بالابر خانگی

بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت)

بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) در واقع همان بالابر هیدرولیکی آرینا مدل تینا است که داخل یک تونل عمودی (کانال عمودی) قرار می گیرد.جنس این کانال در اغلب موارد شیشه سکوریت (میرال) با فریم مخصوص آرینا است. از ویژگی های فریم فولادی طراحی شده در گروه صنعتی آرینا زیبایی منحصر بفرد آن است.

این فریم فولادی که به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می شوند به گونه ای طراحی شده است که به موازات برخورداری از استحکام بالا و اتصال محکم شیشه سکوریت به فریم، پیچ و مهره آن نیز پوشیده شده و نمایان نیست. این ویژگی منحصر بفرد بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) سبب زیبایی بیش از پیش آن گردیده است.

همان طور که در بخش محصولات/ بالابر هیدرولیک مدل تینا توضیح داده شده ویژگی منحصر بفرد بالابر آرینا مدل تینا پوشیده شدن جک هیدرولیک، ریل، کفشک و سایر متعلقات سیستم انتقال قدرت در یک جعبه عمودی فلزی است. بر روی این جعبه دو شیار عمودی در امتداد حرکت بالابر قرار دارد که کفی یا همان کابین بالابر از میان این دو شیار به سیستم انتقال قدرت متصل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های بالابر مدل تینا از طرق لینک بالابر هیدرولیکی مدل تینا و یا منو محصولات اقدام نمایید.

بالابر خانگی

بالابر هیدرولیک آرینا مدل تینا

 

با توجه به این ویژگی که اشاره شد، بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است چرا که اولاً هیچ یک از قطعات سیستم انتقال قدرت از قبیل جک هیدرولیک، ریل کفشک،مجموعه قرقره روی جک و… در آن نمایان نیست و ثانیاً از یک فریم زیبا با پوشیده شدن پیچها و مهره ها به همراه شیشه سکوریت بهره می برد و در عین حال استحکام و امنیت بالابر به خوبی در آن رعایت شده است.

درب های ورود به بالابر در هوم لیفت آرینا از نوع آسانسوری و شیشه ای بوده که در ترکیب با بدنه شیشه ای و فریم فولادی مخصوص آرینا مجموعه ای زیبا و ایمن را به ارمغان می آورد.

بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) نیازی به سنسور کفی (جهت جلوگیری از برخورد کفی یا کابین بالابر با اشیاء و موانع زیر خود) و سنسور لبه طبقات (جهت جلوگیری از قیچی شدن پا یا سایر اشیاء بین لبه کفی بالابر با لبه سقف طبقات) ندارد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سنسور کفی و سنسور لبه طبقات به بالابر فروشگاهی یا بالابر آرینا مدل تینا مراجعه نمایید.) زیرا اولاً قفل درب آسانسوری شیشه ای تنها زمانی باز می شود که کفی یا کابین بالابر در آن طیقه متوقف باشد ثانیاً هیچگونه لبه یا پله ای در طول تونل بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) وجود ندارد که سبب قیچی شدن اشیاء گردد، در نتیجه نیازی به استفاده از سنسور لبه طبقات نیست.

بالابر خانگی

بالابر خانگی (هوم لیفت) آرینا مدل تینا

 

مزایای استفاده از بالابر خانگی آرینا (هوم لیفت) مدل تینا:

همان طور که در بالا اشاره شد بالابر خانگی (هوم لیفت) آرینا علاوه بر زیبایی از امنیت بالایی برخوردار است. بطور کلی استفاده از بالابر ساده کفی در منازل می تواند برای کودکان همراه با مخاطره باشد.

درست است که استفاده از سنسور کفی و سنسور لبه طبقات از خطر صدمه ناشی از قرار گرفتن در زیر کفی بالابر یا قیچی شدن در بین لبه سقف طبقات و کفی بالابر تا حد زیادی جلوگیری می کند (اطلاعات بیشتر در بالابر فروشگاهی) ولی همچنان خطر سقوط از محل ورود به بالابر و همچنین سقوط از روی کفی بالابر وجود دارد.

اساساً فلسفه استفاده از بالابر خانگی یا هوم لیفت دقیقاً همین مطلب است یعنی جلوگیری از خطرات احتمالی در بالابر های ساده یا همان کفی معمولی.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت