بالابر خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بالابر خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بالابر خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


بالابر خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

زمانی که اسم بالابر خانگی به میان می آید، اولین تصور، رفتن به طبقات بالا و ارتفاعات توسط یک ماشین ساده است.شاید شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به سادگی نمی توانید با فوبیای استفاد از بالابر و رفتن به ارتفاعات آن هم با یک دستگاه ساده کنار بیایید.

اما باید گفت که همین تجهیز به ظاهر ساده، چنانچه با ویژگی های استاندارد و اصولی خود ساخته شود، حتی یک کودک کم سن یا یک فرد مسن نیز به راحتی و بدون احساس خطر یا دلشوره می تواند از آن استفاده کند.اما ویژگی های ضروری برای یک بالابر خانگی چیست؟ چه ویژگی هایی باید در آن لحاظ شود تا تمامی افراد، اعم از آن هایی که دارای فوبیای ارتفاع و استفاده از بالابر هستند نیز بتوانند با اطمنان خاطر کافی سوار آن شده و به طور روزانه از آن استفاده کنند؟

این موضوع در واقع مهم ترین دغدغه در گروه صنعتی آرینا می باشد. تیم تحقیق و توسعه در این مجموعه به طور مداوم جلساتی پیرامون بهبود ویژگی های تولید بالابر خانگی برگزار می نمایند و به طور پیوسته در این تلاش است تا رضایت کاربران را به حداکثر خود برساند.

مهم ترین دغدغه ی کاربران در ارتباط با بالابر خانگی، ایمنی آن است و ما این ضمانت را چه کتبی و چه شفاهی به شما خواهیم داد که بالابر خانگی آرینا صنعت به طور صد درصدی امتحان خود را از بابت ایمنی پس داده و در حال توسعه از بابت سایر جنبه ها و ویژگی های می باشد.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک بالابر خانگی اشاره خواهیم کرد. بنابراین اگر شما نیز در این باره کنجکاور هستید، تا انتها با ما همراه باشید.

سطح ایمنی بالا در بالابر خانگی

اولین و مهم ترین ویژگی که باید در بالابر خانگی مورد توجه قرار گیرد، سطح ایمنی بالای آن می باشد. افراد منزل به طور روزانه قرار است از این بالابر جهت جابجایی و نقل مکان بین طبقات خانه استفاده کنند. بنابراین بایستی زمانی که پای خود را درون بالابر می گذارند هیچ گونه دلشوره یا نگرانی از بابت ایمنی و بروز حوادث نداشته باشند.

ایمنی بالا در تواید بالابر خانگی، بایستی اولین دغدغه در مجموعه های تولیدی باشد. همانطور که در گروه صنعتی آرینا این موضوع به طور پیوسته و جدی توسط تیم نظارت و پایش کنترل کیفی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. سطح ایمنی بالا در بالابر خانگی به ایمنی بالای قطعات بستگی دارد. چرا که این قطعات هستند که در کنار هم مجموعه ای به نام بالابر خانگی را شکل داده اند.

مزیت های نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

لازم به ذکر است که تمامی قطعات مورد استفاده در بالابر خانگی آرینا صنعت، در آزمایشگاه های تست سلامت فنی مورد بررسی و ارزیابی فنی قرار می گیرند و بعد از دریافت تاییدیه های لازم در تولید بالابر به کار بسته می شوند. برای خرید بالابر صنعتی با شماره های سایت تماس بگیرید.

استفاده از قطعات با کیفیت جهت افزایش طول عمر و ماندگاری بالابر

یکی از مشکلاتی که می تواند برای بالابر خانگی رخ دهد، نیاز هب تعمیرات مکرر می باشد که در مهایت موجب تمام شدن صبر و طاقت صاحب خانه خواهد شد. چه بسا صتحب خانه به دلیل وجود این مشکلات، اقدام به جمع کردن بالابر خانگی نموده و اصطلاحا عطایش را به لقایش ببخشد. اما این مشکل چرا باید رخ دهد؟

مشکل خرابی های مکرر بالابر خانگی نشان از استفاده ی قطعات بی کیفیت در تولید آن دارد. چنانچه قطعت استفاده شده در بالابر خانگی دارا مقاومت و کیفیت بالیی باشند، جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماس باشید.

مطمئنا دوام و طول عمر مفید بالابر نیز افزایش یافته و احتیاج به تعمیرات مکرر در آن وجود نخواهد داشت. این موضوع به طور مستقیم روی ایمنی بالابر نیز تاثیر گذار است. در واقع هر عاملی می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم روی ایمنی بالابر خانگی تایر داشته باشد. گروه صنعتی آرینا این ضمانت را به شما می دهد که از با کیفیت ترین و بهترین قطعات موجود در بازار برای تولید بالابر خانگی استفاده می نماید.

این قطعات همگی دارای نشان تایید بوده و در آزمایشگاه های معتبر تست فنی مورد ارزیابی قرار می گیرند. هرچه این قطعات کیفیت بیشتری داشته باشند، طول عمر مفید دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت. در ارتباط با تعداد رابی های دستگاه هم باید ذکر کرد که این موضوع نه تنها به کیفیت قطعات بلکه به بازرسی های دوره ای منظم نیز بستگی دارد.

دارا بودن سیستم کنترل و هدایت ساده و راحت

افراد مختلفی در بازه های سنی متفاوت می توانند در یک منزل سکونت داشته باشند. از کودکان گرفته تا افراد میانسال و مسن. همچنین همه ی افرادی که از بالابر استفاده می کنند دارای یک سطح از توانایی جسمی نیستند.

بالابر خانگی بایستی به گونه ای طراحی شود که نحوه ی کار کردن با سیستم هدایت و کنترل آن ساده باشد و با فشردن یک دکمه به راه بیافتد.

سیستم فرود اضطراری

دارای بودن سیستم فرود اضطراری و خروج از بالابر به ویژه در اوقاتی که افراد در منزل تنها هستند، برای مواقع خاص بسیار مهم و ضروری می باشد. وقوع حوادثی مانند قطع شدن سیستم برق رسانی یا زلزله می تواند منجر به قطع شدن سیستم عملکرد و حرکتی بالابر خانگی شود.

تفاوت بالابر خانگی و آسانسور در چیست؟

بنابراین فرد حاضر در بالابر خانگی باید بتواند توسط سیستم فرود اضطراری تعبیه شده در بالابر، آن را کنترل نموده و فرود اضطراری داشته باشد تا به سرعت از بالابر خارج شود و اصطلاحا در آن گیر نیافتد.

دارا بودن حفاظ شیشه ای مقاوم

کابین بالابر خانگی بایستی دارای حفاظی امن و مقاوم باشد. این حفاظ به طور عمده، حفاظی شیشه ای می باشد که در برابر ضربه مقاوم بوده و دارای خاصیت نشکن بودن می باشد.

بالابر خانگی بدون حفاظ عملا یک بالابر با ریسک بالا در بروز حادثه می باشد. تصور کنید یک کودک یا فرد مسن سوار بالابر خانگی شده باشد و در آنی از ثانیه قادر به حفظ تعادل خود نباشد.

عدم دارا بودن حفاظ منجر به سقوط و به قوع پیوستن اتفاقات ناگوار خواهد شد. بنابراین یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه در بالابر خانگی، دارا بودن حفاظی مقاوم و ضد ضربه می باشد.

هماهنگی با دکوراسیون داخلی منزل

بالابر خانگی به عنوان یکی از تجهیزاتی که جزو دکوراسیون داخلی منزل به حساب می آید بایستی دارای ظاهری شکیل و زیبا باشد. در واقع یکی از اهداف نصب و راه اندازی بالابر خانگی در منازل، زیباسازی نمای داخلی خانه و ایجاد فضایی شیک و مدرن در منزل می باشد.

بنابراین ظاهر و سبک آن بایستی به گونه ای باشد که به هرچه زیباتر به نظر رسیدن نمای داخلی کمک نماید. گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از تخصص و ذوق طراحان حرفه ای، بالابرهای خانگی شیک و زیبایی را به تولید می رساند که منطبق با فضای شیک و مدرن منزل شما خواهد بود.

حرکت نرم، روان و فاقد شوک

این ویژگی برای بالابر خانگی، یکی از ویژگی های بسیار مهم محسوب می شود. در لحظه ی به راه افتادن بالابر و هنگام توقف آن، نباید هیچ گونه حرکت با تکان اضافی متوجه کابین بالابر شود. این موضوع در حین حرکت نیز وجود دارد.

حرکت بالابر خانگی باید به گونه ای باشد که فاقد هرگونه تکان اضافی و شوک حرکتی باشد. وارد شدن شوک به کابین بالابر خانگی در حین حرکت می تواند باعث رعب و وحشت مسافرین شده و در واقع باعث شود تا افراد اعتماد خود را نسبت به استفاده از بالابر از دست بدهند.

این موضوع از لحاظ روانی می تواند بار سنگینی به مسافرین وارد کند. بالابر خانگی آرینا صنعت با حرکتی نرم، روان و فاقد هر گونه شوک حرکتی در تمامی طول مسیر، این آرامش و امنیت خاطر را برای شما ایجاد خواهد کرد که هیچ خطری متوجه شما و بالابر نخواهد بود.

پنج مزیت بالابر خانگی بر آسانسور

بی سر و صدا بودن موتور در بالابر خانگی

فضای داخلی منزل باید فضایی آرام، بدون تنش و هر گونه سر و صدای اضافه باشد. این موضوع به ویژه زمانی که اهالی خانه در حال استراحت می باشند از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

بنابراین بی سر و صدا بودن بالابر خانگی و عدم تولید آلودگی صوتی در حین حرکت، یکی از ویژگی های مهم آن محسوب می شود. صدای ناهنجاری که برخی از بالابرها تولید می کنند نه تنها موجب آلودگی صوتی در فضا خواهد شد بلکه نشان از عدم عملکرد صحیح و استاندارد قطعات دارد.

در واقع چنین بالابرهایی نیاز به بررسی عملکرد دارند تا نسبت به صحت و سلامت قطعات آن ها اطمنان حاصل شود. بنابراین پر سر و صدا بودن بالابر خانگی به هیچ وجه امری طبیعی نیست و نشان دهنده ی یک مشکل اساسی در سیستم آن است.

نتیجه گیری

بالابر خانگی متشکل از ویژگی های مختلفی است که دست به دست هم دادن آن ها منجر به تولید محصولی با کیفیت و استاندارد خواهد شد. یک بالابر خانگی ایده آل، بالابری است که ویژگی های مطرح شده در بالا را با خود همراه داشته باشد. هرچند این ویژگی ها شاید تنها گوشه ای از استانداردهای لازم باشد با این حال می توان آن را مهم ترین دانست.

گروه صنعتی آرینا با لحاظ کردن تمامی ویژگی های لازم برای تولید بالابر خانگی، توانسته با کیفیت ترین انواع بالابرهای خانگی را روانه ی منازل شما عزیزان کند بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است..

چنانچه مایل به سفارش بالابر خانگی با بهترین کیفیت و قیمتی عالی هستید می توانید با شما ره تماس های گروه صنعتی آرینا تماس حاصل نمایید.باعث افتخار و خرسندی ماست که توانسته باشیم قدمی مثبت در راستای آسایش شما و خانواده تان برداشته باشیم. می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید. برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر خانگیمقالات

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابالابربالابر ارزانبالابر ایمنبالابر باکیفیتبالابر تجاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت