مشخصات بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای

بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای

مشخصات بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای

بالابرهای خانگی می توانند فواید زیادی داشته باشند و راحتی بیشتری را برای کار و انتقال افراد فراهم کنند. بالابرهای خانگی در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها مزیت های خودشان را دارند. در این مقاله به مشخصات بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای پرداخته شده است.

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی بالابری است که با نیروی هیدرولیکی کار می کند.نحوه کار این بالابر به این شکل است که نیرو توسط سیال(روغن) درون مخزن به بالابر منتقل می شود. روغن توسط یک نیرو تحت فشار قرار می گیرد و با وارد شدن آن به درون سلیندر جک، بالابر حرکت می کند. انتهای پیستون به سکوها متصل است .

بالابر هیدرولیکی دارای دو نوع متحرک و ثابت هستند. از بالابرهای هیدرولکی ثابت برای خانه ها، فروشگاه ها و دیگر ساختمان ها استفاده می شود. این بالابرها فقط به بالا و پایین حرکت می کنند و دیگر نمی توان آن را به جایی دیگر انتقال داد.

بالابر هیدرولیکی متحرک اما به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل می شود.در جاهایی که نیاز به حمل بار یا افراد در بخش های مختلف وجود دارد، بالابرهای هیدرولیکی متحرک بسیار مفید و موثر هستند. بالابر هیدرولیکی متحرک امنیت خوبی را برای انتقال بار و اشخاص فراهم  می کند .از بالابرهای هیدرولیکی متحرک در جاهایی مثل سوله ، انبارها، کارخانه ها، اماکن ورزشی و دیگر جاها می توان استفاده کرد. با این بالابرها می توان به هر نقطه ای که مد نظر است رفت و بالابر را در انجا قرار داد.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

هزینه تعمیرات بالابر خانگی چقدر است؟

بالابر خانگی هیدرولیکی

خیلی از خانه ها به دلایل مختلف ممکن است نیاز به بالابر داشته باشند. برای حمل بار یا نفرات استفاده از یک بالابر بسیار مفید خواهد بود. یکی از بالابرهایی که به میزان زیادی در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد، بالابر هیدرولیکی می باشد. از جمله مزیت های بالابرهای خانگی هیدرولیکی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

1.امنیت بالا:

اگر در خانه افرادی پیر یا معلول دارید و دوست دارید بالابر برای استفاده انها امن باشد ، پس بالابر خانگی هیدرولیکی گزینه ای بسیار عالی خواهدبود. این بالابر به خوبی امنیت افراد را تامین خواهد کرد و با سیستم هایی که در آن تعبیه شده است به خوبی از افراد محافظت خواهد کرد.

2.نصب آسان: یکی دیگر از مزیت های بالابر خانگی هیدرولیکی اینست که نصب آن راحت و آسان است. در سریع ترین زمان ممکن بالابر هیدرولیکی در خانه نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

3.فضای اندک :

بالابرهای خانگی هیدرولیکی فضای اندکی را اشغال می کنند و همین موضوع باعث شده است تا این بالابر مورد انتخاب خیلی ها باشد. لازم نیست که فضای زیادی را برای یک بالابر اختصاص دهید چون بالابر هیدرولیکی به راحتی در فضای کوچک هم نصب می شود.

4.هزینه نصب پایین:

علاوه بر آن که نصب بالابر خانگی هیدرولیکی آسان است، هزینه نصب آن هم پایین است. به طور کلی خرید و نصب یک بالابر هیدرولیکی در خانه می توان بسیار مقرون به صرفه باشد.

5.نیاز کم به تعمیر:

یکی دیگر از مزیت های این بالابر اینست که چندان دچار مشکل و خرابی نمی شوند و در نتیجه چندان نیاز به تعمیر آنها وجود نخواهد داشت.

خطرات بالابر خانگی شایعه یا واقعیت

البته بالابرهای هیدرولیکی دارای معایبی هم هستند که از جمله آنها می توان به سرعت پایین تر و انرژی مصرفی بالای آن اشاره کرد. برای همین است که از بالابرهای هیدرولیکی در ساختمان های با طبقات زیادی استفاده نمی شود. برای یک خانه چند طبقه اما این بالابر ایده آل است.

بالابر هیدرولیکی با کابین شیشه ای

همان طور که گفته شد بالابرهای هیدرولیکی خانگی دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آنها بدون کابین هستند و برخی هم دارای کابین. آنهایی که دارای کابین هستند هم مختلف هستند چون کابین ها را می توان از مواد مختلفی ساخت. بالابرهای هیدرولیکی با کابین آلومینیوم، بالابرهای هیدرولیکی با کابین پی وی سی ، بالابرهای با کابین فولادی و در آخر بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای از جمله این موارد هستند. در زیر به مشخصات بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای پرداخته شده است.

مشخصات بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای

همان طور که از نامش پیداست کابین این بالابر از شیشه ساخته شده است.از این نوع بالابرها برای ساختمان های با ارتفاع کم استفاده می شود. شیشه های این بالابرها بسیار محکم و بادوام هستند و به همین دلیل مقاومت بالایی دارند و به راحتی نمی شکنند.

این بالابرها بیشتر برای انتقال افراد استفاده می شود و از انجا که زیبایی خاصی دارند بیشتر برای ساختمان های شیک و ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند. این بالابرها می توانند تا 6 نفر را حمل کنند و بالا ببرند. ابعاد این بالابرها با توجه به مدل و قدرت موتور است.

بالابر هیدرولیکی مدل تینا

هر چقدر که قدرت موتور یک بالابر هیدرولیکی بیشتر باشد، آنگاه کابین شیشه ای آن هم ابعاد بزرگتری خواهد داشت. این بالابرها دارای یک درب شیشه ای با قالب فلزی هستند. قیمت این بالابرها با توجه به موتور، ضخامت شیشه ، تعداد لایه شیشه و دیگر موارد تعیین می شود و به طور کلی از بسیاری دیگر از بالابرها گران تر است.

در زیر به مزیت های بالابر خانگی هیدرولیکی با کابین شیشه ای اشاره شده است:

1.زیبایی:

بدون شک مهم ترین مزیت این بالابرها زیبایی انها می باشد. بالابرهای هیدرولیکی با کابین شیشه ای ، جلوه ای خاص به خانه شما می بخشند و باعث می شوند تا ساختمان زیباتر و شیک تر دیده شود. این موضوع باعث می شود تا به ارزش ساختمان نیز اضافه شود.

2.امکان جابجایی به نقطه دیگر:

در صورت نیاز می توان این بالابرها را به نقطه دلخواه دیگر منتقل کرد.

3.ایمنی مناسب:

این بالابرها به دلیل هیدرولیک بودن و در عین حال داشتن کابین محکم و زیبا ایمنی خوبی را برای افراد فراهم می کنند.

4.از پیش ساخته بودن:

این کابین ها از پیش ساخته شده اند و فقط کار نصب آنها باید انجام شوند.

5.دوام بالا:درست است که کابین این بالابر از شیشه ساخته شده است اما با توجه به جنس و ضخامت شیشه از دوامی مناسب برخوردار هستند. این بالابرها باید به طور پیوسه تمیز شوند تا زیباتر دیده شوند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بالابر هیدرولیکیمقالاتمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابر ارزانبالابر ایمنبالابر خانگیبالابر فروشگاهیبالابر هیدرولیکی با کابین شیشه ایگروه صنعتی آریانا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت