اجزا و قطعات بالابر فروشگاهی چیست؟
بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی که این روزها به جزئی جدا نشدنی از اغلب فروشگاه های بزرگ تبدیل شده است، بایستی مشخصه های تکنیکی، ظاهری و کاربردی مناسبی داشته باشد تا بتوان آن را یک بالابر فروشگاهی ایده آل دانست. دارا بودن این ویژگی ها موجب می شود تا مشتریان با خیالی آسوده به سازندگان اعتماد کنند و نسبت به خرید خود رضایت کامل داشته باشند.

گروه صنعتی آرینا با در نظر داشتن ویژگی های لازم برای تولید بالابر فروشگاهی، اقدام به طراحی و ساخت این تجهیز نموده است. این مجموعه از صفر تا صد تولید بالابر فروشگاهی را توسط نیروهای متخصص و حرفه ای خود انجام می دهد. منحصر به فرد بودن بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا، عاملی بوده که این روزها نام آن را بر سر زبان ها انداخته.

به شما نیز پیشنهاد می کنیم که کیفیت بالای محصول ایرانی را با بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا تجربه کنید. چرا که لیاقت و شایستگی ایرانیان، استفاده از محصولات درجه یک ایرانی می باشد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا اشاره خواهیم کرد، بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

بالا بودن سطح ایمنی

اگر کسب و کاری دارید و در فروشگاه مشغول به کار هستید، مطمئنا با حوادث حین کار نیز به خوبی آشنا می باشید.

این حوادث اغلب برای افرادی که ایمنی را در حین کار رعایت نمی کنند رخ می دهد و موجب خسارت های مالی و جانی شدیدی در حین کار می شود.

استفاده از تجهیزاتی با ایمنی مناسب می تواند گاها خطراتی بیش از عدم استفاده از این تجهیزات را به دنبال داشته باشد.

در واقع استفاده از بالابر فروشگاهی غیر ایمن می تواند مشکلات سنگین تری را نسبت به زمانی که بالابر فروشگاهی وجود ندارد ایجاد کند.

بنابراین مهم ترین و اولین اصل در طراحی بالابر فروشگاهی، رعایت اصولی ایمنی و بالابردن سطح امنیت در بالابر می باشد.

هدف از استفاده از بالابر فروشگاهی کاهش خطرات و افزایش بهره وری نیروی کار است. بزرگترین سرمایه ها در هر کسب و کار نیروی انسانی حاضر در مجموعه می باشد بنابراین برای حفاظت از بزرگترین سرمایه های خود، تجهیزاتی ایمن و مناسب برای آن ها دست و پا کنید.

مهندسین گروه صنعتی آرینا با داشتن بزرگترین دغدغه یعنی افزایش ایمنی و بالا بردن ضریب اطمینان در بالابر فروشگاهی، این ضمانت را به شما می دهند که در صورت استفاده ی صحیح از بالابر فروشگاهی، هیچ گونه خطر جانی و مالی، کارکنان شما و مجموعه تان را تهدید نخواهد کرد.

طول عمر مفید بالا

بالابر فروشگاهی همانطور که از اسم آن پیداست در فروشگاه های کوچک و بزرگ استفاده می شود. در فروشگاه ها به طور روزانه حجم بالایی از رفت و آمد شکل می گیرد که بخش زیادی از این رفت و آمدها توسط بالابر فروشگاهی انجام می شود.

بنابراین دوام و مقاومت بالابر بایستی به قدری باشد که در برابر استفاده های مداوم تاب و توان کافی داشته باشد.

دارا بودن طول عمر مفید بالا را می توان در واقع در زیر پرچم استفاده از قطعات مقاوم و با کیفیت جای داد.

هرچه مهندسی تولید بالابر طبق نقشه ای اصولی تر صورت پذیرد و در تولید آن از قطعاتی باکیفیت و مقاوم استفاده شود، بالطبع طول عمر مفید بالابر نیز بیشتر بوده و می توان با خیالی آسوده و فارق از هر گونه نگرانی در مورد خرابی های احتمالی ناشی از استفاده ی مدام، بالابر را به کار گرفت.

گروه صنعتی آرینا با پایبندی به اصول تولید فنی و مهندسی شده، طبق شعار و تعهدی که به مشتریان خود دارد، از با کیفیت ترین قطعات در تولید بالابر فروشگاهی استفاده می کند. کاهش دادن درصد خرابی های احتمالی و افزایش دوام و مقاومت بالابر یکی از اهداف اصلی مهندسین در گروه صنعتی آرینا می باشد که اجرای آن منجر به افتخار و سربلندی برای این مجموعه شده است.

سرو صدای کم

معمولا محیط فروشگاه ها عاری از سرو صدا نیست اما صدای ناخوشایند استفاده از بالابر فروشگاهی می تواند آرامش و اتمسفر موجود در فروشگاه را به هم بریزد و موجب نارضایتی افراد شود.

بنابراین بالابر فروشگاهی بایستی با کمترین میزان سرو صدا طراحی و تولید شود. گروه صنعتی آرینا با به کارگیری تجهیزات و موتور قدرتمند روی بالابر فروشگاهی توانسته میزان سر و صدای آن را تا جای ممکن کاهش دهد.

بنابراین می توانید با خیالی آسوده، بدون اینکه نگران آلودگی های صوتی ایجاد شده در فضا باشید از بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا استفاده کنید.

حرکت روان و بدون شوک

اجسامی که با استفاده از بالابر فروشگاهی جابجا می شوند گاها می توانند اجسام حساس، شکننده و پر خطری باشند.

همچون قطعات صنعتی، بارهای سنگین فروشگاهی و تجهیزاتی که ضربه دیدن آن ها باعث خرابی در آن ها می شود. بنابراین بالابر فروشگاهی بایستی حرکتی نرم، روان و بدون تکان های عجیب و غریب داشته باشد. این موضوع باعث می شود تا فرد حاضر در بالابر و همچنین بار موجود در آن بدون دیدن کوچکترین آسیب و شوک به مقصد برسند.

بالابر گروه صنعتی آرینا از این ویژگی نیز مبرا نبوده و با حرکتی نرم و روان، مسیر مشخص شده را طی می نماید. لازم به ذکر است که تمامی تجهیزات و قطعات بالابرهای تولید شده اعم از بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا در آزمایشگاه های تست سلامت فنی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

داشتن گارانتی

گارانتی به عنوان یک امتیاز از طرف فروشنده این پشت گرمی را به خریدار می دهد که در صورت ایجاد هر گونه مشکل و عدم کارکرد صحیح دستگاه، امکان تعویض آن وجود خواهد داشت.

در واقع هر گونه مشکلی که مدت زمان گارانتی برای دستگاه ایجاد شود چنانچه تحت پوشش گارانتی باشد به سرعت توسط مجموعه بررسی و رفع خواهد شد.

گروه صنعتی آرینا با ارائه ی ضمانت 24 ماهه تعویض بالابر فروشگاهی این اطمینان را به شما می دهد که در طی مدت زمان 2 سال امکان تعویض بالابر را در صورت بروز مشکل خواهید داشت.

این مجموعه به ضمانت 24 ماهه بسنده نکرده و در صورت وجود هر گونه مشکل، تا زمان رفع مشکل، یک بالابر سالم را به طور موقتی در اختیار شما قرار خواهند داد تا روند کارهای شما در فروشگاه دچار اخلال نشود.

همانطور که پیداست تمام تلاش گروه صنعتی آرینا، خدمت رسانی به مشتریان در بالاترین سطح از احترام و ایجاد حس امنیت است.

نصب و تعبیه آسان

به طور معمول در فروشگاه ها رفت و آمدهای زیادی صورت می پذیرد. بنابراین فرآیند نصب و راه اندازی بالابر بایستی در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد تا موجب اخلال در روند کارها در فروشگاه نشود.

هرچه مدت زمان نصب و تعبیه بیشتر شود، مطمئنا نابسامانی ها و به هم ریختگی ها در محیط فروشگاه بیشتر خواهد بود. گروه صنعتی آرینا این ضمانت را به شما می دهد که در کمترین زمان ممکن و با بهره گیری از نیرویی ماهر و کاربلد، فرآیند نصب و راه اندازی بالابر فروشگاهی را در فروشگاه شما صورت می دهد.

دارا بودن خدمات پس از فروش

یکی از مواردی که باعث ایجاد حس امنیت و آرامش روانی در خریداران می شود، پشتیبانی شرکت فروشنده از محصولی است که به خریدار ارائه نموده. بالابر فروشگاهی به عنوان یک تجهیز الکترونیکی نیازمند به خمات پس از فروش مناسبی می باشد.

گروه صنعتی آرینا در همیت راستا، خدمات پس از فروش 10 ساله را ارائه می دهد و خدماتی همچون نصب و تعبیه، حمل و نقل، آموزش و نگهداری و تعمیرات را بر عهده گرفته است. یکی از مهم ترین اصولی که دوام و ماندگاری بالابر فروشگاهی را به دنبال دارد و موجب افزایش سطح ایمنی می شود، نحوه ی استفاده ی صحیح از بالابر می باشد که در خدمات پس از فروش و در بخش آموزش ها ارائه خواهد شد.

همچنین بازرسی دوره ای آن می تواند خطرات و مشکلات احتمالی را از پیش پای شما بردارد. بالابر فروشگاهی شما در طی مدت زمان خدمات پس از فروش چنانچه نیاز به تعمیر، بازرسی و تعویض قطعه داشته باشد، گروه صنعتی آرینا بلافاصله با اعزام نیروهای متخصص مشکل شما را رفع خواهد نمود.

توانایی تحمل بار سنگین

به طور معمول بارهایی که در فروشگاه حمل می شوند، بارهایی سنگین هستند که تحمل وزن آن ها برای نیروهای انسانی و کارکنان ممکن نمی باشد. در واقع هدف اصلی استفاده از بالابر فروشگاهی حمل و نقل همین بارهای سنگین است. یک بالابر فروشگاهی ایده آل بایستی توانایی حمل بارهای سنگین تا سقف مشخصی را داشته باشد، به ویژه اگر آن فروشگاه یک فروشگاه صنعتی یا تجهیزات سنگین باشد.

بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا قابل طراحی و تولید به نحوی که توانایی حمل بارهای سنگین شما را داشته باشد، می باشد. هر چند این موضوع در قیمت بالابر فروشگاهی تاثیرگذار است اما پیش از سفارش بالابر بایستی تحقیقات کاملی در این باره صورت پذیرد چرا که سقف بار قابل تحمل در بالابر فروشگاهی ارتباط مستقیمی با ایمنی آن دارد.

نتیجه گیری

یک بالابر فروشگاهی ایده آل بایستی مطابق با ساز و کارهای کسب و کار شما و نیازهای آن طراحی شود. در واقع میزان وزن بار قابل حمل، ارتفاعی که بایستی طی شود، تعداد توقف ها، سطح ایمنی و نحوه ی کنترل بالابر بایستی کاملا دقیق و اصولی و منطبق با نیازهای شما باشد. گروه صنعتی آرینا با دغدغه ی کسب رضایت خریداران و تولید محصول با کیفیت ایرانی، سعی در تولید بالابر فروشگاهی ایده ال و مطابق با خواسته های شما طبق اصول استاندارد نموده است.

تمامی قطعات مورد استفاده در بالابرهای فروشگاهی گروه صنعتی آرینا در آزمایشگاه های فنی تست سلامت مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند. ویژگی های بالابر فروشگاهی برای انتخاب کدامند؟ باعث خرسندی و سربلندی ماست که بتوانیم ذره ای از دغدغه های شما را در جهت افزایش سطح ایمنی و بهره وری نیروی انسانی در حین کار افزایش دهیم و در این راستا با شما سهیم باشیم.

برای سفارش بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا می توانید از لینک زیر اقدام کنید. همچنین می توانید برای خرید بالابر صنعتی و بالابر خانگی و بالابر هیدرولیکی با ما در تماس باشید.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت