بالابر فروشگاهی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

بالابر فروشگاهی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

بالابر فروشگاهی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟


بالابر فروشگاهی در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

بالابر فروشگاهی یکی از مهم ترین تجهیزات در فروشگاه های بزرگ و چند طبقه به شمار می رود.

این تجهیز به قدری لازم و ضروری می باشد که بدون آن روند کارها دچار اخلال و افت سرعت خواهد شد. این بالابرها دارای تنوع زیادی هستند و بسته به محلی که در آن نصب خواهند شد، انتخاب می شوند. هدف از استفاده بالابر فروشگاهی می تواند صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در انرژی و افزایش سطح ایمنی باشد. در واقع جابجایی بارهای سنگین در فروشگاه هایی نظیر فروشگاه مواد غذایی، پوشاک، فروشگاه قطعات صنعتی و کتابفروشی ها متداول بوده و استفاده از بالابر فروشگاهی موجب تسریع در اجرای فرآیند جابجایی خواهد شد.

امروزه روز سرعت بخشی به اجرای روندهای کاری در هر حوزه ای می تواند برای مدیران حائز اهمیت باشد چرا که موجب افزایش بهره وری خواهد شد.

استفاده از نیروی انسانی کمتر در جابجایی ها و به کارگیری ماشین آلات به جای افراد می تواند این بهره وری را تا جای ممکن افزایش و خطرات ناشی از حوادث حین کار را کاهش دهد.

استفاده از بالابر فروشگاهی در فروشگاه مواد غذایی

یکی از حیاتی ترین مکان هایی که به بالابر فروشگاهی احتیاج دارد، فروشگاه مواد غذایی می باشد. چرا که اساسا دراین فروشگاه ها مواد غذایی فاسدشدنی به فروش می رسد و همچنین تعداد بارهایی که در طول روز وارد فروشگاه می شود تعداد زیادی است.

تصور کنید که قرار باشد تمامی این بارها توسط نیروی انسانی به طبقات مختلف فروشگاه برده شود. در این صورت میزان زیادی از ترافیک انسانی شکل خواهد گرفت و در نتیجه حوادث حین کار نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

علاوه بر این موارد، چهره ی فروشگاه به هم ریخته و نظم آن نیز دچار اخلال خواهد شد. همچنین ممکن است قفسه های فروشگاه برای مدتی خالی بماند.

مهم ترین نکته در این بین، حمل و نقل بارهایی است که حامل مواد غذایی فاسدشدنی هستند. چنانچه قرار باشد این بارها در طی مدت زمانی طولانی جابجا شوند و به یخچال ها و فریزرهای انبار یا فروشگاه منتقل شوند ممکن است دچار خرابی شده و یا دیگر قابل استفاده نباشند.

استفاده از بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا این امکان را به فروشگاه های مواد غذایی بزرگ و چند طبقه داده است تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن بارها را ساماندهی کرده و از کمترین میزان نیروی انسانی برای جابجایی ها استفاده کنند.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با تولید بالابر فروشگاهی ایمن و مقرون به صرفه این امکان را برای فروشگاه های مواد غذایی فراهم کرده است تا بارهای سنگین و حجیم خود را با بالاترین سطح از ضریب اطمینان به دست این بالابر بسپارند.

قطعات بالابر خانگی را چه چیزهایی تشکیل می دهد؟

نکته ی قابل توجه در بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا این است که افراد نیز می توانند با ضریب اطمینان بالا از این بالابر استفاده کنند و در طبقات مختلف فروشگاه جابجا شوند.

استفاده از بالابر فروشگاهی در کتابفروشی ها

کتابفروشی های بزرگ عمدتا دارای چند طبقه می باشند و همین موضوع باعث می شود تا جابجایی بارهای سنگین حاوی کتاب ها به یک مسئله در این فروشگاه ها تبدیل شود. هرچند که فروشگاه های کتاب دارای راه پله می باشند اما این راه پله ها برای استفاده ی مشتریان بوده و نمی توان برای جابجایی بارهایی سنگین همچون کتاب از آن استفاده کرد.

این موضوع نه تنها موجب به هم ریختگی اوضاع فروشگاه خواهد شد بلکه به شدت سطح ایمنی را برای کارکنان کاهش می دهد. حوادثی که حین جابجایی می تواند برای کارکنان رخ دهد بسیار خطرناک بوده و موجب آسیب های جدی خواهد شد.

بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا با ظاهری شکیل و لوکس، کاملا مناسب برای استفاده در مکان هایی چون کتابفروشی می باشد. این بالابر در مکانی مناسب توسط کارشناسان تعبیه و نصب خواهد شد و کارکنان به راحتی می توانند بارهای سنگین را بدون نیاز به جابجایی های طولانی و مکرر با سطح ایمنی بالا جابجا نمایند.

استفاده از بالابر فروشگاهی در رستوران ها

رستوران های بزرگ اغلب دارای چند طبقه می باشند که ممکن است آشپزخانه و یا سایر مکان هایی که نیاز به حمل و جابجایی بار داشته باشند در سایر طبقات مستقر شده باشند. بنابراین به طور روزانه بایستی حجم زیادی از بارها بین طبقات جابجا شود. نکته ی حائز اهمیت اینجاست که این بارها شامل مواد فاسد شدنی بوده و بایستی با سرعت هرچه بیشتر بین طبقات جابجا شوند. همچنین ممکن است سفارشات مشتریان نیاز به جابجایی بین طبقات داشته باشد.

بنابراین می توان از بالابر فروشگاهی در رستوران ها نیز استفاده نمود. ضریب ایمنی بالابر فروشگاه گروه صنعتی آرینا به قدری بالاست که افراد نیز می توانند به همراه بار وارد بالابر شده و اقدام به جابجایی و کنترل آن نمایند.

استفاده از موتور ترمز دار و رعایت اصول ایمنی در طراحی این نوع بالابر فروشگاهی بسیار حائز اهمیت می باشد.

استفاده از بالابر فروشگاهی برای افراد معلول

معمولا فروشگاه های بزرگ و چند طبقه دارای راه پله های طولانی و با ارتفاع زیاد می باشند که طی نمودن آن ها برای افراد معلول کمی مشکل می باشد. بنابراین می توان از بالابر فروشگاهی در فروشگاه هایی که احتمال عبور و مرور و رفت و آمد این عزیزان وجود دارد نیز استفاده نمود.

موارد استفاده از بالابر خانگی کدام اند؟

از جمله مکان هایی که می توان از بالابر فروشگاهی مختص افراد سالمند یا کم توان استفاده نمود، بانک ها، پاساژها، رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی می باشد.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن اصول فنی و استفاده ا تجهیزات و قطعات با کیفیت و به طور اصولی اقدام به طراحی و تولید بالابر فروشگاهی مختص افراد نموده است. استفاده از موتور ترمز دار و سیم بکسل مخصوص در تولید این بالابر ها ضروری می باشد.

استفاده از بالابر فروشگاهی در فروشگاه پوشاک

کمتر فروشگاهی را می توان سراغ داشت که فاقد انبار باشد. انبار فروشگاه ها عمدتا در طبقات بالا قرار دارند. تا به حال چند بار شنیده اید که افراد به دلیل استفاده از تجهیزات جابجایی نامناسب همچون چهارپایه و نردبان در فروشگاه ها دچار حوادث شده اند؟

بالابر فروشگاهی این امکان را به فروشگاه های بزرگ پوشاک می دهد تا با بالاترین ضریب اطمینان، بارهای موجود در فروشگاه را به انبار منتقل نموده و یا از انبار وارد قفسه های فروشگاه نمایند. بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا با دارا بودن قابلیت تنظیم ارتفاع و وزن دلخواه شما، این امکان را به شما می دهد تا بالابر فروشگاهی مد نظرتان را مطابق با فضای داخلی فروشگاه دریافت کنید.

طراحان و مهندسین حرفه ای در مجموعه گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن نیازهای فروشگاه شما و چیدمان داخلی آن و همچنین نیازسنجی های کسب و کار شما، اقدام به طراحی و تولید بهترین بالابر فروشگاهی متناسب با فروشگاه شما خواهند نمود.

استفاده از بالار فروشگاهی در پاساژ

معمولا مغازه هایی که در طبقات بالایی پاساژها قرار دارند با مشکل جابجایی بار و اجناس روبرو هستند چرا که در اغلب پاساژها استفاده از آسانسورهای موجود تنها جهت جابجایی افراد و خریداران بوده و امکان جابجایی اجناس را به فروشندگان نمی دهد.

مجموعه صنعتی گروه صنعتی آرینا برای این مورد نیز راهکاری برای شما ارائه داده است. استفاده از بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده و با ضریب اطمینان بالا بتوانید بین طبقات جابجا شده و بارهای سنگین را به سلامت بین طبقات جابجا کنید.

استفاده از بالابر فروشگاهی در فروشگاه های صنعتی

یکی از دلایل آسیب های جدی که به سلامت نیروی کار در فروشگاه های قطعات صنعتی وارد می شود، جابجایی قطعات سنگین توسط نیروی کار می باشد. این موضوع از لحاظ ایمنی و فنی کاملا مردود بوده چرا که حوادث حین کار را افزایش می دهد و همچنین موجب خسارت های جانی و مالی به نیروی کار و فروشگاه خواهد شد. از این رو استفاده از بالابر فروشگاهی در چنین فروشگاه هایی به شدت مورد نیاز می باشد.

معرفی بالابر هیدرولیکی مدل تینا

بالابر فروشگاهی گروه صنعتی آرینا با در نظر گرفتن حداقل و حداکثر میزان حمل بار در فروشگاه شما و همچنین در نظر گرفتن تمامی تنظیمات ایمنی و مطابقت دادن ساختار بالابر با فضای کسب و کارتان، اقدام به طراحی و تولید بالابر فروشگاهی مد نظر شما خواهد نمود.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

نتیجه گیری

استفاده از بالابر فروشگاهی در اغلب فروشگاه های بزرگ دیگر یک انتخاب نیست بلکه یک الزام به شمار می رود. چنانچه بازرسان فنی و ایمنی وارد فروشگاه شما شده و اقدام به ارزیابی آن نمایند، عدم دارا بودن بالابر فروشگاهی را می توانند به عنوان یک امتیاز منفی در پرونده شما به ثبت برسانند چرا که حفظ سلامت و ایمنی نیروی کار در هر کسب و کاری در وهله ی اول قرار دارد. استفاده از بالابر فروشگاهی به میزان چشمگیری خسارت های مالی و جانی ناشی از حوادث را کاهش می دهد.

تیم حرفه ای تحقیق و توسعه مجموعه گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از هوش و توانایی مهندسین و طراحان خبره اقدام به طراحی و تولید بهترین بالابر فروشگاهی مطابق با نیازهای کسب و کار شما نموده است. کارشناسان گروه صنعتی آرینا با بررسی نیازهای فروشگاه شما و به شکل سفارشی سازی شده بالابر فروشگاهی مناسب را برای شما طراحی و نصب خواهند نمود.

باعث خرسندی و افتخار ماست که بتوانیم گامی مثبت در راستای رسیدن هرچه سریع تر شما به اهداف والایی که دارید برداشته باشیم و با شما سهیم باشیم. برای خرید و یا سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید. از گروه صنعتی آرینا علاوه بر بالابرهای فروشگاهی می توانید بالابر خانگی ، بالابر صنعتی ، بالابر مغازه را سفارش دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مقالات

انواع بالابرانواع بالابرهای هیدرولیکیبالابربالابر ارزانبالابر ایمن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت