انواع موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی

انواع موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی

 

انواع موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی از آن دسته تجهیزاتی است که شاید بارها در طی روز مورد استفاده قرار بگیرد.

بنابراین چنانچه دقت کافی روی سیستم نگهداری و تعمیرات بالابر فروشگاهی نداشته باشید ممکن است با مشکل مواجه شوید.

در این راستا بد نیست کمی اطلاعات خود را در مورد الکترو موتور و گیربکس بالا ببرید که نقش مهمی در عملکرد بالابر فروشگاهی دارند و سرویس به موقع آن ها می تواند موجب بهبود عملکرد بالابر فروشگاهی شود.

بالابر موتور گیربکس نسبت به بالابر هیدرولیکی قیمت کمتری دارد و برای آن دسته از افراد که می خواهند بارهایی سنگین را جابجا کنند مناسب است روغن کاری گیربکس از آن دست عملیات مهمی است که در هر بار سرویس بالابر باید مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه با ما همراه شوید تا انواع موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی را بشناسید.

 

بهترین نوع موتور بالابر فروشگاهی

موتور بالابر فروشگاهی به عنوان قلب این سیستم شناخته می شود که سرپا بودن بالابر به میزان زیادی به سلامت و نوع آن بستگی دارد. در طراحی و تولید بالابر فروشگاهی بایستی دقت زیادی در مورد انتخاب موتور بالابر صورت پذیرد. چیزی که کارشناسان و مهندسین گروه صنعتی آرینا با دل و جان و دقت تمام آن را در مورد بالابر فروشگاهی شما لحاظ می کنند.

چنانچه بخواهیم موتور بالابر فروشگاهی را بررسی کنیم، به فاکتورهای مهمی می رسیم که یکی از آن ها دور موتور می باشد. موتورها در انواع دور موجود می باشند،

 

اما دور موتور باید در چه حد و اندازه ای باشد تا بهترین بالابر فروشگاهی را داشته باشیم؟

تعداد دوران های الکتروموتور که عموما در دقیقه سنجیده می شود دور موتور گفته می شود که در مقیاس های 1400 و 3000 متداول می باشد. با این حال دور موتور می تواند در قالب عددی خارج از این دو باشد.

 

بالابر فروشگاهی

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب الکتروموتور بالابر فروشگاهی، انتخاب نوع موتور با تعداد دورهای استاندارد است.

مدت زمان بین سرویس بالابر فروشگاهی چقدر است؟

هرچه تعداد دوران های موتور بیشتر شود سرعت بالابر افزایش پیدا می کند و افزایش این سرعت می تواند زمینه ساز حوادث و خطرات ناخوشایندی شود. بنابراین دور موتور در بالابر فروشگاهی باید استاندارد باشد.

نکته ی مهم دیگر در انتخاب موتور بالابر امکان عملکرد آن با برق تک فاز و سه فاز است. زمانی که بار موجود در بالابر وزن سنگینی نداشته باشد.

موتور می تواند در حالت تک فاز کار کند و در نتیجه میزان انرژی کمتری نیز مصرف شود که منجر به کاهش هزینه های خواهد شد. بنابراین بسیار مهم است که موتور بالابر قابلیت تک فاز و سه فاز را داشته باشد.

از طرفی توان الکتروموتور در بالابرهای فروشگاهی دارای مقیاس متنوعی از اسب بخار است. کارشناسان و مهندسین ساخت بایستی به خوبی با توان الکتروموتور آشنایی داشته باشند و بهترین توان را برای بالابر فروشگاهی مربوطه در نظر بگیرند.

 

گیربکس بالابر چیست؟

گیربکس بالابر فروشگاهی وظیفه ی انتقال دور از موتور را به عهده دارد. گیربکس نقش مهمی را در ایمنی بالابر ایفا می کند و کیفیت آن در قیمت تمام شده ی بالابر تاثیر گذار است.

بنابراین هنگام خرید بالابر فروشگاهی بایستی اطمینان داشته باشید که نوع گیربکس به کار رفته در بالابر فروشگاهی از بهترین و با کیفیت ترین نوع آن است.

گروه صنعتی آرینا با بهره گیری از قطعات اولیه درجه یک و با کیفیتی که در آزمایشگاه های تست سلامت فنی مورد بررسی قرار گرفته اند، خاطر شما را از بابت داشتن بالابر فروشگاهی با کیفیت و درجه یک آسوده خواهند کرد.

 

روی بالابرهای فروشگاهی که دارای کاربردهای مختلف هستند، موتورهایی با توان مختلف نیز تعبیه می شود که با وزن قابل حمل بالابر در ارتباط مستقیم است.

بالابر فروشگاهی آرینا صنعت با عملکرد بهینه و به دور از هر گونه نقص و اخلال، سیستم مدیریت یکپارچه شما را به خوبی هرچه تمام به ثمر خواهد رساند.

جدیدترین بالابرهای 2021 در دنیا

می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و خرید بالابر خانگی و خرید بالابر مغازه  را به راحتی انجام دهید.

 

گیربکس بالابر چه انواعی دارد؟

گیربکس ها با توجه به نوع موتور متفاوت می باشند. به عنوان مثال گیربکسی که روی بالابر 300 کیلوگرمی تعبیه می شود نسبت به بالابر 600 کیلوگرمی متفاوت است. این تفاوت از ضریب تبدیل سرعت موتور به سرعت حلزونی گیربکس نشات می گیرد.

به عنوان مثال به ازای هر تعداد دور مشخصی که موتور می زند، گیربکس هم تعداد دور مشخصی خواهد داشت و این نسبت ممن است نسبت 50 به 2 باشد. هرچه این دو عدد از هم بیشتر فاصله بگیرند، نشان دهنده ی قدرت بیشتر گیربکس است.

گیربکس ها با توجه به ظرفیت بالابر دسته بندی می شوند و انواع مختلفی از جمله گیربکس های مکعبی، حلزونی و غیره با مشخصات فنی مختلف دارند.

در واقع این ظرفیت بالابر است که نوع گیربکس را مشخص خواهد کرد. تفاوت اصلی آن ها نیز در ضریب تبدیل شان است. خاصیت قفل شوندگی در گیربکس بالابر به بالابر فروشگاهی اجازه نمی دهد که سرعتی بیش از اندازه ی استاندارد به خود بگیرند و همین موضوع تضمین کننده ی امنیت و ایمنی در محیط فروشگاه خواهد بود.

جهت سفارش بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های مجموعه ارتباط برقرار نمایید. کاربرد مهم در بالابرهای فروشگاهی برای سفارش بالابر بیمار با ما تماس بگیرید.

 

قیمت گیربکس بالابر فروشگاهی

قیمت گیربکس بالابر فروشگاهی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به متریال به کار رفته در تولید گیربکس، ضریب تبدیل آن، وزن گیربکس، کشور سازنده و برند تولیدی آن اشاره کرد.

هرچه قدرت گیربکس بیشتر باشد بالطبع هزینه ی آن نیز بیشتر خواهد بود. کارشناسان و مهندسین گروه صنعتی آرینا با اشراف کاملی که به حوزه های فنی دارند.

بهترین و با کیفیت ترین نوع گیربکس متناسب با بالابر فروشگاهی درخواستی شما را استفاده خواهند کرد.

ظرفیت بالابر خانگی چگونه محاسبه می شود؟

بالابر فروشگاهی برای ساماندهی به فروشگاه های شلوغ و پر تردد بهترین راهکار موجود است. برای سفارش بالابر فروشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری

کیفیت موتور و گیربکس بالابر فروشگاهی می تواند تاثیر مستقیمی بر ایمنی و ظرفیت بالابر فروشگاهی داشته باشد.

از آنجایی که نمی توان برای تجهیز حساسی چون بالابر فروشگاهی به هر مجموعه و فروشنده ای اعتماد کردف توصیه ما به شما خرید بالابر فروشگاهی از مجموعه هایی است که به طور سفارشی، بالابر را برای شما طراحی و تولید می کنند.

شما با خرید بالابر فروشگاهی از گروه صنعتی آرینا می توانید در جریان تمامی مراحل ساخت و خصیصه های اصلی بالابر خود قرار بگیرید.

لازم به ذکر است که بالابرهای فروشگاهی و بالابر خانگی همراه با ضمانت اصالت، خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض به شما ارائه می شوند و این موضوع نشان دهنده ی صداقت و کیفیت بی نظیر تولیدات گروه صنعتی آرینا می باشد.

جهت سفارش و خرید بالابر فروشگاهی می توانید با شماره تماس های درج شده در سات تماس حاصل نمایید.

تنها به یک فروشگاه کوچک یا چند طبقه فکر نکنید، رستوران ها و پاساژهای بزرگی را در نظر بگیرید که بارهای سنگین بایستی برای چندین بار در روز در فروشگاه حمل شوند. بنابراین نیاز به یک بالابر فروشگاهی ایمن بیش از هر چیز احساس می شود. جهت سفارش بالابر کارگاهی با ما در تماس باشید.

 بالابر هیدرولیکی مدل تینا با نگاه تولید انبوه طراحی و تولید می گردد. برای تولید قطعات از جیگ ها و فیکسچرهای اصولی استفاده می شود که موجب اطمینان در دقت ساخت و مونتاژ قطعات می گردد. کلیه قطعات مکانیکی بالابرهای آرینا مدل TINA از ضریب اطمینان بالایی در طراحی خود بهره میگیرند و به دلیل ماهیت تولیدی آن ساخت و مونتاژ قطعات از حداکثر کیفیت و دقت برخوردار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

بالابر فروشگاهیمقالات بالابر

انواع بالابرهای هیدرولیکیبالابالابر ایمنبالابر با کابینبالابر باکیفیتبالابر تجاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

    Cresta Help Chat
    Send via WhatsApp
    مشاوره و استعلام قیمت