خرید بالابر صنعتی

خرید بالابر صنعتی نوعی ماشین محسوب می شود. از این بابت که تمامی اجزای آن در راستای نائل شدن به هدفی خاص به طور هماهنگ با یکدیگر کار می کنند و آن هدف، بالا بردن تجهیزات و افراد در یک محیط صنعتی به منظور جابجایی بین دو سطح مختلف می باشد.

به طور کلی از بالابر صنعتی در خطوط تولید، انبار کارخانجات و در کارگاه های صنعتی جهت همسطح سازی و انتقال بار استفاده می شود.

یکی از مهم ترین فرآیندها در کارخانجات صنعتی تخلیه بار و یا بارگیری برای تولید می باشد. یکی از نقاط اساسی این فرآیند مکانی به نام انبار است و به طور عمده انبار کارخانجات در سطوح مختلفی نسبت به خط تولید واقع شده اند.

بنابراین برای جابجا نمودن بسته های بار و یا بارهای سنگین بایستی از یک دستگاه ایمن و قدرتمند استفاده شود که در عین رعایت نکات ایمنی، موجب تسریع اجرای کارها و جابجایی های لازم شود.

گاها افراد نیز بایستی با این دستگاه در کارخانجات جابجا شوند. بنابراین ایمنی بالابر صنعتی تنها محدود به حفاظت از بار حمل شده نمی باشد بلکه بایستی در حیطه ی ارگونومی و سلامت افراد نیز طراحی قابل قبول و با کیفیتی داشته باشد.

بالابر صنعتی آرینا صنعت، دستگاهی است که می تواند این کار را به شکلی بهینه و ایمن برای شما انجام دهد.

بالابر صنعتی

بالابرهای صنعتی انواع مختلفی دارند که به صورت هیدرولیکی، با گیربوکس، کابل اتصال، زنجیری و یا به صورت مکانیکی و ترکیبی عمل می کنند. در میان انواع مختلف بالابرهای صنعتی، نمونه ی هیدرولیکی دارای بیشتری میزان ایمنی می باشد.

بالابرهای زنجیری یا کابلی به دلیل امکان قطع یا پاره شدن کابل، ایجاد مشکل در قرقره و یا گیر کردن اشیا در مسیر مکانیکی حرکت سیم اتصال بسیار خطرساز می باشند.

بالابر صنعتی آرینا صنعت در مدل هیدرولیکی تولید و عرضه می شود که ضامن بالاترین سطح از ایمنی است. تمامی تجهیزان سیستم بالابر صنعتی آرینا صنعت در یک جعبه ی مجزا تعبیه شده است که موجب زیبایی بصری هرچه بیشتر بالابر شده است.

ماشین آلات و تاسیسات صنعتی در کارخانجات جهت کسب اطمینان از صحت عملکرد آن ها، بایستی به طور دوره ای سرویس دهی شوند. این بازرسی، سرویس دهی و تعمیرات اغلب در ارتفاعات زیاد انجام می شود.

بالابر صنعتی یکی از ابزارهای مفیدی است که در کارخانجات و کارگاه ها به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نیروی کار و تجهیزات مورد استفاده، توسط بالابر صنعتی به ارتفاع مورد نیاز بالا برده می شود.

برخی از فروشندگان بالابر صنعتی که فروش بالابر صنعتی را به طور عمده انجام می دهند، با استفاده از قطعات بی کیفیت و یا دست دوم اقدام به کاهش هزینه ی خرید بالابر می نمایند.

ماشین آلات و تاسیسات صنعتی

این موضوع در حالی ست که چنین بالابری به هیچ عنوان صلاحیت مورد استفاده قرار گرفتن را نخواهد داشت چرا که ایمنی آن به طورکامل زیر سوال رفته است.

بنابراین به هیچ وجه در خرید بالابر صنعتی، کیفیت و ایمنی را فدای قیمت پایین نکنید.  کیفیت پمپ، تجهیزات الکتریکی، جک اتصال و قطعات مصرفی در تولید بالابر صنعتی به طور مستقیم روی ایمنی آن تاثیرگذار خواهد بود.

بالابر به دستگاهی اطلاق می شود که وظیفه ی جابجایی افراد و بارهای سنگین را بین طبقات دارا می باشد. بالابر خانگی، بالابر بیمار و بالابر صنعتی از جمله پر کاربرد ترین انواع بالابرها می باشند.

به طور کلی بالابرها بایستی متناسب با نیاز مشتری و مورد استفاده ی آن، طراحی شوند. از این رو طراحی و ساخت بالابر صنعتی دارای شیوه ای مختص به خود می باشد.

بالابر صنعتی در کارخانجات و کارگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این بالابرها در اموری چون جابجا نمودن نفرات و بارهای موجود در کارخانه به سایر طبقات نقش مهمی ایفا می کنند.

خط تولید کارخانه اصولا در طبقات پایین و انبار در طبقات فوقانی واقع شده است. جهت جابجایی سریع بارها به انبار مواد نیمه ساخته و انبار محصولات نهایی از بالابر صنعتی استفاده می شود.

بالابر صنعتی چیست؟

همانطور که گفته شد بسیاری از مواقع افراد و مسئولین نیز توسط بالابر جابجا می شوند بنابراین سطح ایمنی آن بایستی در حد مطلوبی باشد.

چنانچه در مورد بارهای حمل شده نیز به موضوع ایمنی فکر کنیم خواهیم دید که حتی اگر درون بالابر فردی هم قرار نگرفته باشد باز هم ایمنی آن یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه به شمار می رود.

چرا که سقوط بالابر دارای بارهای سنگین نه تنها می تواند موجب خسارت و ضرر و زیان مالی شود بلکه می تواند به افرادی که در طبقات پایین حضور دارند نیز آسیب وارد کند.

آسیب های وارد شده به افراد در کارخانجات بسیار محتمل می باشد در واقع افراد در محیط های صنعتی به طور مداوم در معرض خطر می باشند. بنابراین باید به دنبال راهی بود تا این خطرات کاهش پیدا کند.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت یکی از پیشتازان در حوزه ی تولید بالابر صنعتی می باشد. بالابرهای صنعتی آرینا صنعت با نهایت دقت و ایمنی توسط تیم تحقیق و توسعه و مهندسین طراح و حرفه ای به عرصه ی تولید می رسند.

رعایت اصول ایمنی و اجرای نظرات مشتری در صورت امکان، از جمله مهم ترین مزایای خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت می باشد.

باالبر هیدرولیکی آرینا مدل تینا 3
باالبر هیدرولیکی آرینا مدل تینا 3

موارد استفاده از بالابر صنعتی

امروزه روز بالابرها کاربردهای زیادی پیدا کرده اند. کاربرد این دستگاه ها به قدری گسترده شده است که از آسانسور نیز پیشی گرفته اند و قابلیت هایی بیش از آن رو کرده اند.

از بالابر صنعتی در محیط های صنعتی همچون کارخانجات و کارگاه های صنعتی استفاده می شود. کاربرد این بالابرهای بسیار گسترده است و دارای موارد استفاده متنوعی می باشند. در ادامه به مهم ترین موارد استفاده بالابر صنعتی اشاره شده است.

 • جابجایی بارهای سنگین

کارخانجات به عنوان محیط های صنعتی پر از بارهای سنگینی هستند که نیاز به جابجایی دارند. وزن این بارها روی هم رفته می تواند در طول روز به چندصد کیلو هم برسد.

بنابراین وزن این بارها به قدری ست که امکان جابجایی آن ها توسط افراد وجود نخواهد داشت و در صورت جابجایی آن ها توسط افراد، به سلامتی آن ها آسیب جدی وارد خواهد شد.

بسیاری از مواقع شاهد این داستان بوده ایم که به دلیل حمل غیر صحیح بارهای موجود در کارخانجات و یا حمل بارهایی که وزن آن ها بیش از توان افراد بوده است، خسارات جانی به بار آمده است.

بنابراین بالابرهای صنعتی آمده اند تا کار افراد را راحت کنند و از بروز حوادث جلوگیری نمایند.

بسیاری از محیط های صنعتی دارای چند طبقه هستند و عموما انبار کارخانجات در طبقات فوقانی بنا می شود.

بنابراین به طور روزانه بایستی حجم زیادی از بارها به انبار برده شده و قطعات زیادی نیز از انبار به خط تولید حمل شود. این جابجایی ها نمی تواند توسط نیروی انسانی و بدون کم گرفتن از ماشین آلات انجام شود.

چرا که حجم بارها بسیار زیاد بوده و وزن آن ها نیز قابل توجه است. علاوه بر این شیوه ی حمل صحیح آن ها تنها با استفاده از بالابر امکان پذیر خواهد بود و راه دیگری برای این کار وجود نخواهد داشت.

بالابر صنعتی به گردش سریع کارها و جابجایی ها به شکلی کارآمد در محیط های صنعتی کمک می نماید.

 • جابجایی نفرات

در بسیاری از محیط های صنعتی همچون کارگاه ها، نیاز است که افراد به طور مداوم بین بخش های مختلف جابجا شوند.

در اینگونه مواقع نیز استفاده از بالابر صنعتی می تواند فرآیند جابجایی افراد را ساده سازی کند.

همچنین دسترسی به نقاطی با ارتفاع بالا جهت تعمیرات، سرویس دهی و بازرسی بایستی توسط ابزارهایی ایمن صورت پذیرد. بالابر صنعتی آرینا صنعت از هر لحاظ مناسب برای انجام این امور می باشد.

 • جابجایی محصولات در انبار

انبارهای کارخانجات عموما دارای سقف هایی بلند می باشد و به منظور استفاده بهینه از فضا، قفسه های انبار تا ارتفاع بالایی پیش رفته اند.

از بالابر صنعتی در انبارها به منظور جابجایی محصولات استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که در انبارها از بالابر صنعتی متحرک استفاده می شود.

خرید بالابر صنعتی

خرید بالابر صنعتی مزایای بی شماری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. یکی از مهم ترین این مزایا، بالا بردن سطح ایمنی در کارخانجات می باشد.

تا به حال چند بار شنیده اید که به دلیل شیوه های غیر استاندارد حمل کالا و بارهای سنگین در کارگاه های صنعتی و کارخانجات، کارکنان دچار سوانح شده اند؟ سوانح حاصل از شیوه های غلط جابجایی نه تنها ضرر مالی بلکه ضررهای جانی نیز به دنبال خواهد داشت.

خرید بالابر صنعتی این امکان را به شما می دهد تا میزان حوادث را به شکل قابل توجهی کاهش دهید و محیطی ایمن را برای کارکنان خود فراهم سازید.

با این حال باز هم نمی توان به هر نوع بالابر صنعتی اعتماد کامل داشت چرا که با وجود بالابر صنعتی نیز ممکن است حوادثی برای شما رقم بخورد. خرید بالابر صنعتی بایستی طبق اصول خاصی صورت پذیرد تا بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد.

در مجموعه صنعتی آرینا صنعت، اولویت طراحان و مهندسین مجموعه حفظ اصول ایمنی در حین طراحی و تولید بالابر صنعتی می باشد.

تمامی قطعات به کار برده شده در بالابر پیش از مصرف در آزمایشگاه های فنی مورد تست و ارزیابی قرار می گیرند. خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت ایمنی محیط کاری شمارا صد درصد تضمین خواهد کرد.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت

چنانچه بالابر صنعتی شما دچار مشکل یا خرابی شود، مجموعه آرینا صنعت در طی فرآیند تعمیر بالابر، موقتا یک بالابر صنعتی برای شما جایگزین خواهد کرد تا سیستم کاری شما به هیچ عنوان دچار اخلال و بی نظمی نشود.

ارائه ی ضمانت 24 ماهه و 10 سال خدمات فروش از جمله مهم ترین ویژگی های خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت می باشد که به این سادگی های نمی توان در هر مجموعه ای یافت.

بالابر صنعتی آرینا صنعت با قابلیت جابجایی آسان و وزن کمی که دارد فرآیند نصب و راه اندازی را بسیار تا بسیار ساده کرده است. در واقع این بالابر در عین داشتن ساختمانی ساده و شیک، کاربردهای فوق العاده ای برای شما خواهد داشت.

یکی از دغدغه های مدیران در کارخانجات و محیط های صنعتی کاهش هزینه ها می باشد. بالابر صنعتی آرینا صنعتی از جمله دستگاه های کم مصرف می باشد که هزینه های شما را دستخوش تغییر و نخواهد کرد.

در واقع سیستم به کار گرفته شده در این بالابر سیستم هیدرولیکی است که کمترین میزان مصرف برق را به همراه خواهد داشت.

بنابراین به دور از هرگونه نگرانی از بابت افزایش هزینه ها، می توانید از بالابر صنعتی آرینا صنعت به تعداد دفعات بالا استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که هزینه های شما افزایش چندانی نخواهد داشت.

بالابر صنعتی آرینا صنعت

کم مصرف بودن برق این دستگاه در کنار استفاده از سیستم برق رسانی با ولتاژ پایین موجب شده تا هیچ گونه سوانحی از بابت برق گرفتگی، کارکنان را تهدید نکند. خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت در کنار ایمنی بالا برای شما صرفه اقتصادی نیز به همراه خواهد داشت.

هر چند که در کارخانجات و محیط های صنعتی، نمی توان بیش از حد روی ظاهر مانور داد. با این حال بالابر صنعتی آرینا صنعت دارای ظاهری شیک و زیبا بوده که سیستم های کنترل و برق رسانی و سایر  تجهیزات در جعبه ای مجزا تعبیه شده است. این موضوع باعث شده تا ظاهر بالابر، ظاهری شکیل و زیبا به نظر برسد.

از جمله مشکلاتی که اغلب در بالابرهای صنعتی وجود دارد، سر و صدای بیش از حد آن ها می باشد.

هرچند که در محیط های صنعتی اغلب صداهای زیادی به گوش می رسد با این حال در برخی مکان ها، میزان آرامش بیشتر بوده و صدای بالابر می تواند به عنوان صدایی آزار دهنده شناسایی شود.

با خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت به هیچ وجه خبری از سر و صدای تولید بالابر نخواهد بود چرا که سیستم هیدرولیکی پیاده سازی شده در این بالابر موجب شده تا صدای آن به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند.

جهت خرید بالابر صنعتی با بالاترین کیفیت و سطح ایمنی می توانید با مجموعه آرینا صنعت در ارتباط باشید.

کارشناسان ما بعد از نیازسنجی و بازدید از محیط داخلی کارگاه یا کارخانه شما، بهترین بالابر صنعتی را متناسب با نیاز و خواسته شما ارائه خواهند داد. نحوه ی کار کردن با بالابر صنعتی آرینا صنعت و سیستم مدیریت و کنترل آن بسیار ساده بوده و در قالب آموزش های کارشناسان ارائه خواهد شد.

سفارش بالابر صنعتی

داشتن سرعت عمل بالا در اجرای فرآیندها برای بسیاری از کارخانجات حائز اهمیت می باشد. بالابر صنعتی آرینا صنعت به شما کمک می کند تا فرآیندهای جابجایی را با سرعت و قدرت هرچه بیشتر انجام دهید.

طراحان مجموعه آرینا صنعت با در نظر گرفتن سرعت ایده آل برای جابجایی بالابر، سطح ایمنی را نیز تحت کنترل گرفته اند.

سفارش بالابر صنعتی آرینا صنعت این امکان را به شما می دهد تا فرآیندها را به شکلی روان تر و با سطح ایمنی بالاتر به گردش درآورید.

یکی از مهم ترین موارد در حین استفاده از بالابر صنعتی، عدم خراب شدن پی در پی آن می باشد، چرا که این دستگاه بایستی در طول روز بارهای سنگین زیادی را جابجا کند و به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد. از این رو بایستی دوام و مقاومت بالایی داشته باشد.

بالابر صنعتی آرینا صنعت با دارا بودن دوام بالا، خاطر شما را از این بابت آسوده خواهد کرد. چنانچه به دنبال بالابری هستید که از هر جهت ایده آل باشد، سفارش بالابر صنعتی آرینا صنعت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. شما با سفارش بالابر هیدرولیک آرینا صنعت، در واقع صدمات ناشی از کار را نیز به شکل چشمگیری کاهش خواهید داد.

نکته ی مهمی که در ارتباط با سفارش بالابر صنعتی هیدرولیک وجود دارد این است که این بالابرها نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. بنابراین به طور دوره ای بایستی مورد سرویس دهی قرار گیرند.

مجموعه آرینا صنعت

مجموعه آرینا صنعت با ارائه ی 24 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش، خاطر شما را از بابت نگهداری دستگاه و چک کردن سلامت آن به طور دوره ای آسوده کرده است.

البته شما نیز به عنوان استفاده کنندگان از بالابر صنعتی بایستی اصول خاصی را در حین استفاده از آن اجرا کنید. به عنوان مثال در حین استفاده از دستگاه از خاموش یا روشن بودن کامل آن اطمینان کافی کسب کنید تا از خطرهای احتمالی جلوگیری شود.

بعد از سفارش بالابر صنعتی آرینا صنعتی و نصب و راه اندازی آن، شیوه ی هدایت و کنترل آن به طور کامل به شما آموزش داده خواهد شد.

متاسفانه به دلیل عدم متعهد بودن بسیاری از مجموعه های تولید در ارتباط با گارانتی و خدمات پس از فروش، خریداران اعتماد خود را نسبت به فروشندگان از دست داده اند از جمله مهم ترین راه هایی که می توان به صحت گارانتی و خدمات پس از فروش یک مجموعه صنعتی پی برد، اعتبار تولیدکننده می باشد.

در واقع تولیدکنندگانی که دارای اعتبار بالا و سابقه ای درخشان در حوزه تولید بالابر می باشند، خریداران را نسبت به صحت ادعای خود آسوده خاطر خواهند ساخت.

مجموعه آرینا صنعت با دارا بودن سابقه ای درخشان و کسب رضایت حداکثری خریداران خود، نسبت به تمامی تعهدات این مجموعه پایبند بوده و طی قرارداد منعقد شده، تمامی موارد از قبیل گارانتی و خدمات پس از فروش را ذکر خواهد کرد.

بالابر هيدروليکي آرينا مدل تينا
باالبر هیدرولیکی آرینا مدل تینا 3

ویژگی های بالابر صنعتی آرینا صنعت

ویژگی های بالابر صنعتی آرینا صنعت توانسته این بالابر را از سایر بالابرهای صنعتی موجود در بازار متمایز نماید. به طور کلی یک بالابر صنعتی ایده آل بایستی ویژگی های مختلفی داشته باشد. بالابر صنعتی آرینا صنعت موفق بوده تا تعداد زیادی از این ویژگی ها را در خود جای دهد. در ادامه به مهم ترین این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد.

 • ایمنی بالا

یکی از مهم ترین مولفه ها در تولید و فروش بالابر صنعتی، رعایت اصول ایمنی در ساخت آن می باشد. ممکن است تصور کنید که اصول ایمنی برای بالابرهایی که مختص افراد می باشد دارای اهمیت بیشتری است اما صرفا اینگونه نیست.

بالابر صنعتی به دلیل حمل بارهای سنگین و گاها حمل افراد و کارکنان محیط صنعتی بایستی از ایمنی بسیار بالایی جهت حفظ جان و مال شما برخوردار باشد.

مجموعه آرینا صنعت پیش از هرچیز، رعایت اصول ایمنی شامل استفاده از قطعات باکیفیت در مونتاژ، استفاده از برق ولتاژ پایین جهت جلوگیری از برق گرفتگی، تعبیه سوپاپ ایمنی و سنسورهای ایمنی جهت جلوگیری از بروز حادثه را در تولیدات خود سرلوحه قرار داده است.

محیط های صنعتی به خودی خود مستعد رخ دادن حوادث غیر مترقبه می باشند بنابراین باید به دنبال راهکاری بود که این حوادث را تا جای ممکن کاهش داد.

 • توان جابجایی بارهای سنگین

در کارخانجات معمولا بارهای سنگین توسط بالابر صنعتی جابجا می شود. بنابراین بسیار مهم است که بالابر صنعتی در برابر فشار زیاد بارها مقاومت لازم را داشته باشد.

بالابر های صنعتی آرینا صنعت با تحمل فشار بارهای سنگین این امکان را به شما می دهند تا بتوانید بارهای سنگین را به واسطه ی این بالابر به شکلی سریع و کارآمد حمل نمایید.

البته لازم به ذکر است که سرعت بالابر صنعتی به دلیل رعایت موارد ایمنی نباید بیش از حد باشد. چرا که سرعت بالای حمل بار می تواند موجب برهم خوردن تعادل بالابر و بروز حوادث ناگهانی شود.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت با بهره گیری از هوش و مهارت های متخصصین و طراحان این مجموعه، توانسته تمامی فاکتورهای یک طراحی ایمن و استاندارد را اجرا و پیاده سازی نماید. بنابراین سرعت حرکت بالابر صنعتی نیز متناسب با شرایط ایمنی و اصول دقیق آن تنظیم خواهد شد.

 • انعطاف پذیری

بالابر صنعتی آرینا صنعت بسیار انعطاف پذیر بوده و قابلیت جابجایی بارهای سنگین تا سقف مشخصی را دارا می باشد. همچنین سقف ارتفاعی که بایستی این بالابر ها طی کنند می تواند توسط شما تعیین شود.

شما می توانید پیش از سفارش بالابر صنعتی، در مورد ویژگی ها و قابلیت هایی که مورد نیازتان است با مجموعه صنعتی آرینا صنعت به مشاوره بپردازید. کارشناسان مجموعه ما می توانند با بازدید از محیط صنعتی شما بهترین مکان را برای تعبیه و راه اندازی بالابر صنعتی انتخاب کنند.

دانستن نیازها و خواسته های شما در صنعتی که هستید، برای طراحی بالابر صنعتی از جمله مهم ترین برنامه های طرحان در این مجموعه می باشد.

در واقع هدف اصلی ما برآورده ساختن خواسته های شما با بالاترین سطح از کیفیت، ایمنی و دوام است.

 • عملکرد نرم

بالابر صنعتی آرینا صنعت به دلیل دارا بودن سیستم هیدرولیکی از کارکردی نرم برخوردار می مباشد. در واقع این بالابر در حین حرکت هیچ گونه حرکات اضافی و غیرمعمول نخواهد داشت.

تعادل بالابر در طور کل مسیر حفظ خواهد شد و این موضوع باعث می شود تا هیچ آسیبی به بار و افراد حاضر در بالابر وارد نشود. دارا بودن عملکرد روان منجر به افزایش بهره وری بالابر صنعتی خواهد شد.

 • مقاومت بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های بالابر صنعتی آرینا صنعت، مقاوم بودن آن در برابر شرایط آب و هوایی و ضربه می باشد.

این موضوع به ویژه در فضاهای صنعتی که ممکن است شرایط به شکلی خاص باشد بسیار مهم است. ممکن است در حین وارد کردن بارهای سنگین درون بالابر و خارج نمودن آن ها به بندنه ی بالابر ضربه وارد شود.

بنابراین بالا بودن میزان مقاومت بالابر در برابر ضربه و استفاده از قطعات مرغوب در تولید آن ضروری ست. مقاومت بالابر در واقع سطح ایمنی و امنیت آن را ضمانت می کند.

محیط های صنعتی مستعد رخ دادن حوادث غیرمترقبه در اثر عدم رعایت ایمنی می باشند. بنابراین بسیار مهم است که تجهیزات مورد استفاده کاملا ضامن سلامت افراد و کارکنان باشند.

 • قابلیت سازگاری با محیط های صنعتی

از جمله دیگر ویژگی های مهم بالابر صنعتی آرینا صنعت، قابلیت سازگاری آن با انواع محیط های صنعتی، کارخانجات و کارگاه ها می باشد.

در واقع شیوه ی طراحی بالابر صنعتی آرینا صنعت به گونه ای است که می توانید بهترین مکان را برای نصب و تعبیه آن انتخاب کنید.

بهترین نقاط برای نصب بالابر صنعتی در جوار دیوار می باشد با این وجود چنانچه فضای داخلی کارگاه یا کارخانه شما این امکان را برای نصب بالابر در جوار دیوار نمی دهد، می توانید تحت شرایطی ویزه آن را در نقاطی دیگر نصب و راه اندازی کنید.

طراحان حرفه ای مجموعه آرینا صنعت از پیش به تمامی جوانب این موضوع فکر کرده اند و بهترین راهکارها برای شما برگزیده اند.

 • قابلیت جابجایی افراد

ویژگی مهمی که بالابر آرینا صنعت را از سایر بالابرهای صنعتی متمایز کرده است، قابلیت جابجایی افراد با بالاترین سطح از ایمنی می باشد.

بارها شاهد این موضوع بوده ایم که به دلیل استفاده ی افراد از بالابرهای صنعتی که مختص جابجایی بار می باشد، حوادث دلخراشی رخ داده است. اما مجموعه صنعتی آرینا صنعت با در نظر گرفتن طراحی ویژه برای بالابر صنعتی، امکان جابجایی افراد با بالاترین سطح از ایمنی را نیز توسط این بالابر فراهم نموده است.

بنابراین نه تنها می توانید از بالابر صنعنی آرینا صنعت در جابجایی بارهای سنگین در کارخانجات استفاده کنید، بلکه نیروهای انسانی نیز می توانند با کمال آسودگی خاطر و ایمنی بالا از آن استفاده کنند.

فروش بالابر صنعتی

مجموعه صنعتی آرینا صنعت با دارا بودن سابقه ای درخشان در حوزه تولید و فروش بالابر صنعتی، بهترین انواع بالابر را توسط تیم حرفه ای خود طراحی و تولید نموده و به شما عرضه می دارد.

فروش بالابر صنعتی در کارخانجات، کارگاه های صنعتی و این دست از مکان ها صورت می پذیرد. لزوم استفاده از بالابر صنعتی در محیط های صنعتی باعث شده تا مدیران کارخانجات اقدام به خرید این نوع از بالابر نمایند.

افزایش سطح ایمنی، افزایش ارگونومی، کاهش هزینه ها، جابجایی راحت بارهای سنگین و افزایش سرعت در روند اجرای فرآیندها از جمله مهم ترین دلایل برای خرید بالابر صنعتی می باشد.

مجموعه صنعتی آرینا صنعت همواره سعی در این دارد تا با ارائه ی بهترین قیمت های مقرون به صرفه در فروش بالابر صنعتی در عین حفظ سطح بالای کیفیت، رضایت مشتریان خود را به شکل کامل جلب نماید.

مجموعه آرینا صنعت با کمال اطمینان این ضمانت را به شما خواهد داد که بالابرهای صنعتی به فروش رسیده در این مجموعه قابلیت رقابت با بهترین نمونه های ایرانی وخارجی بالابر صنعتی را دارا می باشند.

شما در هر نقطه از ایران که باشید می توانید بالابر صنعتی آرینا صنعت را سفارش دهید. نمایندگان فروش این مجموعه در سرتاسر ایران آمده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

آرینا صنعت

در واقع زمانی که فرآیند ساخت و تولید بالابر صنعتی به اتمام برسد، نصب و راه اندازی آن توسط کارشناسان مجموعه صورت خواهد گرفت. مدت زمان نصب و راه اندازی بالابر صنعتی بستگی به محیط داخلی کارخانه یا کارگاه شما و همچنین ارتفاع نصب بالابر دارد.

در اغلب محیط های صنعتی فضایی آماده برای نصب و راه اندازی بالابر صنعتی وجود دارد.

اما چنانچه محیط کارگاه شما به شکلی باشد که نیاز به تعبیه مکانی جدید برای نصب بالابر وجود داشته باشد، مدت زمان نصب و راه اندازی آن کمی بیشتر به طول خواهد انجامید.

خدمات پس از فروش در مجموعه صنعتی آرینا صنعت دارای شرایط بسیار ویژه ای می باشد. شما می توانید تا دو سال از گارانتی و به مدت ده سال از خدمات پس از فروش بالابر صنعتی استفاده کنید.

به طور کلی موضوع سرویس دهی و نگهداری بالابر صنعتی موضوع حائز اهمیتی می باشد که بایستی بدان توجه ویژه داشت. هرچه سرویس دهی و سیستم مراقبت و نگهداری بالابر صنعتی به شکل اصولی تری اجرا شود، میزان دوام و طول عمر آن نیز بالا رفته و از آسیب های احتمالی وارده جلوگیری خواهد شد.

بنابراین به شکل قابل توجهی در هزینه های اضافی صرفه جویی می شود. سیستم خدمات رسانی در مجموعه صنعتی آرینا صنعت این شرایط را برای شما فراهم آورده تا به شکلی بهینه بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

از هزینه خرید بالابر صنعتی گرفته که قیمتی مقرون به صرفه را به خود اختصاص داده است تا هزینه های تعمیرات و نگهداری.

قیمت بالابر صنعتی

قیمت بالابر صنعتی به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد از این رو نمی توان نرخ تعیین شده و ثابتی را برای طراحی و تولید همه ی آن ها به شکل یکسان در نظر گرفت. تغییر این فاکتورها در واقع روی تغییر قیمت بالابر صنعتی تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه به مهم ترین این عوامل اشاره شده است.

 • ابعاد بالابر صنعتی

یکی از عوامل موثر روی قیمت بالابر صنعتی، ابعاد آن می باشد. هرچه ابعاد بالابر صنعتی با توجه به نیاز مشتری افزایش پیدا کند، قیمت بالابر صنعتی نیز بالطبع رو به افزایش خواهد گذاشت.

به عنوان مثال ممکن است در یک کارخانه، حجم تولیدات به قدری باشد که نیاز مداوم به جریان داشت مواد اولیه از انبار به خط تولید و بالعکس وجود داشته باشد.

چنانچه ابعاد بالابر صنعتی کوچک بوده و فضای کمی در این بالابر وجود داشته باشد، اجرای فرآیندها به کندی صورت خواهد گرفت چرا که برای جابجایی اجسام و بارها، نیاز به استفاده ی مککر با تعداد دفعات بالا از بالابر صنعتی می باشد.

اما اگر ابعاد بالابر به اندازه ای بزرگ باشد که قابلیت جا دادن حجم بیشتری از بار را درون خود داشته باشد، فرآیندها با سرعت و کارایی بیشتری نیز اجرا خواهند شد. بنابراین بسته به نیاز مشتری، ابعاد بالابر می تواند متفاوت باشد که در نهایت روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

 • ساختمان بالابر صنعتی

برخی بالابرهای صنعتی بدون هیچ گونه حفظ و با ساختمانی بسیار ساده تولید می شوند. این بالابرها ممکن است قیمت کمتری داشته باشند اما بسیار تا بسیار پر خطر می باشند.

عدم دارا بودن حفاظ در بالابر صنعتی نه تنها می تواند برای افراد حاضر در بالابر پر خطر باشد بلکه برای سایر افراد و کارکنانی که در محیط حضور دارند نیز بسیار خطرناک است.

چرا که سقوط اجسام و بارهای درون بالابر به سمت پایین بسیار محتمل خواهد بود. مجموعه آرینا صنعت، بالابرهای صنعتی خود را با حفاظ کامل و رعایت تمامی نکات ایمنی، طراحی و تولید می کند. بنابراین ایمنی و امنیت کارکنارن خود را فدای قیمتی کمتر نکنید.

چرا که عدم پرداخت هزینه هایی که از بابت ایمنی به محصول اضافه می شود می تواند هزینه های جانی و مالی زیادی را در آینده برای شما به وجود آورد.

 • مدت زمان ساخت بالابر صنعتی

مطمئنا هرچه زمان ساخت بالابر صنعتی بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. چرا که به احتمال زیاد در طراحی و تولید آن ویژگی های منحصر به فردی پیاده سازی شده است.

به طور کلی زمان ساخت بالابر با توجه به خواسته های مشتری و نیاز یک صنعت متفاوت خواهد بود. همچنین در هنگان تعبیه و راه اندازی بالابر چنانچه به اجرای فرآیندهای خاصی خارج از برنامه نیاز باشد، این هزینه ها به هزینه خرید بالابر افزوده خواهد شد.

 • قطعات استفاده شده در بالابر صنعتی

قطعات استفاده شده در بالابر صنعتی همچون پایه و اساس یک بنا می باشد. هرچه پایه های یک ساختمان محکم تر بنا شود، احتمال تخریب آن نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

در مورد بالابر صنعتی نیز داستان به همین منوال است. قطعات استفاده شده در تولید بالابر صنعتی از حساسیت زیادی برخوردار می باشند چرا که به طور مستقیم با ایمنی دستگاه در ارتباط هستند.

استفاده از قطعات با کیفیت در بالابر صنعتی موجب افزایش قیمت آن خواهد شد. اما این افزایش قیمت در نهایت به نفع شما و کارکنان تان خواهد بود چرا که شما را از هرگونه خطر و آسیبی در امان می دارد. مجموعه صنعتی آرینا صنعت با استفاده از با کیفیت ترین قطعات تولید، اقدام به تولید و عرضه ی بالابر صنعتی نموده است.

تمامی قطعات مونتاژ شده روی دستگاه در آزمایشگاه های فنی مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و بعد از دریافت نتیجه ی ضریب اطمینان بالا، از آن ها در تولید بالابر صنعتی استفاده خواهد شد.

 • نوسانات قیمت ارز

یکی دیگر از موارد مهمی که روی قیمت بالابر صنعتی تاثیرگذار می باشد، نوسانات قیمت ارز است. چرا که بسیاری از قطعات تولید این دستگاه وارداتی بوده و با توجه به تغییرات مداوم قیمت ارز، این قطعات در نرخ های متفاوتی خریداری می شوند. بنابراین نوسانات بازار ارز را هم می توان یکی از فاکتورهای اساسی در تعیین قیمت بالابر صنعتی دانست.

در نهایت می توان فاکتورهای دیگری همچون میزان تحمل بار، ثابت یا متحرک بودن بالابر، ارتفاع طی شده توسط بالابر و دارا بودن سیستم های کنترلی خاص در بالابر را از عوامل تاثیرگذار در قیمت بالابر صنعتی دانست.

فراموش نکنید که هیچ گاه کیفیت و ایمنی بالابر صنعتی را فدای قیمت آن نکنید. در خرید بالابر صنعتی تنها به مجموعه های معتبر اعتماد کنید و نسبت به خرید بالابر صنعتی از مجموعه هایی که اعتبار لازم را دارا نمی باشند به شدت بپرهیزید. چرا که اعتبار مجموعه تولیدی در کیفیت و دوام بالابر تجلی پیدا خواهد کرد.

نتیجه گیری خرید بالابر صنعتی

بالابر صنعتی آرینا صنعت یک راهکار اصولی و ایمن برای جابجایی بارهای سنگین و جابجا شدن نیروهای انسانی در کارخانجات و کارگاه های صنعتی می باشد.

شما به عنوان مشتری آرینا صنعت از خدمات ویژه ی ما بهره مند خواهید شد. مجموعه آرینا صنعت خدمات کامل نصب و راه اندازی را در کارخانه یا کارگاه شما توسط نیروهای متخصص و حرفه ای صورت خواهد داد.

عرضه ی قطعات یدکی مورد نیاز و همچنین ارئه ی خدمات تعمیر و نگهداری دوره ای با کیفیت بالا نیز توسط مجموعه آرینا صنعت در هنگام خرید تضمین خواهد شد.

بالابر صنعتی آرینا صنعت با دارا بودن شاسی قدرتمند این امکان را به شما خواهد تا تا با خیال راحت اجسام با وزن سنگین را با آن جابجا کنید.

نکته ی قابل توجه برای خریداران بالابر صنعتی، شیوه ی صحیح و استاندارد استفاده از آن می باشد.

تقریبا بیشترین میزان جلوگیری از حوادث، با به کارگیری شیوه ی صحیح استفاده از بالا صورت می پذیرد. بنابراین در صورت نیاز، خوشحال می شویم که آموزش شیوه ی صحیح استفاده از بالابر صنعتی آرینا صنعت را به شما و کارکنان مجموعه تان ارائه دهیم.

جمع بندی خرید بالابر صنعتی

شما می توانید جهت خرید بالابر صنعتی آرینا صنعت با مجموعه ما در تماس باشید. تیم طراحی و توسعه و مهندسین حرفه ای مجموعه آرینا صنعت، آماده ی طراحی و ارائه ی بهترین انواع بالابر صنعتی، متناسب با نیاز صنعت و بودجه شما با بالاترین سطح از کیفیت و ایمنی می باشند.

لازم به ذکر است که مجموعه آرینا صنعت با ارائه ی گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش، مهر تاییدی بر اصالت سیستم های بالابر این مجموعه زده است.

ما برای شما این امکان را نیز فراهم کرده ایم که در هنگام آسیب دیدن بالابر و عدم امکان استفاده از آن، یک سیستم سالم را به صورت موقتی تا تعمیر کامل دستگاه بالابر شما جایگزین نماییم.

بنابراین سیستم حمل و نقل شما هیچ گاه از بابت نبود یا خرابی بالابر صنعتی مختل نخواهد شد. از دیگر انواع بالابرهایی که آرینا صنعت می فروشد می توان به خرید بالابرهای خانگی و همچنین خرید بالابر بیمار و همچنین مواردی چون خرید بالابر فروشگاهی اشاره نمود.

  Cresta Help Chat
  Send via WhatsApp
  مشاوره و استعلام قیمت