خانگی باید گفت که بالابرهای خانگی فقط مختص اعضای مرفه جامعه نیستند، بنابراین بیشتر صاحبان خانه باید ارزش و موارد نصب آن را درک کنند. با اشاره ی واضحی که به مزایای خرید بالابر خانگی در این مقاله شد، مطمئنا شما نیز به درک شفاف و کاملی از کاربردهای بی نظیر این محصول رسیده و لزوم وجود آن را در منزل خود به خوبی درک کرده اید.

بنابراین زمان آن رسیده است که شما نیز این روند تکامل را پذیرفته و یک بالابر خانگی در منزل خود نصب کنید. بالابر خانگی می تواند کیفیت زندگی شما را به شکلی موثر بهبود بخشد.

علاوه بر این موضوع، نصب بالابر خانگی می تواند نوعی سرمایه گذاری محسوب شود، چرا که موجب افزایش ارزش منزل شما خواهد شد. مطمئنا خرید منزلی که دارای تجهیزات و امکانات رفاهی در سطح بالایی باشد نه تنها یک امتیاز محسوب می شود، بلکه برای خریداران نیز جذاب تر بوده و بابت این خرید حاضرند هزینه ی بیشتری پرداخت کنند.

همانطور که گفته شد مهم ترین فاکتور در مورد خرید بالابر خانگی، سطح امنیت و ایمنی آن می باشد. چرا که عموما بالابر خانگی در منازل به کرات مورد استفاده قرار می گیرند. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

جمع بندی خرید بالابر خانگی

بنابراین بایستی از سطح ایمنی بالایی برخوردار باشند تا شما بتوانید با خیالی آسوده و به دفعات مکرر از این دستگاه در منزل خود به شکل روزانه استفاده کنید. مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت با هدف قرار دادن کسب رضایت حداکثری مشتریان خود، اقدام به در نظر گرفتن مهم ترین فاکتورها در سفارش بالابر خانگی گرفته است.

طراحی زیبا و شکیل مطابق با اصول استاندارد و سطح ایمنی بالا از جمله مهم ترین مواردی است که در این مجموعه مورد توجه طراحان قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به ساختار و نقشه ی منزل خود اقدام به سفارش بالابر خانگی از مجموعه ی صنعتی آرینا صنعت نموده و از خدمات پس از فروش این مجموعه به شکل ویژه و خاص بهره مند شوید. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماش باشید.

چنانچه در مورد بالابر خانگی آرینا صنعت، هزینه های پرداختی، طراحی بالابر خانگی و اینکه چه نوع بالابری برای منزل شما مناسب تر است سوالاتی دارید که جواب آن ها را در این مقاله یافت نکردید و یا احتیاج به مشورت با تیم حرفه ای آرینا صنعت دارید، لطفا با مجموعه ی ما در تماس باشید. موجب خشنودی هر چه بیشتر ماست که بتوانیم به شما عزیزان در این زمینه مشاوره ای کامل و جامع ارائه دهیم. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت